USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Хто може стати головним освітянином Волині

17 Березня 2014 18:07
Начальником обласного управління освіти та науки може стати Михайло Сташенко. Про це йшлося під час прийому громадян з особистих питань головою обласної державної адміністрації сьогодні, 17-го березня.

За кандидатуру Михайла Сташенка прийшов клопотати до голови ОДА викладач луцького вишу, а Григорій Пустовіт сказав, що ця персона вже розглядається як майбутній керівник управління освіти та науки ОДА.

«Колишній ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Михайло Сташенко – це людина відповідальна, патріотична, рекомендую його на посаду начальника обласного управління освіти та науки», - сказав викладач вишу Олександр Ханін.

Григорій Пустовіт наголосив, що цю посаду повинен обіймати не лише хороший освітянин, а й професійний менеджер, та додав, що Михайло Сташенко - у списку кандидатур на посаду керівника управління освіти та науки ОДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 170
Ну ну Показати IP 17 Березня 2014 18:29
В мене є друг - він гарно співає, да і в Свободі колись був. Там посади керівника департаменту - нема ?
БЮТ до Ну ну Показати IP 17 Березня 2014 19:14
Не підходить. На посади в ОДА проходять тільки підлабузники та нездари, головне виключна собача відданість нашому партійному керівництву і неперевершене вміння л***ти...
я Показати IP 17 Березня 2014 18:31
а чомуж не Кревська,
ти+ до я Показати IP 17 Березня 2014 21:40
Якщо Майдан стояв за таких спеціалістів, що не відповідають займаній посаді (це результати атестації, чи вже забули?), то дуже сумно!
нетерплячий Показати IP 17 Березня 2014 18:48
В одному з пунктів Громадського сектора Волині є такий абзац: "Також наголошуємо на тому, що посади у сфері державного управління не є політичними, щоб при їх заповненні керуватись партійною відданістю". А в нас якось так виходить, що всі призначенці - тимошенківці. Від Турчинова - до Пустовіта і нижче. Що це за засилля!? З завмиранням серця чекаю публічного обговорення цієї одіозної кандидатури, аби задати кілька незручних запитань з часів роботи в ВДУ і ВІЕМ.
Освітянка Показати IP 17 Березня 2014 18:48
Сташенко - науковець, і проблеми середньої школи від нього дуже далеко. Тут потрібен талановитий управлінець, а не математик.
Ліля до Освітянка Показати IP 17 Березня 2014 21:43
Невже вчителька початкових класів Валя?
Анонім до Ліля Показати IP 17 Березня 2014 21:46
Невже скандальна Ліля?
Якщо до Ліля Показати IP 17 Березня 2014 22:00
Якщо ви та сама Лілія Богданівна, якщо ви пишете тут неадекватні коментарі, то хочу вам сказати наступне: Коли Ви були вчителькою української мови в 23 школі м. Луцька - Ви користувались великою повагою серед учнів. Ви така була спокійна на вигляд людина і гарна жінка, мудра, Вас слухали на уроках, як нікого. Невже щось вас настільки зкурвило вибачте на слові? Дуже хочеться вірити, що це НЕ Ви автор тих гавнокоментарів, які тут написані про заступників!
патріот до Освітянка Показати IP 17 Березня 2014 22:01
Проблеми середньої школи в тому що вчителі вже не знають що купляти собі на день народження, а батьки віддають останні копійки щоб їхні діти не відрізнялись від інших. Хіба заради цього загинули герої на майдані ??????????
Анонім до патріот Показати IP 17 Березня 2014 22:11
Тут проблема, як когось опорочити, щоб дупу на кріслі пригріти, які діти, які батьки, які вчителі...
Освітянка до патріот Показати IP 18 Березня 2014 13:50
Працюю в школі більше 20 років, і ще ні разу жодного подарунка не одержала, крім квітів традиційно на 1 вересня, 8 березня та останній дзвінок. А якщо ви справді патріот, то запропонуйте вихід із ситуації, коли державних коштів у освіті ледве вистачає на зарплату вчителям і харчування для дітей. Дійшло до того, що вчителі за власні кошти купують канцтовари на школу і ремонтують офісну техніку.
Василь до патріот Показати IP 18 Березня 2014 13:53
такими питаннями відає прокуратура, а не начальник управління освіти. якби не давали, той ніхто не брав.
Вчитель з села до патріот Показати IP 18 Березня 2014 15:26
Шановний, так званий патріот. Якщо ви нормально себе почуваєте і пишете тут таке, то ви хвора людина, яка цього не усвідомлює. А якщо у вас дійсно температура, то почекайте, поки вона спаде. Тоді вже пишіть коменти. В школах на селі батьки НЕ ЗНАЮТЬ В ЩО ОДІТИ своїх дітей. І таких дітей багато. А героїв не зачіпайте. Якщо вам відомо про поодинокі випадки-звертайтесь до відповідних органів, а не поливайте брудом всіх вчителів. Це, напевно, чи не єдині працівники, які дійсно роблять багато хорошої і потрібної роботи за малу зарплату.
Вчитель з села до патріот Показати IP 18 Березня 2014 15:30
"Узок круг этого лба (у патриота) и страшно далек он от школы". Щось подібне писали давно, правда про інших, але до Вас підходить:)
журналіст Показати IP 17 Березня 2014 19:11
Він буде знімати з полиці "Математичну енциклопедію" і всім показувати, яку геніальну формулу вивів і як вона проштовхнула наших темних до цього землян вперед, до прогресу. На цій посаді потрібна гнучка людина, а та "відповідальність", яка йому присутня, буде шкодити і без того зруйнованій освіті. Через такі "якості" характеру він три роки не розмовляв з ректором ВДУ Олексеюком, а останній три роки шукав шляхів, як позбутись цього "лобачевського". Життя влаштоване так, що "відповідальності" і "патріотичності" в деякому вигляді іноді викликають спротив в середовищі. Веду до того, що негативні риси характеру людини нерідко бувають приємніші, ніж гідність. Сташенко належить до цих "відповідальних" і "патріотичних".
111 до журналіст Показати IP 17 Березня 2014 21:04
Якщо Ви журналіст, соромно за сьогоднішню журналістику. Навчіться цінувати людей та їх професіоналізм
ІННА Показати IP 17 Березня 2014 19:12
страшно ,що робиться в Україні, а ще страшніше, що на Волині! Кого призначають на посади, невже на Волині не має розумних людей, а лише Гудзі,Шиби і їх шайка!
Пустоцвіт до ІННА Показати IP 17 Березня 2014 19:16
Як це немає достойних??!! А Я?
Логіка Показати IP 17 Березня 2014 19:23
Не підходить сташенко на цю посаду. Нема у нього таких якостей
викладач Показати IP 17 Березня 2014 19:25
Корупціонер і хабарник - це є Сташенко. Ще Сташенко член БЮТу. Тому, для Пустовіта, це своя людина, як і для партії. А скільки проти Сташенка кримінальних справ відкрили?! А скільки накрав коштів, коли був ректором Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти?! Нічого не змінюється, одних ворів міняють.на інших. А взагалі це справа для ПРАВОГО СЕКТОРА! Хай вони цією людиною займуться!
хм до викладач Показати IP 18 Березня 2014 09:08
так він же жид пархатий
Волинянил Показати IP 17 Березня 2014 19:28
Людоньки, рятуйте Волинь!!!!!!! Гоніть в шию того Пустовіта!!!!!!!! Ну навіщо ті знущання та експерименти над волинянами.
Петро Показати IP 17 Березня 2014 19:35
А чому не Табачник? Досвідчений кадр ...міністром був...Якщо таких як Сташенко поставити керувати освітою після революції, то на що така революція? Там в обласному управлінні освіти Таранчук є...це був би непаганий варіант для освіти.
лучанин-освітянин до Петро Показати IP 17 Березня 2014 20:51
Хоч таранчук і бютівець. Але Юліан Віталійовича, знаю. Хороший спеціаліст. Хомич ніби і почав непогано але як начальник - за своїх підлеглих, то перепрошую яєць не має))). Аби не хабарниця - загрева!!!!!!!!!
Оленка до лучанин-освітянин Показати IP 17 Березня 2014 20:55
Не хвилюйтесь, Загрева не пройде. Екс-чоловік прикладе для цього максимум зусиль.
БОТ до лучанин-освітянин Показати IP 17 Березня 2014 20:59
Програшна стратегія піару пане...
Анонім до лучанин-освітянин Показати IP 17 Березня 2014 22:36
ТАРАНЧУК!? До вершини кар'єри, як до вершини гори- добираються тільки орли і повзаючі.. Так от Таранчук... (не орел). Не вдалося після Поповича начальником стати, і зараз не вдається, як з приходом Хомича стрілки почав переводити, щоб Башкаленко не випер, так і з його уходом виливаєте на інших лайно, що у вас в душі?
підлеглі до лучанин-освітянин Показати IP 17 Березня 2014 23:09
Аби ЗАГРЕВА!
Аналітик Показати IP 17 Березня 2014 19:36
Цілком не погана кандидатура - толерантний, цікавий у спілкуванні, думає на 10 кроків вперед. Освітяни його поважають, не тільки Волинські, а й у Києві. Професійний, науковець. Думаю буде хорошим варіантом для Волинської освіти. Знаю, він був заступником (по моєму у Лювові). Також можна розглянути декілька кандидатур, з науковців-освітян, наприклад, людина, яка очолювала тільки вищу школу в весь період своєї кар'єри, поступиться рівнем компетенції особі, яка працювала у сфері, як вищої так і загальної середньої освіти. Або яка управляла сталим колективом управління (Загрева В.Я.- кандидатура нічим не поступається М.О. Сташенку, до того ж знає ситуацію, як в області на всіх освітніх рівнях, так колективом управління освіти керувала, відмінний адміністратор), або ж Вітюк В.В.
