USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Списки кандидатів у нардепи від Волині

30 Вересня 2014 10:18
Від п’яти одномандатних округів, що у Волинській області, вже зареєстрована 50 кандидатів у народні депутати України. Найбільше тих, хто хоче стати народним обранцем, - у Луцьку. Про це, посилаючись на офіційний сайт Центральної виборчої комісії, інформує «Волинська правда».

У виборчому окрузі № 19 (м. Володимир-Волинський) зареєстровано 10 кандидатів: Сергій Головатий (самовисування), Ігор Гузь (партія «Народний фронт»), Сергій Дзенік (самовисування), Костянтин Зінкевич (самовисування), Євген Мельник (ВО «Свобода»), Андрій Оніщук («Батьківщина»), Ганна Савюк (КПУ), Олександр Скіпальський (самовисування), Микола Юнак (самовисування), Віктор Ярема (Радикальна партія Олега Ляшка).

У виборчому окрузі № 20 (м. Горохів) – 10 кандидатів : Володимир Бондар (партія «Блок Петра Порошенка»), Ігор Воронко (самовисування), Роман Карпюк («Батьківщина»), Володимир Красуля (самовисування), Сергій Мартиняк (самовисування), Анатолій Маткобожик (КПУ), Віктор Сава (партія «Блок лівих сил України»), Володимир Саєвич (самовисування), Вячеслав Федін (Радикальна партія Олега Ляшка), Юрій Цейко (самовисування).

У виборчому окрузі №21 (м. Ковель) – 7 кандидатів: Михайло Гетьман («Батьтківщина»), Сергій Дружинович (партія «Сила Людей»), Валерій Івасюк (самовисування), Степан Івахів (самовисування), Олександр Кононович (КПУ), Тетяна Кучер (Радикальна партія Олега Ляшка), Микола Скальський (партія «Блок лівих сил України»).

У виборчому окрузі № 22 (м. Луцьк) – 12 кандидатів: Анатолій Грицюк (самовисування), Борис Загрева (самовисування), Роман Іванюк («Блок Петра Порошенка»), Геннадій Кожевніков (партія Українська платформа «Собор»), Ірина Констанкевич (самовисування), Ігор Лапін (партія «Народний фронт»), Андрій Омельчук (самовисування), Віктор Пащук (КПУ), Костянтин Петрочук (Радикальна партія Олега Ляшка), Роман Поліщук (партія «Блок лівих сил»), Григорій Пустовіт («Батьківщина»), Ігор Рицко (самовисування).

У виборчому окрузі № 23 (селище Маневичі) – 11 кандидатів: Федір Веніславський (самовисування), Юрій Дмитрук (КПУ), Ігор Єремеєв (самовисування), Павло Забокрицький (самовисування), Людмила Кирда («Батьківщина»), Юрій Кулачек (самовисування), Роман Ляшко (Радикальна партія Олега Ляшка), Анатолій Медведєв (самовисування), Дмитро Савич (самовисування), Олег Савчук (самовисування), Сергій Ткач (партія «Блок лівих сил України»).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 92
Анонім Показати IP 30 Вересня 2014 10:32
О Господи, одна непотріб. Голсоуйте люди за кого і за що? Що зміниться, а нічого-це страх Господній. Зразу після виборів ціни на комунальні послуги будуть варптувати нашої зарплати і пенсії.
Джессіка Альба. до Анонім Показати IP 30 Вересня 2014 11:47
Назвіть будь-ласка ПОТРІБ, та на наступних виборах до ВР ми попросимо їх балатуватися, і на наступні вибори будемо мати ПОТРІБНУ, або хоча б ШИРПОТРІБНУ раду.
Андрій до Джессіка Альба. Показати IP 30 Вересня 2014 12:57
Гриценко ,Скіпальський,Мельник,Пустовіт,Головатий...,тільки не єремеєвськи клани,якими вже сьогодні зайніті сторінки газет та екрани ТВ.Згадується анекдот брежневских часів,коли онук приробив до екрану телевізора двірники очищувачів скла,бо дідо так апльовува екран,що нічого не було видно.
