USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Порошенко ветував закон про зниження акцизу на вживані авто

2 Червня 2016 16:26
Президент Петро Порошенко наклав вето на "єдиний закон, який повертає гроші людям реально в кишені" - закон про зниження акцизного збору на вживані іномарки, - інформує Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗНИЖЕННЯ АКЦИЗУ НА ВЖИВАНІ АВТО. НАСКІЛЬКИ ПОДЕШЕВШАЮТЬ І ДЛЯ КОГО

Про це в кулуарах парламенту сказав голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк.

"Маленький нюанс. Закон про зниження акцизів на вживані авто - єдиний, який віддає гроші людям реально в кишені. Решта - віртуальні гроші. На ньому чомусь накладено вето. Це платня за сьогоднішнє голосування", - сказав Березюк.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада змінила Конституцію в частині правосуддя.

31 травня парламент проголосував за законопроект, який передбачає зниження ставки акцизного збору на вживані автомобілі. Його передали на підпис президенту. Документ вступає в силу з першого числа наступного місяця з дня його опублікування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Макс Показати IP 2 Червня 2016 16:42
Жити по-новому?
555 Показати IP 2 Червня 2016 16:49
Пан Президент і надалі рахує народ за б*дло і лохів, які повинні їздити на деу "анусах" та пріорах.
111 Показати IP 2 Червня 2016 17:03
якщо це правда то він пі*ар
Анонім Показати IP 2 Червня 2016 17:07
довго потiшились ------------------------
88 Показати IP 2 Червня 2016 17:19
Президент хоче, щоб всі купували його Богдани((((
Анонім Показати IP 2 Червня 2016 17:30
нічого він не ветував, не розпускайте слухи
999 Показати IP 2 Червня 2016 17:36
не перевірену інформацію не друкуйте, цей документ ще не потрапив до президента.
Віва Показати IP 2 Червня 2016 18:19
А чо ви хотіли їхати на класних тачках. Рібята може давайте попрацюйте на нормальне авто.
а й справді Показати IP 2 Червня 2016 19:38
не кіпішуйте! все буде добре.
Вася до а й справді Показати IP 2 Червня 2016 21:12
Добре вже було...
Волинянка Показати IP 2 Червня 2016 19:54
от гадіна, не думає про людей. звісно, що йому - багачу. бідняку йди виживи.
Васілій Показати IP 2 Червня 2016 22:40
А скільки буде коштувати авто 5-6 років за кордоном, чи багато людей зможе собі дозволити купити авто 5-6 років, хто не міг так і при цьому законі не міг би Ті авто які їздять у нас на іноземних номерах не підпадали під цей закон (більшість з них мають більше 6 років)
Руслан до Васілій Показати IP 4 Червня 2016 11:48
Василю ти помиляєшся наводжу приклад http://otomoto.pl/oferta/ford-focus-ID6ynqLN.html#a7b1fd1f9d це Ford Focus 2010 буде по новому розмитнені 2800$ вартість авто в Польші+1607$ розмитненя=4407$ А яке авто ми можем зарас придбати за такі гроші https://auto.ria.com/auto_daewoo_lanos_17616168.html Daewoo Lanos 2007.Ну як ????Тоді ніхто недасть за Лайноса такі бабки і Лайнос буде продаватись за 2000$-1500$
Васілій до Руслан Показати IP 4 Червня 2016 15:04
Я згоден закон потрібний, але він не допоможе простим людям, хто може купити зараз то просто купить дешевше це добре, але більшість людей і цього не зможуть собі дозволити бо авто 5-6 років і там дорогі, зробили хоч 10 років Ford Focus http://www.autoscout24.pl/wyniki?ustate=N%2CU&atype=C&cy=A%2CB%2CD%2CF%2CI%2CE&mmvco=1&mmvmk0=29&mmvmd0=15537&make=29&model=15537&fregfrom=2011&lat=&lon=&zipr=200&sort=age&desc=1 це не є показник але ці роки і там не дешеві http://www.autoscout24.pl/samochod/ford/ford-focus/ 2010-2011 http://www.autoscout24.pl/wyniki?cid=0&atype=C&sort=-age&desc=1&makemodelmodelline=&mmvco=&make=&mmvmk0=&model=&mmvmd0=&version=&pricefrom=&priceto=&fregfrom=2010&fregto=2011&kmfrom=&kmto=&fuel=&gear=&PowerType=kW&powerfrom=&powerto=&powerFromRaw=&powerToRaw=&zipc=D&zip=&lat=&lon=&myPlace=&cy=A&cy=B&cy=D&cy=E&cy=F&cy=I&bcol=&doorfrom=&doorto=&seatsfrom=&seatsto=&uph=&icol=&prevownersid=&offer=&ustate=N%2cU&emclass=&custtype=&adage=&paging=2
Руслан до Васілій Показати IP 4 Червня 2016 15:35
так в нас дуже впадуть в ціні 20 літні коли 6 літні авто можна буде привезти за такі гроші.на україні 20 літнє бмв 7500доларів жах!!!приїхав знайомий поляк і він був в шоці!!!таке бмв тоді буде 3000доларів а девятки впадуть до 900доларів і стануть доступні більш біднішій категорії людей.
Руслан Показати IP 4 Червня 2016 15:55
Знайшли цвяха в ср*ці!Порошенко відмазався попросивши інчого взяти все на себе.
Руслан Показати IP 4 Червня 2016 15:57
Загальна характеристика і основні положення Проектом, відповідно до статті 48 Регламенту Верховної Ради України, пропонується скасувати рішення Верховної Ради України від 31 травня 2016 року про прийняття в цілому як закон проекту Закону України про внесення змін до підрозділу 5 розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів як таке, що прийняте з грубим порушенням вимог Конституції України та Регламенту Верховної Ради України