USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86

У Гунчика – нові радники

5 Березня 2015 14:46
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Володимира Гунчика від 26 лютого цього року радниками голови облдержадміністрації на громадських засадах призначено Валерія Дунайчука та Миколу Авраменка (на фото).

Про це повідомили у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Валерій Дунайчук – 1964 року народження, уродженець села Личини Камінь-Каширського р-ну, за фахом лікар-гігієніст, епідеміолог (закінчив Львівський медичний інститут). Працював фельдшером Самарівської дільничної лікарні Ратнівського району, медбратом патронажною Сошичненської лікарської амбулаторії Камінь-Каширського району, препаратором у Науково-дослідному секторі Львівського медичного інституту, фельдшером-лаборантом Львівської обласної станції переливання крові, лікарем-інтерном Камінь-Каширської районної санітарно-епідеміологічної станції, санітарним лікарем із гігієни харчування, завідувачем санітарно-гігієнічним відділом Камінь-Каширської санітарно-епідеміологічної станції, нині обіймає посаду Личинівського сільського голови. Тричі громада Камінь-Каширського краю обирала Валерія Савовича депутатом районної ради, у 1998-му, 2002-му та 2006 роках.

Микола Авраменко – заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту, суддя міжнародної категорії , майстер спорту СРСР, тренер національної збірної України з важкої атлетики. Народився у 1951 році в селі Липа Горохівського р-ну. Працює старшим тренером збірної області з важкої атлетики у Волинській обласній школі вищої спортивної майстерності.

Розпорядження від 26 лютого 2015 року №58-ос “Про радника голови облдержадміністрації на громадських засадах”

Розпорядження від 26 лютого 2015 року №61-ос “Про радника голови облдержадміністрації на громадських засадах”

