USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Києві призначили нового заступника голови ОДА на Волині

14 Квітня 2014 09:13
Із Києва «одобрили» нового заступника голови Волинської облдержадміністрації.

Під час оперативної наради голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт сьогодні, 14-го квітня, повідомив, що Микола Собуцький з 11-го квітня офіційно займає посаду заступника голови ОДА.

Губернатор додав, що ця посада погоджена з Кабміном й Адміністрацією Президента України.

Григорій Пустовіт додав, що з дня на день він матиме й першого заступника, ним стане Сергій Кудрявцев. Його кандидатуру підтримали в Києві й зараз іде процедура оформлення документів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
доярка Показати IP 14 Квітня 2014 09:23
Зовнішній вигляд у нього (фейс) - батрацький. Як у кріпака поміщика Троєкурова. Треба трішки відкормитись, бись був схожий на чиновника.
Горохівець до доярка Показати IP 14 Квітня 2014 10:03
Збережіть це фото і порівняєте через рік. Згадайте "щупачка" Бондаря і нинішнє барило. Що вони їдять, що таке підгарля перетворює людину у хряка, якого мають колоти на Різдво чи Великдень?
Світязь до Горохівець Показати IP 14 Квітня 2014 16:22
Через рік?:) Да вони стільки не протримаються у кабінетах!!!:)))
Горохівець до доярка Показати IP 14 Квітня 2014 10:03
коментар було видалено
ПЕТРО КАЛОРІЯ до Горохівець Показати IP 14 Квітня 2014 10:04
А як там клІмчук, не схуд?
Селянин Показати IP 14 Квітня 2014 09:27
Цек той Собуцький якого прогнали колись фермери з керівника асоціації,тому,що вони З Грицюком відмивали гроші.
він до Селянин Показати IP 14 Квітня 2014 12:02
той
1221 Показати IP 14 Квітня 2014 09:34
А в нас других немає , ті самі всі,НОВА ВЛАДА
Земляк Показати IP 14 Квітня 2014 09:38
Це той Собуцький Микола який працює на полі не покладаючи рук разом з своїм сином.
1 до Земляк Показати IP 14 Квітня 2014 11:11
це з тим сином, якого за вчинення розбійного нападу в 2008 році затримували?
вітько Показати IP 14 Квітня 2014 09:47
Бля, який же він похожий на Карпюка.... Такий же селюк.... і такий же бездара, напевно)
Луцьк Показати IP 14 Квітня 2014 09:56
А одобрити і погодити мала громада Луцька!!!!!!!!!!!!!!!!!
він до Луцьк Показати IP 14 Квітня 2014 12:03
вона й погодила
Земляк Показати IP 14 Квітня 2014 10:07
Його одобрили аграрники Волині і до чого тут громада м.Луцька.
катрін Показати IP 14 Квітня 2014 10:34
для чого на місяць призначати керівників. Все одно після виборів буде нова мітла
лпдмуа а простише и Показати IP 14 Квітня 2014 11:05
а як там із екю по теоріі ломбрадзо видно що там воно неприсутнье
232 Показати IP 14 Квітня 2014 11:14
по фото видно, що перебуваючи на такій посаді головне морду наглішою і серйознішою зробити. Тут і розумітись на фінансових питаннях Волині не потрібно. Так і залишимося фермерами в душі з такими керівниками.
Толик з Горохова до 232 Показати IP 14 Квітня 2014 11:46
Підтримую вас на всі100 %
він до 232 Показати IP 14 Квітня 2014 12:04
ги-ги
24214 Показати IP 14 Квітня 2014 11:24
нічого ...ліквідують ОДА після виборів і все.....буде тіп топ ))))))))
він до 24214 Показати IP 14 Квітня 2014 12:05
плавно всі перейдуть у виконком.Вітра жалко, як він буде керувати.?
911 до 24214 Показати IP 14 Квітня 2014 16:24
Ну і буде заступник префекта!:) Ви що у казочки вірите і не на Україні живете?:)
Всiм писакам Показати IP 14 Квітня 2014 11:34
А вам нiхто i нiколи не вгодить. Худий - погано, товстий - ще гiрше. По фото IQ можете визначити. Прям екстрасенси всi. Головне щоб обгадити.
люди Показати IP 14 Квітня 2014 11:56
Били себе в груди не більше трьох заступників,а тут четвертий.........
сусід до люди Показати IP 14 Квітня 2014 12:22
Та нє, тілько ж три. Рома Карпюк, оцей фєрмєр і банкір-нездара
1 до сусід Показати IP 14 Квітня 2014 16:25
І 4-й тіньовий - Дубняк!:)
Земляк до 1 Показати IP 14 Квітня 2014 12:35
В 2008 його син ще був дитиною.
Всім умнікам Показати IP 14 Квітня 2014 15:30
Це той Собуцький який все життя займається фермерством, якій ніколи не просижував штани вдома обс*раючи всіх, а з перших днів з своїм сином стояв на майдані бажаючі кращої долі для України. Якщо є докази що Собуцький відмивав гроші наведіть їх, треба факти а не пусті балачкі
розуМашка до Всім умнікам Показати IP 14 Квітня 2014 16:26
Стояти і працювати - це різні справи!!!
Розумашці від всім у Показати IP 14 Квітня 2014 17:54
Тоді якраз треба було стояти, коли він стояв ви працювали і я впевнений на 100 відсотків що спостерігали за всі подіями вдома на дивані, а тепер коли треба діяти, розгрібати все лайно яке залишилось від попередників замість того щоб підтримати людину ви її обсиораітє, якби хоч раз в житті ви порозмовляли з ним чи з його сином ви б так не говорили
ОДА до Розумашці від всім у Показати IP 14 Квітня 2014 21:19
А чому це він перестав з людьми здороватись після призначення? Ось цим і усе сказано. До речі Пустовіт теж перестав здороватись. Напевно це вірус нової влади... Потрібно лікувати
До ОДА Показати IP 14 Квітня 2014 22:55
Полікуй себе
Дана Показати IP 21 Квітня 2014 22:14
Це той Собуцький, який підняв фермерство на Волині. Це той Собуцький, який допомагав і робив все необхідне на Євромайдані, разом зі своїм сином. І це той Собуцький, який неймовірну кількість продуктів переправляє до кордонів України, на пд. та сх, а також для волинських прикордонників. А тепер після цього всього, подумайте, що зробили ви, для майбутнього України!