USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Рошен» намагається незаконно отримати землю для розширення потужностей

9 Вересня 2015 18:22
Корпорація "Рошен", що належить Президенту, намагається незаконно отримати 20 гектарів землі біля Києва.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ

Згідно з повідомленням, "Кондитерська корпорація "Рошен", що належить президенту України Петру Порошенку, планує побудувати нові промислові потужності (бісквітний комплекс) в Борисполі Київської області на території площею близько 20 гектарів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, підрозділ корпорації звернулося до місцевих депутатів з проханням передати землю для будівництва. Бориспільська міська рада прийняла відповідне рішення 8 вересня.

При цьому погодила виділення землі під нову фабрику було проведено за такою схемою, яка дозволила "Рошену" уникнути проведення земельного аукціону, як того вимагає Земельний кодекс.

.

Зазначимо, незважаючи на кризу в Україні, бізнес глави держави процвітає, а його ділові відносини викликають питання.

Нагадаємо, свого часу президент Петро Порошенко пообіцяв усунути від влади олігархів, продати активи Roshen у Росії. Однак, попри обіцянки Порошенка, Roshen досі розширюється, прибутки Порошенка збільшуються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Це Показати IP 9 Вересня 2015 18:34
Не президент,а ОЛІГАРХ!!!,в повному розумінні слова.
123 Показати IP 9 Вересня 2015 18:38
Дати ті гектари на межі луганської і донецької обл.
дідо Показати IP 9 Вересня 2015 18:50
Чого дивуватися. У Луцьку земельна комісія,якою заправляє бютоголова секта з 2005 року,розпродує за готівку всю землю.
Всезнайко Показати IP 9 Вересня 2015 18:53
Порох - скотиняка...
Незнайко до Всезнайко Показати IP 10 Вересня 2015 09:18
Пора робити тому єврею кучерявому імпічмент!
настала Показати IP 9 Вересня 2015 19:15
пора оголошувати народний імпічмент.І чім скоріше,тим краще для нас.
Ахаха Показати IP 9 Вересня 2015 19:39
Ну что, господа, живем по-новому......за что боролись, - на то и напоролись.....ахаха...Порох лучший, то ли еще будет
Анонім Показати IP 9 Вересня 2015 19:58
Пора на пенцію ,порошок.Скількі вже можна терпіти того брехуна
ку Показати IP 9 Вересня 2015 20:42
Слава Україні!!!
Свідомий Показати IP 9 Вересня 2015 20:51
Модератори! Я щось не зрозумів. У вас тут що, кубло сепарів, чи товариство справжніх Українців?
зоотехнык Показати IP 9 Вересня 2015 20:55
Та коли ж ви подавитися????
ку до зоотехніка Показати IP 9 Вересня 2015 23:04
А тоді коли народ стане РОЗУМНИМ і буде відстоювати свої права ЗАКОННИМИ МЕТОДАМИ а не бігати з кастрюлями на голові кожних 5 - 10 років не думаючи про наслідки таких дій. А наразі маємо що маємо і як би це не звучало але наступний майдан вже остаточно похоронить країну яка після другого не може відійти вже 2 рік бо не дають всякі не...ки назиаючі себе ГО.
опа до ку до зоотехніка Показати IP 10 Вересня 2015 00:20
ЗАКОННІ МЕТОДИ працюють лише в ПРАВОВІЙ ДЕРЖАВІ, а Україна до такої не належить(
ПР Показати IP 9 Вересня 2015 23:34
РО
ГАНЬБА вор.владі Показати IP 9 Вересня 2015 23:38
МЕРЗОТНИЙ ІНДЕКСАЦІЙНИЙ ВОР сєня Яйценюк-****** ворвського ***** Парашенка!!!