USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Одного з керівників волинського лісгоспу «попросили» звільнитися

23 Грудня 2014 12:16
Причетний до ліквідації «Рожищенського лісництва», перший заступник начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Шеремета написав заяву на звільнення.

Нагадаємо, що його підозрювали у корупційних діях, а також у тому, що він був причетний до намагання ліквідувати державне підприємство «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Рожищеагроліс» .

22 грудня активісти ГФ «Самооборона Рожище», «Автомайдану України», а також «Правого сектору Волині» завітали до Сергія Шеремети із вимогою написати заяву на звільнення.

«Ми це підприємство будемо відстоювати. Якщо воно працює ефективно. То питання щодо його ліквідації закрито», - наголосили активісти.

Однак чоловік зазначав, що про ліквідацію підприємства не йшлося, а лише про його реорганізацію.

«Я знаю, що у було два листи. Один стосувався реорганізації, а інший – ліквідації. Другий лист Ви відправляли на Київ. Не варто цього заперечувати. У зв`язку із вашими діями, які спрямовані проти діяльності підприємства та роботи працівників, ми вимагаємо від Вас написати заяву на звільнення»- розповів голова громадської ради при Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Сергій Шеремета наполягав на тому, що заява вже написана, однак чомусь з невідомих причин її не підписують. Однак після годинного діалогу з активістами написав ще одну заяву на звільнення.




Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 91
прохожий Показати IP 23 Грудня 2014 12:25
Потрібно зареєструвати цю заяву, обов'язково. Відправити в КИЇВ.
Лісник ківерці до прохожий Показати IP 23 Грудня 2014 17:17
А нашого гол.лісничого Яцину демобілізувати і туди,а всіх кого тут завдали в АТО !
ліс волині до прохожий Показати IP 26 Грудня 2014 00:43
ще якби Данилюка В.П. ДП "Городоцьке лісове господарство" звільнили, який просто знущається з городоцьких лісівників та є "козачком" Колісника, це ж який повинен бути професіонал щоб кожен день іздити на роботу з Ковеля в Городок автомобілем.
в.п. до ліс волині Показати IP 28 Грудня 2014 18:29
100% що це має бути за спеціаліст щоби витрачати лісгоспні гроші на перевезення свого цінного .заду на роботу, Пора на люстрацію.Можна із данилюка і почати.
Вася до ліс волині Показати IP 9 Січня 2015 18:34
До
Лісник Показати IP 23 Грудня 2014 12:40
Турки всі організації які навідувались до нього в гості як ті барани тільки вміють завяви вимагати на звільнення, Колісника добились звільнення і що далі... так як і раніше очолює екологічну комісію в ОДА і бізнесом займається, а скільки грошей накрали, лісу продали, вивезли за кордон, це все державі хто буде повертати, хай краще йдуть до головного прокурора області і мента хай ті справи проти них порушують і гроші в область, бюджет повертають, які потім на армію використати, до Гунчика хай зайдуть запитають як в нашій країні він свої мільйони заробив....
Санькович Показати IP 23 Грудня 2014 12:53
так г*нд*ну і треба!шкода що ще підсрачників ненадавали!
йося моргенштерн до Санькович Показати IP 23 Грудня 2014 15:28
Предателей и стукачей нигде не любят. Предавший однажды предаст дважды. Третий раз обычно уже не успевает. А Сирожа Акентинович думал себе так.... И вашим и нашим, и леспромхозу и профсоюзу. Люди без четкой жизненной и гражданской позиции, так сказать "вялые и постоянно обписяные от испуга", не могут сформироваться как личности. Такова судьба всех предателей: свои их ненавидят, а чужие ими гребуют, ну и без всякой жалости пускают "в расход".
Санькович до йося моргенштерн Показати IP 23 Грудня 2014 17:55
коментар було видалено
ідіоти Показати IP 23 Грудня 2014 13:05
це єдина нормальна людина в управлінні ви про наслідки, в роботі управління після його звільнення думали? наплодили псевдо-організацій їдьте в АТО і там показуйте свою силу. маразматики
прохожий до ідіоти Показати IP 23 Грудня 2014 13:49
Ви його нормальним - так він всіх використал.