44 до Анонім Показати IP 1 Жовтня 2014 09:57
Волиньпост разом з власником Пащенком не дає коментувати статі про Єремеєва Мартиняка Івахіва люди робіть висновкі
Аня Показати IP 30 Вересня 2014 10:34
Сюди потрібно тільки хлопців з АТО з автоматам і все виправлять.Інакше нічого не буде. Ні одної кандидатури нормальної немає всі учорашні,гнати всіх
Дьодік до Аня Показати IP 30 Вересня 2014 10:51
Аня, по 22 округу є хлопець з АТО - командир роти батальйону "Айдар" Ігор Лапін.
ага. до Дьодік Показати IP 30 Вересня 2014 10:58
Лапін. Адвокат. Син бувшого Ковелшьського судді лапіна. Організатор схем - тато судить , син організує захист... так було. Правда Доброволець Лапін "спокутував". Але в порядність , перед спокусами у сотні тисяч , щось не віриться...
102 до ага. Показати IP 30 Вересня 2014 11:32
Не суди ПО СОБІ. І судді з адвокатами є НОРМАЛЬНІ. В усіх професіях є НОРМАЛЬНІ ЛЮДИ, яких достали СХЕМИ.
ага до 102 Показати IP 30 Вересня 2014 16:13
То нормальні. А то лапін...
+ до ага Показати IP 30 Вересня 2014 16:39
і в хустині
Ковельчанин до 102 Показати IP 1 Жовтня 2014 21:37
Це Лапіних не стосується. Щодо сина нічого сказати не можу, а от батько ще з тих виродків. Він причетний до рейдерського захоплення ковельського АТП 10707 місцевими бізнесменами Миронюком та Омелянюком та ще до ряду резонансних справ початку 2000-х років. Так, що на рахунок того чи дістали їх СХЕМИ не знаю, а от що вони їх перші, або одні з перших, впроваджували на Ковельщині достовірний факт.
Доктор до ага. Показати IP 30 Вересня 2014 12:03
Ага і ти колись в штани мочився, а потім виріс і перестав....Чи знову почав, впавши у маразм???
сяйво до Дьодік Показати IP 30 Вересня 2014 13:29
якщо лапін депутат, то мы всі марсіані мабудь. Дурь. все життя халява і знову Ігор з шашкою розводить, ні з кулеметом.
ТА НУ до Аня Показати IP 30 Вересня 2014 11:01
Лапін зовсім не вчорашній!!!! І якраз хлопець з АТО!!!
Юрко до Аня Показати IP 30 Вересня 2014 13:24
Лапін по Луцьку - з АТО!
Олександр до Аня Показати IP 1 Жовтня 2014 02:42
На 100% згоден, щось змінити в цій державі зможуть тільки люди у котрих патріотизм перевищує власні інтереси, не дай Боже обирати клани Єремеєва, ато ми ще 100 років будемо як гім-о в ополонці. Є ж реальні кандидати котрим можна довірити майбутні зміни - в Луцьку Лапін, в Ковелі Дружинович і т.д. ( ті хто довів свій патріотизм на майдані, а пізніше під кулями на Донбасі )
Ковельчанин до Олександр Показати IP 1 Жовтня 2014 21:46
На рахунок Дружиновича на 100% згідний. А от перш ніж голосувати за Лапіна раджу Лучанам добре подумати. Не дарма ж він балатується по луцьку. В Ковелі це прізвище багато про що говорить.
авакум Показати IP 30 Вересня 2014 10:39
А я б голосував за Борю Клімчука!!!Хороший був дядько!!! Шкода, що був!!!Він один важив більше, ніж весь цей список хламу.
Анонім до авакум Показати IP 30 Вересня 2014 11:33
ГОЛОСУЙ.
Олександр до авакум Показати IP 1 Жовтня 2014 02:47
Ти що не нормальний, це був найбільший пристосуванець ! Як може бути такий кал у людей в головах, нахрена ж тоді була та революція, нащо стільки людей загинуло. Треба обирати сильних людей, котрі не змінять свою думку за бакси і це тільки добровольці АТО !!!
Шановний до Олександр Показати IP 1 Жовтня 2014 21:41
Чоловіче, це в тебе в голові фекалії. Чого ж тоді голосувати за Лапіна, а не за ще двох кандидатів з батальйону Айдар?(які є технічними кандидатами того ж таки Ігоря, і знімуть свої кандидатури в потрібний момент)...
ага. Показати IP 30 Вересня 2014 10:59
Нажаль правда. Дрібнота...
Знаю Показати IP 30 Вересня 2014 11:07
Порошенко здав олігархам Ковельський і Маневицький округи Континіуму здав Гунчик. Хлопці вікна на тисячі вставляють, а потім міліарди розкрадають. Полішуки знову продадуться?!
