USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Нововведення у Волинській ОДА – іноземна для чиновників

11 Серпня 2014 13:46
Підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом має позначитися на роботі Волинської ОДА. Зокрема, чиновники, які здійснюватимуть візити за кордон, або спілкуватимуться з представниками іноземних компаній, мають вільно володіти іноземною мовою.

Про це стало відомо під час оперативної наради у голови Волинської ОДА сьогодні, 11 серпня.

Зі слів очільника облдержадміністрації Володимира Гунчика, волинські чиновники, які втілюватимуть положення угоди про асоціацію з ЄС, мають вільно спілкуватися іноземною мовою без перекладача.

Він доручив, щоб до кінця року в кожному підрозділі ОДА були призначені уповноважені, які можуть вільно доводити пропозиції з інвестиційного та інноваційного розвитку, консультуватися з профільними фундаціями країн ЄС без перекладачів та без супроводу. Нагадаємо, у Володимира Гунчика з'явився радник з цих питань.

Від цих знань і умінь, додав голова ОДА, залежатиме й присвоєння рангів держслужбовцям і встановлення їм доплат.

Крім того, управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції облдеоржадміністрації пропонує не чекати сигналів з Києва, а вже у кожній з РДА визначити одного з заступників голови, який відповідатиме за організацію роботи у сфері євроінтеграції. Така відповідальна особа має бути в кожному структурному підрозділі, крім того, пропонується, за можливості, створити при райдержадміністраціях окремий структурний підрозділ, який займатиметься питаннями євроінтеграції.

Щоправда, вирішення цього питання на тлі загальноукраїнських скорочень витрат на чиновницький апарат може лягти на плечі самих адміністрацій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
юта Показати IP 11 Серпня 2014 13:51
У нас немало чиновників, які в офіційному декументі на рідній мові 25 помилок роблять в абзаці... У нас же повно чиновників-старожилів, не уявляю, як тітка у 55 років почне іноземну мову вчити.
віра до юта Показати IP 11 Серпня 2014 15:14
Точно Треба повна заміна штату - на людей, так років, не старше 28. Тільки останні років 7-9 почали, більш-менш нормально, в гімназіях (міських) вчити дітей іноземні мови.
Serg UA до віра Показати IP 11 Серпня 2014 15:20
Добре,візьмуть на роботу тих,хто знає мову... А,хто роботу буде робити? Адже треба мати ще,й, профільну освіту! "Ломать не строить"!............
держслужбовець на пе до юта Показати IP 11 Серпня 2014 18:10
Шановна юта , молоді люди не старше 28 років не завжди знають, що потрібно робити на держслужбі, біля ангдійської мови , можливо, проходили мимо! А от амбіцій та гонору забагато! Гроші для них головне ! А люди-відвідувачі органів влади - якісь надоїдливі мухи! Звичайно, не про всіх, але про основний контингент молодих держслужбовців. На практиці спілкування за останні два місяці знаю! А от тітка у 55 років (як презирливо ви називаєте) почне іноземну мову вчити та вивчить в разі потреби. Знаю багатьох таких! От Ваш коментар теж показує про Ваше презирливе ставлення до людей поважного віку, то який з таких молодих людей може бути держслужбовець!
лучани Показати IP 11 Серпня 2014 13:59
Гунчик тепер накерує. Краще би свого водія звільнив ,якому платить 5 тисяч грн плюс відрядні.
Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 14:09
А він,що з автозаводу забрав водія, якому плати в по 7 тисяч. Люди не одержували зарплату по півроку, а його водій кожного місяця вчасно.Господи,що змінилося?
ЛУЧАНИН Показати IP 11 Серпня 2014 14:21
А ЙОГО СПIВМЕШКАНКА НА ЗАВОДI 10 РОКIВ НIЗАЩО ОТРИМУЄ КОШТИ А АНГЛIЙСКУ ВЧИТЬ 20 РОКIВ НУ I НIЯК НЕ ВИХОДИТЬ ЦЕ ВСЕ ЗАВОДЧАНИ ПРОХОДИЛИ
А Показати IP 11 Серпня 2014 14:38
новоспечений помічник має аж ЧОТИРИ!,вищі освіти.Вот які кадри потрібні в органах місцевого самоврядування,починаючи з ОДА.
Шекспир Показати IP 11 Серпня 2014 16:24
а якими освітами він користується? і ще. а сам новоспечений губєрнатор шпрехає по англіцкі? Чи як усє: со словарем!!!
ЙОВАН Показати IP 11 Серпня 2014 16:46
який він розумний. аж страшно
Герасим Показати IP 11 Серпня 2014 17:08
Розум аж випирає з кишень!
Андрій Показати IP 11 Серпня 2014 17:16
Я взагалі рахую,що був допущений великий кадровий брак в призначені Гунчика на посаду голови,типовий непотизм.Ми не можемо обійтся без комсомольців в минулому.Гунчик не міг дати ладу на заводі...
Оксана Показати IP 11 Серпня 2014 17:54
Я як державний чиновник у свої 43 готова поновити свої знання з англійської мови, але я не готова на такі вимоги працювати за 2000 гривень, ходити в судові засідання і в відпустку за власний рахунок.
Остап Бендер Показати IP 11 Серпня 2014 20:58
Нью-Васюки, блін.
555 Показати IP 11 Серпня 2014 21:06
НЕХАЙ ГУНЧИК СПОЧАТКУ ВИВЧИТЬ, А ПОТіМ МИ БУДЕМ ВЧИТИ, , А НЕ КАШТАНИ ЖАРЕНІ З ВОГНЮ ВИЙМАТИ,, і ЖИТИ ЗА 1218 грн., ПАТРІОТИ ЗАРАЗ НЕ ПРОХОДЯТЬ, БІСНЕС КОРИСТУЄТЬСЯ ПОПИТОМ,!!! ПРАПОР В РУКИ І КЕРУЙТЕ!!!!