USD 39.80 40.00
  • USD 39.80 40.00
  • EUR 39.85 40.15
  • PLN 9.85 9.98

Офіційно представили заступників голови облради. ОНОВЛЕНО

20 Лютого 2014 16:50
Після дискусій в кулуарах, голова обласної ради Валентин Вітер представив кандидатур на посаду своїх заступників.

Це питання розглянули під час засідання позачергової 23-й сесії обласної ради сьогодні, 20-го лютого.

Валентин Вітер озвучив такі кандидатури: посаду першого заступника голови Волинської обласної ради буде обіймати Олександр Пирожик, а посаду заступника - Ігор Гузь.


За станом на 18.10 стало відомо, що, після таємного волевиявлення свої голоси депутати облради розподілили так: «за» Олександра Пирожика проголосували 46 осіб, не підтримли - 2; за Ігоря Гузя «за» проголосував 41 депутат, не підтримали– 7 людей.

Таким чином, першим заступником голови Волиньради обрали Олександра Пирожика, а заступником голови Волиньради - Ігоря Гузя.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 54
ростік Показати IP 20 Лютого 2014 16:57
Це космос. Я в шоці. Нема більше на Волині обласної ради.
33 квартал до ростік Показати IP 21 Лютого 2014 10:23
одно скажу,что революция имеет начало,но не имеет конца....гузи и пирожки вот оно истинное лицо революции)))
Вітаємо Показати IP 20 Лютого 2014 16:58
Ну, що ж найгірші будуть в заступниках.
007 Показати IP 20 Лютого 2014 17:01
Дикуни!!! Обое!!!
я Показати IP 20 Лютого 2014 17:02
ну це просто вср,,,атися !!!!
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 17:07
Це справді просто якесь безглуздя, невже у нас немає достойніших кандидатур.Теж мені заступник О.Пирожик ...... Люди схаменіться!!!!!
просто українець Показати IP 20 Лютого 2014 17:12
Нарешті перемога! Добилися посад!А хто буде відповідати за погроми?
яніна Показати IP 20 Лютого 2014 17:19
тепер не потрібно буде дивитися квартал 95. Достатньо сесыю Волинськоъ облради - комыки в призидії. оце переформатували владу!!!! Вітра і Лобача на Пирожика і Гузя. !!!! Ну це пі.... Це тільки радикальні бабки та бахнуті студенти до такого могли б додуматися.
Жесть Показати IP 20 Лютого 2014 17:30
НЕЗАМІННІ ЛЮДИ Є-ВОЙТОВИЧ! Вололдимир Іванович-Вас бракуе!!!
ААААААААААаааааааааа Показати IP 20 Лютого 2014 18:01
АААААААААААААААааааааааааааааааааа!!!!!!!!! Люди схаменіться!!! кого куда??? Ви що зглузду зїхли??? подумайте про наш Волинський край, що вони з ним зроблять?? це два дибл..да які за своє життя недобились, один два слова звязати неможе, ще в норковій шапці 80-х ходить, а інший політична шала....ва, крім того як валати неконструктивні лозунги невміє(что вижу то пою).....Є ж нормальні кандидати....ТІЛЬКИ НЕ ЦІ!!! Я не для цього ходив на майдан щоб такі бездарі ставали біля керма!!!!ГАНЬБА тим хто за них проголосує!!!!
Злий Показати IP 20 Лютого 2014 18:32
Дивлюся на ці фото. Стільки протиральників штанів сидить.....і навіщо вони там...
Антон Показати IP 20 Лютого 2014 18:38
Оце вже повна анархiя. Нема слiв. Я однозначно проти влади ПР i зека, але цi горе-опозицiонери гiрше за тих, хто був. Ой ще закусить народ вiд них. I оце за цих придуркiв народ стояв?
проти майданутих Показати IP 20 Лютого 2014 18:53
БРАВО .ОСЬ НОВА ВЛАДА ІНТЕЛІГЕНТІВ ДЕБІЛІВ І ВАНДАЛІВ
Волинянин Показати IP 20 Лютого 2014 18:55
ВСЕ ПРОХОДИТЬ і це пройде, як колись помаранчеві. За ними потрібно НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ. Але якщо будуть красти, то їх слід підвісити за одне місце. Нехай запамятають.
L до Волинянин Показати IP 20 Лютого 2014 21:38
Уточніть, будь ласка, місце, за яке підвісити(це щоб їм було зрозуміліше. а то ще подумають, що за руку)
Виборець до L Показати IP 20 Лютого 2014 22:01
За вухо думаю самий раз
Lutsk до L Показати IP 21 Лютого 2014 01:59
думаю приклад Башкаленка їм буде в пору
розум Показати IP 20 Лютого 2014 19:16
