USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Очільником Луцького району став голова сільради

26 Січня 2015 12:18
Працівникам Луцької районної державної адміністрації, місцевим депутатам, представникам бізнесу та громаді представили нового очільника.

Голова ОДА Володимир Гунчик зачитав присутнім розпорядження Президента України про призначення на посаду голови Луцької райдержадміністрації Ігоря Ярмольського.
По тому, до слова запросили попереднього очільника РДА Юрія Цейка. Він і закликав вшанувати хвилиною мовчання загиблих у маріупольській трагедії та подякував попереднім керівникам.
Юрій Цейко першочергово подякував за те, що Луцький район не на найгіршому рахунку в області. Подякував він райраді за підтримку, працівникам райдержадміністрації, підприємцям, які відгукнулися на прохання допомогти учасникам АТО.

«Було страшно, коли хлопців відправляли, але приємно, що вони були забезпечені», - додав він.

Згодом слово взяв голова Луцької райради Олексій Гвоздецький, представляючи голову РДА. Він зазначив, що кандидатуру Ігоря Ярмольського підтримував давно, бо «хотів щоб він став головою РДА».
«Він - сильний лідер. Про його роботу від людей чув лише гарні слова. У нього сильний характер, він сильний духом», - зауважив голова райради.

Ігор Ярмольський подякував, своєю чергою, за кредит довіри, наданий йому Президентом України.
«Я дякую за кредит довіри, який мені надали, розумію, що він високий у такий непростий час. Той розум, що мені дав Бог і батьки, постараюсь віддати на благо району. Заявляю, що ми з головою райради не ділитимемо, хто в районі головний. Ми працюватимемо разом, працюватимемо на благо й імідж району. Хочу відновити практику, коли під час розгляду важливих доленосних рішень мають бути і сільські голови, і ті, хто наповнює бюджет. У роботі буду керуватися законом, людською порядністю і мої прийняті рішення будуть прозорими», - повідомив він.

Він додав, що нині стоїть завдання скоротити 20% працівників чиновницького апарату. Тому він попросив керівників підрозділів взяти на себе відповідальність з цієї роботи.

До слова, бюджет Луцького району – один з двох бюджетів територіальних органів (другий – бюджет Луцька), який є бездотаційним.

Голова ОДА Володимир Гунчик озвучив завдання, які стоять перед Луцькою райдержадміністрацією. Зокрема, повинні бути консолідовані районний та обласний бюджети. Всі гілки влади також повинні об’єднатися. Водночас, одне із завдань – посилення обороноздатності: забезпечення четвертої хвилі мобілізації та співпраця з громадськими формуваннями щодо патрулювання, забезпечення громадського порядку та підтримання законності.

Ще одне завдання, яке стоїть перед очільником Луцького району - соцзабезпечення, волонтерський рух, підтримка сімей військових і родин тих, хто загинув під час виконання своїх службових обов’язків. Мовляв, не вони мають йти до влади, а влада має йти до них.

Нагадаємо, днями Президент України призначив 5 голів РДА на Волині.

Зокрема, Луцьку РДА очолив Ігор Ярмольський, Маневицьку РДА - Андрій Линдюк, Любешівську РДА - Олег Кух, Ківерцівську РДА - Валерій Ткачук та Іваничівську РДА - Федір Войтюк.

До слова, Ігор Ярмолський двічі обирався головою сільської ради села Маяки: у 2006 та 2010 роках. Крім того, його обрали очільником регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Донедавна місцеві райони фактично були обезголовлені, адже на Волині досі не призначили голів РДА, а без них не може відбутися призов, бо саме вони відповідають за проведення четвертої хвилі мобілізації.

