USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Скільки пільговиків мешкає у Луцьку

28 Жовтня 2015 15:45
Згідно із даними Єдиного державного автоматизованого реєстру за станом на сьогодні в Луцьку нараховується 51,3 тисячі пільговиків.

Про це стало відомо під час засідання 80-ї сесії Луцької міської ради 28 жовтня.

Так, із загальної кількості пільгових категорій населення, що мешкають на території обласного центру, 7,5 тисячі чоловік - ветерани війни, із них 738 інвалідів війни та 1,7 тисячі учасників бойових дій.

Окрім цього, у Луцьку нараховується 18,2 тисячі ветеранів праці; 5,4 тисячі постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи; 2,2 тисячі ветеранів військової служби та органів внутрішніх справ; 13,6 тисячі – дітей війни; 11,1 тисячі - інвалідів (крім інвалідів війни), в тому числі дітей – інвалідів – тисяча осіб, інвалідів зору 1 групи – 169 та 2 групи – 247 чоловік.

На обліку в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцька перебуває 4039 чоловік з числа одиноких непрацездатних громадян, серед них 1337 чоловік – інвалідів, 907 ветеранів війни, лежачих хворих — 178 чоловік, 300 осіб — п'ятої групи рухової активності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Олег Показати IP 28 Жовтня 2015 15:49
А ще тисяч 100 військових і мєнтовських пенсіонерів, які вийшли на пенсію в 40 років !!! Питав у 45 річного військового пенсіонера чому той не воює. Відповідь добила - я вже старий, на пенсії!!
Наталія Показати IP 28 Жовтня 2015 16:37
Сам напевно сидиш в офісі штани протираєш, а вони навіть у мирний час ризикували здоров'ям і деколи життям, щоб ти по клубах спокійно ходив, та працювали практично без вихідних.
Олег до Наталія Показати IP 28 Жовтня 2015 17:22
Сам працював 6 років у міліції і надивився як там ризикують .......
Ветеран до Олег Показати IP 28 Жовтня 2015 17:56
Печінкою....
Іван до Олег Показати IP 28 Жовтня 2015 20:35
що ж так мало напрацював? чекеренда то ти?
33-тій Показати IP 28 Жовтня 2015 17:33
Поняття ветеран праці в капіталістичному світі де кожен сам сабі заробляє на життя, де ця праця перетворюється в прибуток наймача, де не вистачає робочих місць і врешті єдиною винагородою за працю повина бути зарплата ну і відкладення тобто пенсія. Чому я повинен плати якщо вони просто заробляли гроші?
Анонім до 33-тій Показати IP 30 Жовтня 2015 00:34
Не роззявай роток на чужий кусок бо харя трісне...
33-тій Показати IP 28 Жовтня 2015 17:35
А багатодітні сімї це взагалі аврал. Я їх не просив плодитися. Для чого мені їхні діти? Чому я маю за них платити? Тому що їх тато іі мама люблять секс?
ВОВК Показати IP 28 Жовтня 2015 19:40
платіть барани бо так назначено вам. вони плодяться- Ви платите. ги.
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2015 20:59
три жінки знаю, що мають декілька дітей але не оформлюють шлюб- щоб пільги мати, а самі далеко не одиначки
Адвокат Показати IP 28 Жовтня 2015 21:00
Звинувачувати людей ,які відповідно до наших законів чесною працею ,службою заробили собі пільги - це абсурд і невихованість ! Нехай Верховна Рада змінить закони відповідно до сьогодення і будемо жити по них . Хоча в усіх цивілізованих країнах Закон зворотньої сили не має !!! І позбавити їх пільг ніхто не зможе !!!
надя Показати IP 30 Жовтня 2015 20:18
а скільки серед них "липових"?