USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Романюку відмовив Вищий адміністративний суд

14 Січня 2015 12:12
Вищий адміністративний суд України відмовив Луцькому міському голові Миколу Романюку в перегляді справи, що стосується остаточного поновлення Лілії Кревської на посаді заступника начальника управління освіти Луцької міської ради.

Нагадаємо, після трирічної судової тяганини 30 жовтня рішенням Вищого адміністративного суду України посадовця остаточно поновили на займаній раніше посаді.

Втім Луцький міський голова Микола Романюк не погодився з рішенням суду й попросив переглянути справу.

Зауважимо, зі слів Кревської, після ухвали рішення Вищим адміністративним судом очільник міста під час особистої зустрічі із колишньою підлеглою обіцяв повернути їй посаду. Однак уже 12 грудня він подав заяву про перегляд рішення у Верховний Суд України. «Чекаємо відповідь й лише потому будемо приймати рішення», - прокоментував тоді свої дії Романюк.

Однак 26 грудня стало відомо, що його заяву відхилили. «Відмовити в допуску до провадження Верховного Суду України справи за позовом Луцького міського голови Романюка Миколи Ярославовича. Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає», - йдеться в тексті ухвали.

Чи хоче наразі сама Лілія Кревська після трирічної судової тяганини поновлюватися на посаді, зізнається: тепер це - справа честі. «Я - за справедливість», - коментує свою позицію посадовець.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 103
Анонім Показати IP 14 Січня 2015 12:20
Ліля, а як там з справедливістю було, коли тебе брали на посаду без категорії, без досвіду, без стажу, а тільки тому, що ти однокласниця Бондара Володимира Нальковича? Що ти такий спеціаліст неперевершений?
Лучанин до Анонім Показати IP 14 Січня 2015 12:30
Однокласниця і напевне таке ж саме ла-но як і Бондар.
люстраторам до Анонім Показати IP 14 Січня 2015 12:35
Ага ... А Кравчук інженер 20 років заступник з гуманітарних питань керує освітою,медециною .Розвалив знищив все шо міг .Оце саме той на посаді.
Анонім до люстраторам Показати IP 14 Січня 2015 12:55
А який мені фіг Кревська чи Кравчук? Те що Кравчук розвалив щосб автоматично робить Кревську гідною посади?
Укроп Показати IP 14 Січня 2015 12:28
Ніфіга не змінилося в цій країні!Кумовство,корупція...тільки на жаль прості люди все несуть на своїх плечах!
джерело Показати IP 14 Січня 2015 12:30
Кревська молодець.Більше б таких людей що відстоюють людську гідність то й в країні був би толк. Всі плачемось що погано.Гнати таких романюків що б і не смерділо.
Анонім до джерело Показати IP 14 Січня 2015 12:51
Да тишо , Ліля. В чому твоя гідність? Що Бондар тебе пригрів? Ну так прийшов другий і він своїх кумів має.
Олесь до джерело Показати IP 14 Січня 2015 13:14
Гідність в чому? Гіність в тому, що меро- Буратіно по пиці отримав. Є Закон. Поганий, Але- Закон. І немає Луцького князя колі. Є чиновник = комсомолець . Вибори незабаром дадуть йому оцінку. Не подобається- звільнив- НЕ має бути так! Я не знаю цю жінку. Може - вона невіглас(,Вибачте)= АЛЕ- Закон - є закон! Навіть для того, хто вважає, що для нього Закон не писаний!!! І на заключення- чиновник, якій НЕ ВМІЄ звільнити непаотрібного працівника ПО ЗАКОНУ- ну ..... нікчема....
освiтянка до Олесь Показати IP 14 Січня 2015 13:24
Та не невiглас вона. Просто коли йшло скорочення, мали скоротити iнших, а не її посаду заступника. От тi iншi дами почали плести iнтриги, за якi зараз має вiдгребати Романюк, а Кревська просто лишнiй раз голос боялась пiдвищити. Довно її знаю, ну ось така моя субєктивна думка про неї. А зараз молодець- себе треба зихищати. Зрозумiла б це ранiше - до суду звертатись не довелось.
Олесь до освiтянка Показати IP 14 Січня 2015 13:28
буває.....
Смішно читати до освiтянка Показати IP 14 Січня 2015 15:11
"Кревська просто лишнiй раз голос боялась пiдвищити". Та їй не можна було морду затулити, коли вона до працівників управління кричала, що може так вдарити, що аж зуби повилітають. І це було не за часів Романюка, а за часів, коли пані була у фаворі у Шиби.
З освіти до Смішно читати Показати IP 14 Січня 2015 16:06
Кричить до працівників Загрева,Кревська собі цього ніколи не дозволяла.А зуби таки можуть повилітати бо брешете.
за правду до освiтянка Показати IP 15 Січня 2015 20:54
Хто Ліля боялася голос підвищити? так Ліля верещала і нагинала людей, це ще треба вчитися
? до Олесь Показати IP 14 Січня 2015 13:27
Чи думала Кревська про закон , коли йшла беззаконно на посаду? Що вчитель який немає категорії може начальствувати над всіма вчителями міста?
Олесь до ? Показати IP 14 Січня 2015 13:30
самооцінка у кожного своя ВИ - ДОСТОЙНІ БІЛЬШОГО???
говоримо правду до джерело Показати IP 15 Січня 2015 20:51
Ліля чесна людина? Цек та яка знищувала фізично людей, які посміли "косо" глянути на її дочку - це продоження "святої Лілі"
О богі! до говоримо правду Показати IP 15 Січня 2015 22:35
То Кревська окрім того, що була двієчницею, бігала по шкільному стадіону і забувала піонерський галстук ще й вбивця?( "фізично знищувала" я так це розумію). Подайтесь журналістом у Лайф ньюс або до Кисіля.....там вам будуть раді, а ще більше в ЛІпінах
Анонім до О богі! Показати IP 15 Січня 2015 22:41
ДО Кисельова)))
РОМАНЮКУ до говоримо правду Показати IP 16 Січня 2015 16:05
Романюк бідкаєтьсч,що підло,коли згадують його дітей та використовують їх у брудних політичних іграх.А коли ж його ТРОЛІ обріхують чужих дітей ,поливають їх брудом це для нього норма.Подвійні стандарти у всьому. Підлий ви чоловік Миколо !
Маруся до джерело Показати IP 24 Березня 2015 16:01
Ви рівняєте Кревську (до речі дівоче прізвище Романюк) до Миколи Романюка??? Людини, яка пройшла всі щаблі - від рядового до губернатора та якому мешканці міста дали кредит довіри бути мером!!! Що досягла Кревська? Як вище йдеться в коментарях, Бондар посадив у крісло заступника управління?? Правда є! Звідки прийшла, навіть туди не вернеться. Після років судових тяганин таку спеціалістку ніде не візьмуть, щоб потім не псувати собі нервів ходячи по судах.
Слава Україні Показати IP 14 Січня 2015 12:37
Кревська - боєць. Знімаю шляпу . МОЛОДЕЦЬ
Анонім до Слава Україні Показати IP 14 Січня 2015 12:52
За шо борець? За посаду, яку їй Бондар дав?
Анонім до Анонім Показати IP 14 Січня 2015 12:57
Це напевно Лещенко - протеже богданович? Так подруги вже не при дiлах, так, що адiос)))
111 до Слава Україні Показати IP 14 Січня 2015 12:55
диви щоб вуха не померзли без шляпи...такий боєць як і ти...мабуть посада "цікава"...була
До знімателів шляп до Слава Україні Показати IP 14 Січня 2015 15:17
То зніми шляпу і впроси щоб Кревську хоча б кудись взяли на яку-небудь посаду. Вже рік "революціонерку" ніхто нікуди прилаштувати не може і Пустовіт не взяв, коли був при посаді.
за правду до Слава Україні Показати IP 15 Січня 2015 20:58
молодець!!!! треба з міста знов здерти гроші. Цікаво може ВОНА їх на АТО відправить? сумніваюсь, шубку за які купила????
14 школа Показати IP 14 Січня 2015 13:01
Школа порожняк не гонить.А Ліля Романюк погано вчилася,тільки й бігала по стадіону,шоб схуднути.
однокласниця до 14 школа Показати IP 14 Січня 2015 13:17
Фото Лілі з 4 класу висіло на дошці пошани ,то як вона могла погано вчитись.Це ще раз свідчить про те ,що людиту обріхують. Кому цікаво передзвоніть в школу.
Анонім до однокласниця Показати IP 14 Січня 2015 13:28
А після 4 класу? У класі так 9?
однокласниця до Анонім Показати IP 14 Січня 2015 13:43
До закінчення школи фото Лілі висіло на дошці пошани.І це є факт. Перестаньте лити бруд. Скільки на біле можна казати чорне.А як навчався Романюк ?
Романюк до однокласниця Показати IP 14 Січня 2015 13:48
І як навчався Романюк? Однокласники Є? Одногрупники є? Агов, є хто з Золочівки?
Золочівка до однокласниця Показати IP 14 Січня 2015 14:00
Романюк був двійошником. Якби не комсомол працював би в кращому випадку трактористом
боремель каже до Золочівка Показати IP 14 Січня 2015 20:22
Хто його до трактора підпустив би ? Хіба бикам хвости крутити .
Анонім Показати IP 14 Січня 2015 13:06
Коса в неї гарна була. Ну повезло, що такий однокласник. Ну не всім так везе.
* Показати IP 14 Січня 2015 13:06
Романюк обгадився на повну катушку. Огранізаторами були Кравчук і Гребенюк ,підстрікали дівки з управління освіти, а тепер вигрібати по повній Романюку.
Анонім до * Показати IP 14 Січня 2015 13:24
Романюк Ліля - однокласниця Бондара і його дружини. Що неясно? Коли Лілю брали заступником у міськвно, то вона немала ні необхідної категорії, ні стажу потрібного для призначення на посаду. Сиділа собі в школі, доки губернатором не став Налькович. І тут бабах - заступник начальника міськвно. Бондар пішов - і Лілю попросили. А в школі не дуже раді були такому спеціалісту. І тут почалася боротьба за правду.
445 до Анонім Показати IP 14 Січня 2015 13:35
Вона була заучом у мене в школi - стаж i категорiя в неї є. А на слухання щодо призначення на посаду заступника облуон приходив колектив 23 школи та колишнiй директор на її пiдтримку, щодо Бондаря то Луцьк - велике село, тут всi знають один одного i на професiоналiзм це не впливає.
Анонім до 445 Показати IP 14 Січня 2015 13:43
Скільки часу вона була завучем у вас в школі? Місяць? Два? Щоб стрибнути в міськвно рівно на те її призначили завучем.
445 до Анонім Показати IP 14 Січня 2015 14:06
Кiлька рокiв.
До до Анонім Показати IP 14 Січня 2015 15:22
Брехня, вона була вчителем на пару годин і на другій категорії.
до 445 до 445 Показати IP 14 Січня 2015 17:35
"приходив ... колишнiй директор на її пiдтримку" - розкажіть це в 23 школі комусь, то буде довго сміятись. З її подачі він став колишнім (от за це їй колектив міг подякувати). І завучем Лілія не була ніколи. Друга категорія і пару годин - це правда. Але разом з тим вона була одним з самих професійних спеціалістів з української мови. І вчилася вона в школі добре. Своїм шансом скористалася, але людина не гнила. Може, трохи розшугає болото в міькому відділі освіти
Анонім до до 445 Показати IP 14 Січня 2015 17:56
Подивiться фото з слухань, а там i Рибченчук Стапан Юхимович, який на пенсiї давно- пiшов як ще був депутатом Луцькради, завуч, вчитель англ. мови Гребенюк(не знаю чи родичка Гребенюка) та багато iнших колег. I дайте вiдповiдь собi за кого ви маєте людей на яких розрахована Ваша брехня.
Анонім до Анонім Показати IP 15 Січня 2015 10:31
По-перше, РибчИнчук СтЕпан Юхимович досягнув пенсійного віку, коли був депутатом і нікуди не пішов, ще й зараз працює, правда вчителем. Йшов на вибори другий раз - не вийшло. Бувші колеги Кревську можуть підтримати - це точно, тому що саме завдяки їй звільнили Рибчинчука. Так що останню фразу адресуйте собі
Анонім до Анонім Показати IP 15 Січня 2015 10:47
А я i не пишу, що вiн кудись пiшов. Чи вiн на слухання приходив Плахотну пiдтримати по вашому, або ригоанала?
за правду до 445 Показати IP 15 Січня 2015 21:04
Шановний. а ти працював в 23 шуколі??? це брехня, що директор приходив на її захист. стільки скілтки про неї знає Рибчанчук і скільки він про неї правди сказав на признавченні, хватить щоб розумній людині в освіту не лізти. але Ліля далеко не розумна
Анонім Показати IP 14 Січня 2015 13:41
Яку категоріювона мала? Вона була вчитклкм-методистом? Вона мала вищу категорію? Про що ви?
Богданович до Анонім Показати IP 14 Січня 2015 13:43
Зiновiє мовчи, бо отгребеш, як я!!!
БЕРЕЗЕНЬ Показати IP 14 Січня 2015 13:43
Незабаром громада буде мати змогу дати реальну оцінку своїй владі : і Романюку- буратінщику , і його прислужнику -злодію Кравчуку і прочая і прочая. Панове, готуйтесь до смітника історії - там вАШЕ місце!
Анонім до БЕРЕЗЕНЬ Показати IP 14 Січня 2015 13:55
Ну да , Ліля в "Нашій Україні " була, в "Єдиному Центр" була, в Радикальній партії Ляшка була. Від кого там піде в БЕРЕЗНІ на вибори?
Анонім Показати IP 14 Січня 2015 13:50
ТУт загаварюють зуби Гребенюк та його гнила свита. Закон один для всіх. І його потрібно виконувати. Не знаєш як зробити зроби по закону. Однак, Романюк відчуває себе царем, люди для нього пил. Добре ,що знайшлась така Кревська яка зуміла це довести в демократичний спосіб у суді.Звичайно Зеня просила свого друга Філюка допомогти .Але він в цей бруд не вписався.
пам'ять Показати IP 14 Січня 2015 13:53
А Ліля забула як роками оббивала ганок ОДА і на майже на колінах випрошувала будь-яку посаду у покійного Бориса Петровича? Забула мадама? А як кричала з трибуни Майдану, а потім у того ж Бориса Петровича перепрошувала і казала, що так треба, бо її люди не зрозуміють - забула?! То таким ще посади давати??? Тьху!!!
Анонім до пам'ять Показати IP 14 Січня 2015 13:55
ХОМИЧ.
О ,точно до Анонім Показати IP 14 Січня 2015 13:57
І вже тепер Директором департаменту соціальної політики при ОДА хотіло бути. Йошкін Бабай Непотопляєма тьотя.
iНТУїЦIЯ до пам'ять Показати IP 14 Січня 2015 13:56
Коментатор анонiм здогадався. Вiн ще казав, що його немає для Кревської, як буде дзвонити за роботу.
З освіти до пам'ять Показати IP 14 Січня 2015 16:24
шо ти несеш .побачим що будеш робити ,коли з роботи попруть.Ще Кревська не в управлінні ,а в них вже істерика .
олег до пам'ять Показати IP 14 Січня 2015 16:57
Зіновіє поповніть свій лексичний запас слів , а то знаєте тільки мадама.