Зауважимо, що днями будуть оголошені вибори на посаду голови Маяківської сільської ради. Оскільки Ігор Ярмольський відтепер не зможе виконувати ці функції у зв’язку з призначенням очільником району.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 62
Бандура Показати IP 26 Січня 2015 12:56
"Зауважимо, що днями будуть оголошені вибори на посаду голови Маяківської сільської ради" - дуже сумнівно, оскільки вибори призначає Верховна Рада України, а враховуючи те що чергові вибори мають пройти у жовтні цього року... тому до виборів, функції сільського голови буде виконувати секретар сільської ради.
Маяк Показати IP 26 Січня 2015 13:01
Достойний голова, а от Цейко це пародія щей без освіти. Як Цейко призначав Пустовіт то в районі кури сміялися, а підтримку люди йому сказали на виборах -1,6 відсотка . Ось так
фара до Маяк Показати IP 26 Січня 2015 20:37
Цейко був одним з кращих керівників ! І багато що зробив для людей і для району за короткій проміжок часу свеї роботи ! Люба людина спокійно могла потрапити до нього наприйом і допомагав усім чим міг.
торчин до фара Показати IP 27 Січня 2015 14:23
особливо ворошичці поміг подолати корупцію в районі, перекрили разом дах на школі, запили коньяком в її кабінеті, кавою у луцькому готелі і стали близькими .... друзями
222 до Маяк Показати IP 26 Січня 2015 20:42
Що Прусяра не спиця?)) Тобі до Цейка 200 років треба рости ! Але нажаль стількі не живуть)))))
до 222 до 222 Показати IP 27 Січня 2015 14:25
тобі 300, бо на жаль і стільки пишеться не так, це навіть прусяра знає
Анонім до Маяк Показати IP 26 Січня 2015 21:59
Цейко -нормальний
всезнайко Показати IP 26 Січня 2015 13:25
Ото призначили,одних злодюг,Ярмольський всі землі в Маяках подеребанив,Гвоздецький Рокині розікрав,а Веремчук заправки грабував в 90 ті,в тому ж Луцькому районі. Ото гопкомпанія зібралась,хана Луцькому району
район до всезнайко Показати IP 26 Січня 2015 13:47
Да,а те що в Веремчука коханка працює в підлеглих Ліля Береза,це не корупція,вся рада і адміністрація сміється,позорище Луцького району.І за кого ми голосували?
??? до район Показати IP 26 Січня 2015 14:39
Найважливіше — це навести лад в душі. Дотримуємося трьох "ні": не скаржимося, не звинувачуємо, не виправдовуємося.
бібліотека до район Показати IP 26 Січня 2015 15:45
і не скажеш, а з виду порядний,чемний. Ну Вадим Богданович ви нас розчарували.
Саша до бібліотека Показати IP 26 Січня 2015 17:56
Всі тут такі чесні і правильні,чого Вам чуже життя не дає спокою...
ЛРА до район Показати IP 26 Січня 2015 16:15
Сіра мишка,скромненька Ліля Віталівна, і чим ти Веремчука взяла,поділись,і я не проти.
до Лілі до ЛРА Показати IP 27 Січня 2015 11:29
коментар було видалено
ЛРА до ЛРА Показати IP 27 Січня 2015 13:04
Бідна Ліля,і як тобі зараз нам в очі дивитись,який встид і сором.В тихому болоті чорти водяться.
ЛРА до ЛРА Показати IP 27 Січня 2015 14:47
Про який встид може йти мова,якби була хоч крапля гідності,вона б більше і поріг до нас не переступила б,а так є чим гордитися,моральних якостей-нуль.
ЛРР до ЛРА Показати IP 27 Січня 2015 15:57
Що тут незрозуміло,провінційна дівчинка вирішила за рахунок лоха Веремчука вирватись в люди.Ми що,дурні всі,не бачимо,вже в людях трохи розбираємось.
Таня до район Показати IP 26 Січня 2015 21:37
коментар було видалено
журналіст до район Показати IP 27 Січня 2015 14:08
Лілія Віталівна,ви усвідомлюєте,що саме ви дали привід зіпсувати карєру Веремчуку В.Б. Ми вже ним серйозно займаємось,шкода,а видався перспективним чиновником,почитайте нижче коментарі,бачите,що вже вилазить,а це лише початок.Удачі, йдете у вірному напрямку.
Терещук Олексій до журналіст Показати IP 8 Липня 2023 00:59
І що, зараз вам також здається що все так? Чому ви завжди вірите лише "дружинам" таких чоловіків. Можливо вона алкоголічка, яка випивала? Можливо вона вам всім бреше, а Лілія Береза звичайна дівчина, я не знаю що у неї сталося, але я трішки подивився про неї інформації в Інтернеті.
Луцьк до всезнайко Показати IP 26 Січня 2015 14:57
Хана тим, хто нічого не робить і обливає брудом людей чи може когось просто душить "українська жаба". Ганьба Вам!
совість Показати IP 26 Січня 2015 14:09
Це не вони такі - це ми такі.
всевидячий Показати IP 26 Січня 2015 14:12
Не переживайте крепко що злодія призначили, його зам Сидорчук при всіх владах вмів шапку в правильному напрямку крутити- то й шефа свого навчить як правильно це робити.
РДА Показати IP 26 Січня 2015 14:13
З усіх голів РДА , які там були це найкраща кандидатура, а гріхи ми маємо всі, в тому числі і писаки. Вони особливо.
оксана до РДА Показати IP 26 Січня 2015 23:01
То може заїдете в Маяки і подивіться на зруйновану школу з битим склом на презирвативами, на дороги і особливо на кладовище на бурян і срач на кладовищі, на сміття яке гуляє по центру????? От такий в нас господар був. А тепер така ж д*па буде в районі
Анонім Показати IP 26 Січня 2015 14:16
а поїдьте в Маяки і попитайте за цього пана..... Ох, скоро буде ше один переворот... морди приходять від яких тхне набагато більше, ніж від регіоналів....
Учасник Показати IP 26 Січня 2015 14:18
Призначення головою РДА Ярмольського зала схвалила бурхливими оплесками і цим все сказано. не морочте собі голови бездарні ....
олэг Показати IP 26 Січня 2015 14:22
Ще один РИГ
Ярик Показати IP 26 Січня 2015 14:22
Ще круче як було при януковичу. ого- го!Хоч би одному молодому з біржі запропонували роботу а не відправляли в АТО без досвіду а цих морд на посади тільки а потім ще й посвідчення з ато буде у них першого
Сергій Показати IP 26 Січня 2015 14:31
Призначення дебільне....
Село Показати IP 26 Січня 2015 14:31
Ярик. Хочеш роботу? до мене в село. І робота буде і грошей заробиш, але такі як ти тільки язиком вміють молоти і людей брудом обливати.
!!!!!!!!!!!! Показати IP 26 Січня 2015 14:37
Не знаю, чому тут всі так не гарно висловлюються за Цейка Ю.Ф. Можливо це спрацьовує проста людська заздрість. Цейко хороша та порядна людина. Він живе по принципу - „даю слово - значить виконую”.
ги-ги до !!!!!!!!!!!! Показати IP 27 Січня 2015 14:31
а за вибори агітаторам не заплатив, а слово давав, а тільки ж СЛОВО!!!!!
Віталік Показати IP 26 Січня 2015 14:37
Я впевнений: щоб людині дурниці в голову не лізли, його завжди треба завантажувати роботою так, щоб він мертвим додому приходив.
Чинуша Показати IP 26 Січня 2015 14:38
Ці відгуки пишуть в переважній більшості чиновнички і цим все сказано. До Ярмольського вам недорости, ось і біситесь
123 до Чинуша Показати IP 26 Січня 2015 20:49
коментар було видалено
Всезнайко до Чинуша Показати IP 26 Січня 2015 22:49
Ярмольський, то ти?
Оля Показати IP 26 Січня 2015 15:49
Але ж Гунчик страшний, фуууу.
Вітя Показати IP 26 Січня 2015 16:24
Оля, а ти на себе подивись в зеркало і в душу.
Бора Показати IP 26 Січня 2015 17:54
Щодо Цейка це не заздрість, а скоріше співчуття.
тенгиз Показати IP 26 Січня 2015 18:44
теперь точкі поставлю не только в маяках і зміинце а по всему району арбуз и диню буду продавать
879 до тенгиз Показати IP 26 Січня 2015 21:18
Читайте, УКРАІНЦІ, поки НАС давить ЖАБА будемо МИ арбузи і дині спочатку купувати, а потім продавати, але. вже, можливо, не украінцям.
знаючий Показати IP 26 Січня 2015 21:12
Що, вже кадри, то кадри в Луцькому районі .... маю на увазі - "голови" - Ярмольський (нове ЯРМО в районі), Гвоздецький, а "руки" - Веремчук, Сидорчук.... Інтелекту не дуже... мова, поведінка.... перед людьми... сором. Про які кредити мова? Ярмо - (Ярмольський) це сором, так не говорять посадовці. А що робити, коли в голові одні гроші... А. Сидорчук "шапкою" крутить - всі знають.... припиніть .... на цей раз, якщо є якась повага до себе. Деж в Україні буде лад, мир, коли ви (написано "ви" з малої літери ... Чом?....) при владі. Відсутня чесність перед людьми, і перед собою. І чи варто до них "рости"? Їх ріст вимірюється думкою простих людей, а вони завжди правду скажуть - більше 1м. 20 см. росту не тягнуть.
879 до знаючий Показати IP 26 Січня 2015 21:21
Всі про кого Ви пишите хоча б, що-небудь зробили для району і Украіни, а кожен хто пише, що зробив? І Ви, особисто? Га?
879 до знаючий Показати IP 26 Січня 2015 21:23
По Вашому тексту і помилках, зрозуміло, що і у Вас, проблеми з граматикою ...
оксана до 879 Показати IP 26 Січня 2015 23:09
І що ж він зробив? Продав всі наділи. Розкроїв землі. А гроші де? В будинку в Боголюбах, в машинах???? В клубі міліони закопані і недобудував. На новий рік ялинкулюди самі прикрашають - сором. А Милуші. Клуб. Не Клуб а свинарник. Нічого путнього не зроблено, нічого не завершено.
обс Показати IP 26 Січня 2015 21:55
хотів би я побачити реакцію на призначення Карпюка Віталія, він у 2011 році хотів Ярмольського згноіти, тепер працює в районі, Ех яке життя
пресі Показати IP 27 Січня 2015 02:36
Почалася ця історія у далекому 1995 році, коли січневої ночі на автозаправки, розташовані поблизу Луцька, двічі нападали зухвалі грабіжники. Тоді у нашій газеті, у випуску від 10 лютого 1995 року, була розміщена інформація: "у складі злочинної групи був працівник Луцького міськвідділу внутрішніх справ. Мовляв саме тому так впевнено нахабно поводилися бандити, сподіваючись, що правосуддя до них не дотягнеться". Та й 7 лютого 1995 року слідчий слідчого відділу УВС міста Луцька Олександр Ляшук, розглянувши матеріали кримінальної справи №11-089-95, встановив: "в ході попереднього слідства Вадим Богданович Веремчук скоював злочини, перебуваючи на службі у міліції". Більше того пан Ляшук навіть порушив кримінальну справу щодо п'ятьох учасників нічних нальотів на АЗС і передав зібрані матеріали у міську прокуратуру Луцька. ШУКАЛИ ПІДОЗРЮВАНОГО... Далі, звісно, все затихло. Вадима випустили на волю. Випустили, нагадаю, працівником станції туризму. А інших учасників славнозвісних подій тривалий час ніхто не турбував, хоча й останні мешкали вдома і нікуди не ховалися від правоохоронців. Правда, як стало відомо набагато пізніше, працівника станції туризму і спорту Вадима Веремчука все ж таки судили разом із Вадимом Демчуком. Інкримінували їм лише те, що вони, бідолашні, брали участь у розбійних нападах, але не повідомили правоохоронців про скоєння нальотів на АЗС у селах Прилуцькому та Струмівці. Не повідомили, бо, мовляв, боялися, що з ними розправляться "справжні" злочинці.
знаючому Показати IP 27 Січня 2015 02:39
Розкаже, бо, вочевидь, має про що. До того ж, згідно із відповіддю заступника начальника ВРП – начальника інспекції з ОС УМВС України у Волинській області В. Грушка від 26 грудня 2002 року: "Колишній співробітник Луцького МВ УМВС Веремчук В. Б. був звільнений з органів внутрішніх справ з 19.01.1995 року за статтею 66 (за скоєння вчинків, що дискредитують звання рядового і начальницького складу)"... А Віктор тієї сумнозвісної ночі лише підвозив згадану злочинну зграю автомобілем свого тестя. Звісно він також був співучасником злочину, але у безпосередньому грабуванні автозаправок, як каже, участі не брав. Як розповідав Віктор Веремчук про свого колишнього товариша та однофамільця у суді, саме Вадим, представляючись правоохоронцем і демонструючи своє службове посвідчення, нічної пори вільно проникав усередину, де разом з іншими напарниками вичищали гроші.
