USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волиняни у передвиборчих списках основних політсил

15 Вересня 2014 16:15
Понад два десятки волинян під крилом політичних партій хочуть потрапити у Верховну Раду України. Окрім того, свої сили пробуватимуть політики у 5 виборчих округах. Серед імен - чимало нових, молодих облич, однак є і відомі усім персони.

Нагадаємо, нещодавно основні політсили вивісили свої передвиборчі списки.

Серед охочих отримати статус нардепа є громадські активісти, депутати міських і обласної рад, бізнесмени, адвокати, юристи та нинішні народні депутати.

Список «Блоку Петра Порошенка»:

Щодо того, хто зі 200 людей є нашими краянами, керівник Волинського осередку не зміг назвати.

«Списки відкриті, ви ж - журналісти, ви краще знаєте хто є хто, а якщо народився на Волині, то вважається волинянином», - прокоментував депутат Луцькради Роман Романюк і не зміг назвати жодного імені. Втім він запевнив, що його кандидатура у нардепи не пропонується виборцям.

Список «Батьківщини»:

27. Федорчук Ярослав Петрович (український політик та громадський діяч, народний депутат України IV–VII скликань, один із засновників ВО «Батьківщина», почесний доктор Луцького національного технічного університету);

64. Ткачук Захарій Михайлович (заступник голови Волинської організації Батьківщина молода, голова правління у СГО «Молодіжна Платформа» та радник голови волинської облдержадміінстрації з молодіжних питань);

78. Мельник Катерина Петрівна (депутат Луцької міської ради);

87. Кравчук Петро Костянтинович (заступник директора ТзОВ «Мінмат Ревербері», член політичної партії ВО «Батьківщина»).

Уже за позначкою «100», з Волині у списку опинилися такі персони:

Пекарський Аскольд Георгійович (депутат Луцької міськради),

Богонос Ігор Михайлович (член ради адвокатів Волинської області),

Сахарук Ольга Петрівна (голова Шацької районної партійної організації)

Список «Народного фронту»:

14. Микола Мартиненко (народний депутат України);

22. Юрій Савчук (екс-УДАРівець, якого виключили з фракції «УДАР» нібито за порушення фракційної дисципліни).

Як повідомили в прес-службі Волинського осередку партії «Народного фронту», у списку є ще 11 волинян: Бокоч Андрій Михайлович (водій ФОП Господарик Микола Михайлович), Бублій Андрій Іванович (приватний підприємець), Господарик Микола Михайлович (директор ТзОВ «Преміум-Сервіс ЛТД»), Гузь Ігор Володимирович (Волинська обласна рада, заступник голови обласної ради), Катишев Дмитро Володимирович (тимчасово не працює), Макарук Микола Михайлович (голова Ратнівської районної ради), Романюк Василь Петрович (Старовижівська районна рада, заступник голови ради), Скопюк Руслан Миколайович (директор ПП «Юксона»), Торба Ігор Олександрович (голова Любомльської районної державної адміністрації), Цепух Лариса Григорівна (голова Ратнівської районної державної адміністрації), Захарко Володимир Володимирович (директор Шацького національного природного парку).

Список ВО «Свобода»:

6. Анатолій Вітів (народний депутат України);

22. Валерій Черняхов;

70. Олександр Бик (заступник голови Волинської обласної організації «Свобода», депутат Волинської обласної ради);

97. Олександр Вронський (голова міської Ківерцівськох організації «Свода»);

113. Микола Собуцький;

122. Віктор Вілентко ( голова Іваничівської райради);

148. Олексій Гольчук;

166. Сергій Вашук;

174. Анатолій Лавренюк;

200. Ганна Фурман;

225. Віталій Конський;

Список «Радикальної партії Олега Ляшка»:

5. Артем Запотоцький (поранений на Майдані волинянин).

Кучер Володимир Григорович (політолог, громадський активіст)

«Точно сказати, хто буде у передвиборчому списку з Волині - сказати не можу, бо списки ще уточнюються. Є такі люди, які відмовляються, бо розуміють, що депутатство – це не лише для галочки, а велика відповідальність, ноша і праця», - прокоментував для Інформаційного агентства Волинські Новини контактна особа в регіоні від партії Володимир Кучер.

Список партії «Самопоміч»:

36. Юлія Вусенко (громадська активістка, працює в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки);

49. Тарас Яковлев (заступник Луцького міського голови).

