USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцькій міській раді – новий очільник у боротьбі з корупцією

28 Липня 2015 21:14
На посаду начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції, зв’язків з правоохоронними органами Луцької міської ради призначили Олександра Романюка, – інформує прес-служба Луцької міської ради.

Відповідно до статті 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Олександру Романюку присвоїли 11-ий ранг посадової особи місцевого самоврядування.

Згідно з розпорядженням міського голови від 27 липня, призначення здійснили «по переводу з посади головного спеціаліста відділу з питань запобігання та виявлення корупції, зв’язків з правоохоронними органами Луцької міської ради у зв’язку з успішним проходженням стажування на цю посаду».

Інформаційне агентство Волинські Новини напередодні повідомляло, що, своєю чергою, у Волинській ОДА незабаром стартує попередній підбір кадрів на низку посад, серед яких начальник управління екології, містобудування та архітектури; вакансії в управлінні житлово-комунального господарства, капітального будівництва, а також в майбутньому управлінні інвестицій та розвитку міжнародного співробітництва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Галичанка Показати IP 28 Липня 2015 21:37
Ну і дєла
Анонім до Галичанка Показати IP 28 Липня 2015 21:52
Шо, бросили лиса в курятник?
Романюк Показати IP 28 Липня 2015 22:16
Прізвище Романюк,це що карма для Луцькоі міськоі ради?!
kexfyby Показати IP 28 Липня 2015 23:56
Надрукуйте його автобіографію, мешканці Луцька повинні знати хто є хто !!!!
Микола до kexfyby Показати IP 29 Липня 2015 03:17
Автобіографія і біографія це тобі не автобус і бус.
автобиография Показати IP 29 Липня 2015 07:33
коментар було видалено
івміміаі Показати IP 29 Липня 2015 07:34
Автобіографія така служив у міліції в базарниках брив з підприємців і ділився з крохмальом тому він його взяв у міську раду далі діло техніки, ще з ними таке па--ло як шпачило було
Сергій Показати IP 29 Липня 2015 08:54
Усе в Луцьку закінчиться на Театральному майдані - на колінах усім складом міської ради. Пора ставити сцену.
Волиняка до Сергій Показати IP 29 Липня 2015 12:08
Красуля- став сцену є клієнтура