USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Усім луцьким котельням відключать газ

17 Серпня 2016 15:01
У зв’язку із порушенням умов договору на розподіл природного газу та несплатою заборгованості у розмірі понад 18 млн. гривень, 18 серпня ПАТ «Волиньгаз» змушене припинити газопостачання до котелень міста Луцька. Про це інформують у прес-службі ПАТ.

Нагадаємо, котельням на вулиці Карбишева, яка забезпечує гаряче водопостачання для мешканців 33-ого та 40-ого мікрорайонів міста Луцька, газопостачання припинили ще із початку серпня.

Попри рішення Господарського суду у Волинської області, яким задоволено позовну заяву «Волиньгазу» щодо стягнення із ДКП «Луцьтепло» боргу за розподіл блакитного палива та незважаючи на можливість зриву опалювального сезону в області, питання із оплатою заборгованості ТЕК міста досі лишилось невирішеним. За станом на сьогодні борг тепловиків становить 18,1 млн. гривень. За більш як півроку комунальне підприємство розрахувалось із газопостачальною компанією лише на 46%.

15 серпня у Луцькій міській раді відбулося засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, на якій розглядалось питання із заборгованістю ДКП «Луцьктепло». Між тим, представники комунального підприємства навіть не з’явились на засідання. Єдиним прийнятим рішенням комісії стало взяття до відома інформації про наявну заборгованість комунального підприємства. Своєю чергою, ПАТ «Волиньгаз» очікує прийняття дієвих заходів щодо вирішення критичного питання із боргом комунального підприємства, аби уникнути можливих наслідків та сподівається на швидкий розгляд питання.

Як повідомлялось раніше, багатомільйонна заборгованість ТКЕ міста може стати причиною зриву вчасного початку та безаварійного перебігу опалювального сезону у цілій області. Борг тепловиків став на заваді у здійсненні ПАТ «Волиньгаз» комплексу заходів з підготовки газових мереж до сталого функціонування в осінньо-зимовий період. Зокрема, товариство не в змозі провести капітальний ремонт, реконструкцію систем газопостачання та споруд на них, що передбачено Інвестиційною програмою підприємства на 2016 рік. Під загрозою опинились і заходи по встановленню лічильників газу для волинян та фінансування поточних витрат компанії, зокрема придбання паливно-мастильних матеріалів для автомобілів аварійно-диспетчерської служби.