Список «Громадянської позиції»:

15. Кралюк Олександр Олександрович (голова Волинської обласної організації);

54. Сергій Чуріков (заступник керівника штабу Самооборони Майдану Волині);

79. Сергій Книш (начальник реєстраційної служби Луцького міського управління юстиції);

102. Микола Гаврилюк (головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи Володимир-Волинської районної державної адміністрації);

122. Руслан Влодарчик (ПП із міста Нововолинськ).

Обранці від 19-го по 23-й округ представлятимуть регіон в столиці. Так, з допоки відомих персон, за голоси боротимуться:

№19 округ (Центр – місто Володимир-Волинський. Межі: міста Володимир-Волинський, Нововолинськ, Іваничівський, Любомльський райони)

Гузь Ігор Володимирович (заступник голови Волиньради, штаб та партійної організації «Народний Фронт» на Волині);

Оніщук Андрій Юрійович (голова Володимир-Волинської районної ради, депутат облради, фракція: Володимир-Волинська районна організація ВО «Батьківщина»);

Мельник Євген Іванович (член ВО «Свобода», підприємець, народний депутат України).

№ 20 округ (Центр – місто Горохів. Межі: Горохівський, Локачинський, Луцький, Рожищенський, Турійський райони)

Карп’юк Роман Петрович (депутат облради, фракція ВО «Батьківщина»).

№ 21 округ (Центр – місто Ковель. Межі: місто Ковель, Ковельський, Ратнівський, Старовижівський, Шацький райони)

Гетьман Михайло Олександрович (секретар Ковельської міської ради, висуванець від «Батьківщини»).

№22 округ (місто Луцьк)

Лапін Ігор (командир другої Волинської роти батальйону, висуванець від партії «Народний Фронт»);

Пустовіт Григорій Олександрович (екс-губернатор, голова Волинської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»).

№23 округ (Центр – селище міського типу Маневичі. Межі: Камінь-Каширський, Ківерцівський, Любешівський, Маневицький райони)

Кирда Людмила Федорівна (депутат облради, фракція ВО «Батьківщина»).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
тур Показати IP 15 Вересня 2014 16:43
Володимирцi - за Iгора Гузя!
Серж до тур Показати IP 15 Вересня 2014 19:31
Ти бачив кількість мінусів за своє гасло? Роби висновки.
тур до Серж Показати IP 15 Вересня 2014 21:23
То тролi московськи минусують!
тур Показати IP 15 Вересня 2014 16:45
Голосуймо за Наодний Фронт!
Олег Показати IP 15 Вересня 2014 16:49
За собак краще голосувати ніж за цих ворюг і бандитів.Назад у це ж саме пекло.Що змінилося людьньки.От повернеться наші хлопці,тоді зміниться їм виршувати кого вони будуть вибирати, а не цим ситим олігархам,В АТО і хай воюють
тур до Олег Показати IP 15 Вересня 2014 19:22
Гузь-щирий патрiот!
Саша до тур Показати IP 15 Вересня 2014 22:15
а може Гузь щирий ідіот? Казав Ляшко що жде і виглядає голубка...
назар Показати IP 15 Вересня 2014 16:53
мельник катерина? а за які заслуги ? тут по яких критеріях висувають? хто більше заплатив чи як? знаю що в партії є розумніші і достойніші люди і ще й з досвідом
Петро до назар Показати IP 15 Вересня 2014 17:57
Я взагалі в шоці, знаю про повну ії бездіяльність як депутата міськоі ради!!!
Птурс Показати IP 15 Вересня 2014 16:55
Луцьк - за Гришу Пустовіта!!! Єдиний від народу!!!! Усі решта - манна каша і смажена капуста!!!!
Ще Показати IP 15 Вересня 2014 17:55
Ще ігор єремеєв,чи він передумав?
До простих людей Показати IP 15 Вересня 2014 18:39
Володимир Нововолинськ Любомль не припустимо гузятину бо буде біда воно таке чм*шне аж хочеться його запитати чому він боїться сідати за кермо і іти у армію чому його возить жінки як йому не стидно і що він зробив для наших міст
Підтримую Показати IP 15 Вересня 2014 18:41
А скільки разів він взагалі був у наших містах напевно 1 або 2і то коли їхало на світязь
радник Єремеєва Показати IP 15 Вересня 2014 19:58
Ігор Єремеєв не передумав, балотується по Маневицькому округу. Просто, він багато не піздить, як деякі, а робить свою роботу. При нагоді скажу, що на сьогодні такі партії, як "Самопоміч" і "Свобода" - презервативи разового користування.
Ольга до радник Єремеєва Показати IP 15 Вересня 2014 20:17
Цілком підтримую, бо під номерами 36 та 49 Самопомочі Садового пройшли люди, яким глибоко начхати на людей і Україну, бо, наприклад, Ю.Вусенко пройшла свій шлях до доцента, дякуючи тільки зв'язкам і грошам, і аж ніяк не розуму. Тому волиняни добре думайте, за яких кандидатів треба голосувати.
віра Показати IP 15 Вересня 2014 20:10
За що загинуло стільки людей?! За отаких претендентів, за отаку владу.... Нема слів...
до радника Показати IP 15 Вересня 2014 21:13
А де партія Осіпова "Сила людей"? Це навіть не одноразового, а миттєвого користування.
Волинянин Показати IP 15 Вересня 2014 21:58
Партія Ляшка - піар акція Льовочкіна. І це підтверджує список його кандидатів. Артем запотоцький ніякий не майданівець, а юрист Єремєєва і був 20 лютого у відрядженні у справах континіуму. Пішов на майдан подивитися, що там робиться і випадково попав під обстріл. Тепер Єремєєв робить з нього героя і намагається протягнути у Верховну Раду, щоб мати своїх людей, які будуть відстоювати його інтереси, бо невідомо, чи ще він сам пройде на цей раз. Як він захищав інтереси виборців і за які закони голосував, ми ще не забули. А допомагати добровольцям почав після того, як зрозумів, що стара влада не повернеться і будуть нові вибори. Та й допомога його - це більше піар при його можливостях. А зараз він знову їздить по селах Маневицького району і роздає допомогу школам, сільрадам. Люди добрі! Допомогу беріть, бо ці гроші він накрав, це ваші недоотримані зарплати, пенсії. Та думайте, за кого голосувати!.Бо якщо ця наволоч знову пролізе у Верховну Раду, то в нас нічого не зміниться. І жертви Ваших дітей, які полягли на майдані і на війні будуть даремні!!!