Санькович до ідіоти Показати IP 23 Грудня 2014 14:35
серьожа,то ти???
Анонім Показати IP 23 Грудня 2014 13:08
Наш земляк о.кватирко зараз на житомирщині заступник голови ОУЛМБ. Може його запросити?
зверніть увагу до Анонім Показати IP 23 Грудня 2014 14:51
+++!!! розумна думка людини, яка якщо і не працює в лісовій галузі, то хоча б розуміється у простих речах!! але чи у нас в державі хто-небудь прислуховується до розумних думок???
Анонім до Анонім Показати IP 25 Грудня 2014 09:08
Він може і хороший спеціаліст у своїй роботі, але був вірним псом Колісника, як старого так і малого, за те і пострадав.
З лісу до Анонім Показати IP 5 Січня 2015 14:37
Кватирко вже у двох лісгоспах у Володимирі і в Цумані повіирізав все що було краще для виготовленя будинків з брусу і машин автопарк накупляв то нехай вже й інші лісгоспи доб"є,чи як?Чи може він не такий самий прихвостень Колісника як Ківерцівіський,люди схаменіться,в цій системі треба міняти 99% всіх починаючи з лісника.
шереметі Показати IP 23 Грудня 2014 13:20
шеремета - дуже непорядна людина, боягуз страшний. він продасть батька рідного аби втриматися на плаву. цікаво, чи хто йому подасть руку, окрім тих товаріщів, яким він платив грошики, аби залишитися на посаді...
прохожий до шереметі Показати IP 23 Грудня 2014 13:52
дякуємо, хто правду напишит
кол Показати IP 23 Грудня 2014 13:25
Шеремета фахівець і нормальна людина, не хапуга
ооо, кол обявилися Показати IP 23 Грудня 2014 13:32
О, управлінці пишуть. Ті, хто там разом з ним заправляли останні місяці. Да, хлопці, перший пішов!!
небайдужий до ооо, кол обявилися Показати IP 23 Грудня 2014 14:58
НАРЕШТІ до правого сектору та самооборони ДІЙШЛО ДО РОЗУМУ, трішки у мізках розвиднілось! Хто наступНА??? Панове, у ВАС непочатий шматок роботи!!!
міша Показати IP 23 Грудня 2014 13:45
17.12.2014 рест парк на прти кафе-бару білочка пан шишко петро зустрічався з колісником сиділи прблизно 20 хв в автомобілі тойота ленкрузер мабуть пан петро який є головою громадської ради получав цінні поради і рекомендації від добродія колісника...
Анонім до міша Показати IP 23 Грудня 2014 13:50
що ви верзете? з якого це часу Колісник з громадською радою співпрацює? може ще з Правим сектором?
міша до Анонім Показати IP 23 Грудня 2014 13:54
я не верзу а пишу те що бачив і неписав що Г Р працює з колісником а писав що пан шишко зустрічався з колісником уважно чтиайте...
лісник Показати IP 23 Грудня 2014 13:49
Складаєтся таке враження що так-звана громадська рада це гопники краще нехай в ато їдуть там з них користі буде більше.
!!! Показати IP 23 Грудня 2014 13:50
Що пан Шеремета - не очікував? Йди не потім-потім, а вже біжи до Колісника - падай на коліна і проси, крепко проси!!!!!!!!!
вася Показати IP 23 Грудня 2014 14:00
А ДАВАЙТЕ ЗЕНЯ АБО РОМКУ ПРИЗНАЧИМ ПЕРШИМ ЗАСТУПНИКОМ І КОЖЕН ДЕНЬ БУДЕ ПРАЗНИК.
!!! до вася Показати IP 23 Грудня 2014 14:04
Ці дві кандидатури - краще ніж пан Шеремета. Так і буде - щоб всім заткнути пельки!
маневичанин до !!! Показати IP 23 Грудня 2014 14:13
Ні Ні Ні а то прийдется всім працівникам галузі іти на операцію по видаленню однієї лигені щоб печінка мала місце а жінок тримати вдома.
