USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У міліції прокоментували події на Волині

25 Лютого 2014 17:57
Перший заступник начальника управління УМВС України у Волинській області, начальник слідчого управління Михайло Руденко звернувся до волинян.

Він розповів про складну ситуацію в області, закликав до спокою, а також не спекулювати люстраційними процесами, які зараз розпочалися в регіоні. Подібні дії часто скеровані на саботаж та провокації. Пообіцяв забезпечувати охорону громадського порядку. За словами міліціонера, вже призначено виконувача обов’язків міністра внутрішніх справ, тож поволі ситуація буде нормалізовуватися. Михайло Руденко прокоментував також рапорт про звільнення начальника управління УМВС України у Волинській області Олександра Терещука.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
Вы Показати IP 25 Лютого 2014 18:06
Мусора, пока все тщательно документируйте... Эта волна быстро схлынет... Люди уже начали понимать, кто есть кто... А затем спросим со всех...
s до Вы Показати IP 25 Лютого 2014 19:54
мусора?)
дідо Показати IP 25 Лютого 2014 18:09
Чинуші відкрито грабують народні гроші, а мєнти людей присмиряють.
Петрович Показати IP 25 Лютого 2014 18:09
Терміновий арешт для всіх начальників міліцій, прокурорів, суддів,на місцях,потім розбиратись хто з них причетний до смерті людей, до протиправних дій проти людей!
Терминовый арест до Петрович Показати IP 25 Лютого 2014 18:18
а улицы пусть банды патрулируют.... Когда придет время разбиратся (если вообще придет), то людей вообще не останется...
Коля до Терминовый арест Показати IP 25 Лютого 2014 20:31
А так і задумано, ЄС забере вільну землю!
113 до Петрович Показати IP 25 Лютого 2014 18:59
Вже побічили, як Данильчук уї.... сьогодні навіть ні з ким не зустрівся, от його гопніки нехай охороняють, люди їх бояться.... А міліцію ви вже до такої рамки прижали, що вони бояться за себе, свої сімї(
Пр а до Петрович Показати IP 25 Лютого 2014 23:05
А Смолка який "спонсорував Убоз де?
1 Показати IP 25 Лютого 2014 18:10
Нормальний мужик. Жаль якщо знімуть
дідо до 1 Показати IP 25 Лютого 2014 18:13
Нормальний у міліції не буде працювати.
113 до дідо Показати IP 25 Лютого 2014 19:05
Нормальний не буде, бо з нашим народом і його ставленням криша може поїхати(
до дідо до дідо Показати IP 25 Лютого 2014 20:46
по-ходу ти ненормальний!!! а таких "дідо" в міліцію не беруть, психіатр забракує!!! і правильно зробить!!!
Маша до 1 Показати IP 26 Лютого 2014 14:16
Согласна!
2 Показати IP 25 Лютого 2014 18:25
сто процентів
111 Показати IP 25 Лютого 2014 18:29
Скільки йому років що погони полковника носить.Купив 100 проц.
тато до 111 Показати IP 25 Лютого 2014 20:18
1970 року народження.
до 111 до 111 Показати IP 25 Лютого 2014 20:51
що українська "жаба" душить??? сам 111 певно з палкою "данильчучкою" ходить, а тут чоловік у молодому віці пагони носить, які однозначно заслужив ПРАЦЕЮ, а не вандалізмом і залякуванням людей, як Данильчук і його КО
@ до до 111 Показати IP 25 Лютого 2014 22:00
Скажіть шоновний за які заслуги?
113 Показати IP 25 Лютого 2014 19:02
Може ви хочете щоб керівні посади чорт з рогами зайняв, тоді будете довольні, не хай так буде... Якщо розібратися то в нашій країні скрізь повний безпридел, підіть у лікарню і буде достатньо..ідіть ще там порядки наведіть!!!!!!
МІШІ Показати IP 25 Лютого 2014 19:45
МІША ТИ МОЛОДЕЦЬ!
мишко Показати IP 25 Лютого 2014 19:47
Мені абсолютно всеодно хто буде керівником міліції.Я не порушую закон. але хочу бачити людей з пагонами для охорони громадського порядку і дискомфорту зовсім від цього не відчуваю. а не кодло з автоматами в масках..Щось сьогодні їх не видно, порозганяли ? Нехай ганяють, то їх робота.
