USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку побили і поставили на коліна голову ОДА Олександра Башкаленка. ФОТО

19 Лютого 2014 13:14
За станом на 13.00 головний міліціонер Волині Олександр Терещук і голова ОДА Олександр Башкаленко вийшли до багатотисячного натовпу біля обласного управління міліції. Вони скандують «Башкаленко - у СІЗО», «На коліна».

Потім хтось із активістів спробував поставити на коліна очільника Волині. І вже за мить його схопили представники розлюченого натовпу і кинули на асфальт. Представники народної самооборони розборонили натовп і не дали затоптати Башкаленка.

В очільника Волині були помітні сліди крові на обличчі. Його провели в приміщення обласного управління міліції для надання медичної допомоги. У холі відділу він таки став на коліна і з ним почали вести перемовини про відставку.

Згодом стало відомо, що Олександра Башкаленка виведуть на сцену майдану та Театральній площі, аби він там привселюдно став на коліна перед людьми.

Натовп готовий розірвати Башкаленка живцем. Його обгородили міліцейськими щитами, дали папір та ручку і змушують написати заяву про звільнення. Він категорично відмовляється і переконує, що ще може зробити для Волині багато хорошого.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, з даху волинської міліції в людей летіли шумові гранати.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 82
назар Показати IP 19 Лютого 2014 13:17
якщо мирно то мирно а не людей бити. Бога вже не бояться Боже спаси і сохрани від таких нашу землю матерів діточок і синів
Віктор до назар Показати IP 19 Лютого 2014 13:20
А чого ти ждав? А мирно це як?
Вогонь до назар Показати IP 19 Лютого 2014 13:32
Хіба вони люди? Скільки людей в мусарнях закатовано! Банду на палю!
Октябрьский до Вогонь Показати IP 19 Лютого 2014 13:50
Пропаганда майдаунов за бабло западных грантов в действии
українець до Октябрьский Показати IP 19 Лютого 2014 15:28
ох ти троль нещасний ...
ще за вісякі до назар Показати IP 19 Лютого 2014 15:52
заплатить вам?чи на офшори переводить...всякі стоянкі не так просто обналічіть..так що ваш інтєрн-трол-піар компані може в любий момєнт на сух пайок перейти..сильно не старайтесь-іри,лучсрани,залупельні ,назари іт.д..
DED Показати IP 19 Лютого 2014 13:20
Друзі - це ДЕМОКРАТІЯ!!! Американський сценарій в Україні! Тільки сліпий не бачить! Навіщо людину бити, яка до вас вийшла???? Гузь - УРОД КОНЧЕНИЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
конановіч до DED Показати IP 19 Лютого 2014 15:53
там з цру було тисяч 15..все цру в луцьку
Лідер Показати IP 19 Лютого 2014 13:22
боряться за владу через кров людську. люди вже на тих грошах помішались владу захоплюють і нищать. А потім за чіїї гроші побудуєте ? знову з простих людей найдете !!!!!!!! не мирні це акції ломлять громлять докажіть на розумі і совісті своїй . почніть працювати а не ганьбити те що є руйнувати Україну
Українець Показати IP 19 Лютого 2014 13:27
Поважаю Башкаленка, справжній офіцер.
))) до Українець Показати IP 19 Лютого 2014 13:30
пар спускает. это заметно. имбецилы побегают по городу еще пару часов и разойдутся по домам, счастливые, что опустили Самого. и все тихо-мирно станет на свои места. правда, Нальковича, думаю, Гузенок таки подвел под серьезную статью. молодец, мальчик, отработал гонорар.
Катя Показати IP 19 Лютого 2014 13:28
Бо поставивши Башкаленка Яник насміявся над Волинянами.... Башкаленко теж знав на що йшов... Колись доводилось в студенські роки стикатись з Ігорем Гузем.... люди це людина яка крім всього іншого є Українцем навідміну від інших. Чому якщо людина любить свою державу вона Націоналіст ..... або так як ви написали.... Урод... Знаю багато хлопців які з ним починали..... вони справді перетворились на Уродів.
Українець до Катя Показати IP 19 Лютого 2014 13:31
С***ка
Роман до Катя Показати IP 19 Лютого 2014 13:44
ти к*рва народжений рабом, рабом і здохнеш...."регіони" та комунякі мусять бути заборонені
))) до Роман Показати IP 19 Лютого 2014 15:15
чем вам катя не угодила? вы что, даже комментарием не можете попасть куда надо?
