USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Від луцького депутата вимагають публічних вибачень

22 Березня 2017 08:44
Депутати Луцької міськради обурені заявою колеги-депутата від «Сампомочі» Миколи Собуцького і вимагають або підтвердити свої слова документами, або ж вибачитися.

Про це стало відомо під час пленарного засідання 20 чергової сесії Луцької міської ради 21 березня.

Депутат від фракції УКРОП Орися Залевська повідомила, що на попередніх засіданнях їх колега Микола Собуцький озвучив заяву про «проплачених» депутатів. Ці слова просять або підтвердити, або ж визнати, що це наклеп.

«Він сказав про деяких колег, що вони є кишенькові і отримують від когось зарплату. Хочу попросити від Собуцького документи, які підтверджують його слова, якщо ж ні - публічно вибачитися», - зазначила вона.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 22 Березня 2017 08:50
за гнилий базар можна і по губах дістати
Иван до Анонім Показати IP 22 Березня 2017 09:46
Базар не гнилой. Всем известно что дела делаются через договорённости. И тут присутствует финансовая составляющая. - так что по губам сам себя пошлёпай
Анонім до Иван Показати IP 22 Березня 2017 13:29
не знаю, що там тобі ізвєстно. якщо маєш докази - покажи, а ні - то фільтруй базар
Иван до Анонім Показати IP 22 Березня 2017 15:16
ты, любезный, попустись, и не рисуй нам тут ̲к̲а̲р̲т̲и̲н̲у̲ ̲б̲е̲л̲ы̲х̲ ̲и̲ ̲п̲у̲ш̲и̲с̲т̲ы̲х̲ ̲д̲е̲п̲у̲т̲а̲т̲о̲в̲. оставляй свой телефон. составим договор-спор на 50тыщ. баксов и я тебе представлю свидетелей или организую "контрольную закупку".
Анонім до Иван Показати IP 22 Березня 2017 17:42
звернись з такими пропозиціями до поліції
Анонім до Анонім Показати IP 22 Березня 2017 20:21
що, слабо ? за базар відповідати прийдеться
Иван до Анонім Показати IP 24 Березня 2017 11:26
Обращайся сам, ведь ты в сомнениях. Добавлю: volynnews.com/news/all/hromadski-aktyvisty-vyiavyly-ponad-100-vypadkiv-koruptsiyi-deputativ-i-/
Сергій до Анонім Показати IP 22 Березня 2017 10:41
усе місто знає про хабарі 5 000 доларів за голос, за цю суму депутат готовий зробити любе навіть м.....
бла-бла-бла до Сергій Показати IP 22 Березня 2017 13:30
де докази ?
Лучанка Показати IP 22 Березня 2017 09:20
А що неправда?
Анонім до Лучанка Показати IP 22 Березня 2017 10:30
а що, правда ? де докази ?
Анонім Показати IP 22 Березня 2017 09:30
Коля, а сам-то, а сам? Чи по велінню совісті спочатку захоплював Гунчиків кабінет, а потім відмовлявся голосувати за підтримання блокадників. Коля, коли був щирий? В облдержадміністрації чи на міській сесії?
Палагута Показати IP 22 Березня 2017 09:39
У нього ще ж такий друг ім**** є Юра Сковорода. 2 проходимці і а***си