USD 37.65 37.85
  • USD 37.65 37.85
  • EUR 40.70 41.00
  • PLN 8.72 8.83

Волинь може розмістити ще 610 переселенців

23 Лютого 2015 10:42
За останній тиждень на Волинь прибуло більше 100 переселенців. З березня в області чекають нової хвилі прибуття внутрішньо переміщених осіб.

Про це стало відомо під час оперативної наради в голови облдержадміністрації сьогодні, 23 лютого.

Перший заступник голови ОДА Сергій Кудрявцев повідомив, що за оперативною інформацією в області нараховується 3469 внутрішньо переміщених осіб. Влада визначила перелік об’єктів комунальної власності, де ще можна заселити переселенців. Таких об’єктів нарахували 71, де можуть розмістити ще 610 громадян України.

Безкоштовно можуть поселити лише 200 осіб.

З його слів, нинішня ситуація в країні стимулює збільшення кількості переселенців на Волині. Так, з початку року прибуло понад 600 людей, з них за минулий тиждень – більше 100 осіб.

Події в країні змушують активно переселятися в більш безпечні регіони. Враховуючи нестабільну ситуацію, з початку березня на Волині очікують нову хвилю. Тому місцевим адміністраціям радять віднайти місця для внутрішніх переселенців. Тим паче, каже Сергій Кудрявцев, що є інформація про те, що в селах є ще будинки, куди можна поселити людей зі східних регіонів.

Крім того, голова ОДА дав доручення визначити до березня-квітня перелік об’єктів, де діти-переселенці зможуть пройти реабілітацію, відпочити і разом з тим навчатися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus