USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Якою має бути волинська міліція і її керівник

13 Березня 2014 20:17
Щоб викорінити корупцію і навести лад в області мало змінити одного керівника. Необхідно змінювати всю систему влади і правоохоронних органів, вважає Тарас Літковець.

Волинський історик та політолог прокоментував вчорашній «візит» майданівців до керівника обласного управління МВС Віктора Швидкого.

Він вважає, що очевидно, такий негатив з приводу кандидатури Віктора Швидкого пов’язаний з його минулою діяльністю. Адже він свого часу вже був у кріслі керівника волинських правоохоронців. Не виключено, припускає Літковець, що саме цим він і скомпрометував себе.

«Якщо за його керівництва в області знизився рівень корупції, то тоді б нехай був. Але його б не зняли, якби це було. Це треба дивитися не по міліцейській статистиці, а розпитати знайомих, чи зменшилася кількість крадіжок, грабежів, інших злочинів. Він вже був на цій посаді, що міг те зробив, тобто він з «бувших». Можливо, краще має бути людина з меншим досвідом, але яка буде по-новому працювати, аніж людина, яка має великий досвід, але буде імітувати виконання своїх обов’язків», - припускає він.

Літковець зауважує, що зміна одного керівника не вирішує всієї проблеми. Корупцію і беззаконня одним зняттям чи призначенням не вирішиш.

«Від керівника не все залежить. Йдеться і про керівників відділів, оперативних працівників, йдеться про люстрацію не тільки керівного складу а про тих 3,5 тисячі працівників МВС, які є у Волинській області. Тому що якщо ми змінимо одну особу, всі проблеми не вирішаться. В українців є така віра в доброго царя, що прийде хтось один: Петров, Сидоров, - і наведе порядок, і стане добре жити. Чи це буде президент, чи голова ОДА, чи начальник міліції… В маленькому колективі прихід нового керівника може щось змінити. А на Волині 1,050 мільйона населення. Один прийшов і люди перестали красти, давати-брати хабарі, зловживати - в це важко повірити. Тому мусить кардинально змінитися система управління», - вважає політолог.

І йдеться не лише про правоохоронні органи, уточнює він, а про всю систему влади.

Те що відбувається зараз – атрибути революції, які неодмінно її супроводжують у будь-яку епоху.