Анонім до Аналітик Показати IP 17 Березня 2014 19:38
Загрева чи Таранчук, а Сташенко - заступник
п до Анонім Показати IP 17 Березня 2014 19:52
Сташенко більш на заступника підійде. Варіанти для освіти - це Таранчук і Загрева. Вони колектив знають. До них звикли. До того ж робити перевороти саме в освіти не потрібно "В освіти Револіції не треба". А щодо вибору між Таранчуком і Загревою - Таранчук 30%, Загрева - 70% (моя суб'єктивна думка)
1234 до п Показати IP 17 Березня 2014 19:59
20% на 80%
111 до 1234 Показати IP 17 Березня 2014 20:14
Не смішіть. 95% на 5%
777 до 111 Показати IP 17 Березня 2014 20:18
Погоджуюсь, але 5% на 95%
і до Аналітик Показати IP 17 Березня 2014 20:13
ОБОВ'ЯЗКОВО РОЗГЛЯДАТИ ДЕКІЛЬКА КАНДИДАТУР!!!
Анонім до Аналітик Показати IP 24 Грудня 2014 18:32
Шановний Аналітик, а ви часом не Рудь О.В., яка спить і бачить свого "Патрона", чи хто він вам, на теплому місці?
Овва! Показати IP 17 Березня 2014 19:40
ПРИГОТУЙСЬ!!! ЗАРАЗ ТУТ БУДЕ ЖАРА!!!!
Анонім до Овва! Показати IP 18 Березня 2014 20:12
ВОНИ ЗА ЮЛІАНА!!!!!!!!!!!!!!!!!
Голос народу Показати IP 17 Березня 2014 19:57
Сташенко не поганий, проте з недавніми скандалами не треба його начальником, це може викликати резонансні думки і вислови серед освітян. Чому не розглянути Загреву наприклад?
народ до Голос народу Показати IP 17 Березня 2014 20:03
було б не погано.
лучанин-освітянин до народ Показати IP 17 Березня 2014 21:01
Буде дуже погано. Ви певно маєте відношення до освіти перепрошую як я родич Біла Гейтса. Або не знаєто шо та наволоч загрева творила поки була заступником!!! Або хіба це ви валентино ярославівно тут сидите і собі дефірамби строчите))))
Анонім до лучанин-освітянин Показати IP 17 Березня 2014 21:04
Вона і зараз заступник і прекрасно працює. Перш ніж ви ще щось напишете хочемо поставити Вас до відома - Колектив управління освіти і науки дуже поважає Хомича, Таранчука, Загреву і їх образити не дасть. Діалог завершений, ключові слова "Дуже поважає". До побачення.
освітянин-вчитель до Анонім Показати IP 17 Березня 2014 21:17
Загрева у відпустці по догляду за дитиною (онукою). І зараз вона працює... - ніяк не працює... так шо інфа застаріла на рахунок "прекрасної праці"...
ООО до освітянин-вчитель Показати IP 17 Березня 2014 21:25
І ВОНО ЩЕ ВЧИТЬ ДІТЕЙ... ТИ НА УРОК ЯК ПРИХОДИШ, ТАКОЖ УЧНЯМ КАЖЕШ "ну шо братва, інфа сьгодні на уроці у нас така..."?
очко до ООО Показати IP 17 Березня 2014 21:29
та це тітушки
ааа до ООО Показати IP 17 Березня 2014 22:50
і воно не знає шо написати, того доколупується до слів...
333 до лучанин-освітянин Показати IP 17 Березня 2014 22:52
Тільки наволоч могла написати такий коментар. Валентино Ярославівно, не звертайте уваги на таких подонків!
Знаю до лучанин-освітянин Показати IP 17 Березня 2014 23:24
Водку тобі жерти не давала)
Анонім до Знаю Показати IP 24 Грудня 2014 18:35
Стільки водки як жре Загрева, то не кожен мужик може випити
лучанин-освітянин до Голос народу Показати IP 17 Березня 2014 20:57
Ні хабарниці загреві!!!!!!
Анонім до лучанин-освітянин Показати IP 17 Березня 2014 21:01
Докази в студію, або правий сектор до тебе Лучанине - освітянине.
василь Показати IP 17 Березня 2014 20:03
А чи був Сташенко на Майдані? Підтримав нашу революцію? Виступав проти Януковича? - Ні. Сидів тихенько у ВІППО, ховався. Чекав поки хлопці гинули на Майдані, щоб потім керівне крісло в освіті освоїти. Ви Сташенка хоч на одному Народному Віче бачили? Ось і вся відповідь. Йому на керівних посадах робити нічого.
василю до василь Показати IP 17 Березня 2014 21:15
Можна подумати Таранчук був на Майдані. Сидів в управлінні освіти та строчив листи про заборону в участі в мітингах на майдані.
васько до василю Показати IP 17 Березня 2014 21:56
Загреву, святою побачили? Та що на майдан прибігла першою!... Справа не в майданах а в попередній роботі людини. Якщо він ніде не працював(як заступник ОДА))))), а як працював та чорт зна де(бондарь - козел) то куди його ставить? І на в партійях справа хай би був і від регіонів і від свободи аби був місцевий не з донецька і як то кажуть не перший рік вкурсі!)
ЗНАЮ до васько Показати IP 17 Березня 2014 22:16
Таранчук хотів бути начальником після ПОПОВИЧА, йому це не вдавалось і він тишко-нишком (щоб Башкаленко не бачив) їздив на голові у Хомича, плів інтриги, а під удари ставив інших, а зараз його прихвостні пишуть йому тут дефірамби! Він навчив? Його ПОЧЕРК!!!
Заказушка Показати IP 17 Березня 2014 20:05
Заказиком попахує. Прийшов до Пустовіта викладач (член Ботьківщини) спеціально, щоб за Ректора на посаду попросити...
Волинянин Показати IP 17 Березня 2014 20:14
АНЕКДОТ про дурний СОН: Бувший шкільний викладач допризивної підготовки Пустовіт призначає керівника управління освіти та науки Волинської ОДА..
Беркут до Волинянин Показати IP 17 Березня 2014 20:25
Беркут и расияне за Сташенка, нянечки та прибыральницы дитячих садочкыв - за Загреву, а справжны професионалы освити за дыйсно достойну людину - Таранчука !!!
Анонім до Беркут Показати IP 17 Березня 2014 20:28
Оце толерантний контингент... Прямо як ТІТУШКИ ЗА ЯНУКОВИЧА))). Чи то всі освітяни такі?
Сокол до Беркут Показати IP 17 Березня 2014 20:30
Не позорьте Юліана Віталійовича такими висловлюваннями. Справжні освітяни пишуть толерантні коментарі, підтримані конкретикою!
АААААААААААА до Беркут Показати IP 17 Березня 2014 20:32
ТІІІТУУШКИ НА САЙТІ ВОЛИНСЬКИХ НОВИНН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! АААААААААААААА
я проти Показати IP 17 Березня 2014 20:15
За що боролись? Ніхто не бачив цього типа на жодному віче. Він зайняв очікувальну позицію і чекав, чия візьме. Як у тому анекдоті: у війну трахав в тилу жінку фронтовика, а після війни шукав себе в списку нагороджених. Не пройде ця кандидатура, а в противному разі буде майдан з освітян. В нас є далеко більш гідні люди! Загрева - достойна кандидатура.
Ха-ха-ха! до я проти Показати IP 17 Березня 2014 21:27
Ох, яка достойна Загрева? Не смішіть! ..Більше півроку просиділа в декреті. Виявляється, так достойні ПІРІЖІВАЮТЬ за освіту!!! А може на Майдані в Києві АЧІКУВАЛА ПАСАДИ??? ХІ-ХІ!
тарас ш. до Ха-ха-ха! Показати IP 17 Березня 2014 21:39
в якому декреті? вона вже стара
знаючий до тарас ш. Показати IP 17 Березня 2014 21:58
відпустка по догляду за дитиною(внучка)
Ха-ха-ха! до тарас ш. Показати IP 17 Березня 2014 22:04
Незабаром 9 місяців буде, як кинула волинську освіту-сиротинушку напризволяще.Ох як Валі шкода всіх волинських учнів? Ах-ах!! КЛАСНИЙ заступник?? Мабуть Майдан в Києві готувала, щоб ПАБЕДІТЬ Хомича?? ХІ-хі!
В.Є. до Ха-ха-ха! Показати IP 17 Березня 2014 22:17
Хворий коментатор...
Анонім до В.Є. Показати IP 17 Березня 2014 22:49
Коментатор мабуть перетрудився...
ох до Ха-ха-ха! Показати IP 17 Березня 2014 22:26
Читаю і сльози на очі находять. Хомича ПАБЕДІЛІ ті кого вчасно не звільнив (а просто попередив не рипатись) перед виходом Поповича на пенсію БАШКАЛЕНКО!!!
ну ти і до Ха-ха-ха! Показати IP 17 Березня 2014 23:11
с...ка
Ах! до Ха-ха-ха! Показати IP 17 Березня 2014 23:54
Яка обізнаність... і в фактах і в датах...
Анонім до Ха-ха-ха! Показати IP 18 Березня 2014 10:01
Мабуть тебе заступником на час декрету не взяли? НЕВДАХА
т до Ха-ха-ха! Показати IP 17 Березня 2014 23:51
Погані коментарі тут пише лише один неадекват, обділений життям і розумом. Видно між рядків.
Любомльчанин Показати IP 17 Березня 2014 20:18
Не знаю хто буде "головним асвітянином Волині", але знаю одне - женіть з Любомля Стрільчука !!!
Славко Показати IP 17 Березня 2014 20:35
По тому, що бачу треба вже нова революція. Вивести всіх колишніх на майдан та розстріляти...щоб більше г..но не спливало. Батьківщина взяла владу і вже ганьбиться. Сташенко своє відкерував.
СлавковI Показати IP 17 Березня 2014 21:13
А Тим кого призначають одразу привселюдно вiдрубувати праву руку - щоб не крав у майбутньому! I Погоджувати призначення з бабою Ганною, бо вона ж теж громада!
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І Показати IP 17 Березня 2014 21:22
ВОНИ В ШОКОВІ... (В ШОКОВІ З КОМЕНТАРІВ)
вони Показати IP 17 Березня 2014 21:27
Ми за Загреву
і ми до вони Показати IP 17 Березня 2014 21:33
Валентина Ярославівна, хватить собі тут дефірамби писать!!! Сидите в декретній відпустці то сидіть далі. Ач як заворушились на намазене медом місце!
і ми до і ми Показати IP 17 Березня 2014 21:37
Як путін прийде, то перш за все буде губернаторів і начальників мазати тільки не медом... Хай лізуть БЮТІВЦІ!
ода до і ми Показати IP 17 Березня 2014 22:03
тільки ми не Валентина Загрева)
ще вони до і ми Показати IP 17 Березня 2014 22:43
За Загреву
ще вони до нас до ще вони Показати IP 17 Березня 2014 22:52
загреву на кол, хабарницю!!!!
Анонім до і ми Показати IP 17 Березня 2014 22:58
Валентино Ярославівно не пишіть собі діферамби (Ви їх і не пишете, і ніколи себе не хвалите). Ми напишим - це за Вас! З ВЕЛИКОЮ ПОВАГОЮ, ЗАВЖДИ ВАШ КОЛИКТИВ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ!
ти не ми до і ми Показати IP 17 Березня 2014 23:16
В тебе роздвоєння особистості - психічно-хвора людино? Ти не можеш відповідати за весь колектив. Ми хочем одного -ДОСТОЙНОГО КЕРІВНИКА!
знаю Показати IP 17 Березня 2014 21:34
Сташенко як почитає коментарі, то сам втіче, відмовиться бути начальником таких людей, що пишуть тролячі коментарі. Або - це не працівники управління пишуть - там толерантні люди!
неупереджений Показати IP 17 Березня 2014 21:41
напевно цю новину читає зараз 6-8 людей(які опосередковано чи прямо) які мають відношення до обл УОН і навипередки хвалять своїх босів або обкладають 3-поверховими. Але думаю є сенс дослухатись до їхньої думки при виборі начальника... Бо судячи з коментарів шось забагато хорошого тут понаписували і за Таранчука і за Загреву і Стешенка...
Об'єктитвний до неупереджений Показати IP 17 Березня 2014 22:00
А чому не Констанкевич? Член ВО "Свобода"...
неупереджений до Об'єктитвний Показати IP 17 Березня 2014 22:20
думаю, що є певна специфіка роботи в кожній установі. Костанкевич пропрацювала в університеті, який не підпорядковується обл ОУН. До упорядкування, додаються школи + позашкільна освіта. Там своя специфіка. Хіба якби була заступником років хоч би 2-3 була б в курсі. А то брати "спеціалістів" від партій які працювали... деінде, - сфера освіти загнется. Палиця може б і поставив би свою людину але це має бути спеціаліст по галузі.
До слова до неупереджений Показати IP 17 Березня 2014 23:12
А Констанкевич - людина мудра і працелюбна. І якщо їй у чомусь не вистачить знань, то вона ночі не спатиме. а свого доб"ється. Молодець жінка! У ВНУ роботу підняла на 100%.
Справедливість до До слова Показати IP 18 Березня 2014 08:39
Ну і нехай сидить у СНУ і глядить університет
КРИТИК до Об'єктитвний Показати IP 18 Березня 2014 09:34
Констанкевич - не член ВО "Свобода", а член ВО "Майдан", ідеї якого не для неї!
Альтернатива Показати IP 17 Березня 2014 21:50
ВАЛІДЕ СУЛТАН СУЛЕЙМАН
о до Альтернатива Показати IP 17 Березня 2014 22:06
Те що треба)))
хі до о Показати IP 17 Березня 2014 22:07
100%)))
анонім Показати IP 17 Березня 2014 22:23
Стельмащук має бути начальником
Ржака до анонім Показати IP 17 Березня 2014 22:29
О хабарник!!!! Розгільдяй, пеньок.... Зарплати не плате.
Анонім до Ржака Показати IP 17 Березня 2014 22:31
о!!!! та він вже на нікорагуа давно живе, освіту покинув, сказав - буде з тихого океану мандарини на майдан поставляти)))
анонім до ржаки до Ржака Показати IP 17 Березня 2014 22:38
А Стальмащук зарплату платить він же не казначейство,а своэю працею в ОСВІТІ довів-КЕРІВНИК!!! І його Батько покійний був поважний Вчитель ВОЛИНІ
Ігоре ми Вас любим до Ржака Показати IP 17 Березня 2014 22:38
ДУЖЕ!!!
Вчителька до Ржака Показати IP 18 Березня 2014 09:08
Я як досвідчений освітянин! Скажу, що Стельмащук порядна людина, мудрий керівник. Центр один із кращих в Україні, а начальником управління я бачу Загреву В.Я. А ті люди, котрі пишуть різну гидоту... є свідчення низької культури та виховання!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
фахівець до анонім Показати IP 17 Березня 2014 22:37
Якби ти говорив про батька (цього бездаря з центру наукової творчості) то чоловік в освіті поважний! А синок його хабарна скотина!!! яку не лструвати треба а розстрелятИ!!!!!
неупереджені до фахівець Показати IP 17 Березня 2014 22:41
Пише всі гадості один троль, ще й до Стельмащука добрався! Ми тебе бидло розкусим, і пролюструєм за такі слова про людей, які тут згадуються. В управлінні освіти мудрі люди, поважають один одного!
бидло до неупереджені Показати IP 17 Березня 2014 23:17
азаза. абир...
Указка до неупереджені Показати IP 18 Березня 2014 09:12
Хочеться подивитись на бидло, яке пише цю гидоту!!!!
Анонім до факхівця до фахівець Показати IP 17 Березня 2014 22:45
А що ж там хабарити можна в цьому Центрі НТТУМ знаю Ігоря Стельмащука років 15-досі живе в 1-но кімнатній квартирі
живу на 33-му до Анонім до факхівця Показати IP 17 Березня 2014 23:13
Здається мені(років 10-15 назад) на місці снігової королеви був автодром, бесейн, що належали цнтум. А зараз що і чиє?
Анонім до фахівець Показати IP 17 Березня 2014 22:47
Знала б хто, язика вирвала б.
Турійчаночка Показати IP 17 Березня 2014 22:25
Не знаю хто буде головним освітянином на Волині, але в Турійську потрібно змінити негайно головну "освітянку-хабарницю", яку судили за хабарництво в освіті, але маючи достойного покровителя, вона знову працюе. Чуе Надія Михайлівна смаженим і починае збирати гроші на майдан, хоче як завжди вийти сухенькою із води. Дуже прошу, щоб Правий сектор перевірив "освітянку-хабарницю" чи відповідае вона займаній посаді.
Тетяна Показати IP 17 Березня 2014 22:39
Мені дуже смішно, що Сташенка рекомендує Ханін Г. Написано, що Ханін викладач університету СНУ. Хочу сказати, що викладач він лише на папері, а насправді пари за нього читають інші люди. Невже, такі особи повинні рекомендувати людей на такі посади? Нічого не міняється. Одні недолугі керівники міняються на інших, просто з інших партій. Ну невже не можна знайти чесну, відповідальну людину на цю посаду. Дуже шкода.
Українка до Тетяна Показати IP 17 Березня 2014 23:01
Те, що Партія каже народу до дупи. Хватить партій і політиканства. Заполітизовані всі. Треба мудрих, чесних, компетентних людей своєї справи. Так, як бачу - дуже мало таких... Треба було під час Народних Віч пропозиції по всіх посадах надавати, а то до якогось питання вчепимось, покричимо , як пташки- ворони і порозходимось....І на одинці огризаємось. Збиратися- вирішувати всі нагальні питання - "ОПТОМ" , а кандидатури в "роздріб" Місцевим громадам - більше повноважень (суди, прокуратури, міліція, начальників державних і бюджетних установ, організацій має народ перевірених людей призначати)!!!!
Анонім до Тетяна Показати IP 18 Березня 2014 09:23
Ханін такий викладач,як і всі. пари вів в мене і ніхто крім нього. так,що ваша інформація не достовірна, шановна.
KKK Показати IP 17 Березня 2014 23:22
Толстіхіна Л.М. - начальником управління!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ролік до KKK Показати IP 17 Березня 2014 23:31
О того? да-да!!!
мандат до ролік Показати IP 17 Березня 2014 23:32
Я голосую за Леоніда Миколайовича!
турист до KKK Показати IP 17 Березня 2014 23:33
підтримую, у разі окупації путіним може домовиться з земляком :)
О!! до турист Показати IP 17 Березня 2014 23:34
То він земляк Путіна? Е ні! не будем за такого голосувати...)
туристу до турист Показати IP 17 Березня 2014 23:36
А він хабарник? Корупціонер? накрав? Хто такий?
БББ до KKK Показати IP 18 Березня 2014 09:28
До речі згадали Толстіхіна - першого прислужника Клімчука, який передав Миколайовичу табір у Гаразджі, а Толстіхін за оздоровчі гроші купив собі машину, сину будує хату, в цьому допомагає йому його Галюня - директор МАН, яка за кожну талановиту дитину - призера бере валютою!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Турист2 до БББ Показати IP 18 Березня 2014 10:12
Хату .... так побудував, якщо цей недобудований сарай можна назвати "ХАТОЮЮЮЮ". І все життя їздить на "Запорожці". Оце вже хабарник.
