USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

На Волині створили організацію для боротьби з корупцією

11 Лютого 2015 18:45
Згуртувалися волиняни у місті Рожище. Кажуть, їм набридло спокійно спостерігати за корупцію, яка «процвітає» в місті. Окрім того, одним з головних завдань для себе громадські активісти бачать у залученні в регіон інвестора.

Про нову структуру «Громадської ради з розвитку міста Рожище» розповідає у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини голова Олександр Гаврук.

«Рожищан дістало те, що робиться в місті: корупція процвітає, немає робочих місць. Ми зібралися й утворили «Громадську раду з розвитку міста Рожище». Наша мета – очистити місто від корупції, аби інвестор не боявся входити до нас. Ми будемо діяти демократично: ставимо завдання керівникам, якщо вони з ними не справляються – мають класти заяву на звільнення. Будемо такі ультиматуми виставляти. Живи чесно і буде тебе любити інвестор», – пояснює Олександр Гаврук.
Зі слів керівника громадської організації, їхніми членами є голови будинкових комітетів, представники спілки афганців, педагоги, медики, інженери, юристи.

Окрім того, Гаврук додає, що вони вже мають певні напрацювання. А для ефективної роботи член ГО Роман Літвінчук їздив у Люблін запозичувати досвід у подібних громадських організаціях.

