USD 27.20 27.30
  • USD 27.20 27.30
  • EUR 30.50 30.78
  • PLN 6.55 6.70

Новостворений Центр допомоги учасникам АТО отримав приміщення

Колектив Центру допомоги учасникам АТО на Волині отримав власне приміщення. Відтепер волонтери надаватимуть допомогу воїнам у будинку на вулиці Привокзальній, 12. Тут створені умови для зберігання речей, інформаційної та координаційної роботи.

Нагадаємо, згідно з указом президента України на Волині створили координаційний центр допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації, через який йтиме державне фінансування. Показово, що у Луцьку уже рік працює Координаційний центр допомоги бійцям АТО. Тому створення нового Центру викликало неоднозначну реакцію. Оскільки населення вже не так активно прагне допомагати захисникам держави, як це було торік, то допомога нового Центру не буде зайвою. Однак, на переконання волинян, влада могла б не створювати нових центрів, а підтримати вже існуючі, які справами довели свою дієздатність і мають напрацювання.

До слова, зауважимо, що волонтерський центр, який працює уже рік, розміщується у приміщенні на вулиці на Червого Хреста, яке не опалюється.

Як додають волонтери, представники новоствореного центру уже зверталися до діючого волонтерського центру з проханням надати базу даних потреб бійців та їхніх родин.

Новий Центр допомоги учасника АТО знаходиться за адресою: вулиця Привокзальна, 12. Про використання допомоги волонтери постійно звітують на своїй сторінці у Фейсбук.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus