USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Секретар Луцької міськради не забезпечила роботу сесії

24 Лютого 2017 13:45
Депутати міськради наполягають на проведенні чергової сесії міськради. Натомість, секретар Юлія Вусенко наполягає на скликанні позачергової сесії.

Секретар міської ради Юлія Вусенко не змогла забезпечити явку на сесію міськради. Натомість вона вирішила провести позачергову сесію в час, коли призначена чергова.

Так, депутати Луцької міськради не зібралися на позачергову сесію, призначену на 12.00 сьогодні, 24 лютого.

Станом на 12.40 в секретаріаті зареєструвалося 16 з 43 депутатів міської ради. В порядку денному сесії був лише один проект рішення – Про дострокове припинення повноважень Луцького міського голови Миколи Романюка.

О 12.30 до сесійної зали зайшла секретар міськради Юлія Вусенко, яка оглянула залу і навіть не оголосила реєстрацію, щоб визначити, чи повноважна сесія.

Натомість, більшість депутатів почала сходитися на 13 годину - на чергову сесію. Однак, Юлія Вусенко вирішила провести позачергову сесію в час призначений для чергової.

До слова, станом на 13 годину на 19 позачергову сесію зареєструвався 21 депутат.

А решта депутатів - 29 осіб - зареєструвалися на 20 чергову сесію.

Депутат міськради Григорій Пустовіт зауважив: позачергову сесію треба було скликати протягом 15 днів з дня смерті міського голови, тобто до 18 лютого, згідно чинного законодавства.

Натомість секретар міськради прострочила терміни і вирішила одноосібно скликати позачергову сесію.

«Всім вам розіслали повідомлення про призначення позачергової сесії. Мені прикро констатувати факт, що сьогодні взяти до відому факту смерті міського голови ми не спроможні, бо в залі депутати, які саботують процес. Я не бачу можливості роботи», - звернулася Юлія Вусенко до депутатів.

До слова, мікрофон був включений у залі лише в секретаря міськради. Це теж обурило депутатів.

«Ви всім депутатам закриваєте рот, коли сіли в крісло», - вигукнув Андрій Козюра.

«Шановна Юліє Василівно, в нас з вами відбулася телефонна розмова. Я спитав, чому не призначили сесію на четвер. Ви казали - цього дня було велике свято - День захисника Вітчизни. А я вам заперечив, що день Захисника України – 14 жовтня», - розповів Григорій Пустовіт.

Згодом Юлія Вусенко згадала, що вчора було призначене засідання міськвиконкому. Та сама Юлія Василівна на виконком не прийшла, хоча й входить до його складу за посадою.

Секретар декілька разів оголошувала реєстрацію, не оголошуючи номер сесії, наполягаючи, що проект рішення про дострокове припинення повноважень міського голови має бути підтриманий.

Натомість секретарю міськради зауважили: вона прострочила законні терміни, а тепер наголошує на етичних і законних аспектах.

«На наступний день, що ви мали зробити - скликати сесію. Від цього міський голова не стане на ноги. Друге: повідомлення у ВРУ надіслане належного тексту. Хто вам дав право пересувати дати і крутити депутатами. Вас в крісло міського голови ніхто не садив. Якщо ви не спроможні виконувати обов’язки - заяву на стіл і йдіть», - вигукнув Андрій Козюра.

Власне, Юлія Вусенко так і не пояснила докладно, чому сесію не скликали в законні терміни.

Голова фракції «УКРОП» Ігор Поліщук зауважив, з незрозумілих причин Юлія Вусенко 17 лютого відправила повідомлення у Верховну Раду про призначення позачергових виборів, не скликавши позачергову сесію міськради. Він зазначив, що позачергову сесію можна було призначити вчора, чи у понеділок, тому він не розуміє, чому позачергову сесію призначили на сьогодні, за годину до чергової.

З його слів, секретар міськради підписала документ, який не мала права підписувати – клопотання про проведення позачергових виборів міського голови може подавати лише виконувач обов’язків мера. Відповідно до листа реєстрації сьогодні 19-та позачергова сесія о 12.00 не відбулася, тож він закликав розпочати 20-ту чергову сесію, внісши до розгляду питання про дострокове припинення повноважень міського голови Миколи Романюка.

Юлія Вусенко пояснила, що 16 лютого фізично не було можливості скликати позачергову сесію. З її слів, неправильно включати питання про визнання смерті Миколи Романюка до переліку питань 20-ї чергової сесії. Вона наполягала на тому, що у залі засідань достатньо депутатів для роботи 19-ї сесії. Відтак, вона пропонувала провести голосування руками, якщо присутні в залі депутати не реєструються електронними картками і оголосила початок 19-ї позачергової сесії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
123 Показати IP 24 Лютого 2017 14:06
Ур*ды, слуги народа **ровы. Разогнать всех на **р.
Анонім до 123 Показати IP 24 Лютого 2017 21:26
Козюра,як Ленін на постаменті,що був у Луцьку навпроти центрального комплексу університету ім.Л.Українкиі якого давно скинули. У патріотів появилася робота знову.
Лучанин Показати IP 24 Лютого 2017 14:08
Повний безлад і анархія.Вибори міського голови і депутатів(позачергово)обовязкові!Інакше ці "прохіндеї"такого наприймають...Не голосувати за жодного з них на виборах.Потрібні нові прогресивні люди.
? Показати IP 24 Лютого 2017 14:13
Секретар не має досвіду та економічних важелів щоб тримати депутатів за яйця, та примушувати працювати ,тому так і вийшло...
Андрій Показати IP 24 Лютого 2017 14:16
Дякую за пряму трансляцію..
---- Показати IP 24 Лютого 2017 14:24
Заблудилася в трьох соснах!!!
дід панас Показати IP 24 Лютого 2017 14:26
Десь приберіть там козюру і все в нас буде добре
008 Показати IP 24 Лютого 2017 14:30
Що ж то за така Самопоміч, якщо не же собі раду взєти???
Вася Показати IP 24 Лютого 2017 14:32
Зброд! політика грязна справа. Люди мають чекати ? Треба працювати на благо лучан а не грати в потітичні ігри
славек до Вася Показати IP 24 Лютого 2017 14:50
кажуть вітів узяв по 5 тисяч доларів від Івахіва у*людка, щоб і далі грабувати місто
вітів до славек Показати IP 24 Лютого 2017 15:24
не 5, а по 6 по 5 = 30. Мені по*ір на вашу боротьбу, тут пити нема за що.
Джмол до Вася Показати IP 24 Лютого 2017 15:53
Ось таку )(ерню ви обрали собі, лучани. Наступного разу, як каже піп - "Будьмо уважні ! "
Виборець Показати IP 24 Лютого 2017 14:48
А депутати не знають, що треба працювати?
Дискусія Показати IP 24 Лютого 2017 14:54
Якби партія укроп приходила б на сесію , а не саботувала, все б було нормально і Вусенко не винна тут
Свідок Показати IP 24 Лютого 2017 14:58
А чого там бодька клімчук робить? Він же ш там кудись балатувався і набрав сміхотворну кількість голосів, чим показав - що людина із такої нікчемною довірою не може представляти жодну громаду . *** ***
з електорату Показати IP 24 Лютого 2017 15:18
Знову м*дак Козлюра з Ткачуком воду мутять.Там де вони - там повний дерибан.Будьмо уважні!
місцевий до з електорату Показати IP 24 Лютого 2017 18:22
СКОРО настане час наказати і козюру, і тКАЧУКА який по ночам зустрічі проводить і рішає питання, після смерті Миколи Ярославовича. Памятайте ЗАВЖДИ ТАК НЕ БУДЕ.....
Шановні журналісти! до з електорату Показати IP 24 Лютого 2017 18:28
Велике до Вас прохання не закривати додавиння коментарів до статтей (на сайті), хай люди пишуть та другі знають чим хто займається! Дякую
Че Показати IP 24 Лютого 2017 15:36
Не хочуть з - під палиці працювати ?
Никонор Показати IP 24 Лютого 2017 15:56
Цирк та й годі, немає нашого Миколи Ярославовича і гаплик усьому, не треба було диб*лів набирати у владу, а то якихось дурмалєєв понабирали, а ті не знають ніц, крім того, що красти.
тож до Никонор Показати IP 24 Лютого 2017 17:35
госпідарник і привів туди злодіїв: григоренки, яковлєви, вусенки такі ж як і він був
ХР маржов Показати IP 24 Лютого 2017 16:00
іопжежтвоюмать!
з електорату Показати IP 24 Лютого 2017 16:09
Ні,просто хочуть і далі продовжувати дерибанити.А Юля не з тих,хто поведеться на них.Все просто.
Саша Показати IP 24 Лютого 2017 16:13
Так противно на них дивитись! коли ви вже наїстесь? Коли почнете за людей думати а не про власні амбіції та кишені. ганьба!
А ндрій Показати IP 24 Лютого 2017 16:24
Мягко висловлюючись, мене здивувала реакція Вусенко,вірніше відсутність реакції на повідомлення про присвоєння Романюку М.Я. Почесного громадянина м. Волноваха.Де мораль,етика,такт...?Принаймні можна б було від імені депутатського корпусу подякувати...
цікаво Показати IP 24 Лютого 2017 17:23
а для чого ніколайчуку двоє часів?
Олена Показати IP 24 Лютого 2017 18:23
Женіть ту ку$ву в шию, подивіться відео засідання виконкому від 01.02 як те кодло регоче, була зайнята своїм телефоном, реготала від того що Романюк у кому впав чи так радісно було, а сьогодні розказувала про совість, показало себе що нуль він і у Африці нуль, стидоба з 7 рангом посадовця, їй ще 10 років тільки бумагам підносити, якби щось сама вартувала, написала б заяву і пішла
До Олени Показати IP 24 Лютого 2017 19:38
100% Ви праві, а мінуси сама в коментах ставить, хоч би совість мала піти з посади достойно, а то всілякі маніпуляції видумує, аби при владі залишитись, нульова особистість, все за гроші купила.
Вчителька Показати IP 24 Лютого 2017 20:36
Я вам хочу сказати,що достойних там і нема. Попробуйте Пустовіта поставити,я думаю,це єдиний нормальний кандидат, по крайній мірі не хапуга. А Вусенко гнати в три шиї. Це самозакохана ідіотка, поспілкуйтесь зі студентами ,вони розкажуть про неї багато дечого.
123 Показати IP 24 Лютого 2017 21:32
На лицо саботаж со стороны депутатов.Началась борьба за кресло.Политики уже подготовили свой план взятия власти,провоцируя криком и эмоциями секретаря и манипулируя мнением населения.К сожалению лучшие времена для города и его жителей закончились.
Право Показати IP 24 Лютого 2017 21:36
І оці люди "тягнуть " Луцьк у Європу. Да вони ж, як ми бачимо, усі СОВКИ. Хочат вони чи не хочать,а по положенню у ситуації,що склалося, Вусенко повинна виконувати обвя"язки голови міста.секретар