«Ми зараз є свідками революційного хаосу мас, коли вулиця, натовп диктує владі свої умови. «Революція не робиться в білих рукавичках», - колись казав Ленін. Тому будуть супутніми і зловживання, і хуліганства. Революція - це не щось біле й пухнасте, а досить неприємне, яке пахне громадянською війною», - резюмує Тарас Літковець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Анонім Показати IP 13 Березня 2014 21:00
"Якою має бути волинська міліція і її керівник" - явно не такою як нам мають нав'язати!
працівник ОВС до Анонім Показати IP 14 Березня 2014 06:49
Це необхідно спитати перш за все у професіоналів яким люди довіряли і їх поважали, не було підстав звинувачувати їх в корупції. Це перш за все Ліпіч, Недоріз, Бородчук, Шелепін Цісарук, Сохацький. Вони вправі люструвати майбутного керівника і можливо очолити міліцію на перехідний період, а не Данильчук і його в прямому прзуміні слова банда.
тигр до працівник ОВС Показати IP 14 Березня 2014 07:01
шелепін ще той взяточник.
456 Показати IP 13 Березня 2014 21:41
Ну-ну...
Анонім Показати IP 13 Березня 2014 21:43
Точно не в особі Данильчука, Гузя та їм подібним. Будь-хто аби не вони. Я так тішилась, що будуть зміни. А зараз плачу. Так усе спаплюжити.
Яна Показати IP 13 Березня 2014 23:33
,, ....а й 3,5 тисячи працiвникiв...,, - Может вообще ликвидируем такой орган как Милиция, зачем он нам??Будем делать все кому что захочется, как вам идея?
Добродій з Рівного Показати IP 13 Березня 2014 23:55
Я пропоную Дмитра Беляєва (колишнього керівника Волинського Беркуту) призначити!!! Принаймі мені знайомі з міліції сказали, що його не тільки не звільнили, а навіть призначають на одну з керівних посад в міліції!!!!!!!!!!!!!!! Отак-то, можливо буде добрий керівник сусідньої міліції. Та там у вас звільнилось тільки декілька працівників беркуту а решту взяли на роботу назад, хоча людей били всі і гроші за цей безлад брали (самі признавались)!
о/У до Добродій з Рівного Показати IP 14 Березня 2014 06:55
Ди дякуй їм за те, що вони ще хочуть працювати і захищати тебе і Україну від нечисті яка на нас суне. ПР для прикладу пропонує начальникоим ДАІ охороника Данильчука Лімара
народ до о/У Показати IP 14 Березня 2014 07:07
це ви дякуйте що вам дали другий шанс !!!!ХАПУГИ І БРЕХУНИ !!!!ТОМУ НАРОД ДО ВАС СТАВИТЬСЯ ЯК ДО БИДЛА. !!!!
Лучанин до народ Показати IP 14 Березня 2014 07:38
Якщо народ це, ти то перспектива наша рівень країн Африки
лучанину з увд до Лучанин Показати IP 14 Березня 2014 21:40
ти напевно забув що в тебе вже хозяіна нема))) терещука вигнали))) розлабся нема перед ким дупу лизати )))
Я до народ Показати IP 14 Березня 2014 08:37
Тільки коли у народа трапляється чп, народ починає дзвонити до бидла. Допоможіть, врятуйте!!!!!!
я до я до Я Показати IP 14 Березня 2014 21:36
идите родину защищайте!!! милиционеры домашние)))мамины сыночки
Анонім до о/У Показати IP 15 Березня 2014 20:41
Кличка була не "Лімарь", а "Лімаль", поганяло такє, це Ковальчук Віталій Васильович, 24.02.1977 р.н., житель м. Луцьк, пр. Відродження, 45 кв. 35, раніше неодноразово перевірявся по скоєнню злочинів пов'язаних із незаконними заволодяннями автотранспортних засобів, але у зв'язку із тим, що не працівники ОВС не змогли затримати його на "гарячьому" (згідно чинного законодавства), то у 2001 році був тільки засуджений за вчинення злочину передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України (зберігання наркотичного засобу, обіг якого заборонено - канабісу, для власного вживання, без мети збуту)
ШВИДКИЙ до Анонім Показати IP 7 Квітня 2014 10:45
КОВАЛЬЧУК ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ -АГЕНТ ЦРУ
Добродію з рівного до Добродій з Рівного Показати IP 14 Березня 2014 08:32
Ви добродію в себе в Рівному пропозиції давайте, А до нас не лізьте. Дмитра Біляєва особисто знаю як добру, чуйну людину. Можливо він і його загін і виконував якісь накази і отримував за це зарплату. Але чи можете ви з впевненістю сказати, що особисто ви б цього не робили, якби вам дали на роботі вказівку?
Ось,що нас чекає Показати IP 14 Березня 2014 00:55
http://vk.com/video-39558861_167774831#/video-39558861_168017864 ось "такий "прокурор нам потрібен ,саме такого добиваються у ПС.И тоді буде повний п....?! ...на відео прям Майка Москич - прокурор Волинськой обл.Це обличчя майбутнього прокурора, після того як пройде люстрація...
Анонім до Ось,що нас чекає Показати IP 14 Березня 2014 07:44
Давай Данильчука На УМВС, Лимаря на ДАІ. Москвича на прокурора, Тимощука на СБУ. Появиться надія окупації не Росією, а Євросоюзом, або Америкою.
народу до о/у Показати IP 14 Березня 2014 07:22
Дурню, це ти нам подякуй, що ходиш по вулицях на двох ногах і повний ріст, а не перебіжками по підворітнях. Якби не міліція (нехай і зраджена і деморалізована), твою хату вже перетрусили б такі упирі, як Білий і Данильчук. А на рахунок хапуг - не всі в міліції твоєї породи, не суди про всіх на прикладі себе, розумнику.
лучанину з увд до народу до о/у Показати IP 14 Березня 2014 21:49
слухайте ви під час майдану тікали з увд як воші!!!кого ви охороняли самі себе не смішіть)))і зараз коли правий сектор прийшов розбіжались як воші
Анонім Показати IP 14 Березня 2014 09:40
А МРЕО? там теж корупція!!!!
Анонім Показати IP 14 Березня 2014 09:48
навести порядок в МРЕО, все на грошах сидять
Анонім Показати IP 14 Березня 2014 09:56
МРЕО так як за кордоном і в Грузії. реєстрація авто за 20хв.
ще за Премєрства Юлі Показати IP 14 Березня 2014 10:33
Волиняни відмовилися від досвідченого та порядного генерала Швидкого... А дарма.Це один із тих генералів,який відмовлявся виконувати злочинні накази Міністерства МВС ще за Премєрства Юлії Тимошенниці...
лот Показати IP 14 Березня 2014 20:31
Люди не будьте дурними.Яка люстрація і міліція при владі майдаунів.
лучанину з увд Показати IP 15 Березня 2014 09:21
слухайте ви під час майдану тікали з увд як воші!!!кого ви охороняли самі себе не смішіть)))і зараз коли правий сектор прийшов розбіжались як воші
888 до лучанину з увд Показати IP 15 Березня 2014 15:05
Если к тебе завтра с автоматом в гости придут, посмотрю как ты будешь бежать, *****!
до 888 до 888 Показати IP 15 Березня 2014 18:20
с автоматом к вам ето смешно)))вы их сами отдали не чего было людей обижать
волинь Показати IP 28 Березня 2014 18:12
Куди втік начальник ДАІ Гайовий? Може надіється пересидіти? Не вдастся!!! Марш додому!!!
ти ткий мандела Показати IP 5 Квітня 2014 17:01
буде дон Педро