USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Кого наступного поб’є волинський кримінальний депутат?

18 Березня 2014 09:14
Ще не зійшли синці у володимир-волинців, побитих депутатом міської ради Русланом Морозом минулого тижня, як горе-депутат став фігурантом чергового кримінального розслідування.

Учора, 17 березня, до Володимир-Волинського МВ УМВС України у Волинській області звернувся депутат міської ради Сергій Коба, якому депутат Володимир-Волинської міської ради від «Сильної України» Руслан Мороз погрожував фізичною розправою.

Про це повідомив один з користувачів Незалежного Володимир-Волинського форуму з посиланням на інтернет- ресурс «Вголос».

Сергій Коба, який очолює Володимир-Волинську міську організацію «Свободи», повязує ці погрози із своєю політичною діяльністю.

Постраждалий депутат-свободівець стверджує : «О 14.30 я під’їхав на своїй автівці до міської ради, де мав відбуватися круглий стіл з перевізниками міста. Сидів в автомобілі, переглядав документи і раптом відкрилися водійські двері. Їх відкрив депутат Руслан Мороз. Він відразу почав погрожувати мені та моїй родині фізичною розправою, нецензурно висловлювався і після цього наніс удар в область шиї металевим предметом. Мені вдалося відхилитися, але на шиї лишився кривавий слід та поріз.»

Очевидно, що така зухвала поведінка голови земельної комісії у Володимир-Волинській міській раді Руслана Мороза пов’язана із зволіканням місцевими правоохоронцями розслідування кримінальної справи, щодо побиття цим депутатом двох жителів міста Стемковського та Обояна та вимагання в останнього 3-ох тисяч доларів.

Дивною є позиція і міського голови Петра Саганюка, який не зібрав позачергову сесію Володимир-Волинської міської ради для реагування на кримінальну діяльність депутата, і навіть не засудив скоєні злочини в місцевих ЗМІ.

Саме Петро Саганюк, на думку мешканців міста, несе персональну відповідальність за подібні безчинства представника «Сильної України» депутата Мороза. Адже ця партійна структура, до того часу поки її список на виборах у місцеві ради в жовтні 2010 року не очолив Саганюк, не мала у місті ніякої громадсько-політичної ваги та авторитету серед володимир-волинців. Тоді до списку «Сильної України» під другим номером і потрапив Руслан Мороз, а серед інших кандидатів було багато місцевих підприємців та громадських активістів наближених до мера.

Депутатами в багатомандатному окрузі від «Сильної України», яку очолював міський голова Петро Саганюк на виборах 2010 року, стали також підприємець Валерій Зінкевич та Максим Климюк, відомий спробою організувати у княжому місці розважальний КВН на одну з річниць голодомору.

Можливо, все ж таки можновладці та представники правоохоронних органів Володимира-Волинського схаменуться і на цей раз будуть діяти у відповідний до законів та морально-етичних норм спосіб.

Чи це не дикунство, коли депутат міської ради творить дії, які чітко підпадають під статті кримінального кодексу, а міліція та прокуратура не вживають ніяких заходів, щоб це припинити?

