USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Як працюватимуть ринки Луцька на серпневі свята

21 Серпня 2015 14:55
У зв'язку з відзначенням 23 та 24 серпня Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України та Дня містау Луцьку обмежили роботу ринків.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови № 277 від 12 серпня.

Згідно з розпорядженням, встановлено:

- 23 серпня 2015 року неробочим днем на ринках на вулиці Глушець та вулиці Замковій;

- 24 серпня 2015 року неробочим днем на всіх ринках міста незалежно від форми власності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
луцький Показати IP 12 Серпня 2015 14:44
24-го понеділок, ринки і так не працюють, ну хіба що "Північний". Але владі цікавіше на п'яниць дивитись ніж люди були б чимось зайняті...а інші могли б собі щось дешевше з села купити бо з тими цінами зараз...але на людей всім начхати - свято давай кожен день...Довели до... а тепер святкують?!
Кріс до луцький Показати IP 12 Серпня 2015 15:34
Так! І хай на будинках повісять прапори з чорними стрічками. Це не день незалежності, а день сорому
Камілла до луцький Показати IP 12 Серпня 2015 22:55
На ринках також люди працюють в яких є сімї і вони також хочуть відпочити та провести час з рідними.Державні установи-що не свято так вихідні,а ринки свято чи не свято працюють.нехай відпочинуть і працівники ринків.
Анонім до луцький Показати IP 22 Серпня 2015 12:47
А самі посадили б і знали би, як його обробити, виростити, привезти і вам лежням міським за даром продати. Вже до краю обнагліли. Ще будете лазити носами крутити, то не таке, і знаєте яке хочете. Лежні! більш нічого не скажеш. А в селах немає цін по вашому?Ще й пахати треба. Не хоч робити, то плати. Водичка якась погана коштує 15 грн, а молоко 9, та ще й віддайте за 8. А скільки треба докласти до того молока, то ніхто не враховує.
Анонім Показати IP 12 Серпня 2015 15:11
і цум хай відпочине і гіпермаркети а то тільки ринки.... якось не по людськи....
кум Показати IP 12 Серпня 2015 18:52
А може краще гарячу воду включити? А то як людям святкувати? Не до свята
птах до кум Показати IP 21 Серпня 2015 17:04
а навіщо?
сват до кум Показати IP 21 Серпня 2015 17:45
а нам би в Горохові на нашому закутку хоч холодну включили... в кого яке щастя...
лучанин Показати IP 12 Серпня 2015 20:29
а гарячу воду, думаю включать!!! хоча скільки того літа?
ВОВК Показати IP 13 Серпня 2015 17:06
т*пий касамолец святкуватиме день прапора. Якого? савецкого ? Знову блазні з горсавета напялять вишиванки і з полішуками на майдані харавод водитимуть .