USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

На будівлю у Володимирі-Волинському повісили фото Януковича

21 Грудня 2013 16:44
На приміщенні, яке орендують бізнес-структури відомого у Володимирі–Волинському підприємця Сергія Ковальчука, знову повісили плакат на підтримку Віктора Януковича, - написав у рубрику «Повідом новину» на сторінках Інформаційного агентства Волинські Новини користувач Волинь: світ. Стався інцидент сьогодні, 21 грудня.

Більше того, розповідає очевидець, у центрі плакату з’явився портрет Президента України.

Нещодавно з початком громадських протестів в нашій державі схожий плакат зірвали працівники підприємства, що належить бізнесмену. Той обіцяв повернути гасло на підтримку Януковича після покарання винних у силовому розгоні мирних демонстрантів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
володимирцям Показати IP 21 Грудня 2013 17:14
Ви,що хочете,щоб з годинникового слюсаря,вийшов мудрий олігарх,який мислить філософськи. Це з області фантастики.
то до володимирцям Показати IP 21 Грудня 2013 20:58
каті брат якийсь там юродний і вся його заслуга..темна полішва на вєчній службі в сімей всяких
Олександр до володимирцям Показати IP 22 Грудня 2013 16:00
Він до того ще й в школі погано учився. Безграмотний олігарх з купленим дипломом.
Корінний лучанин Показати IP 21 Грудня 2013 17:33
ХАЙ ЖИВЕ НАШЕ СОНЦЕ Вік Фед Ян , який обігріває нас надіями про світле майбутнє та покращеннями , які вже наступили і вдячні українці вийшли на МАЙДАН у підтримку !!! А Володимир- Волинці прикріпили Ваш портрет , як знак пошани до Вас і щоб кожен хто проходить, проїжджає віддавав честь!!!
xa-xa до Корінний лучанин Показати IP 21 Грудня 2013 17:47
Shkoda ne dopljunesh.......
евген Показати IP 21 Грудня 2013 17:48
Цинізму і дкрі нема меж.
Міля Показати IP 21 Грудня 2013 18:35
І портрет нехай висить, але за сахар Іваничівського завода надо розсчитатися з людьми.
Мілі до Міля Показати IP 21 Грудня 2013 20:04
Бажано граматику підучити,а портрет нехай висить, тільки на будівлі,яка знаходиться з південної сторони гуртожитку,що поряд з автостанцією.
Хмм Показати IP 21 Грудня 2013 18:42
так лизати - мона зализати
повно Показати IP 21 Грудня 2013 20:57
повій
www Показати IP 21 Грудня 2013 21:34
то боря йому такі вказівки дає. вони свяки в доску
Ковальчуку Показати IP 21 Грудня 2013 22:54
МОЛОДЕЦЬ!!! Не слухай цих деб...
Володимир Показати IP 22 Грудня 2013 03:07
Кров студентів України з Майдану Незалежності залишиться на репутації Януковича до його кончини. Ковальчук підтримує репресивний режим в силу солідарності з олігархами.
Петро Показати IP 22 Грудня 2013 10:02
Нехай повісить туди ще портрети Захарченка ,Клюєва,Гєрман ,а по боках прикрасить новорічними тітушками ,щоб їм затишніше висілось...)
оксана Показати IP 22 Грудня 2013 11:00
Як гарно видно,хто є хто.Щеб ім трохи розуму!
цікаво Показати IP 22 Грудня 2013 11:00
А чому поруч не повісив свій пртрет-себе любимого і знаного?Невже в княжому ВОЛОДИМИРІ нема активістів-радикалів,які могли б підказати?