авакс до Волинянин Показати IP 16 Вересня 2014 07:33
Блін!!! Ну прямо з язика зняв!!1Згідний 100%!!!В білій сорочці на майдан воювати в лютому не ходили!!До речі!!Так ніхто і сам артем не пояснив якого х.. він там опинився..в якій сотні був...своїх побратимів не називав...Ніхто його не памятає...Чистої води підстава..
Всезнайко Показати IP 15 Вересня 2014 22:08
Бачу, у списках одні водії, кухарки і доярки... Накерують.
Лучанин до радник єр Показати IP 15 Вересня 2014 22:08
Ігор єремеєв звичайно не передумає болотуватися. Бо де ще так він зможе збагачуватися. Від того корита його ніяка сила не відтягне. Прихватизував при попередній владі майже всю область, а тепер він миротворець і волонтер. Справжні волонтери останнє везуть хлопцям в АТО і не хвастаються на кожному кроці. А він лише для реклами. Привіз декілька бронежилетів, та головне сфотографуватися з усіма добровольцями. Невже ми пробачимо його зраду і знову виберемо у ВР? Невже смерті наших дітей нас нічому не навчили.
маша Показати IP 15 Вересня 2014 22:09
Люди голосуйте за когосьсь більш менш нормального тільки не за Гузя бо буде як з Януковичем нічого незнаю ,нікого не чую тільки брешу
Петро Показати IP 15 Вересня 2014 22:30
Прихильникам Єремєєва на 23 окрузі ГАНЬБААААААА, люди добрі та не вже ви такі продажні за 500 гривень які він дав вам як агітаторам, я прошу Вас схаменіться і відкрийте очі і подумайте хто ви, а особливо подумайте про майбутнє Ваших дітей і Нашої України. Слава Україні!
23 до Петро Показати IP 16 Вересня 2014 10:58
А за кого голосувати? А він нам хотьгроші дає. І не по 500, а по 200.
ковельчанин Показати IP 15 Вересня 2014 22:31
Всі обіцянки про відкриті списки залишилися на словах...дешевий піар...і чергове наступання на ті-ж самі граблі. За державу соромно...
Хочу інших претенден Показати IP 15 Вересня 2014 23:32
Я в шоці від претендентів... Серед них жодного достойного кандидата... Що ж це робиться? У всіх списках люди, які не розуміють що треба зробити щоб підняти нашу державу, або бізнесмени та хабарники, які думають як збагатитися за рахунок держави... P.s. Розумію що зараз списки продаються ще краще, ніж колись... За що ж нам таке! Скільки це буде ще тривати? Чому не вибирають в претенденти справжніх спеціалістів, які дійсно зможуть підняти нашу державу? Тому, що спеціалісти не є членами партій, бо в них немає грошей щоб заплатити...
тур до Хочу інших претенден Показати IP 15 Вересня 2014 23:42
А Iгор Гузь тобi не претендент? Голосуй за Гузя!
Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 00:42
Як вже осточортів той Гузь! Чому не на фронті???? Живе одними виборами, лізе рачки до корита.... Мартиненки, Мельники, Карпюки....куди ви лізете? давайте фронтовиків, а не ту стару срань!!!!!
Бармалєй Показати IP 16 Вересня 2014 01:20
Вибори, вибори - кандідати пі...... маладци!
Баба Яга Показати IP 16 Вересня 2014 08:26
Так так, - подивіться російський фільм "День виборів" і все стане ясно - хто іде в дерутати і як їх проштовкують
Правда до авакс Показати IP 16 Вересня 2014 10:38