юра Показати IP 14 Січня 2015 14:09
Дурні це Масиник на колінах повзала перед Романюком і Вербичем. А Кревська себе завжди поводила гідно
Ага до юра Показати IP 14 Січня 2015 14:24
Гідно, чому ні, як Пустоцвіт був губернатором - тільки й шляллася по другому й третьому поверхах, посаду собі випрошувала. І випросила, Банада ж устиг, а потім і Гришу попросили з кабінету - то не встигли Кревську нікуди призначити!
До до юра Показати IP 14 Січня 2015 15:36
Масиник - гідна людина, а Кревська заставляла працівників управління та вчителів шкіл виконувати контрольні за неї в Академію при Президентові Януковичу, так і не спромоглася щось написати за 4 роки, "навчаючись" в аспірантурі при СНУ. Лінива. Її донька була в студенській раді у Табачника, міністра уряду Януковича, чим Кревська дуже пишалася.
мура до юра Показати IP 14 Січня 2015 16:00
ржунимагу!:)))
10 школа до мура Показати IP 14 Січня 2015 16:30
Масиник це сором освіти згадайтте як обписали стіни управління Анжела злодійка.Що забули? Які вона махінації проводила. За те й поперли. А зараз вимолила директора вечірньої школи.
? Показати IP 14 Січня 2015 14:31
то виявляється пустовіт підсунув свиню романюку.призначив би кревську в романюка б не було проблем . а так люструють романюка за нецільове використання коштів. осіпов вже спить і бачить це.
! Показати IP 14 Січня 2015 14:34
А коли буде звіт міського голови ? Хай розкаже громаді де бюджетні гроші діває.
Ой , бля Показати IP 14 Січня 2015 15:54
То тут повне досьє на Лілю Богданівну. За доньку вияснили. А чоловік хто?
правда до Ой , бля Показати IP 14 Січня 2015 19:17
Це не досьє а чорті шо. Одна брехня а я вам розкажу правду як Лещенко забоялась,що прийдуть вітати на 50 річчя з дарами і відхристилась від ювілею. Сказала,що їй ще не 50 . По паспорту 50 по трудовій книжці 50, Але ЗЕна істерила весь грудень і сказала що молодша. Якщо народилась в 1965 році то скільки ? Ота таки була туга в школі раз не може порахувати. Такого цирку в міській раді ще не бачили.Цікаво як її на пенсію випруть
міська рада Показати IP 14 Січня 2015 16:12
А мер вирішив вже всі питання та втік у відпустку до 25 числа. Водички попити.
так Показати IP 14 Січня 2015 16:19
Цих нікчем ,що з гімномета поливають навіть тролями не назвеш. Це ж так треба ненавидіти і боятись, боятись і ненавидіти ,щоб це все строчити. Романюк май мужність визнай свою помилку. Збережи обличчя ...
? до так Показати IP 14 Січня 2015 16:26
Романюків у нас два штука Романюк Микола - адин штука Романюк Ліля - адин штука Ітого Романюк - два штука. Який має мати мужність
Анонім до ? Показати IP 14 Січня 2015 16:33
Миколка
крапка до Анонім Показати IP 14 Січня 2015 20:32
коментар було видалено
123 Показати IP 14 Січня 2015 16:32
Читаю ці всі коментарі і дивуюсь наскільки у нас низький моральний поріг лучан! Реально дивимось на речі- гидоту і спогади за царя гороха пишуть ті, хто або колись або зараз заздрить Кревській(Романюк). Схуднути, коса, дошка пошани......стаття зовсім не про це! Стаття про беззаконність дій міського голови і справа тут не в Кревській. Ви згадайте буратіно, незаконне відключення гарячої води та інші подвиги за часів мерства Романюка. І скільки б ви не згадували пані Лілі її минуле, а закон є закон,який не бачить в ній стільки недоліків як ваша людська заздрість.
Осіпук Показати IP 14 Січня 2015 16:38
Осіпов, чому ти підписуєшся ніком "Олесь", а не Андрій?