Анонім до вася Показати IP 23 Грудня 2014 17:36
Так вони ж в АТО
вася до Анонім Показати IP 23 Грудня 2014 17:39
лежати на бабі і хлібати горілку це не ато...
Анонім до вася Показати IP 25 Грудня 2014 11:43
а якщо баби три і пару ящиків водяри то це ше те ато
Анонім Показати IP 23 Грудня 2014 14:54
ні одну схему збагачення Колісників-Клімчука за рік не зруйновано!всі держлісгоспи, спецлісгоспи працюють по накатаній ...Директори--всі без винятку ставленики Колісників живуть одним днем--побільш вкрасти:купують дорогі авто,будують супербудинки,жирують і бісяться від жиру під час війни в краіні.Влади на Волині не було, не мае і напевно ніколи не буде
правий сектор до Анонім Показати IP 23 Грудня 2014 15:14
Шановні напишіть будь-ласка хто з деректорів де коли по якій схемі збагачуєтся чи зловживає службовим становищем. Бажано вказати конкретні факти які можна було б використата в суді або інших правохоронних органах.НАПЕРЕД ВДЯЧНІ.
Анонім до правий сектор Показати IP 23 Грудня 2014 15:24
В Цумані ПС заявив що саморуб. Потім сказали ,що була очистка від захаращеності і вивезли ділову. Яка ділова на ОЛВЗ?
Анонім до правий сектор Показати IP 24 Грудня 2014 13:17
А в Ківерцівському ЛГ чого Колісникового найбільшого прихвостня залишили, може це правосєкам вигідно , пригрілися, прикормилися і добрими справами для АТО прикриваються. А гроші як йшли через лєві фірми так і йдуть.
Анонім до Анонім Показати IP 24 Грудня 2014 14:43
+1000%
18 до Анонім Показати IP 23 Грудня 2014 16:28
наскільки я знаю, то Мазурик з Шереметою поставили всіх директорів своїх. залишились на посадах тільки ті, хто вдало прогнувся перед новим керівництвом
Анонім до Анонім Показати IP 24 Грудня 2014 14:49
В 'під прицілом' є стаття про махінації підприємства з податками і жовківським ЛГ,в час коли там був директором колісник р.
прокурор Показати IP 23 Грудня 2014 15:01
Більше 50 проваджень в прокуратурі за часів Колісника....
Лідка Показати IP 23 Грудня 2014 15:18
За Шереметою піде Мазурик - проваджень по прокуратурі ще більше буде. А директорам порада - запасайтесь памперсами. Розплата за зраду не за горами!
Галя Показати IP 23 Грудня 2014 15:21
Смішно слухати,що нормальне підприємство в Рожищі.Там же крадуть від простого лісника і вище,і все на пилорамах у підприємців.А ті захисники всіх в АТО.
лісник Показати IP 23 Грудня 2014 15:27
читаю цю всю гниль і розумію як колісники журятся що в них забрали коритце.заради того коритця готові на все ще неможуть змиритисю.проїдтесь по лісгоспах нехай люди розкажуть як було при коліснику а як зараз і вам панове пісяки стане все зрозуміло.
до лісниа Показати IP 23 Грудня 2014 15:53
за останній час було поміняно багато директорів. нехай розкажуть, як вони працюють, як заробляють собі на хліб. і ті скажуть, о залишилися. а то підписуються лісникамиі переволять стрєлки. і ще до лісника: люди всяке можуть розказати. і добре і погане. і головне - про кожного. бридко читати, як ви один одного брудом обливаєте. ото думаю, таки бояться певно того колісника, раз стілько воні
Соломія Показати IP 23 Грудня 2014 16:25
Колісники, Шеремети..і такі , як вони - це минуле. Помаленьку підуть один за одним. Не сьогодні, то завтра. На керівні посади прийдуть досвідчені, не зажерливі люди. Я в це вірю! Головне, щоб народ не був байдужий!