Статут громадської організації:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
прокурор Показати IP 11 Лютого 2015 19:09
СБУ "на горячем" поймала руководителей фискальной службы Волыни, которые получили взятку в 400 тысяч. http://uazmi.net/article/2301795626710159
78 до прокурор Показати IP 11 Лютого 2015 20:18
Позор в тому, що більш все це "заказуха неугодних", а не професійна робота так би їх назвати правоохоронців
історії до 78 Показати IP 11 Лютого 2015 20:21
людей тих почитай в інтернетє...31 рік вже гірой соцтруда..до тебе тоже дойде колись або рука правосуддя або ..як з совєтами поступати всі знають..без вас чистіше..
Анонім до 78 Показати IP 12 Лютого 2015 09:08
Скоро прокурори вас люди викинуть як паршивих собак і заберуть-це,що ви накрали
!!!!!!!!!!!!! Показати IP 11 Лютого 2015 19:48
w pershy chergy wunni ti ljydu, jaki sami dajytj wzjatku! ne dawalu b i ne bylo bu korypcii !
skazgesh до !!!!!!!!!!!!! Показати IP 11 Лютого 2015 20:11
ne daj bog < hiryrgy/ а так просто бухай.нашо воно тобі тре..
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! до skazgesh Показати IP 11 Лютого 2015 21:40
scho same wu hotilu cum skazatu ???
те до !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Показати IP 11 Лютого 2015 21:46
що сказав.нащо воно тобі..ти дядько біблєйний..одні хрести в голові..
стб Показати IP 11 Лютого 2015 21:10
А ще членами цієї організації (таємно)є Ціліч І.І.,Пасалик О.І.,Хасарда Іван ,Нофосад Таня,Мазалов,Фойтович-ну ще довго можна перечисляти.Цього Гаврука в Ліпіни треба послати,щоб він перевірку пройшов-сильно на хворого змахує.Від нього не тільки інвестори,а й звичайні Рожищани шугатись почнуть
ти до стб Показати IP 11 Лютого 2015 21:28
очоль..чи башкалєнко саня..
вєдь до ти Показати IP 11 Лютого 2015 21:29
треба правильно очолити..є люди якіх в області ценять..серетарі ще тих врімьон..
САМПРЕС до стб Показати IP 11 Лютого 2015 21:30
Він не просто змахує на хворого - він реально хворий! Він представлявся "членом Громадської ради при Президенті", "Головним люстратором", "Головним правозахисником" і т.д. і т.п. Здається його навіть внесли до переліку присяжних райсуду.
ICTV Показати IP 11 Лютого 2015 21:34
...Живи чесно і буде тебе любити Люстратор», – пояснює Олександр Гаврук.
кпп Показати IP 11 Лютого 2015 21:34
Хлопці,Музику ще забули в той список внести
кпп Показати IP 11 Лютого 2015 21:39
а і ще Поліщука з Дулюком забув
йди до кпп Показати IP 11 Лютого 2015 21:48
подивись шо сусід робить..обсуди з жінкою..своєю чи ні..не бери дурного в голову а тяжкого в руки..якось воно буде..теє..
кпп до йди Показати IP 11 Лютого 2015 23:44
Славко-не сердись.То так,просто поприкаловатись.
цирк Показати IP 11 Лютого 2015 21:50
На кольосах
Лівий Показати IP 11 Лютого 2015 21:51
А що в Рожищах звільнили начальника управління фінансів??? За що?
Гус-Бутаїм Показати IP 11 Лютого 2015 22:01
Складається враження, що Ви усі, так звані коментатори, трохи іпануті. Гавруку це можна пробачити - в нього стиль життя такий, а Ви до такого стилю пнетесь - невже містечко Рожище таке багате на містечкових дурнів?
стб до Гус-Бутаїм Показати IP 11 Лютого 2015 23:36
а що-нам плакати?рік і так тяжкий та напружений був))то хоть в коментах поприкалюємось з прид..рків.Бо в реаліях,цей при...урок (більше без діла ніж по ділу)) а то й по чиїйсь "правельній підказці")багатьох задовбав
фстидно за роджисче Показати IP 11 Лютого 2015 22:20
Вже не будуть більше гроші Ліпнуть до бандитів рук, Бо є в Рожищі хороший, Непідкупний наш Гаврук. Він не пив і кинув пити. Все що думав говорив. Намагався чесно жити, Щоб інвестор полюбив
Інвестор Показати IP 11 Лютого 2015 22:46
Візьму Камінь-Каширський, кину в Рожище і заживем щасливо.
стб до Інвестор Показати IP 11 Лютого 2015 23:39
ами Рожищани-зробимо наоборот і ви тоже заживете
Свідок Показати IP 12 Лютого 2015 00:21
корупція, то діло г*вняне, але мужчина на фото не с повна розуму..... і це не суб"єктивне враження, а думка багатьох хто його знає...... і юрист він НУ дуже вже слабенький..........
Корупція Рожищанська Показати IP 12 Лютого 2015 06:43
Мені капєц:-) Адназначно:-)
Інвестор Показати IP 12 Лютого 2015 07:27
Не знав кому хабар занести. тепер знаю.
кпп до Інвестор Показати IP 12 Лютого 2015 08:19
кому?
хабар до кпп Показати IP 12 Лютого 2015 08:30
ну як кому? ромі літвінчуку. ясно ж написано )
Аня Показати IP 12 Лютого 2015 09:14
Судячи по ваших комента,які ви всі гнилі люди. Людина хоче вивести на чисту воду ворюг, бандюк. А ви його дураком робите, бо ви всі злодії і боїтеся. А я не боюся,бо я працюю чесно і нічого не боюся. А чого ви трясетеся бандюги
кпп до Аня Показати IP 12 Лютого 2015 11:31
а де ж то в нас такі чесні працюють?чесно дивилась як крадуь,вибори фальшують, та ін...
Рожищанин Показати IP 12 Лютого 2015 10:47
Цього чоловіка вже зустрічав кілька разів. Так він дуже дивний. Вітається з людьми віршами, говорить голосно дуже. Але краще хай хоч така людина намагатиметься хоч щось зробити з цим містом і жирними жопами корупціонерів. Бо це бажання в нього щире. Бо інших бажаючих нема, або вони тільки видають себе за "люстраторів і т.п...", бо інтереси в них зовсім інші.
корінний рожищанин Показати IP 12 Лютого 2015 11:38
ей, дітки, хватить тут чубитися.. чому не в школі??? смішно читати чесслово!
Сміх та й годі... Показати IP 12 Лютого 2015 13:19
До чого ми вже дійшли... Оцей Олександр Гаврук з задавняною шизофренією очолив громадську організацію!? Всі знають що у нього "жовта" карточка. Коли він на мебельній працював, то уже тоді перебував на обліку в особливій "групі ризику" і самостійно не допускався до станків. А тепер "люструє" посадовців... Скоріше за все це під прикриттям працює підприємець Роман Літвінчук, який під приводом хустинок торгує паленим спиртом на міському ринку. А цього "дауна" тримає для цькування на різні організації. Ось і весь розклад. Хто не вірить - легко перевірити, запитайте старих робітників мебельної фабрики хто такий Гаврук.