Українець Показати IP 19 Лютого 2014 13:29
А те бидло що пробувало поставити його на коліна так бидлом і залишиться, планктон.
Теж УКРАЇНЕЦЬ до Українець Показати IP 19 Лютого 2014 13:34
Ти л*х, строїв янику хату і будеш строїти
Свобода Показати IP 19 Лютого 2014 13:33
Бити - вішати їх треба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Маруня до Свобода Показати IP 19 Лютого 2014 13:47
Можеш вже повіситись. Або краще ЙДИ ДО ЦЕРКВИ ВИСПОВІДАЙСЯ ЗА СВІЙ КОМЕНТАР! ГРОМОМ БИ ВАС ВСІХ ПОБИЛО!!! ПРОСТИ ГОСПОДИ!!!!!!!!
ІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ Показати IP 19 Лютого 2014 13:41
а хто при владі погано жив? Прийдуть нові і теж будуть будувати собі будинки і їздити бізнес -класу автівками і сімЇ" відпочиватимуть за кордоном і діти навчатимуться за кордоном. що не правда? Ви вірите що наступна влада цього не буде робити? ????????????????
Теж УКРАЇНЕЦЬ до ІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ Показати IP 19 Лютого 2014 13:45
Звичайно буде, і слудуюча влада буде, але якщо ця влада не піде, то зо 2 000 000 українців будуть гнити в лісі, і ще стількиж сидітимуть, і ти можеш бути серед них, навіть якщо не приймав ніде ніякої участі, і не виходив з дому
Октябрьский до Теж УКРАЇНЕЦЬ Показати IP 19 Лютого 2014 13:54
Укрозомбирование превращает людей в сектантов. Ради какой-то там "идеи", которую сорняком повадили в ваши головыв поляки с австрийцами, готовы собственную судьбу искалечить! Мне вас жаль! Да вернёт Бог разум ни в чём невиновному народу, которому умелые манипуляторы помогли его лишиться! СЛАВА ЕДИНОЙ ПРАВОСЛАВНОЙ РУСИ, И КИЕВУ - СТОЛИЦЕ ЕЁ!
Зоряна Показати IP 19 Лютого 2014 13:43
Таку владу ми теж не хочемо що буде бити!!!!!!!!!!! Сволота. Башкаленко теж людина і не можна так. З вашими дітьми колись так зроблять!!!!!!!!!!!!!!не можна так!!!!!!!!
нейтралитет Показати IP 19 Лютого 2014 13:44
Провинциальные дикие нравы. До Европы вам,как до той звезды,не то воспитание.просто реально бандитская шайка с лицами,где не видно нм интеллекта ,ни культуры!Стыдно!
Саша Показати IP 19 Лютого 2014 13:45
Більше цікавить куди піде табельна зброя працівників УМВС. Якщо не дай боже лишиться в руках мітингувальників це буде приводом для продовження силового протистояння. Перегинають мені здається земляки.
Роман Показати IP 19 Лютого 2014 13:46
шановні співчуваючі, йому розбили тільки ніс а в Києві, його пахан застрелив 25 людей.......
Октябрьский до Роман Показати IP 19 Лютого 2014 13:57
Ты там был? Откуда знаешь? Небось по репортажам "беспристрастного" пятого АНАЛА? Или по пропагандистскому ресурсу "пастора" Турчинова "ценСЕР нэт"? Или с какой другой грантоедско-продажной интернет-газетёнки? ВЕРИШЬ ЭТОМУ ИНФОРМАЦИОННОМУ ДЕРЬМУ КАК ЧИСТОЙ МОНЕТЕ?! КРИТИЧЕСКОЕ МЫШЛЕНИЕ ГДЕ? ГОЛОВА ВООБЩЕ ЕСТЬ?
Валерій до Октябрьский Показати IP 19 Лютого 2014 14:43
Вот именно включи критическое мышление - в какой еще стране есть президент с двумя ходками на зону, где в его, тогда еще юношескую голову, заложили зоновско-воровской менталитет и теперь он наводит порядки в стране по аналогии с зоной, где пахану можно все, а народ пусть живет у параши. Ты в такой стране хочеш жить???
Вольдемар до Роман Показати IP 19 Лютого 2014 13:58
внесу ремарочку. серед цих 25 - 7 чи то 9 працівники силових структур. Частина із них загинули від поранень вогнепальною зброєю - тобто були вбиті. А активісти від нанесених травм. Відчуваєш різницю? Так що не треба тут вности дезу. Хто хоче бачити правду, той її бачить.
Роман до Вольдемар Показати IP 19 Лютого 2014 14:35
Дивна твоя правда - вбили тільки що ще одну жінку на Майдані бойовим патроном..
Вольдемар до Роман Показати IP 19 Лютого 2014 18:13
а хто вбив? ти за руку когось упіймав? Можливо так само як і Нігояна - свої ж?
Волинь до Вольдемар Показати IP 20 Лютого 2014 08:24
"Хто хоче бачити правду, той її бачить." - дуже правильно написано! Згідна з Вами! Боже поверни ясний розум хоча би нашим Волинянам - розумні і інтелегентні люди, що ж це робиться??? Я вчора була шокована тим, що зробило це стадо, спочатку думала, з ким я живу????? А потім, почувши думки людей у магазинах та на вулиці зрозуміла, що всі засуджують "стадо"!!!! ПРосто ЛЮДИ працюють, вчаться, забезпечують свої сім"ї, нам просто не було можливості вийти і не дати все руйнувати! Прочитавши коментарі - взагалі заспокоїлася, все добре з нашими Волинянами, розумні і адекватні у нас люди!!! А це стадо - геть з Волині!!! Не треба нам тут все трощити!!! Не може корінний Волинянин трощити і ламати своє ж місто!!! Якщо ти звідкись приїхало - то їдь до себе і там трощи все... Вибачте, в себе вдома не гадять!
Українець до Роман Показати IP 19 Лютого 2014 14:04
Якби тебе так ставили на коліна ти ь=б не тільки наклав собі в підгузки але ще б і бондаря з гузьом обіс**в А башкаленко людина
Роман до Українець Показати IP 19 Лютого 2014 14:39
За ідею не тільки об***тись нестрашно а і вмерти. А у "мафії регіонів" немає ідеї є тільки гроші тому вони приречені.....я пішов підвозити скати.СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!
Валерий до Українець Показати IP 19 Лютого 2014 14:48
Башкаленко - клоун, докривлялся...
Вольдемар Показати IP 19 Лютого 2014 13:52
Поставити Башкаленка на коліна - верх політичних прагнень опозиційної маси. Це просто ідіотизм. Де хоча б один конструктивний лознуг? Хоча б половина натовпу знають задля чого вони штурмували ОДА та міліцію? Впевнений що х..й там. Скудоумці.
vfz до Вольдемар Показати IP 19 Лютого 2014 13:55
+1
олег до vfz Показати IP 19 Лютого 2014 14:04
вольдемарові 5 балів
Ківерчук до олег Показати IP 19 Лютого 2014 14:23
А де ж тітушка красовський? Що стучить башкал
Ківерчуку до Ківерчук Показати IP 19 Лютого 2014 14:28
Красовський за Ющенка на майдан перший
захисникам влади Показати IP 19 Лютого 2014 13:52
Ну набили то набили сам винен,2 місяці мирно відстоювали свої права і що це дало?А ви зомбовані тіла успокойтесь вже не підливайте масла в вогонь ,а то через вас ваших і б"ють ,а ви тільки підбурюете народ !!!!!!
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 13:59
Я не розумію що їм зробив Башкаленко?Просто Гузь і Бондар хоче до "кармушки" і простий народ іде як стадо овець немаючи голови і думаючи що якщо він опозорить Башкаленка він зробить щось хороше для країни!
Захисник влади Показати IP 19 Лютого 2014 14:00
Лижи дупу Бондарю,Гузю Арсену Петровичу і Луценкові!
Захисник влади Показати IP 19 Лютого 2014 14:00
Лижи дупу Бондарю,Гузю Арсену Петровичу і Луценкові!
яя Показати IP 19 Лютого 2014 14:03
розганяти банду майдановску.самі банда а не инши
erh Показати IP 19 Лютого 2014 14:04
Еще раз убеждаюсь-самое страшное это быдло . возомнившее себя вершителем судеб.Что Башкаленко сделал криминального . по сравнению с теми же бондарями. шибами. гузями .? Он что кого убил? Что , теперь. всех .кто не разделяет ценностей этой толпы -к стенке? Единственное , в чем он виноват -это в том что думал что имеет дело с нормальными людьми. с которыми можно разговаривать цивилизованно Интересно, на сколько лет страна, я уже не говорю Украина будет откинута в своем развитии назад?Желаю волынянам как можно скорее ощутить на себе все прелести своего выбора ..
