USD 28.10 28.30
  • USD 28.10 28.30
  • EUR 31.90 32.15
  • PLN 7.00 7.07

З Волині до війська має піти ще тисяча мобілізованих

З 20 лютого на Волині розпочався другий етап четвертої хвилі мобілізації. До війська мають піти близько тисячі волинян.

Про це стало відомо під час оперативної наради у голови облдержадміністрації сьогодні, 23 лютого.

Нагадаємо, на Волині не виконали мобілізаційні завдання, поставлені обласному військовому комісаріату в рамках першого етапу четвертої хвилі мобілізації. До 20 лютого набрали 78% від необхідної кількості особового складу.

Так, «недобір», повідомив тимчасово виконувач обов’язків військового комісара області Роман Кулик, на Волині складає 200 осіб. Натомість, з 20 лютого стартував другий етап четвертої хвилі, в рамках якого мають набрати ще 800 чоловік, що складає 40% від всього мобілізаційного завдання обласному комісаріату на 4 хвилю. Крім цього, під час 2 етапу мають мобілізувати тих, кого не добрали. Тож загальна кількість військовозобов’язаних, яких мають призвати до завершення четвертої хвилі – більше тисячі волинян.

Основні спеціальності, яких потребує військо: артилеристи, зв’язківці, спеціалісти інженерних військ, сапери, медичні спеціалісти та кухарі. До слова, на Волині до війська під час 4 хвилі мобілізації пішов 131 доброволець.

Роман Кулик повідомив, що з-поміж тих, хто проходив медичні огляди, лише 35% були придатні до військової служби.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus