USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинь програє інформаційну війну

4 Серпня 2014 16:31
Україна на крок відстає від ворожої Росії у плані ведення інформаційної війни.

Про це сказав під час оперативної наради сьогодні, 4 серпня, голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.

«Поки що агітаційна компанія, яку ведуть наші противники, є більш результативною, ніж ті заходи, які пропонуємо ми. Тож у плані інформаційної війни ми на крок відстаємо від ворога», - підкреслив посадовець.

Також він розповів про невиконання завдань, пов’язаних з третьою хвилею мобілізації. Новообраний губернатор зазначив, що укази президента на Волині виконують не так, як це потрібно було б робити у відповідності з нормативними актами.

«У частині районів не виконують відповідні завдання. Причина у тому, що структури, які зобов’язані виконувати роздачу мобілізаційних повідомлень або інших документів, що видаються комісаром, не готові або не можуть цього робити. Ми повинні сконцентрувати зусилля для того, аби усі, хто причетний до мобілізації, сумлінно виконували свої обов’язки», - резюмував голова ОДА.

Він попросив голову облради Валентина Вітра також підключитися до контролю за виконанням волинянами закону про мобілізацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
доцент Показати IP 4 Серпня 2014 16:37
отож!
нитік Показати IP 4 Серпня 2014 16:41
Цитата: "... не готові або не можуть цього робити." Так хто тут КЕРУЄ кінець кінцем? Хіба керівник не знає, ЩО РОБИТИ?
гість Показати IP 4 Серпня 2014 16:42
а ватники задарма нічого не роблять - їм за це платять. Запропонуйте українцям плату за інформаційну агітацію - побачите.
Анонім до гість Показати IP 4 Серпня 2014 19:08
Расскажи куда обращаться. Оказывается, что на таком деле можно еще и бабло срубить.
Оксана до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 23:04
Тобі тільки скломи
Юхим до Анонім Показати IP 5 Серпня 2014 00:41
А ти залиш координати, з тобою зв"яжуться
Коля Показати IP 4 Серпня 2014 17:25
Ну я б не сказав, що Україна програє інформаційну війну. Деякі родичі з України стали дуже войовничо налаштовані до родичів з Росії. Хіба це не "успіх" інформаційної війни українських змі? І російських теж ((((((.
Анонім до Коля Показати IP 4 Серпня 2014 17:48
Це явний успіх. Багато родичів уже так пересварилися, що, ймовірно, ніколи й не помиряться. В кожного, мабуть, знайдуться такі знайомі. В Росії не вірять навіть тим, хто 50/50 живе в Україні і в Німеччині (вона - українка, він - німець) - рідна сестра послала (з Москви).
Люда до Коля Показати IP 4 Серпня 2014 19:37
да, это горе. у меня родная тётка, были с ней в прекрасных отношениях, а потом её как подменили. я говорю вы кому больше верите, мне, которая живёт в Луцке, или вашему телевиденью? так я такого наслушалась!! она путину и всей той брехне больше верит, чем мне, которая всё видит изнутри, и даже ничего украшать не собираюсь, просто я не люблю, когда так врут, когда заканчиваются аргументы просто переходит на крик и всё. жаль, но урод путин действительно много зла делает
Кто виграє Показати IP 4 Серпня 2014 18:05
не сарай, та не гараж, а барак обама....
Анонім до Кто виграє Показати IP 4 Серпня 2014 19:10
коментар було видалено
до Дончанина до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 19:24
Який ЖАХ! Цей терорист Дончанин виявляється справжній ТЕРОРИСТ! Анонімом прикинувся.
Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 18:14
а про інформаційну війну та брехню ЗМІ варто подивитися відео Шарія і трохи літаргічний сон пройде
титушко Показати IP 4 Серпня 2014 18:28
на тотальном вранье далеко не уйдеш.хотя верхушка успеет в израиль дернуть.
М-У-У=У=-У-У-У-..... до титушко Показати IP 4 Серпня 2014 21:58
Правдива інформація ніколи не програе. Але таку інформацію треба і озвучуваи правельно. Під час ВВО був один голос, у якому містилися бажання народу на перемогу. !
У_У_У_У_ до М-У-У=У=-У-У-У-..... Показати IP 4 Серпня 2014 22:00
Треба, щоб і під час АТО його озвучував один мобілізуючий голос.