USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

На майно Колісника-молодшого наклали арешт

30 Грудня 2015 11:59
Справа за підозрою колишнього директора Маневицького держлісгоспу розглядається в суді.

Про це стало відомо під час брифінгу прокурора області Дмитра Чепіжака сьогодні, 30 грудня.

Нагадаємо, влітку цього року колишньому директору Маневицького лісового господарства Зіновію Коліснику, сину колишнього начальника лісомисливського господарства Волині Богдана Колісника повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Колишньому посадовцеві інкримінують 4 статті, зокрема й підробку документів.

Зі слів Дмитра Чепіжака, ззгадане провадження зараз розглядається у суді. Колишнього директора Маневицького держлісгоспу Колісника Зиновія Богдановича звинувачують у реалізації деревини суб’єктам господарювання за цінами, нижчими від аукціонних.

До Колісника-молодшого заявлено позов на 50 тисяч гривень та накладено арешт на його майно на суму 306 тисяч гривень.

Судовий розгляд вказаного кримінального провадження триває у Любешівському районному суді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Микола Показати IP 30 Грудня 2015 12:05
Відкупиться можу поспорити. Судова, прокурорська система на рівні проституки
це точно до Микола Показати IP 30 Грудня 2015 16:43
на кожному держпідприємсві за результати перевірок КРУ(фінінспекції) виявляють мільоні порушення а вот в лісгоспі все чітко і правльно та навіть за остані рік вже були публікації закуплено автомобіль Хундай соната для патрулювання лісу......
Волинянин до Микола Показати IP 30 Грудня 2015 22:47
Подоят Колісника да і упокоятся .
Смішно Показати IP 30 Грудня 2015 12:32
За 10 років очололення лісгоспу на маневичині вкрав 50 тис грн.!!??))))це прокурори дебі.и чи просто колісник щедро ділився..окрім того в прокурорів які були в Маневичах коли Колісник там заправляв побудували хатки серед лісів з дерева..може це якось поязано...чи Шпига знов кришуванням буршину зайнятий що нічого більше не бачить навкруги..
людська гідність Показати IP 30 Грудня 2015 15:02
Ця, св*лота, не 50 тис. грн., вкрала, а в мільйони разів більше і продовжує красти руками кватирка.
Анонім до людська гідність Показати IP 30 Грудня 2015 20:06
Иными словами, ты говоришь, что он украл за 10 лет более 10 областных бюджета. Любопытно, где он на Волыни нашел такой кладезь? ПС. И стоило ли долларовому миллиардеру, по твоей оценке, сейчас сидеть на Волыни?
чесніть Показати IP 30 Грудня 2015 15:04
кватирко (вірний пес), поїде та відкупить свого госпподаря. Треба ж якось відробляти бабло, яке пішло за посаду начальника управління дане колісниковою дряблою рукою