USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волині - новий начальник культури

12 Травня 2014 09:18
Новим начальником управління культури Волинської облдержадміністрації призначено Дмитрука Валерія Юхимовича.

Таке розпорядження озвучив під час відео-селекторної наради з керівниками райдержадміністрацій та міст обласного значення голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт сьогодні, 12-го травня.

Він додав, що очільник волинської культури також отримав й підвищення кваліфікаційного рівня, зокрема, Дмитруку Валерію присвоєно 8 ранг держслужбовця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
лпдмуа а простише и Показати IP 12 Травня 2014 09:39
в росіі нехватае акторів 2-го плану багато виіхали в украіну
Реаліст Показати IP 12 Травня 2014 09:47
Співчуваю культурі. Краще б Шишкіна.
Лучанка Показати IP 12 Травня 2014 09:53
Дуже гарна, толератна і щира людина. Реаліст ти його не знаєш,то таке пишеш.Шишкін-це не спеціаліст, а артист, хай собі грає,а толку з нього, як з його дурних пісень. Ми любимо Валерія Юхимовича,бо він добрий.Здоровя Вам і вашій сім"ї Валерію Юхимовичу та терпіння на цій відповідальні посаді.Ми з вами.
Реаліст до Лучанка Показати IP 12 Травня 2014 10:21
Знаю особисто. Можливо з іншого боку ніж Ви. Про Шишкіна Ви праві, він артист, з великої букви. Думаю потягнув би. Час покаже. Будемо надіятись області гірше не буде а тому приєднаюсь до Ваших побажань.
Мельпомена Показати IP 12 Травня 2014 09:53
Усе буде гаразд. Треба було співчувати культурі при Лисюку. Де він нині, може наглядачем влаштувався в Маневицькій колонії?
Реаліст до Мельпомена Показати IP 12 Травня 2014 10:24
А вот Лисюк то стерво ще те !!! Його я критикував ще коли був він на посаді. Він хапнув добре, тому може і ніде не влаштовуватись.
Іван Показати IP 12 Травня 2014 10:08
Тю, а вже подумав, що так оперативно новина про Чубару і всю дуже дуже Внутрішню політику..... Ех, ну ладно, дочекаємось і цього Фантастичного дійства.
ВЄРА до Іван Показати IP 12 Травня 2014 15:51
А Віра Фамуляк з внутрішньої політики ще корони не знімає??????
Петро Показати IP 12 Травня 2014 10:17
Цілком погоджуюсь з коментарем "лучанки", Валерій Юхимович достойний займаної посади - своєю вихованістю, порядністю і професіоналізмом, а "лпдмуа а простише и", "Реаліст", "Мельпомена", ваші коментарі лишень заслуговують співчуття вашому бездарному інтелекту.
Реаліст до Петро Показати IP 12 Травня 2014 10:28
Петро, дякую. Свій рівень ви показали.
тезко Показати IP 12 Травня 2014 10:24
Петру. А що, інтелект буває "даровитим" і "бездарним"? Цікаве "відкриття", до цієї пори мені не відоме... Навіщо ляпати, як сорока з лози?
Люди Показати IP 12 Травня 2014 10:57
Можливо вже його доня, яка працює не знаємо тільки в якій бібілотеці буде на роботу ходити,бо вона постійно дома ми прям здивувалися,коли нам сказали,що вона ще й на роботі працює.Виявляється да в бібліотеці, а от на роботу не ходить,бо ми її потійно дома бачимо.А татка погнали,вже мабуть будек ходити на роботу
Теж люди до Люди Показати IP 12 Травня 2014 20:26
І Ви говорите, що Ви люди? Слідкуйте краще за своїми графіками роботи, щоб часом не спізнитися. Через через паркан заглядати - улюблена заняття наших "людей". Помийте рота з содою - іноді помагає позбутися "чорного піднебіння". Лисюк був цілком нормальним начальником, а родину чіпати - це зовсім не по-людськи
Марічка до Люди Показати IP 13 Травня 2014 17:26
Ой, знаю де вона працює - у юнацькій бібліотеці! Як не ходила на роботу, так і не ходить, хоча батько вже не працює. Чхала вона на всіх! А дирекція на все це очі закриває.
Анонім Показати IP 12 Травня 2014 14:45
Ну вам людонькі нічим не вгодиш Дмитрук ще ні одного дня не пробув на посаді а вже потрібно об.....ти. не успокоїтесь. І не чіпайте Лисюка пішов і пішов він вас зачіпає ? Цікаво які б ви були начальниками? Хай вам Грець
увага... Показати IP 12 Травня 2014 17:04
А до чого тут ще й очільник волинської освіти???? Автор статті, Дмитрук що, займає вже дві посади???
Марічка Показати IP 13 Травня 2014 17:34
Ой знаю я де дочка Лисюка працює - в юнацькій бібліотеці! Як не ходила на роботу, так і не ходить, хоча батько вже не працює. А дирекція бібліотеки на це очі закриває.