USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Волинській ОДА – новий керівник управління

1 Лютого 2016 09:28
Нового очільника управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації представили під час оперативної наради.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 1 лютого.

Як повідомив голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик, розпорядженням голови ОДА на посаду начальника управління з питань цивільного захисту призначили Олександра Блащука, держслужбовця 7-го рангу. Питання призначення погодили з ДСНС.

Раніше посадовець очолював департамент економічного розвитку і торгівлі ОДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
кадри Показати IP 1 Лютого 2016 09:32
А холеного Ломагу куди подінете? Нехай йде туалети мити внизу, аристократ хренов.
Вуася Показати IP 1 Лютого 2016 09:47
Ги, а я думав Блащука на пенсію відправлять - а тут на тобі - Гунчек собі команду "старпєрци" набирає)
sms Показати IP 1 Лютого 2016 09:57
Просто дивуюсь з таких призначень: з упр. економіки і торгівлі в ДНС?
mms до sms Показати IP 1 Лютого 2016 12:13
Вже наторгувався
Висновок Показати IP 1 Лютого 2016 10:03
Ні риба, ні мясо або П А Р Є Ш А Л І.
Міхал Показати IP 1 Лютого 2016 10:14
Гнати треба цю всю ПАРАШенківську шу*еру!
Перехожий Показати IP 1 Лютого 2016 10:33
Чесно кажучи, куди б його не призначили, він все одно уособлює справжнього держслужбовця. 1. Стриманий 2. Вихований 3. Врівноважений 4. І, головне, його робоче кредо все повинно бути по закону. Хто б, що не писав, а я знаю його особисто, ото ж вищенаписане взяте не зі стелі. Єдине питання до попередніх керівників, чому його люстрували на нижчу посаду, а тих, хто сидить на грошових потоках, тримають й до цього часу.
добродій Показати IP 1 Лютого 2016 11:21
Блащук дуже порядна людина. Таких би побільше у владу. Я знаю що кажу і кажу правду. До речі до пенсії йому ще не один рік.
Співробітник до добродій Показати IP 1 Лютого 2016 16:50
Ага: жил -дрожал, умирал -дрожал.
Лучанин до добродій Показати IP 1 Лютого 2016 17:14
Не треба в мужика каЛЛами кидатися - він реально тихий і спокійний. Знаю особисто - і не треба кричати про тих хто порішає реформи і жити стане краще. Крикунів достатньо.. Він не переверне вам гори. Але і з його посади цього не вимагається. Дайте мужику норм сидіти на кінченій держ роботі, як сидять тисячі інших! Хочете рішати - працюйте, а не калякаєте тут га**окоменти!
добродію Показати IP 1 Лютого 2016 13:47
А Ломага, б*я? Теж на пенсію?
Олекса Вільний Показати IP 1 Лютого 2016 15:30
Ото кадр взаємоизамінний, Напевно хтось губернатору ща новостворене місце пропоатив))))