USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Порошенка вимагають націоналізувати ROSHEN

19 Грудня 2016 18:41
На сервісі петицій офіційного інтернет-представництва Президента України опублікували петицію, в якій Главу держави Петра Порошенка просять націоналізувати корпорацію ROSHEN.

Петицію №22/031831-еп «Націоналізація корпорації ROSHEN» зареєстрували сьогодні, 19 грудня. Автор – Євгеній Капустін.

Аби петицію щодо націоналізації ROSHEN розглянули, вона має набрати 25 тисяч голосів. До кінця збору підписів залишилось 90 днів.

Підписати петицію можна ТУТ, попередньо зареєструвавшись на сайті.



Нагадаємо, пізно ввечері 18 грудня Кабмін офіційно заявив про націоналізацію «Приватбанку». Відтак, банк переходить у 100% власність держави.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Сераховичі Показати IP 19 Грудня 2016 18:59
Хоч і запізніла але справедлива вимога!
дідо до Сераховичі Показати IP 19 Грудня 2016 19:03
Давай твою квартиру націоналізуємо.
Я Показати IP 19 Грудня 2016 19:49
Укроп заворушився!!!
Йопрст Показати IP 19 Грудня 2016 20:10
Він створив сам цей бізнес-не:х%р лізти,ато ,ато?????????,не попадеш нікуди?????
Ахванасій до Йопрст Показати IP 19 Грудня 2016 21:54
Молодець що створив.Ти чув про офшорні скандали, з оборонними замовленнями і ще і ще?Так вести "бізнес" в умовах війни може саме кончене чмо.Зате своє, українське.
Евгений Капустин до Йопрст Показати IP 20 Грудня 2016 21:36
Чел!!! Так Коломойский сам створив Приватбанк! Это его детище!!! Чому тоді Петро Олексійович обіцяючи продати Рошен, віджав Приват??? А? Тому я і створив цю петицію!
свідомий до Йопрст Показати IP 21 Грудня 2016 19:48
А про київську цукеркову фабрику яку ще судимий за розкрадання державного майна в особливо великих розмірах батько злодій порошенка прихватизував за вкрадені в держави гроші і яка потім стала рошеном ти не чув перш ніж розповідати казочки про сам створив поцікався минулим цього суперзлодія
Ще не зовсім свідоми Показати IP 19 Грудня 2016 22:40
Я давно підозрюю, що дідо є рошенівським прихвостем і стійким прихильником свідомих
Отдідько Показати IP 20 Грудня 2016 11:29
А хоч хточ хтось зміг зареєструватись на сайті петицій?
Євгеній Капустін до Отдідько Показати IP 20 Грудня 2016 21:37
Так. Це моя петиція. Прошу пройти складну реєстрацію((( і підтримати цю петицію
Євгеній Показати IP 20 Грудня 2016 13:18
Що коіться?! Створили петиціі Пропоную видати Указ "Про націоналізацію корпорації "Рошен" та торгової марки "Рошен". https://petition.president.gov.ua/petition/31817 Назначити Головою Правління НБУ Дубілета Олександра Валерійовича https://petition.president.gov.ua/petition/31857
Василь Показати IP 21 Грудня 2016 10:04
Ви такі тупі! Віджав, віджати Рошен - ви хоч в курсі чому націоналізували Приватбанк? НЕ чипляйтеся за це слово, а вивчайте проблему, причини і наслідки. Економіка України на межі колапсу і ми всі будемо це розгрібати.
Екатерина до Василь Показати IP 21 Грудня 2016 12:40
А Вы сильно в курсе?! Хоть немного подумайте, для чего Интер постоянно подорвал репутацию банка? Почему банк признан банком #1 в Украине, признан одним из лучших банком в мире, самый инновационный банк, у которого постоянно растет доход, который выполнял все требования НБУ, опережал выплаты по своему кредиту перед НБУ вдруг резко стал на грани банкротства? Ничего подозрительного, правда???
Станислав Показати IP 21 Грудня 2016 20:25
https://petition.president.gov.ua/petition/31817 - вот более обоснованная петиция на эту же тему.
Станислав до Станислав Показати IP 21 Грудня 2016 20:25
Станислав, если возможно замените ссылку. Больше толка будет