пень Показати IP 23 Грудня 2014 16:40
Відсутність державницької політики, професійної гідності, втрата відчуття відповідальності та страху за заподіяне -привели шанованого в минулому в лісовому співтоваристві п. Шеремету до таких наслідків. Обливати грязюкою і плювати на кого б то не було -" удел" слабаків. А зауваження " аноніма" відносно ділової деревини при проведенні ліквідації захаращенності- слушне.Пахне профанацією, а не професіоналізмом.
До пень Показати IP 23 Грудня 2014 16:52
А кватирка вигнали з Цумані,а він зараз на житомирщині,це не профанація? Все що робилося і робиться в лісовому господарстві Волині -профанація. Та й України...
Анонім Показати IP 23 Грудня 2014 16:54
Мазурик піде вслід за Черняковим. Ліс.госп. єдине що залишилося у 'Свободи'. Вже спирт забрали.
лісник Показати IP 23 Грудня 2014 18:59
ОТО БУВ НЕДАВНО В УПРАВЛІННІ. ТО ТАМ НА ДРУГОМУ ПОВЕРСІ, ДЕ КАБІНЕТ І МАЗУРИКА І ШЕРЕМЕТИ РОЗТАШОВАНИЙ. ТИША. ТІКИ ШУКАЮТЬ ВСІ ЯКУСЬ БІРЖУ. І СТОЯТЬ ПІД ДВЕРИМА. ЖДУТЬ. ПОЦІКАВИВСЯ, ШО ЗА БІРЖА ТАКА У ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ ОБІТАЄ. А МЕНІ ЩЕ Й НА ДВЕРІ ПОКАЗАЛИ А ТАМ ВИВІСКА: УНІВЕРСАЛЬНА -ПОЛІССЯ. ЩЕ Й ВІЗИТКУ ДАЛИ, ДЕ ГОЛОВОЮ ЗНАЧИТЬСЯ ВОЛОДИМИР МАКАРЧУК. ТІЛЬКИ, ХЛОЦІ БІРЖА ТО НА ЯКИХ ПІДСТАВАХ ТАМ ЗНАХОДИТЬСЯ? НЕ ЯСНО . МО ШЕРЕМЕТА ВЖЕ ТАМ ЧИСЛИТЬСЯ? А ШО, БІРЖА - ДІЛО ПРИБИЛЬНЕ. МОЖЕТЕ Й ВИ НА ЇХНІЙ САЙТ ЗАЙТИ: EX-POLISSYA.COM.UA - НЕМА ТАМ АДРЕСИ УПРАВЛІННЯ. НЕМА. ЗНАЧИТЬ ГРОШІ ЗА ТЕ, ШО ВОНИ ТАМ, ХТОСЬ В КИШЕНЮ БЕРЕ. ПРИЧОМ ДАВНО.
знавець до лісник Показати IP 24 Грудня 2014 09:47
а це таки правда
Лісовик Показати IP 23 Грудня 2014 21:02
Завтра збираю по Рожищах містечкових дурників і дружно, колоною, з транспорантами, прапорами, чітким кроком йдемо в магазин "ДИВОСВІТ" і будемо заставляти Кучірку Сашу писати заяву про звільнення з посади "власник магазину". Так нормально, самооборонівці? Отож, ви хто такі, що тиснете на людей? Ви недолугі, робити свавілля і ще й висвітлюєте це в ЗМІ. Шеремета за вас усіх разом взятих мудріший в стократ разів - ви його заствили, він написав, його звільнять, за три місяці він подасть до суду, за півроку суд його відновить на посаді, а вас, папуаси, затягають по судах "за бєспрєдєл". Такий сценарій цілком логічний. Коли вже ця вакханалія закінчиться?
Анонім Показати IP 23 Грудня 2014 21:35
А коли Музріка знімати будем? Дайте, будь-ласка, повідомлення. Я його замом заберу в свій клуб "Молодих преспективних ветеранів лісової галузі"!