Анонім до erh Показати IP 19 Лютого 2014 14:07
цілком згідний,народ сам створює собі проблеми.Українці завжди вміють накогось жалітися але на себе ніколи не дивляться
Вольдемар до erh Показати IP 19 Лютого 2014 14:30
що не кажи, а це правда. І також правда, що про це ніхто не думає - так зручніше
захиснику влади Показати IP 19 Лютого 2014 14:25
Та не дружок їм ніхто нічого не лиже і по великому рахунку їх теж в**ці мали і докінця їм віри не мае
Роман Показати IP 19 Лютого 2014 14:31
таке враження, що на цій гілці зібрались "раби регіонів". Вибачте що неможу з вами дискутувати бо це без перспективно-якщо до цього часу ви незрозуміли за що люди стояли на майданах 3 місяці а тепер їх розстрілюють то вам в іншу сторону.
Запісяний риг до Роман Показати IP 19 Лютого 2014 15:04
Це один троль під всіма ніками пише))))
Вольдемар до Роман Показати IP 19 Лютого 2014 15:42
Це ти безперспективний, якщо думаєш, що людина яка озвучила свою позицію проти цієї безумної вакханалії прихвостень. Можна ще посперечатися хто тут більше і чий прихвостень. П.С. І шо ти мелеш "стояли, а їх почали розстрілювати". Напевне вчора під верховною радою вони просто стояли, співали пісні і водили хороводи.Якщо ти в це дійсно віриш, то ти як мінімум наївний.
))) до Роман Показати IP 19 Лютого 2014 18:03
если там стоит то же. что мы сегодня наблюдали в Луцке, то правильно их пи..дят.
до erh Показати IP 19 Лютого 2014 14:31
Це кого ти рахуеш за лудей це другорядне бидло яке мало 2-ві ходки і не може зв"язати 2ва слова до кучі цю шушару лагерну,і це не народ своїми виступами відводить УКРАЇНУ назад а ваш цей ідейний обісраний лідер!!!!!!!!!!!!!! Від якого вже всі хто був нормальний відвернулися а осталися тільки такі НЕЛЮДІ І НЕКЧЕМИ як царьов і ще може ти!
))) до до erh Показати IP 19 Лютого 2014 15:13
на себя посмотрите. вы же точно такие же. янык - ваш президент, а то и кто похуже.
ДО прихвістнів РИГІВ Показати IP 19 Лютого 2014 14:37
щось я не чув щоб з психушок так масово випускали,вам що інтернет в палати поставили? КРУТЯК :)
лучанин Петро Показати IP 19 Лютого 2014 15:20
Влада між собою воює нашими з вами руками!!!! Наші Волинські бійці Беркуту там на майдані,хлопці там мордуються чого пан Терещук їх не відкличе??? Їхня кров на його руках.....Чого гинуть майданівці за що? За кого за тих уродів які чужими руками хочуть владу захопити????Вони ж для себе стараються а не для вас з нами...
лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 15:27
щойно повернулася з центра. луди добре, що це, мирна акцыяф. що вони роблять, як можна совъх ж людекй ось так. вандалызм, дикари, невже це украънцы
Микола Показати IP 19 Лютого 2014 16:05
Добре .що ще не роздягнули і не знущались,як беркутівці над Гаврилюком.Але Башкаленко тримався гідно.Тут нічого не скажеш.
Вольдемар до Микола Показати IP 19 Лютого 2014 16:20
ще не вистачало. він же ж не кидав коктейлі молотова у натовп. Як нормальна людина вийшов на переговори з нормальними людьми .. а там бидло. когось би на коліна поставити, присягу почути від когось. Одразу всім полегшає від того що він стане на коліна. Недоумки.
Нарешті Показати IP 19 Лютого 2014 16:19
Помста партії ригонів від нормальних українців в самому розпалі. Не доторканих не лишилось. Бійтеся
`` Показати IP 19 Лютого 2014 16:22
гусь- урод
сам Показати IP 19 Лютого 2014 16:26
Чого тут вас так багато героїв, треба було вийти на майдан і висказати все, що думаєте. А на майдані майбуть разом з усіма кричали "ганьба". А Климчук мудріший.