Батько Артема Запотоцького в 90-ті був рекетиром і входив до відомої в Луцьку групіровки, від якої постраждало дуже багато людей. Коли їх арештували, батько Запотоцького захворів на запалення легень і був переведений з СІЗО в обласну лікарню де за одну ніч помер (не без допомоги своїх же). Пізніше на суді всі провини банди були списані на померлого Запотоцького і таким чином іншим вдалося уникнути покарання. Та вони допомогли дружині Запотоцького вивчити двох синів бувшого дружбана та взяли Артема собі на службу в континіум. Та сльози і горе постраждавших людей не були даремні. В біблії сказано, що за гріхи батьків будуть розплачуватися їх діти і онуки. І карма наздогнала Артема, тільки він прийшов поглазєти на майдан. Артем, чи тобі ще мало того горя і страждань, які ти несеш за свого батька. Чи ти ще хочеш, щоб твоїх двоє дітей розплачувалися за твої гріхи! Зніми свою кандидатуру та пошкодуй своїх дітей! Твоя сімя знає, що все що написано - ПРАВДА!
тук тук до Правда до авакс Показати IP 16 Вересня 2014 11:01
батьки за дітей не відповідають
лучанин до Правда до авакс Показати IP 16 Вересня 2014 12:44
пам"ятаю того Запотоцького якого ви тут називаєте рекетиром- він був порядним чоловіком-дарма ви так. А от син його виходить потрапив у погану компанію - його батько того не одобрив би
Лучанка до Правда до авакс Показати IP 16 Вересня 2014 17:06
Правдолюб, о чем ты? Мама с сыновьями жила более чем скромно, она их воспитала выростила достойными людьми. Дети не отвечают за поступки отцов,не гони пургу на пацанов, не вороши прошлое и не суди других да не судим будешь .
ВОЛОДИМИР Показати IP 16 Вересня 2014 10:54
НАДІЯ САВЧЕНКО ГІДНА БУТИ 1 В БАТЬКІВЩИНІ ВОНА МАЄ ВИЩУ ОСВІТУ ЛЬОТЧИКА СТАРШИЙ ЛЕЙТЕНАНТ БУЛА В ІРАКУ В ЗОНІ АТО ОРДЕН ЗА МСУЖНІСТЬ 3 СТУПЕНЯ. ХАЙ ПІДУТЬ В АТО ПАЩЕНКО,ПОХА,ГУЗЬ ПИРОЖИК ГУНЧИК БУТ -ГУСАЇМ ЗАХАР ТКАЧУК ПЕРВАНЧУК КУЧЕР КРАСУЛЯ ПУСТОВІТ А НЕ ПРОСТІ ЛЮДИ ВОЮЮТЬ А ТО ТІЛЬКИ ГОВОРЯТЬ І ПІАРАТЬСЯ
ЄВГЕНІЯ Показати IP 16 Вересня 2014 11:00
НАДІЇ САВЧЕНКО ПІСЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯ З ПОЛОНУ ПОТРІБНО ДАТИ ГЕРОЯ УКРАЇНИ.
Правда до тук-тук Показати IP 16 Вересня 2014 11:16
На жаль, діти розплачуються за гріхи батьків.
СЕРГІЙ Показати IP 16 Вересня 2014 11:51
ПУСТОВІТ ГРИГОРІЙ ОЛЕСАНДРОВИЧ ЧЕСНА ПОРЯДНА СОВІСНА ЛЮДИНА ЕКС ГОЛОВА ЛУЦЬКОЇ ПРТІЙНОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ БАТЬКІВЩИНА ЕКС СЕКРЕТАР ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЕКС ГУБЕРНАТОР ВОЛИНІ ГОЛОВА ВОЛИНСЬКОЇ ОЛАСНОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗЩАЦІЇ БАТЬКВЩИНА ДЕПУТАТ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОКРУГ 22 М ЛУЦЬК ВІН ВИГРАЄ ВИБОРИ 26 ЖОВТНЯ 2014 РОКУ І БУДЕ ДЕПУТАТОМ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ . ЙОГО ПІДТРИМУЄ ДЕПУТАТ ВЕХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ 1 СКЛИКАННЯ ПИСЬМЕННИК ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН ЛУЦЬКА ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН ВОЛИНІ ЛЮДИНА ЯКА МАЄ ОРДЕН ЗА ЗАСЛУГИ 3 СТУПЕНЯ 2 СТУПЕНЯ ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ ЖУРНАЛІСТИКИ ПЕНСІОНЕР ЯКИЙ 25 БЕРЕЗНЯ 2014 РОКУ ПЕРЕРАХУВАВ ПЕНСІЮ НА АРМІЮ ПЕРЕДАВАВ СВОЇ КНИГИ НА ЄВРОМАЙДАН БЕНДЕРШТАТ В ЗОНУ АТО ЧЕСНА СОВІСНА ДОБРА ПОРЯДНА ЛЮДИНА ПАТРІОТ УЧАСНИК ЄВРОМАЙДАНУ ЛУЦЬКА У ЯКОГО ВОЮЄ ОНУК У ЗОНІ АТО НЕ ХОВАЄТЬСЯ І ЦЕЙ ЧОЛОВІК ПІДТРИМУЄ ГРИГОРІЯ ПУСТОВІТА І БУДЕЗА ЙОГО ГОЛОСУВАТИ ЦЕ БОНДАРЧУК АНДРІЙ ІВАНОВИЧ. А ТАКОЖ ПІДТРИМУЄ ПУСТОВІТА ВАСИЛЬ КУШНІР ГОЛОВА БРАТСВА ОУН УПА ВОЛИНІ ІМЕНІ КЛИМА САВУРА ТЕЖ МАЄ ОРДЕН ЗА ЗАСЛУГИ 3 СТУПЕНЯ ЧЕСНА ПОРЯДНА ЛЮДИНА АКТИВНИЙ УЧАСНИК ЄВРОМАЙДАНУ ЛУЦЬКА.