Автомайдан Майдану Показати IP 23 Грудня 2014 22:42
Правосісі розпоясались Місцеві рембо деякі з'їздити для понтів в АТО а хто тільки тут понти ганяє І виришіли що вони Робін Гуди а фактично братова 90х яка має розставити на потоки своїх Прибравши людей з порядочними принципами життя
авто Показати IP 24 Грудня 2014 08:47
ЧОМУ МАЗУРИКА тримают на посаді, вигнати також його . в управлінні одна його світа працює, лідок чоловік якої вкрал лісу- заступник, бугалтерія пуста, одна родня мишутка - працівник ковельського лг- сидит . Правий сектор- самоборона майдану, які цифри вам потрібно, ліс викрали , на листопад- грудень ділянки пусті.
ithtvtnf до авто Показати IP 24 Грудня 2014 09:04
а ще в насінневому центрі в гараджі працює пані директорка, фамілія Н....чек, то повністю все розвалила, зате квартиру 4-кімнатну в Луцьку купила!!! Працює!!! А самооборона та правий сектор спить.
ithtvінф до ithtvtnf Показати IP 24 Грудня 2014 12:54
Вкажіть адресу цієї квартири, підем висиляти.
Анонім до ithtvtnf Показати IP 24 Грудня 2014 13:27
Серйозно, то тра їй прзвонити бо може вона ще не вкурсі що так розжилася. Перед тим як поливати людей брудом, хоча б поцікавилися як вони живуть і чим займаються.
Анонім до ithtvtnf Показати IP 25 Грудня 2014 09:03
Са...к то ти пишеш чи твої "борзиє"? Правий сектор і самооборона спить з тобою.
так до авто Показати IP 24 Грудня 2014 10:25
А в Лідки дівоче призвище Колісник - ха-ха-ха...."Батя всього лісу" її рідний дядько, от і подумайте шановні...
авто Показати IP 24 Грудня 2014 11:31
Це тільки призвище!!!! Г.... там переплюнуто, Ділянки пустота - а ви колісник - МАЗУРИКККККК!!!
Інф Показати IP 24 Грудня 2014 13:07
Наклепали, що знали про всіх і все, а ніхто не зацікавився чим займається в ВОУЛМГ пан Ляхович І.М.,
Анонім Показати IP 24 Грудня 2014 13:32
Прочитавши весь цей словєсний п.нос складається враження що у Мазурика зовсім не має голови на плечах якщо і ним і у його управлінні керують всякі прихвостні. А де його позиція і думка . І взагалі хто такі ці правосеки і які вних повноваження. Просто безпрєдєльщики...
23 Показати IP 24 Грудня 2014 14:27
Думав, чекав.... прийде керівник.... будем працювати...... розчарувався.......прийшло і назбирало біля себе....... опаришів ... сєрьожка-рожка, лідок-л**к, ГАНЬБА!!!!
24 до 23 Показати IP 24 Грудня 2014 14:41
+100
Інф Показати IP 24 Грудня 2014 17:06
Наклепали, що знали про всіх і все, а ніхто не зацікавився чим займається в ВОУЛМГ пан Ляхович І.М.,
лось до Інф Показати IP 24 Грудня 2014 22:00
що що бамбук курить
Анонім до лось Показати IP 25 Грудня 2014 08:55
100 %
Інф до лось Показати IP 25 Грудня 2014 11:12
І за це ще бере зарплату
Інф до лось до Інф Показати IP 25 Грудня 2014 15:48
Так ще в Ківерцах ЛГ перевірку проводит, клоун що Мазурик що Правий сектор і самооборона. Хр.....н.. Вам Шеремета заяву порвал та вдпуску поїхав, А мишутка з Кам.Каширським ЛГ на палки в Карпати, тільки відрядження в Данилюка оформив. Де громадська організація працювати потрібно. Мишутка за бабой поїхав......
Анонім до Інф до лось Показати IP 29 Грудня 2014 11:24
Ківерцівський так сц..ь за перевірку походу є шо скривати, Може щотижневу охоту на Майдані з панами Ко і їх бля...ми.
Анонім до Інф Показати IP 25 Грудня 2014 19:35
Мясо з зшибає з гол. інженерів і 100 рублів бо зарплата мала, а пенсія на комунпослуги іде
Я знов Показати IP 25 Грудня 2014 19:36
Я першим,ще в березні писав що генералом буде мазурик. А тут написав позавчора що піде він за черняковим. От сьгодні черняков пішов.
