USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Уже три луцькі котельні – без газу

29 Лютого 2016 15:55
ПАТ «Волиньгаз» відключив від постачання три котельні через систематичну несплату боргу, який сягнув 22 мільйонів гривень ДКП «Луцьктепло».

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини розповіла прес-секретар ПАТ «Волиньгаз» Віталіна Юхименко.

Нині ДКП «Луцьктепло» боргує «Волиньгазу» 22 мільйони гривень за розподіл газу. Зі слів Віталіни Юхименко, «Волиньгаз» неодноразово попереджав про можливі відключення. Почали з превентивних заходів:

«Спочатку спочатку обмежували газостопачання - відключали окремі котли на котельнях. Але у відповідь не було жодних дій, тому були змушені виключити котельні».

Зі слів Віталіни, відключення лише розпочались - скільки їх буде і в які терміни прогнозувати поки не беруться. Проте, якщо тенденція не зміниться, то подальші відключення можуть критично повпливати на ситуацію з теплопостачанням для волинян.

Як повідомляло видання раніше, інформація про те, що «Луцьктепло» можуть відключити від газу з’явилась ще 8 лютого. Наступного дня стало відомо, що розпочали опломбовувати котельні.

До слова, нагадаємо, сьогодні стало відомо, що з директором ДКП «Луцьктепло» Юрієм Паращієм розірвали контракт, натомість призначили нового тимчасового керівника підприємства. Ним стала Валентина Малютіна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
інженегр Показати IP 29 Лютого 2016 16:15
Що таке цей ср\ний Волиньгазмяс? Чому він торгує газом, який видобувається з надр УКРАЇНИ і належить усьому українському народу? Чому уряд до цього часу не оприлюднив баланс видобутку УКРАЇНСЬКОГО газу і баланс споживання УКРАЇНСЬКОГО газу комунальними підприємствами України? Якщо Україна видобуває порядка 14 млрд. м. куб природного газу, а комунальне господарство України споживає порядка 12 млрд. м. куб газу то чому ми за нього переплачуємо і кому? Чому відключаються котельні?
Лучанин до інженегр Показати IP 29 Лютого 2016 16:46
Так ще романюк по рулить то люди підуть до Палиці хай щось робить з тими рульовими.
Анонім до інженегр Показати IP 1 Березня 2016 06:39
А Кірік з Романюком бабла на цьому підпрємстві рубанули немало
Анонім Показати IP 29 Лютого 2016 16:23
За 1200 заплати багато наплатиш.
474 до Анонім Показати IP 29 Лютого 2016 17:10
Волиньгаз газом не торгує, для Луцьктепла постачальником газу є НАК Нафтогаз, Волиньгаз газ транспортує... у статті так і написали, що борг "за розподіл"
Тарас Чурило Показати IP 29 Лютого 2016 16:47
Тепер Романюка треба спитати,чи будуть лучани з теплом
Ірина Таран Показати IP 29 Лютого 2016 16:48
Докерувались,сиділи і ждали,думали борг сам зникне?
Віктор до Ірина Таран Показати IP 29 Лютого 2016 17:11
Чого це ждали? Навпаки, активно працювали над розкраданням коштів
Юлія Парій до Віктор Показати IP 29 Лютого 2016 20:36
якби не крали підприємство точно не було б в такому стані
Корінний лучанин Показати IP 29 Лютого 2016 16:50
А ТРИ КОТЕЛЬНІ , в якому це районі і які будинки залишились без тепла? Якщо це не фейкова інформація, бо нема конкретики.
ось конктерика до Корінний лучанин Показати IP 29 Лютого 2016 17:50
живу на вул. Потебні. Батареї холодені, води гарячої нема. котельна на вул. Даншина відключена.
львівська до Корінний лучанин Показати IP 29 Лютого 2016 18:07
район Львівської, конкретно біля ЛНТУ нема тепла...... десь з 17год. Це вибірково котельні відключать? чи як?....
карбишева Показати IP 29 Лютого 2016 17:17
Меньше говоріть, ми заробляємо нормально.
Перехожий Показати IP 29 Лютого 2016 17:49
Подорожчання електроенергії як "подарунок " в такій ситуації.
Юлія Парій Показати IP 29 Лютого 2016 18:49
Розікрали все, а потім розводять руками
Лучанка Показати IP 1 Березня 2016 01:01
треба на виборах головою голосувати, так нам дурням і треба. Полішуки місто заполонили, полішука обрали. Мерзніть і мийтеся в холодній воді. Романюк пупсік, щей центр перериє, бо дюже хоче базара під землею синочку. То спеціально, що б люди не обурювалися розритим центром. Бо в тому році там тільки новий асфальт положили.
лучанин Показати IP 1 Березня 2016 14:35
господи ! коли цей безлад скінчиться?