USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Котельні ДКП «Луцьктепло» почали опломбовувати

9 Лютого 2016 10:29
Оскільки підприємство не має коштів для розрахунку за транспортування газу, у Луцьку розпочали опломбовувати його котельні.

Про це йшлося під час оперативної наради в Луцького міського голови 9 лютого.

Як повідомив міський голова Микола Романюк, «Нафтогаз» та НКРЕКП зробили усе для того, щоб забрати всі до копійки кошти підприємства. Таким чином, мовляв, «Луцьктепло» не має коштів на оплату електроенергії, транспортування газу тощо.

Відучора ПАТ «Волиньгаз» розпочав опечатувати частину котелень і котлів підприємства. Вирішенням питання займаються «на рівні Києва». Попри те, що підприємства теплоенергетики, серед яких і ДКП «Луцьктепло», поставлені на коліна, лучанам обіцяють не припиняти подачу теплоносія та гарячої води.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 9 Лютого 2016 11:40
все для людей...
Тенденція Показати IP 9 Лютого 2016 12:13
А Карбишева, 2 опломбовано? вони ж не мають лімітів?
дьодік Показати IP 9 Лютого 2016 12:19
Може мерію опломбувати?
gff Показати IP 9 Лютого 2016 13:16
Нехай Романюк краще добровільно сам розкаже хто дійсно поставив Луцьк на коліна.
taras.churilo Показати IP 9 Лютого 2016 13:45
Не може Романюк справитись, повинен губернатор втрутитись. Та що ж це таке, Клімчук за подібну ситуацію вже б всю міську раду з землею зрівняв
Ірина Таран Показати IP 9 Лютого 2016 14:00
Це вже критична ситуація, Порошенко скаже що не буде втручатися
Анонім Показати IP 9 Лютого 2016 14:11
нащо нам така паршива влада.... нічого не можуть вирішити
Юлія Парій Показати IP 9 Лютого 2016 15:13
Котельні опломбовані, а лучани будуть з гарячою водою сказав Романюк
ВОНО до Юлія Парій Показати IP 9 Лютого 2016 15:42
Романюх він такий. як не збреше то не засне
День Показати IP 10 Лютого 2016 09:49
Однако весело!! То зрозуміло шо 12 тепла, всі справи. Але не треба наганяти тиск лучанам!! Може досить???
Аватар Показати IP 10 Лютого 2016 19:28
Так Луцьку потрібно давно відати всі котельні в місті, тоді і буде порядок!!!
волиняка Показати IP 12 Лютого 2016 10:01
А у нас є вугіля допоможем шахтарям