USD 39.35 39.68
  • USD 39.35 39.68
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.80 9.95

Заступником міністра економіки призначили лучанина

7 Жовтня 2014 08:17
Заступником міністра економічного розвитку і торгівлі Кабінет міністрів призначив колишнього президента підприємства «Волиньтабак» лучанина Олександра Сухомлина. Про це йдеться в розпорядженні Кабміну №901-р від 1 жовтня.

Як повідомляє Вісник+К, Сухомлин раніше вже обіймав посаду заступника міністра економіки з березня 2010 року по квітень 2011 року. Його звільнили після тендерного скандалу із закупівлею продуктів для Міністерства оборони в одного учасника.

Олександр Сухомлин народився 8 червня 1963 року у Луцьку. Працював на керівних посадах у державних корпорація, зокрема, очолював «Укрспирт».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Думка Показати IP 7 Жовтня 2014 08:25
Нічого незмінилось третій майдан незагорами.Порошенка ,яценюка,турчинова треба запитати,чи вони відають,що творять.
))) до Думка Показати IP 7 Жовтня 2014 14:06
майдана не будет. у них слишком много вооруженных людей. да, они прекрасно знают, что делают.
от так... Показати IP 7 Жовтня 2014 08:34
Навіщо така історія, щоб життя майданами вимірювалось??? Вже навіть міняти біля корита свиней не хочуть!
Аня Показати IP 7 Жовтня 2014 09:11
Що вони роблять бандит з бандитів,точно треій майдан не за горами.Кого ви ставите?Звільнили мутив, творив, крав, ділився,зневажав усіх,він Бог і цар на цй землі і знову до корита.Видно можновладці і олігархи вам чорт точно мозги запудрив до окончательності.Хто це може зупинити люди добрі? Хто дасть на це відповідь.Нас п ростий люд вони остаточно задушать за таку пенсію і зарплати жити неможливо,квартплата вже 1000 грн, а вони грозяться ще підняти,хто буде платити чим? Ми знаємо,що в них мільярди,але ж ми усі не можемо красти,їм ми до дупи. Господи змилосердься над нами людь, які не можуть красти,бо ці ворюги не допустять до корит наших людей.Чого вони не думають про вічність, чого? Ведь на цьому світі нічого не потрібно,там Бог буде судити кожного і вони за все змішені будуть відповідати .
Волинянка Показати IP 7 Жовтня 2014 09:34
Ура наші у руля
рулєвой до Волинянка Показати IP 7 Жовтня 2014 10:24
М-да. Видно, дєло "табак".
Ханаанец Показати IP 7 Жовтня 2014 09:44
Это же вор и взяточник на котором пломбу негде ставить еще со времен когда он в Укрспирте керувал...Какой кошмар....Несчастная страна....За что же столько честных ребят на Майдане погибли?...Сейчас продолжают гибнуть на Востоке Украины?.....Ужас-несчастная Украина
Анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 09:48
Гей владо просніться? Кого вистапвите? Вам, що сатана розум відібрав. Та таких бандитів стріляти треба? В АТО,хай там доказує свою любов до неньки-Укрни, а не до грошей.Чого ви їх не берете, а чесних хлопців, а ми матері ,як барани, їх вам віддаємо на вірну смерть. Дійсно за що гинуть наші солдати,наші дітки за цих падлюк. Позор.
Волинянин Показати IP 7 Жовтня 2014 10:13
Сухомлин власник "Волиньтабак". У його власності були тютюнові фабрики, зокрема у Львові і Керчі. Може щось і зробить корисне для України?
Волиняк до Волинянин Показати IP 7 Жовтня 2014 10:23
де ти таке бачив,щоб бандит,злодій,олігарх,який нас зробив рабами і голотами бідни ми і синіми щось для нас зробив.Проснись
Пані в Чомойдані Показати IP 7 Жовтня 2014 10:32
Зробить, зробить, тільки допустіть його.
Пупкін Показати IP 7 Жовтня 2014 10:33
А де люстрація. Чи стільки дєнєг, що ніякий закон не бере????
Громадянин Показати IP 7 Жовтня 2014 11:15
Що тут незрозумілого-хто більше бабок дав, той і у руля, а хлопці життя своє молоде положили за цей смітник, це жахіття якесь, і де та справедливість, то тепер одні злодіїї керуватимуть нами?
))) до Громадянин Показати IP 7 Жовтня 2014 14:05
да. оцените методы, которыми они взяли власть, и сделайте выводы наконец.
Анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 11:56
То може пора хлопцам повертатися та розвертатися?
Тарас Показати IP 7 Жовтня 2014 14:21
Щось нічого не змінюється.Сухомлин,власник "Волиньтабака" є кращим другом Клюєва.Які ще можуть тут бути коментарі... Тепер пікети можливі біля офіса "Волиньтабак" ???
Азаров Показати IP 7 Жовтня 2014 15:32
Шурік, я дурєю. Возьмітє і мєня куда-нєбуть.
Леся Українка Показати IP 7 Жовтня 2014 15:57
О. Сухомлину Завтра будуть уже інші новини, будуть писати про інших таких як Ви. Нажаль.