USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У групи «Новий Луцьк» - новий керівник

25 Березня 2015 09:27
Депутатська група «Новий Луцьк» у Луцькій міській раді поповнила свої ряди.

Про це стало відомо під час 72 чергової сесії міськради сьогодні, 25 березня.

Так, перед початком засідання, Луцький міський голова Микола Романюк зачитав заяву депутата Андрія Осіпова про вступ до складу групи «Новий Луцьк».

Нагадаємо, членами групи є депутати міськради Ірина Констанкевич, Ігор Поліщук, Тарас Бас, Петро Савчук, Микола Дендіберін, Віталій Кварцяний. Донедавна групу очолювала Ірина Констанкевич.

Окрім того, що в групи змінився чисельний склад, змінилося й її керівництво. Відсьогодні головою депутатської групи «Новий Луцьк» став Андрій Осіпов.

«Хочу довести до відома депутатів міської ради повідомлення від групи «Новий Луцьк»: рішенням позачергових зборів до складу прийнято Осіпова Андрія Олексійовича. Окрім того, його обрано головою групи «Новий Луцьк», - повідомив міський голова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
луцкий Показати IP 25 Березня 2015 10:02
уж очень Осипов хочет мером стать... только таких кадров нам не надо))))
лучанин Показати IP 25 Березня 2015 10:28
А це що за засранці? На фронт усіх до Годлєвського!!! Понаїдали морди!!!!
Ван момент пліз Показати IP 25 Березня 2015 10:31
Ще один аферист
Ван момент пліз Показати IP 25 Березня 2015 10:33
голова банди юристів-мародерів
123 Показати IP 25 Березня 2015 10:38
Були у складіі групи порядні, адекватні люди. Були...
Правда Показати IP 25 Березня 2015 11:09
То пісец!!!
Антон до Правда Показати IP 25 Березня 2015 11:26
то не пісець, то Осіпов
лучанка Показати IP 25 Березня 2015 13:23
місцеві представники "Нового Луцька" зводять нанівець усю благодійну роботу започатковану Палицею
Волинь Показати IP 25 Березня 2015 13:27
Палиця купив "тушку", явно не прогадав. Буде НЗ на скрутні часи. Лучани переживуть усіх! Слава Україні !!!
Комсомол Показати IP 25 Березня 2015 16:25
Правильно предложил свои услуги, а то пенали все кому не лень.удачи!!!
лучанин Показати IP 25 Березня 2015 21:27
Ігор,невже ти не бачиш як Товстенюк підставляє тебе?Щоб це зрозуміти потрібно бути в курсі всіх подій,що відбуваються у Луцьку.Не вір йому!Потім пожалкуєш.Все те ,що він говорить тобі на своїх соратників -це брехня.Час розставить всі крапки над і.Щоб не було пізно коли ти все зрозумієш хто є хто.
Ван момент пліз Показати IP 25 Березня 2015 22:08
Судячи з цифр із зеленим кольором, то лучани дійсно розібралися.... Мабуть Андрійку в потіху мінуси ставлять крадькома близкі родичі або друзі як на день Св. миколая подарунки...))) Лучанином повністю погоджуюсь, що час розставить все по місцях...респект
Західінкомбанк Показати IP 26 Березня 2015 12:59
Осіпов розкрився. Вся його псевдопринциповість є банальною боротьбою за корито. Куди Палиця дивиться?