USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Гунчика - ще один радник

16 Січня 2015 13:00
У голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика з’явився новий радник.

Під час засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Волинської області до 2020 року голова ОДА повідомив, що вчора, 15 січня, підписав розпорядження про призначення Петра Гоцалюка своїм радником.

Нагадаємо, радниками голови облдержадміністрації вже стали колишній міський голова міста Ковеля Сергій Кошарук, Андрій Линдюк (кандидат економічних наук, доцент, працював викладачем у Львівському національному аграрному університеті на економічнму факультеті), Андрій Харлампович (керував виборчим штабом Петра Порошенка в Ратнівському районі).

Петро Гоцалюк же працює над розробкою стратегії «Волинь 2020».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Штефан, Луцьк Показати IP 16 Січня 2015 13:08
Це радує!
лучани Показати IP 16 Січня 2015 13:17
пристроїли.
=) Показати IP 16 Січня 2015 13:36
коментар було видалено
Лучанин Хачік Показати IP 16 Січня 2015 13:53
Який радник? Хто тому Гунчику підсовує тих унікумів? Петро Павлович правильно й писати не вміє. Яку стратегію він може придумати? Таке враження, що губернатор хоче отримати оскара за найгірші кадрові рішення в історії області.
Місьвиконком до Лучанин Хачік Показати IP 17 Січня 2015 08:15
Петя- бездарність, за 6 років в міськвиконкомі: зносив три костюма і все
Лучанину Показати IP 16 Січня 2015 13:56
Гунчик обирає за образом та подібністю своєю.
111111 Показати IP 16 Січня 2015 14:01
У нашого губернатора більше радників ніж у Президента!!!!!!!!!!!!!!!Парадокс
Думка вголос Показати IP 16 Січня 2015 14:08
А самому попрацювати - слабо??? Ну , звичайно - якщо радити буде не за рахунок наших податків - тоді ми всі (сумлінні платники податків ) - ЗА. ... Хоча у нас ніхто цього ніколи не спитає.
Волинянин Показати IP 16 Січня 2015 14:13
Волині, як і Росії завжди не везло на царів. Ото тепер маємо Гунчика, а Гунчик має Волинь
Маневичанин Показати IP 16 Січня 2015 14:18
Линдюк теж керував штабом Петра Порошенка в Маневицькому районі! А, то кандидат наук, що його спеціально виписали з аграрного університету як великого економіста????!!! Одне но, людина немає ні одного дня ситажу практичної роботи!!!!!!!!!!!!!!
маневичі до Маневичанин Показати IP 16 Січня 2015 15:05
А чого це такого великого спеціаліста попросили з університету?
lдельта до Маневичанин Показати IP 16 Січня 2015 15:21
таких як линдюк треба гнати мітлою , бо цей доведе район до повного краху як говорять у нього ні розуму ні фантазії
Маневичанин до lдельта Показати IP 16 Січня 2015 15:31
Вже вспів державного нотаріуса достати, що та звільняеться!
куку Показати IP 16 Січня 2015 14:38
Тю. ви забули ще про КОндратюка, який теж радник і пані Головачук, яка теж ніби як поки радник. То скільки ж уже тих радників? Ото радять, радять і радять, в глазах радость, на горізонтє - свєтлоє будущєє
свг Показати IP 16 Січня 2015 14:41
і все це відбувається на фоні базікання Гуньчика про скорочення апарату ОДА.
свідомий Показати IP 16 Січня 2015 15:02
Гоцалюк, наскільки мені відомо, за фахом фізик-теоретик. буде радити голові щось, можливо, по ядерному реактору.
Волинь Показати IP 16 Січня 2015 15:19
Ой, той вже і нарадить чи... нагадить:-) Ніби одна літера, а як міняє.
Волинянин Показати IP 16 Січня 2015 15:35
Одне хочу сказати, з такими кадрами - ДОРАДИТЕСЯ, не то що на коліна, а щось інше зроблять з вами!!!!!
О! Показати IP 16 Січня 2015 16:25
О це реальне скорочення адміністративного персоналу, як цього вимагає президент! Як кількісне, так і якісне! Просто дух перехватує! Куди ми йдемо? За що гинуть наші хлопці? Наші патріоти?
бажано Показати IP 16 Січня 2015 16:30
ще взяти радника над радниками. Бо як таким стадом управляти?
співчуваю Показати IP 16 Січня 2015 16:44
Волинським головам ОДА завжди везло на працівників прес-групи: Зоя Балюк, Ірина Островська-Коц, Галина Денисюк... Це був а ОДА цвіт молодого чиновництва - толерантні, культурні, підготовлені, освічені... Золотий фонд! Пішли, де краще і більше платять, що зовсім природно. А на цей раз не повезло. Прийшла дівка, яка поміняла журналістику на 1400 гривень (рідкісне явище, як зіткнення астероїда з Землею). Пихата, з великими, але нічим не підтвердженими амбіціями. Платити треба більше - прийдуть розумні люди. Зірвали дівчину з роботи, а за місяць виженуть - куди піде?
Волинянин Показати IP 16 Січня 2015 17:06
Який губернатор такі і радники!!!! Це вже не смішно!!!! Жах!!!!! Гунчику ганьба з усіх сторін!!!
до співчуваю Показати IP 16 Січня 2015 18:21
коментар було видалено
Головарчук Показати IP 17 Січня 2015 08:50
Я не пихата..... я просто ЗВЄЗДА, а ви усі челядь..... Читайте мій хвейсбук..... Я ж там виписую геть усенькі оказії цього маленького, лисенького патріота..... Ну, чого ви усі.... я ж кльова і совРємєнАя і у мІня такой совРємєний стІль абщенія...... і тАлірантНішая я персоНа тоже...... гЄбята, приходьте на аказії Гуньчіка почаЩє...... А Петя молодець.....головне, що вже так не бухає по чорному і стратЄгіямі будЄт занІматсА....
Анонім Показати IP 17 Січня 2015 13:45
Я - свєтлая моль, я - летучая мишь...
Головарчуку Показати IP 17 Січня 2015 17:23
Неприємна дама, відштовхуюча, довготелеса. З неї був би добрий наглядач в маневицькій вязниці, чи ключник в обласному морзі.