преса Показати IP 27 Січня 2015 14:15
Газета "Віче" від 10березня 2011 року,стаття "Як європейський суд захистив волинянина",про Веремчука Впдима Богдановича.
пресі Показати IP 27 Січня 2015 19:27
чого цейко не зміг купити диплом? невже такий тупий))))
124 до пресі Показати IP 27 Січня 2015 22:49
Дуже гарно виглядають ваші коментарі, наче мале дитя з-за маминої спідниці гваготить. Легко осуджувати інших людей, навіть не назвавши свого імені, приховуючись дурнуватими псевдонімами. Хоча, не даремно ще в Біблії пишеться: "Не суди, та не судимим будеш"
раді Показати IP 27 Січня 2015 19:29
карєра Веремчука?????? мент є мент Ліля кому віриш, жінку вигнав, друга посалив в тюрму
Саша до раді Показати IP 28 Січня 2015 16:32
Вадиме Богдановичу і куди це Ви дружину вигнали?))) люди знають а ми ні...... Совісті у Вас немає))
777 Показати IP 27 Січня 2015 22:38
Люди, ви чуєте,що ви кажете??? Бридко читати ваші коментарі!!!Вам аби було кого полити брудом! Такі недосвічені люди як ви, нажаль, не знають одну просту істину - ВСЕ,що ви говорите про іншу людину: характеризує не її, а - ВАС. Ви віддаєте світу те, чим наповнена Ваша душа. Як прикро, що це - ненависть. В чужому оці,як кажуть, й насінинку помітять, а в свому - й колоду не побачать! Прикро, прикро...люди...яка деградація суспільства! Задумайтесь над своїми ж словами..
оксана до 777 Показати IP 27 Січня 2015 23:25
Тобто Ви вважаєте що нам усім потрібно мовчани і ніяк не висловлювати своє обурення. Чи що Ви пропонуєте?
Петро Показати IP 10 Лютого 2015 21:19
Згідний, що не потрібно обливати брудом людей......обговорення має бути підтверджене хоча б фактами.....вчипились до бідної дівчинини Лілі, яке вам діло хто з ким спить, це приватна справа кожного,......щодо Цейка не розумію до чого тут освіта!!! в мене 2 вищих, та я б згідний був би закінчити тільки школу, аби тільки мати клепку заробити стільки "бабла" починаючи з нуля, без звязків і підтримки, нехай він не вміє гарно розглагольствувати, але вміє гарно працювати і корупції не помічено, так що не заздріть......щодо Ярмольського поживем побачим, ще рано говорити, але його господарювання у Маяках не додає йому позитивної слави
Анонім до Петро Показати IP 12 Березня 2015 19:35
бідна дівчина ліля!!! а дружина Софія "багата" з таким козлом? С**ку лілю вбити мало, к**ва!!!Свого чоловіка покинула, щей сім"ю вадима і Софії розбиває! Позор!!!
СБУ Показати IP 19 Жовтня 2015 10:23
Веремчука обрали зам. голови та голову Гвоздецького, закривши двері під час сесії невідомими і сказавши поки необерете цих кандидатур ніхто з відци невийде!!!
жителям навколо луць Показати IP 10 Грудня 2015 20:57
очільник луцького району який 20 років продавав землю в маяках програв вибори в маяках простій швачці, так тримати гунчику, таких очільників
факт Показати IP 2 Лютого 2017 07:39
Ось ще цікавий факт. Є в селі Вікторяни, Луцького району Кримчук Вадим Степанович 1978 р.н.., товариш Веремчука Вадима з дитинства. За проханням Веремчука Кримчук взяв "шефство" над одним жителем села про адресі Центральна,13. Миколі( так звали чоловіка) приносили іжу та горілку давно давали якісь копійки. Через декілька місяців Микола потонув в річці, першим його знайшов Кримчук. Участок Миколи через півроку перейшов до тещі Веремчука, на ньому зведено новий будинок. Слід додати, що Микола не вмів плавати та боявся води, ніколи не підходив до води. Реальні свідки ( рибалки) мовчать......Запугали.
факт Показати IP 2 Лютого 2017 07:44
В 2015 році Кримчук Вадим несподівано став підприємцем ( після багатьох років безробіття:)), та одразу виграв тендер на поставку продуктів в школу та дит.садок с.Ратнів. Всі знають, це фірма Веремчука.