Андрій до Знаю Показати IP 30 Вересня 2014 11:31
Був на зустрічах з цими кандидатами.Почитавши їхні агітки,що їх створили недолугі іміджмейкери,де скрупульозно перелічені всі їхні добрі діла,потрібно було б добавити ще,що подав убогому карбованця.Створюється, образно говорячи, враження,що ці депутати приймали участь в підпалі хати,а зараз,щоб ніхто не запідозрив їх в цьому,прибігли гасити.
Анонім до Андрій Показати IP 30 Вересня 2014 11:35
Полішуки знову продадуться?! Не сумнівайся. На то вони і полішуки....
З княжого Показати IP 30 Вересня 2014 11:10
У нас вибори будуть найцікавіші
анонім Показати IP 30 Вересня 2014 11:21
Єремєєв ще на своїх заправках не нажився. Ціни ростуту по-годинно. Тут не має гідних кандидатів.
111 Показати IP 30 Вересня 2014 11:36
достойні є - Костя Зінкевич.Просто люди мало мають про таких інформації. Це людина яка заслуговує на повагу від усієї області.
Олесь до 111 Показати IP 30 Вересня 2014 13:13
Зінкевич- дійсно один з НАЙДОСТОЙНІШИХ. Волонтер, що не за страх а за совість постачає бійців сннарягою, всім найнеобхіднішим, роблячи роботу за генералів служби тилу МО. Причому сотні виїздів на фронт, тисячі тон допомоги воякам -ТИХО!!!! Без помпи і телебачення! Ато мельники - еремееви- ще не доїхали до АТО, а всі еанали, особливо волинські- "на вухах" - Благадейник їде!!! Піар! помічі нна копійку- смороду на всю Україну. А Зінкевич- просто працює. Уклін йому...
виборець Показати IP 30 Вересня 2014 11:41
І так по всій Україні.Або перевибори будуть,або хлопці не дочекавшись закінчення війни прийдуть наводити лад в країні.Дуже швидко це настане.
Анонім Показати IP 30 Вересня 2014 11:42
Що тут робить КПУ???
Юра Показати IP 30 Вересня 2014 11:45
коментар було видалено
Анонім до Юра Показати IP 30 Вересня 2014 11:59
Пустовіт - саме прізвище говорить за людину! В нього вже був шанс попрацювати на Волинь! Чи ви думаєте, що з областю не справився, то хай у ВР штани попротирає, га???
Юра до Анонім Показати IP 30 Вересня 2014 12:04
все же понимают что человека временно назначил Турчинов... нормально он работал и с областью справлялся, с чего вы взяли что не справлялся?
!!!! до Анонім Показати IP 30 Вересня 2014 13:33
Пустовіт найкраща кандидатура по цьому окрузінавіть без обговорень
Яків до !!!! Показати IP 30 Вересня 2014 15:20
Не смішіть, шановний. Пустовіт -- не серйозна людина, яка ні краплі себе не показала будучи головою Облдержадміністрації, думаєте в ВР покаже? Дуже сумніваюсь.
Анонім Показати IP 30 Вересня 2014 11:55
дрібнота і справді. але руба буде, думаю, по: У № 19 (м. Володимир-Волинський) Костянтин Зінкевич (самовисування) - Олександр Скіпальський (самовисування), У № 20 (м. Горохів) – Роман Карпюк («Батьківщина») - Сергій Мартиняк (самовисування), У №21 (м. Ковель) – Степан Івахів (самовисування) - найбідніший округ, У № 22 (м. Луцьк) – Ірина Констанкевич - Ігор Лапін (партія «Народний фронт») У № 23 (селище Маневичі) – Ігор Єремеєв - Людмила Кирда . От і маєм, те що маєм. Всі вони ніби й патріоти, але за одними шлейф корупційних діянь ( я про мільйонерів, карпюка в тому числі ), ще в одних - не мільйонерські, але теж нечисті справи. а хто проти того, що костя хороший пацан, чи ірина, чи ігор, - ніхто, але... не знаю, чи не скурвляться, зайшовши під купол ради.
