USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині батьки нарікають на побори в ДНЗ

8 Жовтня 2015 13:31
Турійчани нарікають на побори в дошкільному навчальному закладі, мовляв, їх спонукають підписувати сумнівні документи.

Про це йшлося під час 25 позачергової сесії Волинської обласної ради сьогодні, 8-го жовтня.

Депутат Олександр Пирожик розповів, що до нього звернулися мешканці Турійська, мовляв, у ДНЗ №2 - неправомірні побори.

«Люди говорять, у ДНЗ №2 - побори. Окрім того, їм пропонують підписувати договори про співпрацю, які не передбачені чинним законодавством. У договорах хочуть, аби батьки офіційно підписали під тим, щоб брати участь в зміцненні матеріально-технічної бази дошкільного закладу. Це намагання легалізувати незаконні побори», - озвучив проблему депутат.

У зв’язку з цим, Олександр Пирожик виголосив запит до правоохоронців, щоб ті перевірили озвучені заяви й притягнули, у випадку правопорушення, винних до відповідальності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
роман Показати IP 8 Жовтня 2015 14:18
А в Луцьких ДНЗ просто вимагають Матеріальну допомогу
Анонім Показати IP 8 Жовтня 2015 14:48
а мешканці обласного центру чого мовчать??
тарас до Анонім Показати IP 8 Жовтня 2015 15:41
там побогаче будуть
Лучанка Показати IP 8 Жовтня 2015 15:48
Бо і так всі все знають! Якщо завідувач садочка очолює його вже понад 15-20 років...думаю у неї вже все "схвачено"))))
Тарас Показати IP 8 Жовтня 2015 17:15
А я буду здавати бо той самий Пирожик разом з усіма депутатами не ..... ра на школа та ДНз не дають а я хочу щоб моя дитина була в теплі, мала на чому спати і з чого їсти.
Тато Показати IP 8 Жовтня 2015 18:11
У Луцьку у дитсадку #35 вже взагалі не мають совісті, а завідуюча не може задовольнити свого апетиту(кожен місяць по 500-700 грн).Напевно приватний садочок буде дешевше обходитись...
Класик Показати IP 8 Жовтня 2015 18:37
Більше ніж в гімназії №4 напевне ніде не здирають! Саме здирають! Бо 90% йде одній людині...
Володимир Показати IP 9 Жовтня 2015 00:19
У Володимирі-Волинському підняли питання - і різко гроші знайшлись, мер "заборонив" наказом!!! побори, кажуть тепер що завжди виділяли.... так що гласність велика штука, борітеся -поборите, гроші є, крадуть їх а тягнуть з наших кишень.