USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Рівному заборонили продаж російських товарів

26 Лютого 2015 14:32
Суб'єктам господарювання Рівного заборонили продавати товари російського виробництва. Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 26 лютого, під час засідання сесії депутати Рівненської міськради. Підтримали його 36 міських обранців.

Про це повідомляє рівненський сайт «Все».

На розгляд сесії проект рішення "Про заборону реалізації товарів російського виробництва" подав депутат Святослав Євтушенко. Він аргументував це тим, що нині чимало магазинів продовжують продавати російські товари в той час, як Російська Федерація продовжує агресію проти України. Тому, на думку депутата, сесія міськради мала ухвалити чітке рішення щодо цього і заборонити продаж російських товарів.

Натомість луцькі обранці громади були менш радикальними в цьому питанні.

Так, у Луцьку під час 71-ї сесії міськради сьогодні, 26 лютого, депутати прийняли рішення зобов’язати підприємців маркувати товари російського походження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
капец Показати IP 26 Лютого 2015 14:35
А ВОЛИНЯНАМ СЛАБО..
волинянин до капец Показати IP 26 Лютого 2015 15:03
Не слабо, але з розумом і патріотизмом. Товар маркований - сам вибираєш, купувати чи ні, з того, що можна вибирати. А без газу, бензину, і унікальних ліків рівненчани зможуть обійтись? То навіщо забороняти, наперед знаючи, що цієї заборони не дотримуватимуться? Для чергової картинки по Російському ТБ?
некапец до капец Показати IP 26 Лютого 2015 15:43
А президенту слабо фабрики в росії закрити???
економіст до капец Показати IP 26 Лютого 2015 17:01
Розум, розум... де ти?
розум до економіст Показати IP 26 Лютого 2015 21:25
Я є, тільки, на жаль, не у владних мужів, які , що не день, то дурню роблять.
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 14:45
В Ровно газ вiдключили?
Колега до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 15:33
і бензопровід)))
Штірліц Показати IP 26 Лютого 2015 14:56
У Рівному відключать газ??
Хлоп Показати IP 26 Лютого 2015 16:34
Зате в Рівному є з десяток підземних переходів!)) Куди нам лучанам до них))
Хтось Показати IP 26 Лютого 2015 22:42
Брєд чистої води. З пістолета по танку) При чому тут виробники. Нема видно нагальніших питань. Менше зомбоящик треба дивитися і скакати! Якщо мені товар підходить, купую і російський, і польський іт.д.
Оля Показати IP 27 Лютого 2015 09:25
А що робити людям на організаціях які цим товаром торгують? На біржу? Це ж податки які сплачуються в бюджет, про це не подумали?
Вася Показати IP 27 Лютого 2015 21:35
в Ровно, кажуть, грузин в администрации працюе. От вин и забороныв))
АВТО ВОЛИНСЬКОЇ ШКОЛ Показати IP 27 Лютого 2015 21:39