Олесь до Анонім Показати IP 30 Вересня 2014 12:48
Абсолютно згідний. Особливо з останнім судженням. ---про АГА з його застереженнями- нажаль він теж правий. У всіх є "скелети" у шафах. Друга справа - як ці люди поведуть себе в умовах війни. Думаю - Лапін краще наприклад Мельника- бо довів принаймі свою ВІДВАГУ та ПАТРІОТИЗМ, І самостйний, без тіні олігарха за спиною, як Константкевич..... Про олігархів- свої застереження. на мій погляд - ВОНИ НЕ МОЖУТЬ БУТИ ДЕПУТАТАМИ. Бо завжди відстоюватимуть лише свої інтереси...А не наші....
23 Показати IP 30 Вересня 2014 12:04
Досить нам Єремеєва) більше за нього свідома людина голосувати не буде...
Любешів Показати IP 30 Вересня 2014 12:18
Олег чи олександр савчук
Анонім до Любешів Показати IP 30 Вересня 2014 13:44
Буду голосувати за Кирду, як на мене достойним кандидат з вище всіх перелічених по 23 округу
З княжого Показати IP 30 Вересня 2014 12:37
19 округ за Мельника
Підприємець до З княжого Показати IP 30 Вересня 2014 15:46
Хто сказав? "ЗА"? Чим Євген так "прославився"? адо народної любові? Закон написав? Людям допоміг?( Хіба свого сина влаштував помічником до депутата з свободи Бенюка?( свій до свого по своє?) В ато з"їздив пару разів, з піаром!!! Його б можливості Зінкевичу!!!! А, забув- всі виплати і компенсації на житло бідний женя в Раді дисципліновано забрав. Бідака. На АТО не віддав. Все собі рідному... Оце і кажуть Львів"яни - пратія "сволота".. Мельники, махніцкі, і решта засранців. Показав себе- відпочивай!!!!
12346 Показати IP 30 Вересня 2014 12:44
Хто б туди не попав (у ВР) толку з цих людей як і з тих що були. нічого для людей підхід зовсім неправильний
горохів Показати IP 30 Вересня 2014 12:49
20 округ за ВОЛОДИМИРА КРАСУЛЮ ПАТРІОТА,НЕ ОЛІГАРХА І НЕ ПРОДАЖНОГО
Анонім Показати IP 30 Вересня 2014 12:53
а ви думаєте що це всі претенденти? щось підказує, що додадуться ще деякі прізвища...
Гут Показати IP 30 Вересня 2014 12:54
Крисуля,циганський барон,контрабандист і просто чмо.
АТО ДО ГОРОХІВ Показати IP 30 Вересня 2014 12:57
Я ТАКОЖ ЗА КРАСУЛЮ ВОЛОДИМИРА БУДУ ГОЛОСУВАТИ,ПРИНАЙМНІ ХЛОПЕЦЬ ІЗ НАРОДУ
АТО ДО ГУТ Показати IP 30 Вересня 2014 13:01
чмо,а цигани бувають блондинами,а контрабандист не олігарх в людей не краде ха ха ха
молодь Горохова Показати IP 30 Вересня 2014 13:20
МИ ЗА ВОЛИНСЬКІ ПАТРІОТИ І ВОЛОДИМИРА КРВСУЛЮ
сердитий Показати IP 30 Вересня 2014 13:23
коментар було видалено
АТО ДО СЕРДИТОГО Показати IP 30 Вересня 2014 13:27
НЕ НЕРВУЙСЯ ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ
Анонім Показати IP 30 Вересня 2014 13:46
Загрева знов висунувся. Кому на цей раз збиває голоси. Це технічний кандидат. який відробляє замовлення. Минулий раз клявся, божився,що він демократ, а не дав пройти Карпюку, розбив його голоси. Не вірте цьому лжепатріоту, це дружбан Балоги.мабуть не хочуть дати пройти Грицюку. В Горохівському № 20 не получилося, вже на Луцьк замахнувся. Люди добрі, голосуйте за нові обличчя у Верховній раді і від народу, а не олігархів. Всі бачимо до чого довели краіну. Очистимо владу, заживемо краще. Не купуйтесь на іхні подачки і гречку.. Вам тицьнуть 100 грн.,а самі гребуть мільйони.