ППП до БББ Показати IP 18 Березня 2014 10:13
Яка обізнаність! Ви певно самі відкат отримали? Чи на шось там надієтесь? Ану в прокуратуру давайте сходимо! Там розберуться!
БББ до ППП Показати IP 18 Березня 2014 10:44
БББ до ППП!!! Льоня!! Після оздоровлення ти пересів із Запорожця на нового Лануса!!! А СИН????
ООО до БББ Показати IP 19 Березня 2014 11:31
А я знаю хто написав цей коментар. Жіночко схаменіться Вас життя так нічому і ненавчило
тут напевно... до ООО Показати IP 19 Березня 2014 11:52
...напевно горбату тільки могила виправить.
Прокурор до БББ Показати IP 18 Березня 2014 20:15
Йду перевіряти МАН!!!
Анонім до KKK Показати IP 18 Березня 2014 20:14
Ні!! Таранчук
спостережливий Показати IP 17 Березня 2014 23:39
4 коментарі підряд з 1 хвилиною різниці. ти один чи за 3-х "коментаторів" пишеш?))
Анонім до спостережливий Показати IP 17 Березня 2014 23:43
Так! Я місцевий троль!
троль до Анонім Показати IP 17 Березня 2014 23:44
Про путіна - не мій
ssg Показати IP 17 Березня 2014 23:52
Сташенка! Він ще за часів Олексеюка у ВДУ був автором корупційних схем які були пов`язані з вступом. Викривши це Олексеюк його спочатку ізолював а пізніше вигнав. І схоже на те, що далі буде...!
Модератор Показати IP 18 Березня 2014 00:02
Ну давайте тролі. З початку: Сташенко, Загрева, Таранчук, Стельмащук, Толстіхін і по кругу как в коментарях Сташенко, Загрева, Таранчук, Стельмащук, Толстіхін Сташенко, Загрева, Таранчук, Стельмащук, ТолстіхінСташенко, Загрева, Таранчук, Стельмащук, ТолстіхінСташенко, Загрева, Таранчук, Стельмащук, ТолстіхінСташенко, Загрева, Таранчук, Стельмащук, ТолстіхінСташенко, Загрева, Таранчук, Стельмащук, ТолстіхінСташенко, Загрева, Таранчук, Стельмащук, ТолстіхінСташенко, Загрева, Таранчук, Стельмащук, ТолстіхінСташенко, Загрева, Таранчук, Стельмащук, ТолстіхінСташенко, Загрева, Таранчук, Стельмащук, ТолстіхінСташенко, Загрева, Таранчук, Стельмащук, ТолстіхінСташенко, Загрева, Таранчук, Стельмащук, ТолстіхінСташенко, Загрева, Таранчук, Стельмащук, Толстіхін. Хто більше накакає - тому медаль управління освіти з факсеміле Табачника))))
Юлія Показати IP 18 Березня 2014 08:47
А чи не спитати самих освітян? Зробити таємне анкетування, запропонувавши декілька кандидатур. Кому як не їм вирішувати, хто буде за керівника? А то розвели тут балаган. Звичайно, всім добрим не будеш.
совість Показати IP 18 Березня 2014 08:49
І взагалі яке відношення Ханін, викладач вишу (аж незазначено якого) має відношення до управління освіти , щоб рекомендувати кандидатури начальників? Що так добре знайомий з специфікою роботи? Нехай у виші порядок наводить!
Юлія Показати IP 18 Березня 2014 09:33
сташенків-жидів нам не треба!
Факт Показати IP 18 Березня 2014 09:47
На посаду начальника найбільше підходить Загрева В.Я. Треба провести анкетування серед працівників управління і обласних установ
ВСІМ ПІДРЯД Показати IP 18 Березня 2014 10:06
ХОМИЧ! ВИКЛЮЧТЕ ІНТЕРНЕТ ТИМ НЕРОБАМ!!! БО ТІЛЬКИ СИДЯТЬ ТУТ І СТРОЧАТЬ ДОНОСИ АНОНІМНІ!!!!
Анонім до ВСІМ ПІДРЯД Показати IP 18 Березня 2014 10:11
та фігня, Хомич пішов...
Всі Підряд до ВСІМ ПІДРЯД Показати IP 18 Березня 2014 10:23
Як то " Виключіть інтернет"? А ЕЛЕКТРОНКИ Ж не буде)))))!!!!!!!!!!!!!!!!
