USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Представили претендентів на посади заступників голови ОДА

7 Березня 2014 14:31
Представили претендентів на посади заступників голови ОДА. На посаду першого заступника за пропозицією ВО "Свобода" претендує Сергій Кудрявцев, на посаду заступника голови з питань гуманітарної політики ВО "Батьківщина" рекомендували Романа Карпюка, на посаду заступника з питань економіки "УДАР" рекомендував Олега Тарасюка.

Після обговорення, у якому беруть участь громадські діячі, вирішать, чи підтримає ці кандидатури громада.

Як розповів Григорій Пустовіт, кожна кандидатура, яка буде рекомендуватися на посаду заступника голови ОДА, начальника управління, керівника територіального підрозділу органів державної влади, проходитиме обговорення з громадою. Сьогодні започатковують цей процес.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
регіон Показати IP 7 Березня 2014 15:03
Кажуть Курилюка лишили заступником- це взагалі маразм. Такого ярого регіонала до влади.....
нене до регіон Показати IP 7 Березня 2014 18:14
Хто вам таке сказав, що за тролинг?:) Як можуть залишити, якщо Карпюка пропонують і майже затвердили?! А Пустовіта хто обговорював? Юля "всунула" і мовчки проковтнули, а області амба буде!!!
регіону до регіон Показати IP 8 Березня 2014 10:33
Курилюк зовсім не "ярий регіонал" та й багато таких позвільняли, що поки не сказали що вийшли з ПР - то половина області не знала що вони в тій партії були. Спокійно далі би працювали бо люди професійні.
ти не регіон до регіон Показати IP 8 Березня 2014 13:08
Люди які працювали під керівництвом Курилюка не можуть так писати. Ви спробуйте пане "незатятий регіонал" вибивати, як Курилюк, Клімчук чи Башкаленко, гроші для будівництва садочків, шкіл, неонатальних центрів коли олігархи в Києві просять грошей собі. Цим людям треба віддіти належну повагу за: по перше незраджування своїм принципам, по друге вміння йти на діалог, попри те що їх зверху "так не просять (м'яко кажучи)". так вони "вступили" туди звідки важко було вийти, але так вимагали обставини. Згадайте Клімчука - коли в гастрономах в 90-ті їжу по талонах видавали, коли вводилась гривня в обіг. Поганий губернатор? Погану команду підібрав? А Ющик, який зустрічає працівників о 07.55 і вимагає раніше приходити на роботу (так строго, зате ПРАВИЛЬНО)! Щодо Курилюка, то він і до Януковича з УСПІХОМ ПРАЦЮВАВ В СТАРОВИЖІВСЬКІЙ РДА.
саня Показати IP 7 Березня 2014 19:28
Зять Нікітюка вже буде заступником голови ОДА? ви що там в сосну вдарилися? це що пустоцвіт з першого дня почав розводити корупцію і тре з Нікітюком кого ставити? вже хоче розкрасти ще й область і землю навколо Луцька? гнати на хер в шию на Майдані в неділю!
555 до саня Показати IP 7 Березня 2014 21:11
коментар було видалено
555 до саня Показати IP 7 Березня 2014 21:11
коментар було видалено
555 до саня Показати IP 7 Березня 2014 21:11
коментар було видалено
лучанин Показати IP 7 Березня 2014 20:44
Чому б молодим професіоналам не підняти нашу економіку. Все шукаємо в людях кримінал
НЕЛУЧАНИН до лучанин Показати IP 7 Березня 2014 21:30
і хто ці праффессіАНАЛИ ?
до сані Показати IP 7 Березня 2014 21:12
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН Показати IP 7 Березня 2014 21:31
якщо посадовців будуть призначати за партійною квотою - толку не буде.
сергій Показати IP 7 Березня 2014 22:11
Скоро на посадах нікого не буде. Кому той бруд, що ллють потрібний
нуль до сергій Показати IP 8 Березня 2014 10:36
Ніхто з професійних спеціалістів зараз не погодиться працювати у Нас в ОДА на посадах заступників. Знавці своєї справи вже давно мають достойнішу роботу і нащо їм оте... здалося.
Ілонна Показати IP 7 Березня 2014 22:49
Кудрявцева в заступники ? Оце "работнік". Бідна Волинь з такими очільниками.
Марина Показати IP 7 Березня 2014 23:05
Я, вважаю, що легко давати поради і до чого тут громада буде обирати, яким шляхом, "Криком"???? З вищевказаних претендентів мені імпонує саме людина з досвідом роботи, яка змогла створити щось, втриматись у цьому жорстокому світі!!!! Карпюк - непоганно!
Петро Показати IP 8 Березня 2014 01:24
Який то Сергій Кудрявцев? Це той, якого з Укрсиббанку "попросили" за приписки, той що купив собі посаду в іншому банку і довів і його "до ручки", а тепер шукає куди б ще свої знання прикласти? Якщо це той самий, то достойна кандидатура! Дерибан починається, панове! Вітаю!
олексендер Показати IP 8 Березня 2014 10:22
що ж це за такий бруд виливаєте це вже нівякі рамки не входить!!ганьба хто не .в аекваті лікуйтесь!!
Сталлін Показати IP 8 Березня 2014 11:33
Який майдан?? Майдан це хто? Махновці. Саша Бєлий. У жодній краіні не буде порядку коли кожне неосвідчене буде собі обирати керівника. Майдаунівці зробили справу - все додому працювати. Влада повинна бути жорстка, але справедлива
Михайло Показати IP 8 Березня 2014 11:54
кого називаєм молодим професіоналом? Тарасюка, який наріше оджимав бізнес у підприємців і причетний до корупційних схем? Савчук зачмирив усіх і пропихнув чергового після Лазорка "проффесіонала"? Завтра на майдані почуєш нашу відповідь.