? Показати IP 14 Січня 2015 16:44
А може стаття про тк, що не варто робити кар"єру нечесно. і по протекзії. Бо завжди знайдеться такий, що обламає. Тобто на всяку Романюк (Кревську)знайдеться свій Романюк Микола, а на всякого Романюка Миколу знайднться своя Романюк(Кревська). І мені, щдається вони обоє=рабоє.
Анонім до ? Показати IP 14 Січня 2015 16:55
У нас вся ЛМР та ВОДА по протекцiї. Влада мiняється, мiняється й протекцiя, а з ними й протеже.
xcfbvxcbxbx Показати IP 14 Січня 2015 17:35
а чи без знайомств Кревської, і грошей, вона б виграла суд?проста людина невиграє.будуть гнобити і нічого не поробиш
Ну ну Показати IP 14 Січня 2015 17:57
Є рішення суду. Все інше - ємоції.
українка Показати IP 14 Січня 2015 17:58
От вона і дала приклад простим людям що себе потрібно захищати .А знайомств і грошей в РОМАНЮКА я думаю набагато більше. Але Романюк ніколи не думав що в неї вистачить терпіння дійти до кінця і виграти цю війну . Повага Кревській.Тягатись з мільйонером ... Характер ця жінка має.
Анонім до українка Показати IP 14 Січня 2015 18:15
Для своїх дiтей роботи нема, ще будуть всякi простi громадяни у владу без допомiжних засобiв пхатися?
Анонім до Анонім Показати IP 14 Січня 2015 18:16
правильно хай не лiзуть Плебеї!
Анонім Показати IP 14 Січня 2015 20:48
Вчительство у Луцьку якесь УХАЙДОКАНЕ
Анонім до Анонім Показати IP 14 Січня 2015 20:59
мелко плаваете - загалом на волинi.
1234 до Анонім Показати IP 14 Січня 2015 21:57
Не судіть так про когось, бо самі можете бути в подібній ситуації! А самі Ви особисто багато вартуєте в житті? Таке враження складається, що не дуже!!!!
Панове коментатори Показати IP 14 Січня 2015 22:36
Дрібна базарна лайка ваших коментів свідчить саме про ВАШ рівень інтелекту і вихованості.Ну, давайте, ще обговоримо чи, може Кревська/не дай боже!/ забула піонерський галстук в школу одягнути!!!!!!!!! Чи, може, в неї дірка на панчохах була? Уся дискусія - нижче плінтуса. , Хто чий протеже - та досить вже.Можна подумати, що хтось в цій країні, області, місті отримав будь-яку посаду без чийогось протеже чи знайомства. Ні, бувають винятки, але не більше 1-2 відсотків, які лише підтверджуютіь правило. Важливо зовсім інше- посадовця місцевого самоврядування було звільнено НЕЗАКОННО і це довів суд!!!!!!!!!!!! Прецедент, гідний наслідування. А Кревській, попри симпатіїї чи антипатії, об’єктивно треба віддати належне за силу волі і наполегливість у відстоюванні своєї позиції.
Анонім до Панове коментатори Показати IP 14 Січня 2015 23:02
Для чого був майдан, якщо отримати роботу можна лише з протекцiї?
Вася Показати IP 14 Січня 2015 22:39
Може пригадати по чиїй протекції Зеня прийшла в міськво? О, ЦЕ БЛАГОДАТНА ТЕМА...................
федя до Вася Показати IP 15 Січня 2015 09:13
Да.........
З освіти Показати IP 14 Січня 2015 23:28
а силку вигнав з14 школи директор,бо брала хабарі( в дітей вимагала продукти ),всі накази за неї писали колеги,бо не володіла українською мовою (і зараз говорить,як з лугандону).Матіюк просила в Мишковця взяти в школу заступником. Мишковець не погодився. Впросили Махомеда.ВІн взяв спеціалістом і сиділа вона нище трави .Коли прийшов Калуш бігала на зігнутих носила подачки.І стала головним спеціалістом. Апетит ріс .Прийшов нульовий Гребенюк, а вона його сусідка от і стала керувати відділом. Гнила баба , ще з студенства не відрізнялась чистоплотністю.З Лещенко одна одну ненавидять,але обєднались ,щоб виїсти кревську.Але горішок не по зубам. Застряг в горлянці, так їм і требе.