ВСІМ ПІДРЯД Показати IP 18 Березня 2014 10:33
МОДЕРАТОРЕ!!! ВИДАЛІТЬ ДАНУ НОВИНУ, ПОКИ ЦІ ПРАЦІВНИКИ НЕ ПОБИЛИ КЛАВІАТУРИ І МОНІТОРИ ПО "ОБИДВА БОКИ" МОНІТОРІВ!!
ghja до ВСІМ ПІДРЯД Показати IP 18 Березня 2014 10:40
Поштаручка нові купить
Луцьк Показати IP 18 Березня 2014 10:47
О Господи-це повний піпец. За що гинули молоді наші хлопці, щоб ставити цих старих пердунів,колишнік посіпак режиму комуністичного і Янека. Чого ж ви не робити, як кажете.Ні одного ворюги не ставити до влади,хто уже в ній був.Чи що усі поглохли і осліпли.Як ставити цього Сташенка,Як його за хабарництво поперли з інституту удсоконалення вчителів. А Загрева- це та ж жіночка цього нелюда Загреви корупціонера і олігарха.Кінець, а за інші кандидатури говорити не хочеться.Сатана окупував світ.Молоду людину до керма,вчтеля молодого,який ніколи не був при владі. Вим згідні?
Анонім до Луцьк Показати IP 18 Березня 2014 10:59
Освітяни. Ми не згідні з вашим упередженим коментарем. Ви не знаєте цих людей, якщо таке пишете! Бійтесь БОГА!!!!!!!!!
знаючий до Луцьк Показати IP 18 Березня 2014 14:04
відносно Загреви помиляєтесь, олігарх вже давно з нею розлучився і має молоду дружину і маленьке дитя
Лучанин Показати IP 18 Березня 2014 10:57
При чому тут Стельмащук, Толстіхін, чи Лілія Богданівна вони що рвуться до влади чи що?
лучанин до Лучанин Показати IP 18 Березня 2014 11:05
Ні ви не розумієте! Тут є пару-трійко-четвірко (може п'ятірко)... зависників які хочуть одне одного облити брудом і ще, напевно, впевнитись хто пише їм коменти і звідки. "Сантабарбара" може і цікава, але для них тільки. Бо в них наболіле одне місце у всіх. А нам вже не цікаво. Я учора перестав читати після 20.00. А сьогодні глянув, то не жахнувся, а "офігєл", з таких словечок...
Директор Показати IP 18 Березня 2014 11:34
Мене менше всього цікавить хто очолить освіту Волині Думаю ,що таких хапуг як дзямулко чи хомич там не буде Але й в Любомлі керівнику хабарника і його подрузі Галині Сев... дадуть в ср...у копня Хватить знущатись з освітян любомльщини ,має наступити кінець поборам!
Андрій Анонім Показати IP 18 Березня 2014 12:28
Яка ЗАГРЕВА??? Вона страшна хабарниця, підла людина і немає ніякої поваги серед завучів та директорів шкіл.
DJYB до Андрій Анонім Показати IP 18 Березня 2014 12:37
Хто буде начальником - має вирішувати Колектив управління. Ми Не проти Загреви - порядна професійна людина, і далеко не хабарниця (хто пише протилежна той Бога не боїться), хтось може не проти Сташенка, Таранчука і т.д. А серед директорів обласних закладів освіти немає директора з ім'ям Андрій
щ до DJYB Показати IP 18 Березня 2014 20:11
Таранчук
!!! Показати IP 18 Березня 2014 13:41
ЗАГРЕВА!!!!!!!!
Анонім до !!! Показати IP 18 Березня 2014 20:13
Юліан Віталійович лучший!!
Волиняни Показати IP 18 Березня 2014 14:07
Освіта і медицина корумповані галузі Малоймовірно ,що тут колись буде порядок !
лучанка Показати IP 18 Березня 2014 14:54
А як вам кандидатура директора гімназії №4 ім. М.Левицького Мишковця Олександра Андрійовича? Гімназія під його керівництвом процвітає.
Ч до лучанка Показати IP 18 Березня 2014 14:59
Не погана людина і професіонал. Але думаю управління освіти і науки знає якого безпосереднього керівника хоче) Потрібна людина з досвідом управління саме освітою всієї області. Загрева більш за все.
лучанка до Ч Показати IP 18 Березня 2014 15:05
Але ж Загрева глядить внучку і, здається, за межами України
придуркуватій шо за Показати IP 18 Березня 2014 15:19
сидить от якесь ди б***л ьне по ту сторону екрану і заладило "загрева і загрева!" Вже інших людей згадувать починають. А воно як старий порепаний грамофон на якому заїло пластинку "загрева і загрева!" Скільки тобі, продажній шкурі платить за один коментар твоя загреба?!?!
Герої Цієї поеми Показати IP 18 Березня 2014 19:59
Не беріть до уваги каментарі незараєстрованих користувачів. це в ліпінах інтернет провели.
противсіх до Герої Цієї поеми Показати IP 19 Березня 2014 11:37
Я так бачу, половину управління освіти туда вивезти треба.))) ахаххаахха
Анонім до противсіх Показати IP 22 Березня 2014 18:09
Хомича в першу чергу
За Ю.В. Показати IP 18 Березня 2014 20:03
ЗА ТАРАНЧУКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ЗА ТАРАНЧУКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ЗА ТАРАНЧУКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ЗА ТАРАНЧУКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ЗА ТАРАНЧУКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ЗА ТАРАНЧУКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ЗА ТАРАНЧУКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ага Показати IP 18 Березня 2014 20:10
ТАРАНЧУК!