Анонім до сам Показати IP 19 Лютого 2014 16:51
Мабуть тому що більшість людей працює і їм часу не хватає на майдан,щоб висказати свою думку)
Рита до сам Показати IP 19 Лютого 2014 17:11
Ти хочеш сказати що ваш майдан може ЧУТИ іншу думку???.Ні, ви ж чуєте і бачите лише те, що хочете. А хочете ТІЛЬКИ ВЛАДИ. Будь якими способами. Навіть НЕЛЮДСЬКИМИ. Озвірілий натовп - це не мирний майдан, а зло, розруха і БЕЗПРЄДЄЛ.Критикуєте владу, а я щось не чула, щоб ТАКИМИ методами вона "боролася" з представниками тої ж свободи
Олена до Рита Показати IP 19 Лютого 2014 17:54
Шановна Рито,А якими методами діє теперішня влада?Чи не вони рахують простих людей за бидло?Чи не вони вибудовують собі палаци за різного роду махінації?Чи може вам біля них добре живеться?На майдані не має іншої думки,бо на майдані-однодумці.Там люди,яким остогидло так жити.Тому деякі дії і нелюдські можливо.Але,як з ними інакше можна?Людей довели до такого стану.Неможливо терпіти.Це ж бандити при владі.А бандити готові на все ,аби втримати владу.
Клим Показати IP 19 Лютого 2014 17:58
Що РИГИ? ОЧКО ЖИМ-ЖИМ?
))) до Клим Показати IP 19 Лютого 2014 18:02
какое очко? от кого? от этих убогих пи..расов?
Клим до ))) Показати IP 19 Лютого 2014 18:32
Не залежить від кого,але що є то є.
нейтралитет Показати IP 19 Лютого 2014 18:22
Смотреть страшно,толпа убогих дегенератов и дикарей вершит суд над неповинным человеком! Один на одного.Человек искренне вышел к народу.Во все времена было недостойным все на одного...это омерзительно,нецивилизованно,,стихийный самосуд...Фу!!!
Олена Показати IP 19 Лютого 2014 18:28
,,Человек искренне вышел к народу". Ви на Марсі чи ,,где"?В нього вибору не було .
нейтралитет Показати IP 19 Лютого 2014 18:36
Это вы на Марсе!!! В такое время пойти на должность-это ПОДВИГ! А вам хоть ангела дай,толпа требует жертв!
Олена до нейтралитет Показати IP 19 Лютого 2014 18:41
Боже-Боже,так він спав і мріяв про цю посаду.Ну ви й даєте .Розсмішили .
нейтралитет Показати IP 19 Лютого 2014 19:00
Ага!!!! Вы меня тоже !! А вы бы хотели занять должность в такое горячее время? Ну если только памперсами бы запастись....
Олена Показати IP 19 Лютого 2014 19:15
Запросто
нейтралитет Показати IP 19 Лютого 2014 19:24
Флаг Вам в руки и барабан на шею...Пардонс..
Олена Показати IP 19 Лютого 2014 19:31
Цього мені буде забагато.Давайте барабан і палочки.Все. Закрили тему.Надобраніч.
А все в руках однієї Показати IP 19 Лютого 2014 22:14
Я не прихильниця Башкаленка .Я не раз бувала на Майдані.Я здавала кошти на підтримку Майдану,була в захваті від молодих людей,які відстоюють своє право на краще майбутнє.Мене найбільше вразили знущаня в Києві над Гаврилюком.Зненавиділа ,,беркутівців" та владу.Але сьогодні...Я шокована.Хіба так можна?В будь-якій ситуації потрібно залишатися людьми.НА Майдан я більше не піду.
Антон до А все в руках однієї Показати IP 19 Лютого 2014 22:39
Згоден з кожним словом. Можу сказати те ж саме про себе. Не таку альтернативу владi я бачив. Всi iдеали Майдану спаплюжили гузi та козюри...
Олександрович до А все в руках однієї Показати IP 20 Лютого 2014 08:35
Браво! Приємно читати, я знав, що на Волині живуть нормальні, цивілізовані і адекватні люди!!!
андрей Показати IP 21 Лютого 2014 13:18
скажите а какова судьба щас вашего Губернатора ? его отвели в подвал а дальше что ? уже три дня и никаких новостей больше, его уже убили ? а то наши чесные сми культурно забыли о человеке