вчитель до З освіти Показати IP 15 Січня 2015 07:22
Брехня, Гребенюк та Силка керівники нормальні. Навіщо лайном обливати, а мабудь сам і є лайно.
люстраторам до вчитель Показати IP 15 Січня 2015 10:59
Гребенюка і Силку давно пора люструвати. І за провалені тендери (діти в садочках по кілька місяців не мали нормального харчування ) . А як Силка проводить олімпіади знають усі педагоги. У місті діти займають призові місця а на області здуваються. Раніше страхувала Богданович. Тепер немає кому.Це достовірні факти.Підніміть протоколи і все стане ясно.
службовець до люстраторам Показати IP 15 Січня 2015 13:27
Я так толком i не зрозумiла, куди зникла Богданович? Вона ж так любила освiту... Може по стану здоров'я пiшла?
за правду до З освіти Показати IP 15 Січня 2015 21:10
А Ви прада, дуже добре знаєте українську мову. А Силка - це напевно єдиний достойний фахівець в управлінні
11 Показати IP 15 Січня 2015 02:50
Боже, ото вчителі, ото вчать. одне краде, друге бере, а третє жити не може без посади. У сільську малокомплектну школу "розумну" і "талановиту" зеню, Кревську і всіх з того управління. Хай щось роблять трохи
ХХ Показати IP 15 Січня 2015 08:33
Як можна писати на людину - не знавши її! Хіба з великої гнилої злості! Та на Силці більш як пів освіти міста тримається, а управління - то точно все. Вона сама розумна і працьовита там серед як керівництва так і спаціалістів. Майте совість! Не грішіть перед Богом і людьми!
до Показати IP 15 Січня 2015 11:06
Освіта тримається на педагогах, директорах і БАТЬКАХ. Силка міцна тітка але вона тут ні до чого.Педагоги вчать,виховують; директори тримають порядок дисципліну ;на батьках - все фінансування.Силка лише статист і приймає звіти і то ій все зводить Гурний і заступники директорів. Вона попиває лише каву і збирає плітки.
позорисько Показати IP 15 Січня 2015 11:30
Соромно читати ці коментарі, адже більшість з них написана луцькими освітянами. Скільки злорадства, заздрості, злості, виливання бруду один на одного! Як вам не соромно? Ви ж вчите наших дітей! Маючи такі моральні якості, що ви можете вкласти у дитячі голови і душі? Припиніть і не ганьбіться!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ГОСПОДЬ твою душу до позорисько Показати IP 15 Січня 2015 18:25
ПРАВДА -не гріх , казати її . висловлювати пиьмово про злодіїв у владі навіть краще байкової моралі - виводити їх на " чисту воду " , а не баєчки про соломяного бичка... ( за східним календарем- безсоромну , нерозумну КОЗУ , чи козла ганебного з його коментарем від 11: 30 в морду !!!!!!!!!!!!!!!!!!!) .
а ти ззз до позорисько Показати IP 15 Січня 2015 21:41
коментар було видалено
про Показати IP 15 Січня 2015 19:59
ну так і ненаписали, хто чоловік Лілії Богданівни?
За правду до про Показати IP 15 Січня 2015 21:16
підтримую "про". Дуже хочеться знати, хто такий "Кревський" , звідлки такі наряди у непрацюючої уже стільки часу Лілі, звідки гроші на суди, а може вона десь інде заробляла, а цікаво, а з тих "заробітків" податки платила
За Україну Показати IP 17 Січня 2015 10:23
Кревська-молодець.Хто бореться, той пореможе.Слава Україні!
Анонім до За Україну Показати IP 17 Січня 2015 20:00
Хвали мене моя губонько.