USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

На Волині хочуть відкликати депутата

16 Квітня 2014 16:30
Депутата Володимир-Волинської міської ради Руслана Мороза, котрий у березні побив двох жителів міста, хочуть позбавити депутатського мандату. Відповідний проект рішення є на сайті Володимир-Волинської міської ради.

Заяву про його відкликання подала депутатська група «Народна рада» до якої входять депутати від ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та позафракційні.

В разі набрання необхідної кількості голосів до Володимир-Волинської міської територіальної виборчої комісії протягом трьох днів буде внесено пропозицію про відкликання депутата Руслана Мороза.

Цей обранець став депутатом від міської організації «Сильна Україна», йдучи другим номером відразу за міським головою Петром Саганюком.

Чи вистачить депутатам сміливості зняти своєрідну недоторканість з міського обранця, покаже найближча сесія, яка відбудеться 23 квітня 2014 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2014 17:47
В Україні і в більшості областей всю владу захватили представники "Батьківщини" і "Свободи". Щоб їм ніхто не заважав правити можна решту депутатів звільнити.
Володимирський до Лучанин Показати IP 16 Квітня 2014 21:36
Не знаєш про що мова - не коментуй!
Анонім Показати IP 16 Квітня 2014 18:11
механізм відклику за ініціативою виборців будь-якого депутата повинен бути розроблений і узаконений ,чого нажаль у нашій державі нема. Без цього побудувати демократію неможливо.
Реаліст Показати IP 16 Квітня 2014 21:35
Поки він не натовче пику самому меру . або його першому заступнику- він далі буде кулаки розпускати.
Володя Показати IP 16 Квітня 2014 21:37
Володимир- центр контрабанди і владного криміналітету на Волині!!!
Денис Показати IP 16 Квітня 2014 23:50
Це буде четверта спроба але Вона тех буде невдалою бо кобу чайковську сороку та сусЫка не сприймае нормальний мешканець володимира забрали би цих псевдо украІнців увійсько та й було б спокійно у місті
людвік до Денис Показати IP 17 Квітня 2014 07:02
Ти напевне в "метелику" черговий раз нажерся. що таке несеш.
999 Показати IP 16 Квітня 2014 23:58
Підтримую повністю цих діячів не можна допускати до влади мороз не дае красти от і мае від злодюг якісь надумані притензіІ я знаю мороза ще зі школи ніколи він не вдарить невинного але якщо ти зрадник нечесна людина грубіян чи наглоття то дістанеш по заслузі
Ігор до володі Показати IP 17 Квітня 2014 00:00
Щось знаеш то подай дані до міліції чи до сектора а не накручуй людей
Володя до Ігор до володі Показати IP 17 Квітня 2014 09:34
Все місто знає, преса пише про контрабандні склади, мер каже на звіті що "безсилий" щось зробити, міліція " не в змозі" чи не хоче .То хто кришує???
виновок. Показати IP 17 Квітня 2014 07:05
Безпорадний старенький мер-мафіозі просто для свого захисту, і захисту своєї системи коли аргументи вже не діють використовує силу наближених бандюків.
прихожанин до виновок. Показати IP 17 Квітня 2014 07:52
....і викликає на чергову проповідь "отця" Миколу Гінайла
888 Показати IP 17 Квітня 2014 07:50
Та не відкликати його треба, а в тюрягу заперти зі всіма його покровителями. Дістала банда "княже" місто!
З міста Показати IP 17 Квітня 2014 10:16
В Мороза є багато недоліків, як в людини. Але що дивно? В депутатській роботі як голови земельної комісії він показує себе принципово, на всі конфліктні ситуації їздить сам, розбирається. І до його роботи, до речі, ніхто з депутів претензій не висловлював. Хіба один раз депутат від "свободи" обурився, що йому не дали зем.ділянки для садка неподалік вже отриманої. Тоді Мороз сказав, що зем.ділянки потрібні людям для будівництва житла, а садок можна і в іншому місті вирощувати. От звідки ноги ростуть... Чи може Сусік хоче знову до кормушки дорватися? План наступний: Мороза геть, а Васьок стає головою зем.комісії, як і колись будучи секретарем ради, буде землю роздавати.
васька до З міста Показати IP 17 Квітня 2014 17:56
Який маразм!!!Жах!!!