ПЕТРО Показати IP 16 Вересня 2014 12:05
САВЧЕНКО НАДІЯ ВІКТОРІВНА ПАТРІОТ УКРАЇНИ ЧЕСНА ПОРЯДНА СОВІСНА ЖІНКА ЯКА МАЄ ОРДЕН ЗА МУЖНІСТЬ 3 СТУПЕНЯ ОФІЦЕР ЛЬОТЧИК СТАРШИЙ ЛЕЙТЕНАНТ ЯКА ВОЮВАЛА В ІРАКУ ПІШЛА ДОБРОВОЛЬЦЕМ В АТО ВОНА ГІДНА БУТИ ДЕПУТАТОМ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ 8 СКЛИКАННЯ ЙДЕ 1 В СПИСКУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБЄДНАННЯ БАТЬКІВЩИНА ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО . ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ ВОЛИНЯНИ ВСІ ГОЛОСУЙТЕ ЗА БАТЬКІВЩИНУ.ПІСЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯ З ПОЛОНУ НАДІЇ САВЧЕНКО ПОТРІБНО ДАТИ ГЕРОЯ УКРАЇНИ. А ВІРА САВЧЕНКО ІДЕ ПО КИЇВСЬКОМУ МАЖОРИТАРНОМУ ОКРУГУ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ЧЕСНА ОРЯДНА СОВІСНА ЖІНКА ПАТРІОТ В ЗОНІ АТО БУЛА СУТКИ В ПОЛОНІ. НАДІЯ І ВІРА САВЧЕНКО БУДУТЬ ДЕПУТАТАМИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ 8 СКЛИКАННЯ.
СЕРГІЙ Показати IP 16 Вересня 2014 12:14
ШАНОВНИЙ ЛУЦЬКИЙ ІСЬКИЙ ГОЛОВА РОМАНЮК МИКОЛА ЯРОСЛАВОВИЧ . ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ГУНЧИК ВОЛОДМИР ПЕТРОВИЧ. ЗВЕТАЮСЯ ДО ВАС ПОДАЙТЕ ДОКУМЕНТИ ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ ПОРОШЕНКУ ПЕТРУ ОЛЕСІЙОВИЧУ НА ПРСВОЄННЯ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ БОНДАРЧУКУ АНДРІЮ ІВАНОРВИЧУ. ДЕПУТАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ 1 СКЛИКАННЯ ПОЧЕСНОМУ ГРОМАДЯНИНУ М. ЛУЦЬКА ВОЛИНІ ЯКИЙ МАЄ ОРДЕН ЗА ЗАСЛУГИ 3 СТУПЕНЯ 2 СТУПЕНЯ ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ ЖУРНАЛІСТИКИ ПОЧЕСНИЙ ЧЛЕН СПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ ТА ПИСЬМЕННИКІВ УКРАЇНИ ГОЛОВА ХРЕСТОВОДВИЖЕНСЬКОГО БРАТСВА ЛУЦЬКА І НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЗАЙМАЄТЬСЯ БЛАГОДІЙНОЮ І ГРОМАДСЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ. ПЕРЕРАХУВАВ ПЕНСІЮ НА АРМІЮ ДАВ ВЛАСНІ КНИГИ НА ЄВРОМАЙДАН В КИЇВ В ЗОНУ АТО НА БАНДЕРШТАТ КНИГИ. АНДРІЙ ІВНОВИЧ БОНДАРЧУК ЧЕСНИЙ ПОРЯДНИЙ СОВІСНИЙ ПАТРІОТ ЙОГО ВНУК ВОЮЄ В ЗОНІ АТО НЕ ХОВАЄТЬСЯ ЗАСЛУГОВУЄ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ.
ПЕТРО Показати IP 16 Вересня 2014 12:17
ШАНОВНИЙ ЛУЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОМАНЮК МИКОЛА ЯРОСЛАВОВИЧ ГОЛОВА ОЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВОЛИНІ ГУНЧИК ВОЛОДМИР ПЕТРОВИЧ. АНДРІЙ ІВАНОВИЧ БОНДАРЧУК ЗАСЛУГОВУЄ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ.
СЕРГІЙ Показати IP 16 Вересня 2014 12:35
КАРПЮК РОМАН ПЕТРОРОВИЧ ДЕПУТАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІД БАТЬКІВЩИНИ ЕКС РЕТОР ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ УКРАЇНА М ЛУЦЬК ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ВОЛИНСЬКОЇ ОЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ РЕКТОР АКДЕМІЇ РЕКРЕАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ПРАВА ЛУЦЬКА КАНДИДАТ НА ПОСАДУ ДЕПУТА У ВЕРХОВНУ РАДУ УКРАЇНИ ЧЕСНА ПОРЯДНА ЛЮДИНА ГІДНИЙ БУТИ ДЕПУТАТОМ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ШАНОВНІ ТУРІЙЧАНИ ЛОКАВЧАНИ ГОРОХІВЩАНИ РОЖИЩАНИ ЛУЦЬКИЙ РАЙОН НЕ ГОЛОСУЙТЕ ЗА ЄВГЕНА МЕЛЬНИКА ЗІ СВОБОДИ МАРТИНЯКА А ГОЛОСУЙТЕ ЗА РОМАНА КАРПЮКА.
Іваничівець Показати IP 16 Вересня 2014 22:11
Знаю Гузя . Іваничівці, рідні, це не наш варіант... Радикали нам не друзі. Хай воює в свій кишеньковий .... Йому далеко наср.ти на Ваші проблеми та турботи. Воно рветься кроком до бабла!
Ольга Показати IP 16 Вересня 2014 23:32
А з партії Гриценка хтоу списку? кралюк. Чуріков! Ото ж і дупутати.