Страшно й подумати, що черговою жертвою ненормального депутата може стати і дитина когось з його опонентів по міській раді чи бізнесу, про що свідчить інцидент з представником «Свободи».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Норма Показати IP 18 Березня 2014 09:46
Одразу видно - "Сильна Україна".)
правда до Норма Показати IP 18 Березня 2014 11:42
Сила є-розум нафіга!Там у вас що всі такі?
ого Показати IP 18 Березня 2014 09:52
саганюк, кінчай покривати цього бандита
ех до ого Показати IP 18 Березня 2014 11:45
Він так вже розпоясався, що Саганюк сам боїться.Ото обставився " однодумцями" П.......Ц!
Ігор Показати IP 18 Березня 2014 09:59
Я не зрозумів, що цей боєць такий крутий? Невже громадяни не можуть його впіймати та переламати руки, ноги по тихому, а заодно і начальникам міліцейським та прокурорам, суддям, які не можуть його арештувати.
З Княжого Показати IP 18 Березня 2014 10:26
Це вже переходить усілякі межі. Мороз пяний їздить містом, мєнтам все до одного місця, його покривають педагоги на чолі з директором педучилища Савєльєвим. Доки це буде тривати? Або його зупинять або він когось забє!І все це совісті Саганюка! То він кричить, що господар у місті і все про всіх знає, а тут не може зі своїм справитися.
Сага Показати IP 18 Березня 2014 10:28
Бо то Саганюковий бульдог-тітушка
Анонім до Сага Показати IP 18 Березня 2014 10:56
Який тітушка? Саганюк ПС заплатив, і живе спокійненько!
007 Показати IP 18 Березня 2014 10:58
ви вже так забрехались що завтра скажете що це мороз продав Крим чи вбив КенедІ ПРИДУМАЙТЕ ЩОСЬ ЦіКАВіше бо як люди побачили хто ви такІ і перестали ходити на вашІ ЗАХОДИ ТО ВИ ЗНОВУ ШУКАЕТЕ ЯКИЙСЬ ПРИВід дурманити людей
уважний до 007 Показати IP 18 Березня 2014 11:24
Навчися спочатку клавіатурою користуватись. Чи в боксерському клубі того не проходять?
виновок. Показати IP 18 Березня 2014 11:13
Володимиром править кримінальний клан на чолі з мером Саганюком .Для залякування неугодних мер залучає кримінальну шваль і різних відМОРОЗКІВ.
уважний Показати IP 18 Березня 2014 11:16
Прізвища, або клички бандюків які разом з Морозом залякують громадськість міста: Хиць, Верема, Антончик, Бугор.Правоохоронці може ви про них не чули?
Наталія до уважний Показати IP 18 Березня 2014 11:25
А Хиць який? Може той що працював в Метелику і по замовленню побили ще з охоронцями хлопця, а потім відсидів за це у тюрмі?
уважний до Наталія Показати IP 18 Березня 2014 11:46
Так
Наталія до уважний Показати IP 19 Березня 2014 12:37
так його скотину і тюрма не навчила???? Думаю що мороз його захистить?
військовий Показати IP 18 Березня 2014 11:18
те що творить "свобода" у місті - називається словом бардак. Ходять щось кричать, 5 чи скільки їх там депутатів за 4 роки ні одного нормального рішення не підготували для людей. А Коба соплячок просто дуже хоче у міськвиконком, от і провокують мороза на пяні виходки, щоб затіяти побільше шуму.
козловський до військовий Показати IP 18 Березня 2014 11:22
Військовий ти нічого не сображаєш.Депутат не може бути членом виконкому.А якщо ти військовий- то твоє місце на полігоні, а не біля клавіатури.
розумний до військовий Показати IP 18 Березня 2014 11:34
А воно видно що ти військовий!
армагедон Показати IP 18 Березня 2014 11:19
Мера Володимира не бездіє він просто вже боїться діяти.Бо як добре його бандитське оточення притиснути, то його першим повяжуть.
сивочолий Показати IP 18 Березня 2014 11:23
Кого наступного ваш мороз залякуватиме, пане голово ?
якби Показати IP 18 Березня 2014 11:38
не Мороз то про нас на Волині не чули б. Мер ,напевне, спеціально провокує бандюка щоб відвернути увагу від нагальніших проблем міста.Цікаво де ще є похожі депутати.
стольницька Показати IP 18 Березня 2014 11:41
Справжні православні віряни побиття також повинні прощати. Амінь! Я його не засуджую, він добряк.
Наталія до стольницька Показати IP 19 Березня 2014 12:30
якщо ти справді стольницька - то ти така скотина як і мороз!
Стольницькій Показати IP 18 Березня 2014 11:49
Ти бабо, що дура....чи з дного корита хлєбаєте
піар Показати IP 18 Березня 2014 12:10
коба вже не знає, що придумати аби попіаритися, зате вознючка при роботі мусить писати про своїх хазяїнів на всі сайти хвалебні коментарі
подзізей Показати IP 18 Березня 2014 12:14
Я не хочу брати мороза до себе військруком, це провокація.Нехай краще очолить боксерський клуб "Юні тітушки"
вам хана до подзізей Показати IP 18 Березня 2014 12:26
Всім тролям з міської ради жопа, коли поміняється влада, мало того, що їх викинуть з роботи і хлоркою промиють після них робоче місто, так ще й в місті з гімнюками ніхто не говоритиме, бо саганюківське кодло просмерділо і набридло всім. Так, що тролі пакуйте валізи не довго вам сидіти і Мороз вас не захистить, бо це даремно він Свободу зачепив.
думка Показати IP 18 Березня 2014 12:25
Саме Петро Саганюк, на думку мешканців міста, несе персональну відповідальність за подібні безчинства представника «Сильної України» депутата Мороза. Адже ця партійна структура, до того часу поки її список на виборах у місцеві ради в жовтні 2010 року не очолив Саганюк, не мала у місті ніякої громадсько-політичної ваги та авторитету серед володимир-волинців
виновок. Показати IP 18 Березня 2014 13:16
Садист з кримінальним фейсом зачепив керівника міської організації партії ВО"Свобода". Він просто не подумав про наслідки...ДАРМА !!!
бачив І чув Показати IP 18 Березня 2014 17:04
мороз згвалтував верочку а ще хоче цикальнуту а коба хотІв стати мороза зятем але рижих не беруть у космонавти вони поІДУТЬ НА ФРОНТ ВОЮВАТИ
рома до бачив І чув Показати IP 18 Березня 2014 20:22
коментар було видалено
бачив і чув до рома Показати IP 18 Березня 2014 21:44
коментар було видалено
Леонід Показати IP 18 Березня 2014 23:11
А Климюк і Зінкевич тут до чого? пишете про одне не приплітайте іншого, і я ніразу не пам'ятаю, щоб квн був на день голодомору!
Віра Показати IP 19 Березня 2014 09:26
Коба вже обіср....вся біля міської ради, коли втік як криса, після того, як почалися непорозуміння і сутички, а тепер не знає як привернути до себе увагу! Він напевно вже і мамі своїй пожалівся на Мороза, бідного соплячка обідили))) Хай збере збори свободи, може хоч однопартійці йому сопельки повитирають1
Ігор (Свобода) Показати IP 19 Березня 2014 09:30
Які однопартійці? В Свободі, до речі, не всі такі брехливі і гнилуваті, як Коба! Не потрібно всіх рівняти по одному, я член партії Свобода, але наш місцевий лідер це якийсь чиряк гнилий для нас! Задовбав уже своєю писаниною, нікого не слухає крім Вознючки-Вонючки своєї!
ромка до Ігор (Свобода) Показати IP 19 Березня 2014 11:34
Що серйозно? Ая яяяяяяяя яй!
Наталія до Ігор (Свобода) Показати IP 19 Березня 2014 12:35
Істинну правду написали! Коба і Карпюк проти всіх інакомислячих! Партійці вже починають розуміти про своїх ідіотів керівників!
Руслан Показати IP 19 Березня 2014 09:34
Тепер ясно чому Руслан Пилипюк пішов з депутатів, вже і його цей неадекват лідер задовбав! Коба дограється, що скоро самі свободівці вкачають йому пі**юлей!
валік до Руслан Показати IP 19 Березня 2014 11:35
Він вже дупу наставив!
провладний Показати IP 19 Березня 2014 11:00
Сьогодні вся наша контора починає обс...рати Кобу. Приєднуються всі відділи міської ради, з інших флангів в наступ іде бурса, педколедж, перша школа.Доведено рознарядку: по два гамн...их компромати з кожного кабінету!
савелій-мислитель Показати IP 19 Березня 2014 11:04
Ребята,ура, вперед, товарищи! Кобу долой!
мороз Показати IP 19 Березня 2014 11:06
В боксьорскіх пєрчатках х.....о, бл....., на клавіатурі н.....й !