111 Показати IP 25 Лютого 2014 19:51
Повідомляємо всіх прихильників Правого Сектору, що координатором його структур на теренах Західної України є Олександр Музичко.
112 до 111 Показати IP 25 Лютого 2014 22:43
і ЩО?
нм Показати IP 25 Лютого 2014 20:26
Проти овець (міша) МОЛОДЕЦЬ !
Лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 21:17
Очередний к івський варяг, корупціонер, іздить на мерседесі, на який пресі ному украінцю не заробити за все життя. Пантужться який він крутий і який в нього годинник дорогий. І який в нього дятько генерал в податковій службі в києві, а скм він кум прокурора області, який вже пішов у відставку. Гнати його треба в першу чергу. Доречи і прокурора району масалова, чому до нього не ходять?! Він ще той перевертень в пагонах, вообщем гнати іх всіх
Психолог до Лучанин Показати IP 27 Лютого 2014 12:07
У вас дуже розвинена фантазiя!
Любов до всіх Показати IP 25 Лютого 2014 21:26
шановні коментуючі, вас забагато людей з негативною агресією, а коли вчитуєшся в ваші фрази, то виникає відповідь, що у вас проблеми з міліцією виникла не тепер, а вже давно. Ваше минуле не дає вам спокою. Це дурні погрози, в вас не має стільки розуму, для цього треба гарно вчитися ібігіто читати, закінчити ВУЗ, отримати юридичну освіту, бути морально вихованим, інтелігентним.Вчіться шановні люди бути добрими.
Лучанин до Любов до всіх Показати IP 25 Лютого 2014 22:25
Не має там офіцерів, після того, що вони дозволяють з собою робити, тряпки просто, в які кожен в масці і з бітою ноги витерає
Анонім до Лучанин Показати IP 26 Лютого 2014 22:21
Це терішня "данильчуківська" банда і ПР зробили із себе неуловимих месників!!! Бігають палками махають перед очима, зброю у міліції забирають,впевнений, що й стріляти не вміють. А в міліціонерів є сім'ї та діти, які потребують захисту, бо це кодло розбиратись не буде!! Але точно знаю, що ця ваханалія скоро закінчиться,бо хлопчики в "войнушки" загрались і забули про карну відповідальність, прикрившись молодими людьми, які загинули на майдані!!!
Любов до Михайла Руд Показати IP 25 Лютого 2014 21:29
МОЛОДЕЦЬ. Вчіться всі офіцери, а не скигліть, як треба давати відсіч словом, впевніністю в собі. Ще раз МОЛОДЕЦЬ. Аж настрій підняв.
ЛЮДМИЛА до Любов до Михайла Руд Показати IP 28 Лютого 2014 16:42
Я ДРУЖИНА МІЛІЦІОНЕРА ,І ГОРЖУСЬ ЦИМ ... СЛАВА УКРАЇНІ!!! І БУДЕМО НАДІЯТИСЬ НА КРАЩЕ
Пупс Показати IP 25 Лютого 2014 21:36
Хто цьому с*икуну почепив погони полковника? - Я бачу,що 19 лютого вони ні*єра не зрозуміли, ну нічого, друга серія буде дуже скоро.
Зачет до Пупс Показати IP 25 Лютого 2014 21:43
А ти прийди, і в очі йому це скажи, наодинці, пупсичку. Впевнений, і першу серію додивись тобі буде "нє судьба"...чопало
Бидлоті в масках Показати IP 25 Лютого 2014 23:54
Знімайте хлопчики вже масочки наморднічки, хороші ви наші - ТУТ ВЖЕ СТІЛЬКИ НАРОДУ ЧЕКАЄ ЦЬОГО, ЩО ПЦ. БУДУТЬ ВАС БИТИ,БУДУТЬ ЛАМАТИ, БУДУТЬ НОГАМИ ВАС ПІДКИДАТИ. ПІ..СИ ВИ ГАЛІМІ !!!!
Володимир Показати IP 26 Лютого 2014 05:20
Панове коментатори! Якщо ми не хочемо анархії та розвалу не лише влади, а й України, то повинні підтримати всі владні органи. Якщо не буде власної міліції, то прийде чужа поліція, від якої заховаються першими данильчуки з "правими секторами". Публіка, що заставила силою писати заяву на звільнення порядного Войтовича заслуговує лише на зневагу!