Я знов Показати IP 25 Грудня 2014 19:39
Ще тоді коли я "вангував",що буде мазурик ставив 100 грн. А тепер знов мої "вангування" думаю збудуться.
123 Показати IP 25 Грудня 2014 22:08
А ТОДІ КОГО Ж ВИ ХОЧИТЕ ??????????????????????????????????????????? НІХТО ВАМ НЕДОБРИЙ.............
Знов я до 123 Показати IP 25 Грудня 2014 22:27
Я просто написав,що я думав. І воно збулося.
Анонім до 123 Показати IP 29 Грудня 2014 11:53
Невірю що у лісовому господарстві не залишилося людей розумних з досвідом, не спорчених системою нав'язаною попереднім керівництвом. Не всі прогнили треба шукати. Думаю що багато віддали майже життя лісу, а крім пеньків під зад і перекидання з місця на місце нічого не отримали. Обирати треба професіаналів а не заполітизованих шавок.
Анонім до аноніма Показати IP 29 Грудня 2014 23:10
100% згідний з Вами.
Професіонал Показати IP 4 Січня 2015 11:41
В Цумані главлєс кришує фірму "Лісівник" ставить печатки і підпис за директора на яку закривають роботи що роблять лісники ,людям дають по 50 грв а закриають по 90 самі лісники й лісничі ліс крадуть страшенно а інженер по ОЗЛ дупу з кабінету не підніме директор-біженець більш як за півроку керівництва в лісі був не більше як 3 рази.В них якщо є покража то вони злодіїв не ловлять а скоренько на місці самоволки санітарну або очистку відводять.70% лісників не те що лісової освіти не мають а навіть писати не вміють зате мають свої трактори й пилорами якими вивозять та пиляють крадений ліс.
Ванька до Професіонал Показати IP 4 Січня 2015 15:37
Згоден з ананімом,що не всі люди з освітою та досвідом прогнили але таких нікому не вигідно шукати,простіше покривати злодійські схеми та справно рапортувати про виконання планів
Анонім до Професіонал Показати IP 6 Січня 2015 09:56
В Ківерцях по лісозаготівлі та сама ситуація тільки фірми інші сбушні і всім подобається!
Професіонал до Анонім Показати IP 8 Січня 2015 11:32
Значить нічого не змінилось,раніше наживались фірми колісника а зараз інші,а люди які працюють в лісгоспах як отримували копійки за рабську працю так і отримують,і коли вже п***юки подавляться.?
Лісник Показати IP 4 Січня 2015 23:24
Сірьожка,.З Новим Роком!!! Як тобі сидиться під Рожищенською ялинкою,без подарунків?
Агент007 Показати IP 5 Січня 2015 13:55
Цікаіво чи ці коменти хтось з прокуратури,міліції чи сбу читає,якщо так,то чому не реагують,коли врешті хто-небудь припинить це злодійство так корупцію.
Лісник. Показати IP 7 Січня 2015 15:38
Шереметушка вітаю тебе з Новим роком і Різдвом Христовим!!! Розрахункові забереш разом із Мазуриком.
до лісника Показати IP 7 Січня 2015 22:39
Гнати треба таких,як Шеремета з лісового господарства подалі на три букви.
з АТО Показати IP 10 Січня 2015 21:12
Уберіть, цю кислу морду,набридло на нього дивитись.Він, чи ,то, воно?????????????.
Інф. Показати IP 17 Січня 2015 19:13
Життя це бумеранг, Сірьожа не забувай це ніколи.Правильно,вище сказано,що продажна шкура переступить через все,а він і продався г-но ,слабак, таку галузь принизив.
лось до Інф. Показати IP 20 Січня 2015 00:29
а 13 років галузь принижували ти **** мовчав а тепер цявкаєш складаєтся враження що ти її і принижував...
лось Показати IP 24 Січня 2015 22:29
Цявкаєш,то ти Сірьожа там де не треба.