Катерина Показати IP 30 Вересня 2014 14:32
Є російський вислів *оторопь берет*. Він досить точно описує стан після прочитання списку зареєстрованих - це ж кунсткамера справжня, шоу мутантів. Звичайно, є ті, хто може достойно (понадіємося) представляти волинян і захищати їх. Але багато ТАКИХ, яких по мінімуму під люстрацію, а по максимуму - в тюрму треба. Власники континіуму пройшли через поліські округи, зате доять Луцьк. Бондар не попав знову у владу зимою, бо в Луцьку його добре знають - лізе через блок Порошенка в Горохові. Кононович, Грицюк, Загрева... Як ще Кравчука з трьома дипломами, професора Недужка і мадам Голєвої тут немає -повний комплект був би
віто Показати IP 30 Вересня 2014 15:13
З якою наполегливістю громадяни на кшталт Єремєєва, Івахіва, Мартиняка, Кожевнікова та інших, що вже носили депутатський значок, прагнуть служити людям! Ну просто так хочуть, що на очі не бачать! Чи, може, справа в іншому? Корито-ось що їх приваблює. Одна річ для мене очевидна: щоб змінилось наше життя на краще, треба, окрім іншого, змінити людей, що приймають стратегічні рішення. Послужив народу-дай іншим послужити. Вибираймо нових людей, і достойні серед кандидатів є.
катерині Показати IP 30 Вересня 2014 15:20
хто в луцьку був лідером надавньої револіції - гузь, шиба, бондар, майя москвич - їх судили, якби янукович був ще при владі усі б були в тюрмі, а от де вут єремеев, мартиняк (голосував за диктаторські закони) ) івахів ????????
Олесь до катерині Показати IP 30 Вересня 2014 16:08
Депутат - по Правді - Патріот, що готує та приймає Закони , потрібні Україні. Грамотна людина. З досвідом. Юрист. Єкономіст.. Патріот, Людина, що знає потреби виборця. І реагує на них законами...(фантастика?) А ми по них живемо, по Законам... Олігархи- злодії, що обікрали Державу, довели її до сучасного стану...??- дал знову хочуть в парламент - Для себе- захищати свій бізнес, пиляти бюджет... Нажаль поліська логіка в дії - Депутат має поставити пластикові вікна, відремонтувати школу.... дати гроші сільраді... ( вкрадені в сільради) - дати гроші на дорогу... на садок, на район... (ЧИЇ ГРОШІ?) А далі , в Парламенті- не важливо як він голосує! І чи взагалі голосує... Заплатив на окрузі- керуй далі. Підкуп виборця чистої води. Хто гречкою, хто вікнами, хто в АТО пару разів змотався з охороною та телебаченням... І всі ЗА. Принаймі на поліссі тільки це і "катить". Що це за депутат, Що не дав нічого??? От єремеев- маладца!!! Абсурд...Тому знову Є шанси у гоблінів- курчаків -мартиняків, івахівих і КО, еремеєвих. І Доволі мало у Зінкевича, одного з НЕБАГАТЬОХ достойних. Ми , нажаль, самі вибираємо цю наволоч. Бідна Україна....
Катерина до катерині Показати IP 30 Вересня 2014 16:10
Ні Гузя, ні Шибу, ні Москвич я навіть не згадала, а з Бодаря який лідер революції вже всі бачили(про джип від Колісника і дорожезну квартиру тільки глухий не чув і неписьменний не читав, до речі тут же на ВН). Дійсно, Мартиняк не в континіумі, правда, терся в раді весь час біля Єремеєва і Івахіва, але тут немає чого дивувати - таке ж саме ... То до чого тоді 7 знаків запитання?
Виборець до катерині Показати IP 1 Жовтня 2014 14:13
На жаль, у недавньої революції не було лідера навіть у Києві....Згадайте, що тільки дякуючи простому хлопчині Парасюку все сталося, як сталося...Парасюк, до речі , як і Лапін воював...Так що всі лідери, люди з громадянською позицією, були або є на війні...а не на дивані....
лучанин Показати IP 30 Вересня 2014 15:55
забули про те , що Карпюк Роман притягувався до кримінальної відповідальності за те , що привласнив кошти за реалізовані автомобілі, забули скандал в інституті , де він був ректором, що він доброго зробив для Волині, як крім того, що набивав свої кишені. Як тільки ним займалися правоохоронні органі, то прикривався , що це на нього тиснуть як на політичного діяча.
Світлана Показати IP 30 Вересня 2014 16:48
Серед всіх кандидатів найбільш достойніший Лапін. Він весь період був на Майдані, а потім добовольцем пішов воювати і цим все сказано. А де були і є всі інші? Мартияк, Івахів, Єрємєєв підписалися під "кривавими" законами 16 січня, в минулу передвиборчу кампанію "тупо" купили бідних селян ;Бондар -крім глибокої огиди більше ніяких емоцій не викликає і т.д. по списку. Напевне, Лапін не ідеальний кандидат, але те, що патріот, то це точно. Всі інші ж просто пристосуванці і запроданці .