У зв’язку із несплатою заборгованості ДКП «Луцьктепло» уже одержало попередження про припинення газопостачання до котелень міста із 18 серпня. Подальше зволікання із вирішенням проблем із заборгованістю може призвести до того, що із початком опалювального сезону у жовтні, волиняни можуть не отримати вчасно тепла та гарячої води.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Лучани Показати IP 17 Серпня 2016 15:08
Можливо, потрібна консультація на суму 1,3млн. - яким чином можна погосити ці борги перед ПАТ"Волиньгаз"?
Ааа до Лучани Показати IP 18 Серпня 2016 07:18
Коли вже ті чиновники наідяться , коли вже подавляться
ууууууу Показати IP 17 Серпня 2016 15:13
Ну правильно податковій хай міська рада виділяє гроші на компютери мільйон гривень зато всі будуть сидіти без гарячої води, класно немає що сказати в Луцьку депутати тіщо треба дбають тільки за людей!!!
127 до ууууууу Показати IP 17 Серпня 2016 16:31
Як кажуть в Одесі "Шоб ты так доехал, как ты заплатил". (З приводу гарячої води)
Лучанка до ууууууу Показати IP 17 Серпня 2016 16:46
Це ппц(( Гроші в них на ремонт і на винищування дерев на Лесі Українки є, а за газ заплатити, те що люди проплатили бо нема!
*** Показати IP 17 Серпня 2016 15:34
http://www.volynnews.com/news/society/lutske-smittia-pererobliaye-firma-prychetna-do-rozkradannia-na-lutskvodo/ А на цей об'єкт 16млн. витратили... А де великі прибутки?
Лучанка Показати IP 17 Серпня 2016 15:35
І правильно зроблять. Замість того щоб заплатити борги по газу, вони гроші в міській раді на всяку фігню деребенять((
Лучани Показати IP 17 Серпня 2016 15:36
От якраз би 16млн.грн., які витратили на будівництво сміттєсортувальної лінії, вистачило б на погашення боргу (+1,3млн.грн. "консультаційних")
АС Показати IP 17 Серпня 2016 15:43
Погано що не сьогодні нехай моя теща в холодній місяць миється,за одне і похудає і здоровша буде,треба у всьому позитив бачити
мазур до АС Показати IP 17 Серпня 2016 18:52
алеж і довше житиме
Романюку Колі Показати IP 17 Серпня 2016 16:01
Податковій виділяєте а людям ні то нащо вам бути при владі?
Активіст Показати IP 17 Серпня 2016 16:09
Дурдом Луцьк, і комсомольці попереду!
Анонім Показати IP 17 Серпня 2016 16:29
4 рік без води. Постанова кабміну. Економлять так.
Лучанка Показати IP 17 Серпня 2016 16:34
А що в котельні по вулиці Декабристів відновили газопостачання? Яке відключено з 18 липня цього року. Тільки чомусь кругом згадують про котельню на вулиці Карбишева, яка забезпечує гаряче водопостачання для мешканців 33-ого та 40-ого мікрорайонів міста, там напевно люди живуть. Тоді ми хто?
Лучанка до Лучанка Показати IP 17 Серпня 2016 16:48
Ви не податківці і комп'ютерів нових вам не треба, значить - ніхто.
Літо до Лучанка Показати IP 17 Серпня 2016 17:00
Бо на Карбишева завжди була сама проблемнс котельня. І одного року було таке що виключили воду літом на "2 неділі", а включали з опалювальним сезоном. В цьому році всім відключали на 2 неділі на профілактику, а котельня на Карбишева на місяць. От і сидять люди вже з 3 липня без гарячоі води. Мали включити 4 серпня, але такого дива не сталось. Ніколи вчасно не відновлювали гаряче водопостачання і всім депутатам нас....ть!!!
Питання Показати IP 17 Серпня 2016 17:05
А чому Киричук ще не сидить?
Житель 33-го Показати IP 17 Серпня 2016 17:05
Читаю цю новину і помічаю у дзеркалі якусь дивну усмішку - водночас сумну, єхидну, навіть трохи байдужу. Бо у нас гаряча вода була востаннє 3 липня.
до Лучанки Показати IP 17 Серпня 2016 17:09
Котельня що на Карбишева яка забезпечує водопостачання припинила подачу води ще з 04.07.2016р і до цього часу так і не відновила.
Оля Показати IP 17 Серпня 2016 17:50
А що буде з теплом водою в пологовиму будинку?
Примус Показати IP 17 Серпня 2016 17:56
А в мене в своєму будинку є електробойлер і газовийбойлер але я всерівне миюся холодною бо газ і світло нині дороге
Ушльопак Показати IP 17 Серпня 2016 18:05
Ы правыльно роблять. Ыбо нефыг вам тут. Не подобаэться - ызджайте у Донбас. Там горачьоы воды стыльки, шо нема аж куди дываты. Прада ынколы снаряды у хату залетають. Але то нычого. Зате вода э.)))
33квартал до Ушльопак Показати IP 17 Серпня 2016 21:57
А причому тут Донбас? Щось до всього що відбувається в Луцьку прищеплюють війну на Сході ніби коли не було цієї страшної війни то у нас була гаряча вода влітку? Було й таке що й зимою тепла не було ні то що води кажучи чесно то вже це все дістало !!!!!!скільки вже можна набивати кишені і робити з людей дурнів? Якщо комусь так дуже добре то це не означає що добре всім це елементарні речі (вода тепло світло їжа одяг житло )без чого людина не може жити. То виходить що в нас забирають те що необхідно для життя ще залишилось повітря дихати можна ще ???????? Чи може вже й це буде забрано?
33квартал Показати IP 17 Серпня 2016 22:01
Ще хотілося б знати хтось з нашої влади хоч знає чи можливо чув десь одни вухом хоча б що тут пишуть люди чи цікавить їх взагалі думка лучан???
КУМ Показати IP 17 Серпня 2016 22:26
А в Луцьктепла є більше 20 млн. "субсидіальних" папірців,може візьмете?Ні.Нам бабки потрібні,живі бабульки,а не мертві.Хіба це така новина.Криза неплатежів тільки починається,90 покажуться квіточками...
лучунин Показати IP 18 Серпня 2016 12:25
холодна вода - корисна!!!ЗАКАЛЯЙМОСЯ!!!