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 15 січня радником голови облдержадміністрації став Петро Гоцалюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Укроп Показати IP 5 Березня 2015 15:07
це вже маразм і колапс!
лучанка Показати IP 5 Березня 2015 15:24
що вони можуть радити?????
Така влада Показати IP 5 Березня 2015 15:35
Це вже смішно , цей Гунчик клоун і його радники також.
Людмила Показати IP 5 Березня 2015 15:45
Цирк поїхав,а клоуни - залишились . " Молодець" буде з ким розділити на трьох . Так проходить скорочення управлінського апарату ...,так пан Яценюк затягують паски державні мужі !!! Вішай нам лапшу на вуха далі !
Укроп до Людмила Показати IP 6 Березня 2015 12:58
Про шо ви люди говорите,яке скорочення? У нас так завелося,скорочують голоту яка працює в апараті за подачку 1200 - 1300 грн. за місяць!,а набирають замісників Гунчика різного ранга за 5000 грн зарплати!+ премії.Нічого не змінилося,хоча мабуть в гіршу сторону зміни є.
Артем Показати IP 5 Березня 2015 15:54
Поки будуть нами керувати такі,як пан Гунчик,ми до Європи явно не дійдемо. Йому негайно потрібно сказати - прощайте,ви слабе звіно !
лучанин Показати IP 5 Березня 2015 15:58
коментар було видалено
Справедливість до лучанин Показати IP 5 Березня 2015 17:38
Його досягнення в " буремні" роки -РЕКЕТ , за який мав условний строк !!!!! Ганьба таким піжонам, на що дивиться влада і чого мовчать спортсмени , якими він так прикривається у владних кабінетах ?
Щоконепідставляйло Показати IP 5 Березня 2015 16:19
Що Порошенко, що Гунчик обидві бездари, тількі перша бездара небезпечна в маштабах держави.
Дончанин до Щоконепідставляйло Показати IP 5 Березня 2015 16:30
Извини меня, вы их выбирали всенародно, отстранив от власти избранного нами. Правда, по самым благоприятным оценкам вы в 2018 году начнете жить так как жили в начале 2014 года (оценки официальные и взяты из укроСМИ).
Підлеглий з автозаво Показати IP 5 Березня 2015 16:44
Який з. Гунчика губернатор , начальник зміни на автозаводі це максимум де він може працювати.
потерпілі Показати IP 5 Березня 2015 16:46
А що ви хотіли від камінь-каширського холуя єврейського керівництва що тепер у "РУЛЯ", *** .., люди кров проливають та дітей ховають..А це пад*ль солярку "пригубили" з хацапетовською любомильською К**ВОЮ Мишковець С., і дальше деребанять Луцьк та Волинь з Романюком М.., і іншими камсамольськопартійними п*дарами.. Шкода що у ПАШИ з Торговиці руки до усіх не доходять ..там людей у ВОДА нема!
лучанин до потерпілі Показати IP 5 Березня 2015 17:47
паша із торговіці може тільки - красиво говорити, він же політолог.
XM Показати IP 5 Березня 2015 17:07
Треба когось молодшого брати із більш тверезим поглядом на речі та світ, а не старих нерозтаможених совецький холопів!
Крик душі Показати IP 5 Березня 2015 18:50
коментар було видалено
спортлото2015 до Крик душі Показати IP 5 Березня 2015 19:47
Да вам кого не признач - всі погані! Призначать вас - будуть ті хто і на вас бруд вил'є, так що не треба ля-ля!
Андрій до Крик душі Показати IP 5 Березня 2015 19:30
"Галасуй не галасуй всеодно получиш ... шайбу!!!" Цей вчинок Гунчика яскраво відображає його компетентність у різних напрямках роботи. Правду написали - "який губернатор такі і радники". В нас у волинському спорті "бардак" повний, щоб це рік часу не було керівника спорту в області - це жодна людина, яка себе поважає будучи в ранзі губернатора не має дозволяти... Завалили цілий напрямок роботи і ніхто за це не несе відповідальності. Дочекаються, що прийдуть спортсмени під ОДА і візьмуть цього Гунчика "за одне місце ".... Шкода людей (спортсменів та справжніх тренерів), які гроблять своє здоров'я, а з ними навіть нерахуються. Нажаль в нашій державі нічого незмінилося... - можна з впевненістю констатувати на прикладі Волинської ОДА.
ФК до Андрій до Крик душі Показати IP 5 Березня 2015 19:45
Який спорт? Ви не бачите яка ситуація в країні, з чого фінансувати???
Анонім до ФК Показати IP 5 Березня 2015 19:56
коментар було видалено
факт Показати IP 5 Березня 2015 19:44
Хто Гунчику присягу на вірність "шоколаду" складе, той при владі, той радник, нацальник... все зрозуміло і немає чому дивуватись! Нічого у цій країні не міняється!!!:(
Анонім Показати IP 5 Березня 2015 22:16
Тренерів-викладачів, які дійсно вкладають усю силу і душу у спорт не так то в нас і багато в області. Авраменко М.Г. один із найкращих тренерів в області, який все своє життя присвятив спорту і надалі показує високі спортивні результати своіх вихованців та належну тренерську роботу. В такого тренера потрібно вчитись, а не плітки розводити!!!!!! Постав на посаду радника іншого тренера-викладача, знову ж будуть обговорювати! Усім не догодиш!!! Варто прислухатись до людей, які за плечима мають величезний досвід роботи та високі спортивні досягнення! Мабуть, Гунчик В.П., обравши на посаду радника Авраменка М.Г. керувався саме цим! Плідна праця - це запорука майбутнього!
Ха ха ха до Анонім Показати IP 5 Березня 2015 22:32
О вже своїх попідключали співають хвалебні оди
рижков сергій Показати IP 5 Березня 2015 23:15
радник в 64 рокі...
ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕ Показати IP 6 Березня 2015 00:33
НАПРАВТЕ ПАНА ГУНЧИКА НА МЕДИЧНУ КОМІСІЮ,БУДЬЛАСКА.
Анонім Показати IP 6 Березня 2015 07:30
Працюйте, а не плітки розводьте!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 6 Березня 2015 07:37
Повтав у радники губернатора будь якого іншого тренера - теж бруд польється!!!!!!!!!!!! Постав іншого губернатора - теж буде не такий!!!!!!!!! Постав іншого президента - і знову не такий!!!!!! Давайте кожен почне із себе!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 8 Березня 2015 14:18
Заздріть тихенько.Зазвичай брудом поливають ті хто нічого не робить,часу є в наявності достатньо.Хто з критиканів у своїй сфері дійшов до міжнародного рівня?!Цей тренер підготував Заслуженого Майстра Спорту України,з десяток Майстрів Спорту Міжнародного класу,і не один десяток майстрів спорту.Він із своїми спортсменами представляє Україну,і Волинь зокрема на міжнародних аренах,Це імідж нашої землі,останнє чим ми можимо гордитися-це талановитими і працьовитими людьми які представляють нашу землю,які дефакто є патріотами своєї землі!