USD 39.40 39.73
  • USD 39.40 39.73
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

«Неадекватні та п’яниці» заборгували Луцьку тисячі

6 Серпня 2014 09:34
Понад 665 тисяч гривень боргують «неблагополучні» лучани за комунальні послуги ЖКП № 7.

Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 6 серпня.

Так, зі слів директора ЖКП № 7 Миколи Гарбарчука, усі боржники – це «неадекватні люди, а також п’яниці та малозабезпечені». Тим часом, у виконавчих структурах повертати ці кошти не поспішають, оскільки стягнути їх просто ні з кого.

Варто зазначити, що боржників, які не платять за послуги вищезгаданого ЖКП понад два роки, нині - уже більш, ніж 220.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Включай мізки Показати IP 6 Серпня 2014 10:12
А чому я відмовляючи собі у всьому мушу платити? Подавайте на неплательщиків у суд, конфісковуйте майно - і будуть гроші. А так говорити і нічого не робити - то діла не буде
TRoLLSky до Включай мізки Показати IP 6 Серпня 2014 11:04
тобі забороняють не платити?
валя до TRoLLSky Показати IP 6 Серпня 2014 12:08
таке примітивне мислення, що аж тошнить
TRoLLSky до валя Показати IP 6 Серпня 2014 13:34
певно вагітна?
валя до TRoLLSky Показати IP 6 Серпня 2014 15:12
...що і треба було довести
Ваня Показати IP 6 Серпня 2014 11:14
правильно, алкаші не платять, а мене два рази судятть,рза то, що я мав субсидіюоблять злочинцем, грозяться посадити на два роки ,за то,що я кролись оформив субсидію, а я діймно не маю чим платити за квартиру,пенсія 1200, у мене глаукома краплі 600 грн. вони мене лишили субсидії, бо у жінки хата батьківська в селі осталась, а це вже моя друга квартира.До чого тут тещина хата в селі,яка розвалюється до моєї квартири.Що вона мені дає.Мене тягають, а я плачу вже за квартиру всю свою пенсію. Це справедливість,плачу за бомжів, а пропобив 41 рік на заводі за таку мізерну пенсію.
Анонім Показати IP 6 Серпня 2014 11:30
Правильно в нашій країні добре живуть псіхи і всякі неадекватні.Їм пільги,пенсії пільги,коли людина відробила 40 років і проплатила на цих псіхів податки,щоб одержували по 2000 тисячі пенсії, а їй 1000-це не країна,а гондурас.Як таке можна прийняти,що здорові люди,роблять себе псіхами, мають здоровя, бери побольше і бросай подальше і одержують по дві пенсії.Чому ми повинні працювати, платити на них?Коли це безумство припиниться.90 процентів груп інвалідності куплені,здорові люди одержуюь пенсії, а хворі помирають їх не одержавши. Коли візьмуть за зябри цих лікарів, бо вони вже так знахабніли,що не бояться нікого і нічого,корупція вже не має меж.Чого на це всі закривають очі? Терпіти немає сил.Скоро люди самі почнуть їх бити
що це таке? до Анонім Показати IP 6 Серпня 2014 12:11
а скільки таких є лікарів, які підходять до пацієнта після операції - відтопирюють карман, і кажуть "як ви оцінюєте мою роботу"?
starec Показати IP 6 Серпня 2014 12:29
А за що платити? Виртуальни послуги, ЖЕК не хоче видчитатись за отримани гроши, але чотко знае хто боргуе....
Анонім до starec Показати IP 6 Серпня 2014 12:58
Підтримую вас стопроцентно
контра Показати IP 6 Серпня 2014 14:54
Ну не всі алкаші ж не платять. Є просто юридично підковані громадяни : немає договору, немає акту виконаних робіт - і дуля вам , а не оплата за віртуальну діяльність.
старец до контра Показати IP 6 Серпня 2014 15:39
И чем нас больше ,юридически подкованных, тем возможно и быстрее что-то изменится. Я не плачу из-за принципа, все мои письма ЖЕК 3 непосредственно игнорирует, платить за конкретную работу без вопросов, а кормить эти лица которые там сидят и нехрена не делают только чаи гоняют ,бухают и пеньсию ждут...... Мне бы так бабки бы платили. Хоть кто-то кто 'за' своевременную оплату жекам читал спектр работ которые он оплачивает????? Я считаю ЛОХ тот кого так разводят или деньги просто не ценит. Хватит кормить дармоедов и слышать что у них ничего нет....