Дорогі волиняни, як шкода,що ви не дружите з головою. Більш непрофесійних та неврівноважених кандидатур годі було й шукати. Оце то накерують. Вони в своєму житті ради собі не можуть дати, а тут ціла область. Якщо нами будуть керувати такі фахівці, то ні до чого ми не доживемось. От і страждаємо, бо замість одного крадія і безтолочі приходить інший, ще гірший, ще дурніший.
до розума до розум Показати IP 20 Лютого 2014 19:27
Нажаль це не ВОЛИНЯНИ верішували, а купка бандитів-вандалів!:(
Українець Показати IP 20 Лютого 2014 19:31
Це просто пиз***ць, в принципі що хотіли те і маєте
Авторитет Показати IP 20 Лютого 2014 19:42
Абсолютно згідний з попередніми коментарями.Дивує недалекоглядність нового голови і депутатського корпусу обласної ради.ПОЗОР такій обласній раді!!!Якщо в голови такі заступники.Це ПОЗОР всієї Волині.Раджу першому хоча б помитися на інагурацію...
Ага до Авторитет Показати IP 20 Лютого 2014 22:03
І попратися не завадить
Українець Показати IP 20 Лютого 2014 19:45
А другому перестати курити таку сильну траву
Кап до Українець Показати IP 20 Лютого 2014 22:04
А другому психіатр би не завадив..
Українець Показати IP 20 Лютого 2014 19:48
треба організовувати 3 силу перший критерій відбору наявність мозку і совісті
!!!!! Показати IP 20 Лютого 2014 19:53
ото дали! ото влада!це для приколу всі за них голосували?
123 Показати IP 20 Лютого 2014 20:33
Шановні Волиняни я говорив ще раніше ніхто не сллухав.... всі такі наівні люди .... а вони собі посади ділять!!!! толку зних як з козла молока....оце їм і ганьба....!!!!!!!
113 Показати IP 20 Лютого 2014 20:42
Ось і настав історічний день Волинського позору ! Фашисти прийшли до влади !!!
1 Показати IP 20 Лютого 2014 21:00
А на голову ОДА потрібно поставити Павла Данилюка. Оце заживемо...
Юрій до 1 Показати IP 21 Лютого 2014 02:18
Та ні Бондаря, в нього красти на посаді губернатора вже досвід є...
Волиняка Показати IP 20 Лютого 2014 21:32
Проклав собі Гузяка дорогу до влади на краві і трупах наших людей. Позор Волині! Вітаю, Гузь, тепер і ти додому гроші приноситимеш, а не в Оксанки проситимеш.
Волиняка Показати IP 20 Лютого 2014 21:32
Проклав собі Гузяка дорогу до влади на краві і трупах наших людей. Позор Волині! Вітаю, Гузь, тепер і ти додому гроші приноситимеш, а не в Оксанки проситимеш.
!!!!! Показати IP 20 Лютого 2014 21:36
ось така правда. там дітей вбивають, а в нас уже СОБІ посади поділили. шкода, на всіх не хватить...
Анонім до !!!!! Показати IP 20 Лютого 2014 22:01
100%,просто не має слів , за що наші діти віддають життя!!!!!!
Антон до !!!!! Показати IP 20 Лютого 2014 23:04
Це точно. Не дiлом, а словом - це про них.
з ОДА Показати IP 20 Лютого 2014 21:53
Який голова облради такі і заступники. А голова тепер у нас з вами ну просто СУПЕР!!! - лікар-невдаха, якого навіть до пацієнтів главврач не допускав, мовляв дивися і вчися, а про пияцтво і мови нема-усі колеги з облради скажуть, що рідко Вітра видно на роботі, а якщо і видно то з дикого бодуна-сорочка не свіжа, не митий, не чесаний - ну повний АУТ!!! От і команду тепер собі сколотив по власній подобі. ТРИМАЙМОСЯ, БРАТТЯ. ВИДНО У НАС ТАКА ДОЛЯ - ВИПРОБУВАННЯ!!!!
Виборець Показати IP 20 Лютого 2014 21:58
Одні засранці і карєристи. Гурток "Очумелиє ручки" Як вони вже осточортіли хоч один поїхав би на барикади в Київ!! СЦИКУНИ!!!
!!!!! Показати IP 20 Лютого 2014 22:01
Ну напишіть хоч щось позитивне!!!може не так буде страшно.і соромно...
Анонім до !!!!! Показати IP 20 Лютого 2014 22:05
який тут позитив, почитайте записи в трудовій книжці Пірожика.... посміємося разом, теж мені "заслужений " журналіст, чим цікаво заслужиВ???!!!
Кап-кап Показати IP 20 Лютого 2014 22:10
О! Тепер автомайдан іде до вас!!! І готуйтесь - щось не так - на коліна і кайданками до сцени!!! І сім'ї на розправу!! Ну як? Страшшшно?????!!!!!