Лучанин Показати IP 26 Лютого 2014 07:04
Замість банди Януковича в Луцьку править банда Данильчука, а в Україні - банди Парубія, Яроша та інших автомайданівців і самооборонців. Ще не відомо, які банди будуть гіршими.
Кость Показати IP 26 Лютого 2014 07:32
Справа не в Войтовичі, справа навіть не приниженні беркутівців,навіть не спробі окремих покидьків під дулами автоматів і загрозами життю рідних встановити свою владу.Основне в нас все таки здорове суспільство. Навіть в таких екстремальних умовах не отримали ні овацій, ні масової підтримкм, ці падонки бажаючі на чужій крові і своїх "подвигах" прийти до влади А все було розраховано на це, і судячи по подіям в сусідів,можливо по сценарію кимсь срежисованим, можливо спонтанно.Але це справа правоохоронних органів і повинні діяти дуже рішучк і на цей раз повна підтримка народу їх гарантована.Боротьба з корупцією, протекціонізмом процес довгий і непростий, закони звичайно приймуть, процес іде, але головне то громадська позиція кожного з нас.
Кость Показати IP 26 Лютого 2014 08:11
Емоції потроху стихають і вилазить в нас ще одна дуже болісна проблема-в громадянському конфлікті, завжди є дві сторони,такіж громадяни України.з такими правами.Сотні тисяч пройшли через стан затяжної війни і трьохмісячного воєнного конфлікту,скалічені тіла,душі. сім'ї безкормильців і потреба соціальної реабілітації всім кому це необхідно. Ті хто скоїв злочин безумовно повинні покарані, а як бути з тими хто просто виконував свою роботу, мав другу точку зору лінчувати.зробити ізгоями на своїй землі.їх сім'ї? Але ж вони дуже велика частина нашого суспільства, та і якби ті всі правоохоронці були б злочинцями наскільки стало зараз менш нас,.ви уявляєте? Чи була б та перемога.Підкреслюю, Злочинці повинні бути покарані.іде вже слідство,але основне завдання правоохоронних органів-встановити порядок,не допустити скоєння нових злочинів і особливо під прикриттям революційної необхідності. Цього вимагає Україна,цього потребує український народ.
Кость Показати IP 26 Лютого 2014 08:54
Вчора по Новинах-24 був сюжет який задів мене досить таких сильно.В Івано-Франівську два похорони,одні похорони Героя Небесної Сотні.дуже багато людей,сльози горе cім'я ..другі похорони співробітника Беркуту, небагато людей . в основному міліціонери,тіж сльози теж горе і сім'я без батька троє неповнолітніх дітей.Один загинув від куль снайпера і другий загинув від куль снайпера.В тілі міліцонера було сім куль.Один був беззбройний і другий був без зброї.Один українець і другий українець.Один виконував свій патріотичний обов'язок ,другий просто виконував свої професіональні обов'язки. Де різниця? Отримали перемогу,а хто радий їй? Треба просто холодною головою це все осмислити, і зробити дії дійсно гідні звання великого народу. великої нації.В громадянській війні ніколи немає переможців і переможених.
припхалися Показати IP 26 Лютого 2014 13:39
Що, знову міліціія потрібною стала? А коли нас власна держава кинула, як собак, зробила з нас головних ворогів народу і джерело всіх бід у країні, коли люди на нас кидалися, як на затравлених звірів під час масового психозу, ми нікому не потрібні були? Коли наша "дорога" держава наказала ходити без форменного одягу, щоб не дратувати якихось недоносків з битами, коли ті гопники і злодюги ставили нас на коліна, ми нікому не потрібні були? А коли довелось злочини розкривати, справи розслідувати, сліди вилучати - знову міліція потрібна стала? Коли ж ви, люди, зрозумієте, що ми такі ж, як і ви всі, як наше суспільство, нас же не з Марса прислали, і не в нас корінь наших бід.....
Маша до припхалися Показати IP 26 Лютого 2014 14:22
100%!
Анонім до Маша Показати IP 26 Лютого 2014 22:26
Підтримую!!! Народ Волині думає так само!!! Разом ми сила!!!
ааааа Показати IP 3 Листопада 2014 19:33
його вже люстрували в Житомирі