USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Пограбували будинок депутата Волинської облради. Подробиці

19 Квітня 2017 22:45
Будинок депутата Волинської облради Володимира Кучера пограбували невідомі особи.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці.

«Звертаюсь до осіб, які пограбували мій будинок. Верніть по-доброму... 24 години, час пішов», - зазначив він у дописі.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини депутат повідомив, що зловмисники "зламали" відразу два його будинки: старий, який дістався в спадок, та новий, який він будує вже третій рік.

З його слів, матеріальних збитків завдали на велику суму, проте найбільша втрата для Володимира Кучера – Псалтир, який дістався йому ще від прадіда. Депутат вже заявив про крадіжку в поліцію, тривають слідчі дії. Відтак, посилаючись на таємницю слідства, інші деталі інциденту повідомляти Володимир Кучер не може.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Кастрюлька Показати IP 19 Квітня 2017 22:50
коментар було видалено
Діма Показати IP 20 Квітня 2017 00:04
Грабуй награблене
Курило Показати IP 20 Квітня 2017 00:20
мурло думає хтось його боїться
напевне Показати IP 20 Квітня 2017 00:39
то був напевне "Логан - Росомаха" і треба шукати сліди від кігтів, ну такі наче вилами пошкрябано ))))
Aero Показати IP 20 Квітня 2017 02:34
Верніть по-доброму, 24 години, час пішов». Тіпа крутий рішала, вирішив на понт взяти? Не смішив би людей і сигналізацію би собі для початку встановив, а то грошей на охорону зажав, а тепер понти кидає. Звичайний сільський ж*об, як і більшість наших депутатів.
Анатолій Показати IP 20 Квітня 2017 08:38
....Верніть, а то буде, як в Одесі...
Анонім до Анатолій Показати IP 20 Квітня 2017 09:19
- а як було в Одесі? - не вернули...
Макс Показати IP 20 Квітня 2017 09:03
Почали розкуркулювати банду
депутат Показати IP 20 Квітня 2017 09:08
а в гунчика 14 млн грн. накрадених лежать безгосподарно. Дуже смішно звучить від злодюги ( верніть Псалтир який мені тато подарував бо коли я скоюю депутатський гріх краду бреху і так дальше то я молюся на ньому і мені легше) Прямо плакати хочеться. Правильно зробили. Слава Робін гудам, Кармалюкам і іншим народним героям. Згідно нашої та світової історії якби ці люди обікрали не одного а 100 таких депутатів то вони б теж увійшли в історію як позитивні народні месники.
Пройшло Показати IP 20 Квітня 2017 10:09
А де той СЕ*ЮХ жИВЕ?
Вернулось бумерангом Показати IP 20 Квітня 2017 11:03
Це Володя за те, що ти в працівників зароблене крав
Вася Інтелігент Показати IP 26 Квітня 2017 13:03
Бл*Ть...А що вертати?
Вася Інтелігент Показати IP 26 Квітня 2017 13:04
Дотепник...)))