Петро Показати IP 30 Вересня 2014 17:00
Просто ЖАХ, феномен нинішнього УКРАЇНЦЯ будуть вивчати науковці, а хто нині іде в політику, це скоріше технічні кандидати, серед них багато продажних, але і є люди які варті щоб за них проголосували у виборчому окрузі № 19 (м. Володимир-Волинський) Євген Мельник (ВО «Свобода», у виборчому окрузі № 20 (м. Горохів) - Роман Карпюк («Батьківщина»), у виборчому окрузі №21 (м. Ковель) не можу сказати, у виборчому окрузі № 22 (м. Луцьк) – Івахів побореться з Гетьманом, а у виборчому окрузі № 23 (селище Маневичі) земляки повинні гололсувати за Людмилу Кирду
124 до Петро Показати IP 30 Вересня 2014 17:23
Ти мені скажи який нахр*н Карпук по 20 окрузі він злодюга і хапуга так як і Мартиняк
комбат Показати IP 30 Вересня 2014 17:17
одна шваль.
Анонім Показати IP 30 Вересня 2014 17:17
Лапін патріот? Лапін военний ,воював в іраці і т.д. ,йому воювати ,шо комусь на охоту ходити,то давайте за охотніків проголосуем? Патріоти це менеджери,фермерми,прості сільські хлопці,про останніх чомусь мало хто згадує.А Лапін спить і думає скоріш би прорватись в верховну раду,подзаро бити на нову бмв...
Анонім Показати IP 30 Вересня 2014 17:17
Лапін патріот? Лапін военний ,воював в іраці і т.д. ,йому воювати ,шо комусь на охоту ходити,то давайте за охотніків проголосуем? Патріоти це менеджери,фермерми,прості сільські хлопці,про останніх чомусь мало хто згадує.А Лапін спить і думає скоріш би прорватись в верховну раду,подзаро бити на нову бмв...
Виборець до Анонім Показати IP 1 Жовтня 2014 14:07
А ти, собако дика, чого не пішов на війну прориватись у ВР? Слабо?
Анонім Показати IP 30 Вересня 2014 17:27
Всіх кандидатів взяти разом і помножити на 10, то Палиця зробив в100 більше для Луцька,ніж вони всі раом взяті.Лапін ,і остальні кандидати крім собі ісвоїм сімям нічого не зроблять.
№20 Показати IP 30 Вересня 2014 18:24
Роман Карпюк
123 до №20 Показати IP 30 Вересня 2014 19:08
Хапуга твій Роман Карпюк! І всі про це знають!
Олена Показати IP 30 Вересня 2014 19:22
На Карпюку тавро іуди
Ліза Показати IP 30 Вересня 2014 19:26
Неже ВОЛИНЯНИ простять покидьку Гузю КЛІМЧУКА
23 Показати IP 30 Вересня 2014 19:52
Маразм
вова Показати IP 30 Вересня 2014 21:53
iвахiв доб'е ковельський округ!!! коли вже напхае свого рота, ще одна його каденцiя i будем жебраками!!!
Ігор до вова Показати IP 1 Жовтня 2014 03:20
На цей раз Івахів пройти замориться, люди хоч подачки і люблять, але пам'ятають як він останній раз пропіарився, вартість дарованих вікон включили мешканцям будинків в квартплату. Та й продажних тепер менш буде, майже кожен має знайомих загиблих на Донбасі, думаю згадають на виборах за що люди стояли на майдані, за що свої голови ложили. А головне те що від Ковеля є реальний кандидат від Добровольчого Українського Корпусу - СЕРГІЙ ДРУЖИНОВИЧ. На Ковельщині прізвище Дружинович відоме тільки з хорошої сторони і не требуе жодної реклами, патріотизм у СЕРГІЯ ДРУЖИНОВИЧА не аби який - сам зібрав загін добровольців з котрим тепер стоїть на Донецькому аеропорту.
Про кандидатів Показати IP 30 Вересня 2014 22:01
Гузь це рідке падло мельник гроші кохаю більше ніж себе ото кандидати
ЛУЦЬК до Про кандидатів Показати IP 13 Жовтня 2014 09:35
ЗГІДНА НЕ ГОЛОСУЙТЕ ЗА ГУЗЯ, ЯКИЙ БИ НЕ БУВ КЛИМЧУК ДЛЯ ЛУЦЬКА БАГАТО ЗРОБИВ, А ГУЗЬ ДОПОМВГ ЙОМУ ЗУСТРІТИСЯ З БОГОМ НЕ МОЖНА ТАКУ П-У В РАДУ.
Василь Показати IP 1 Жовтня 2014 03:00
Тдостойні бути обраними тільки добровольці АТО , а не ті хто антиукраїнські закони в раді голосували, не друзі Литвина брехуна номер-1. Наприклад від Ковеля є людина з бездоганним минулим. Сергій Дружинович кандидат в депутати Верховної ради, вчора зареєстрований, з власного бажання пройшов тактичний вишкіл і поїхав на передову.
Соловей Показати IP 1 Жовтня 2014 10:03
Люди вже настіки розувірились в тих кандидадатах, що взагалі ігнорують вибори. Серед моїх знайомих робив опитування, половина з них не тільки не знає за кого голосувати, а й взагалі не мають бажання голосувати. Настільки ці люди вже забембані пустими обіцянками...Та все ж таки довелось мені зустрітись з людиною, яка нічого не обіцяє, говорить відверто і щіро, таких людей відчуваєш, вони не такі, їх дуже мало..Я довірю свій голос - Лапіну Ігорю, напевно людина яка воювала, знає що і як робити, бачила це життя без прикрас, та внього є те що немає у інших, справді рішучість, та жага до життя. Я вірю, що такі люди можуть змінити - наше життя на краще...
живу у володимирІ Показати IP 1 Жовтня 2014 10:15
вІддав би голос за лапІна але вІн у нас не йде а тІ що йдуть це повне гІвно а бІлбшІсть з них навІть нІколи не були у нас в мІстІ у нас е багато порядних І перспективних людей але вони не хочуть влазити у це збІговисько ненормальних людей
Соловей до живу у володимирІ Показати IP 1 Жовтня 2014 10:23
Ну так правильно, має піти один нормальний, щоб навести порядок.
Анонім Показати IP 1 Жовтня 2014 11:39
балабол ваш лапін. наговорить купу всього як і наробить. йому тре не перемога в ато, а перемога у верховну зРАДУ.
Доктор до Анонім Показати IP 1 Жовтня 2014 14:20
Балабол -це ти! А Лапін воїн, патріот, справжній...Він вже зробив більше, ніж ти зможеш зробити до кінця свого нікчемного життя...
військовий Показати IP 1 Жовтня 2014 19:13
який лапін адвокат не сидів не знаю а воює він з толком
Анонім Любешів до військовий Показати IP 8 Жовтня 2014 22:39
Якщо голосувати по 23 виборчому округу Маневич то тільки за Веніславського Федора. Грамотгий і порядний юрист. Неодноразово було підтвердження його порядності. Саме такі можуть навести порядок в Україні Дякую
ІРИНА Показати IP 13 Жовтня 2014 09:43
А ВИ ПОМІТИЛИ, ЩО ГУЗЬ НІДЕ НЕ ПРАЦЮВАВ ТІЛЬКИ ЯЗИКОМ ТРІПАВ ВІН-ПОЛІТОЛОГ ВЕЛИКИЙ. НЕ ПОМИЛІТЬСЯ З ВИБОРОМ.
20 округ Показати IP 13 Жовтня 2014 21:54
ВОЛОДИМЕР ВДОВЕНКО
ТАК Показати IP 14 Жовтня 2014 17:23
А Самопоміч що не балотується по Луцьку?
Василь Показати IP 16 Жовтня 2014 09:41
Повний капець!, за кого голосувати по 21 окрузі?Оце демократія Івахів балотується який нічого хорошого для нашого краю не зробив,тільки нахапали,набудували собі Порт Сіті.з Єрьомою де грошей стільки узяли - бидлота!Здали округ,але Бог бачить і допоможе нам з вибором і пройде хороша,чесна,освідчена людина...
Патріот Показати IP 22 Жовтня 2014 13:55
Прикро визнавати, але голосувати дійсно нема за кого. Але ми не маємо права і не голосувати зовсім, тому я, всеж-таки проголосую за Лапіна. Сподіваюся, що в людини яка була на війні повинно проснутися щось людське. Може я не правий - переконайте!