USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Романюк – головний обіцяльник країни. ПЕРЕЛІК ПЛАНІВ

10 Лютого 2014 11:01
Луцький міський голова Микола Романюк «роздав» 236 обіцянок за 6 років, перебуваючи у владних кріслах. Він став лідером серед усіх мерів міст України. На другій сходинці, хто найбільше любить обіцяти народу, - міський голова Вінниці Володимир Гройсман.

Такі результати оприлюднило видання народний контроль «Слово і діло».

Окрім того, народний контроль проаналізував 236 обіцянок Миколи Романюка. Як виявилося, він «провалив» майже стільки ж обіцянок, скільки виконав. Серед сказаного міський голова реалізував 48 завдань, 46 не виконав. Ще 142 обіцянки - в процесі виконання.

Свої обіцянки Микола Романюк почав роздавати ще з 2009-го року, коли був головою облдержадміністрації. Найбільше наобіцяв очільник Луцька в 2013-му році. Тоді зобов’язався зробити біля сотні справ.

Серед "свіжих" обіцянок: Романюк планує у 2014 році відновити діяльність двох дитсадків у Луцьку, проведе реконструкцію актової зали Палацу учнівської молоді, сказав, що встановить енергозберігаючі вікна в усіх актових залах міських шкіл, зробить освітлення у 31 дворі Луцька, запланував капремонт дороги на вулиці Жуковського тощо.

Загалом рейтинг виконання Миколою Романюком обіцянок – 20%.

Серед мерів України, найменше «роздавав» обіцянок міський голова Умані Юрій Бодров: на його рахунку лише один пункт і він зайняв останнє 41-е місце серед мерів-обіцяльників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
небайдужий Показати IP 10 Лютого 2014 11:22
Ще б усі чиновники так виконували обіцянки, як Романюк, Згадаймо скільки років будувався міст через залізничне полотно, скільки дитсадків було введено в дію за період до 2010 року, і цей список можна продовжувати.
правда Показати IP 10 Лютого 2014 11:44
Дуже легко обіцяти і виконувати коли з одного боку Палиця як депутат, а раніше як кандидат стільки вбухав в місто, а з другого Клімчук скільки грошей "вибив" для Луцька, а всі лаври Романюк збирає!!!:) І скільки садочків було введено?:) А ну-но???:) Той що новий 27-й - це виключно за гроші Палиці як депутата який їх за допомогою Клімчука лобіював!!! Подивіться і порахуйте скільки з 2014 року буде зроблено, а потім порівняєте!!! Пшик буде!!!
віта Показати IP 10 Лютого 2014 11:51
да не думали що романюк такий хитрющий
Віка до віта Показати IP 10 Лютого 2014 11:55
Комсомол - велика штука...:)
сувора правда Показати IP 10 Лютого 2014 12:07
Романюк, якщо обіцяв, то виконує. І завжди таким був. Є проблеми, вирішення яких повязані з багатьма побічними серйозними бюрократичними факторами-гальмами, про які не було відомо ще на початку їх вирішення, а які зявляються в процесі виконання. Як, от, наприклад, з землею військової частини, де планується забудова житлового сектора з вини багаторічної тяганини з боку Міноборони України. Чи передачу Будинку офіцерів тим же Міноборони у власність громади, яке тривало роками, або передача ділянки колишньої військової частини по вул. Львівській під академмістечко СНУ.
смішно до сувора правда Показати IP 10 Лютого 2014 13:48
Як відразу реагує прес-служба Романюка!:) Ото так "спалились" ...!:) Ви б вже не такими "розумними" реченнями писали!:)))
Віра до сувора правда Показати IP 10 Лютого 2014 13:49
Перерахований вами перелік - це ініціатива Клімчука, щоб ви знали!!!
Істинна правда Показати IP 10 Лютого 2014 12:12
А ще Романюк передав в приватні руки Луцьктепло та Луцькводоканал.
сермяжна правда до Істинна правда Показати IP 10 Лютого 2014 13:50
бо відкати має!!!:)
ви праві до Істинна правда Показати IP 10 Лютого 2014 14:10
і ягідки вилізують незабаром...
Реаліст Показати IP 10 Лютого 2014 12:18
Обіцянки, обіцянки. Мер Умані молодець, не говорить а робить. Респект.
Романюку Показати IP 10 Лютого 2014 19:18
Проведіть тендери в управлінні освіти .Забезпечте дітей міста нормальним харчуванням.Скільки завідуючі садочками будуть прикривати промахи цієї нездари ГРЕБЕНЮКА.
132 Показати IP 14 Жовтня 2014 14:46
БЕРЕСТЕЧКО