весь Луцьк Показати IP 20 Лютого 2014 22:16
Ті ганебні люди які стали сьогрдні над радою Волині, це останя сволота і непрофесійність в одному обличі!! Все це трагічно пахне!
Модератори видаляли Показати IP 20 Лютого 2014 22:26
Гузь-41 голос (мінімум від потрібного)....навіть Пирожик і то більше "набрав" - 46. Оце точно ГАНЬБА!!! Гузьониш залякав депутатів погромами і шантажем. Люди гинуть на Майдані, а хтось коронується!!! Циніки! і нічим не відрізняються від ПР....на крові приходять до влади.... Люди схаменіться!!!! Не виводьте дегенератів на трони!!! Як люди, які ніде не працювали можуть управляти розвитком цілої області....особливо в такий важкий період!!!! Радує лише одне, що до 2015 року (чергові вибори) лишилось небагато!!! Хоча і за рік я впевненний, що вони "начудять"!!! Цікаво, чи готові ми, ті що стояли на Майдані, вийти і вимагати від них заяв на звільнення, щоб змінити на більш достойних кандидатів...хоча в облраді я таких не бачу, але ці це просто "плювок" в обличчя усім нам! П.С. Видалено модераторами, але двічі поновлено автором. "Демократія" в дії!!!!
Дід Парафін до Модератори видаляли Показати IP 20 Лютого 2014 22:29
Та ніхто б не видаляв, дитинко, якби ти тричі одне й те саме не калякало! Нащо мені, старому діду, три однакові коментаря?
Що далі? Показати IP 20 Лютого 2014 23:37
Толку все це писати? Гузяка всеодно скаже, що він представляє голос народу, а всі інші, хто про нього знає і висловлює правду - він називає тітушками і погрожує "радикально настроєними людьми". Проблема наша в тому, що писати коментарі ми можемо, а йти до них і висловлювати свою позицію - всі зась. От і маємо у владі - невдаха Вітер, шмаркач-базікало Гузь і поціновувач оковитої, пустослів Пирожик. Хочеться всіх привітати зі зміною влади, але просто комок в горлі. Страшно за своїх дітей. Люди, що далі?
Lutsk Показати IP 21 Лютого 2014 02:02
на жаль Волинь була і лишається без свідомих, адекватних, розумних керівників
didro Показати IP 21 Лютого 2014 04:30
А злодюга грицюк де???
володимир Показати IP 21 Лютого 2014 07:49
гузьониш личіко зроби попроще а то лопниш від пихатості.
ГГГГ Показати IP 21 Лютого 2014 08:47
Гусссссся - Нах....ррр
Сум Показати IP 21 Лютого 2014 09:42
Ось і прийшла біДА!!! 3устрічайте Ч0РНУ смугу історії Волині. Войтовича вже бракуе !!!
чому так Показати IP 21 Лютого 2014 09:46
гляньте які пики раДІ,бо нарешті при влаДІ-ДІБІли! Войтович-рятуй!!!
Анастасія до чому так Показати IP 21 Лютого 2014 10:27
Народ піднімайтесь,поки не пізно.Це не обличчя Волині.Не за їхні крісла ми на майдані.Вони використали нас.Розгромили місто.Це -шок!!!А зараз в такий тяжкий для України час вони якраз накерують....Вимагаймо заяви на звільнення.!!!Чому вони не в Києві а тут в кріслах???
Анастасія до Анастасія Показати IP 21 Лютого 2014 10:28
Борис Петрович РЯТУЙТЕ ВОЛИНЬ!!!!!
Валентин!!!!! Показати IP 21 Лютого 2014 12:32
Я, згідний з коментарями!!!! Гузьониші і Пирожки будуть управляти народом!!! А чому ці Гузьониши і Пирожки на Майджан не поїхали в криваві події, а владу ділять і закликають їхати на Майдан без них????????????????????? А кулаками махали у Луцьку, владу змінювали!!!!! Ганьба,,,,,,,!!!!!!!!!!!!!!, таким шляхом до влади????????? Фашисти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Мені шкода, що колишній голова Войтович написав заяву!!! Це дуже порядна, мудра людини!!!! Цим фашистам далеко до нього!!!!!!!!!!!!!!!!
Революціонерка Показати IP 21 Лютого 2014 14:48
Люди добрі, якщо вже криша поїхала і поназначали таких придурків, то дайте ще посади шибі і грицюку-он виглядають і так жалібно дивляться-вони теж покерувати не проти. Ужас, хлопці гинули за таких кончених, а ті побоялись в Київ поїхати.Ці чуда-найбільша ганьба Волині-ПОЗОРИЩЕ!!!