USD 37.12 37.50
  • USD 37.12 37.50
  • EUR 37.10 37.50
  • PLN 9.10 9.35

Журналісти «Волинської газети» заявили, що Гунчик їх морально знищував

5 Листопада 2015 13:15
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик перетворився для колективу «Волинської газети» на уособлення антинародного режиму, діяльність і бездіяльність якого спрямована на моральне знищення журналістів та фізичну ліквідацію видання.

Про це заявив трудовий колектив «Волинської газети».

З їхньої заяви стає відомо, що до 25 жовтня вони не виносили сміття з редакційної кухні. І хоча хлам безрезультатного спілкування та безперспективної переписки з головою облдержадміністрації Володимиром Гунчиком уже загрожував виникненням смертоносної інфекції, зціпивши зуби, вони мовчали. І ось 23 жовтня 2015 р. редакція отримала черговий епістолярний перл тимчасового керівника виконавчої гілки влади нашого краю. Стало зрозуміло: «Була без радості любов, розлука стане без печалі».

Пора називати речі своїми іменами. Що й робимо, звертаючись до волинської громади та побратимів по журналістському перу.

Наголошуємо: «Волинська газета» в травні 2014-го свідомо стала на бік Петра Порошенка під час виборів Президента України і, хоч як було важко пояснювати ті чи інші результати в його роботі, вважає, що Гарант Конституції гідний підтримки. Але, як кожна людина, Петро Олексійович має право не лише на перемоги, але й на помилки. Переконані: одна з найболючіших для Волині – призначення на посаду голови облдержадміністрації екс-секретаря комітету комсомолу та очільника автозаводу Володимира Гунчика. Це, всупереч волі Майдану, відбулося без будь-якого обговорення з революційним середовищем і громадськістю. Одним розчерком пера…

Але ледве висохнуло чорнило під текстом указу, як стало зрозуміло: важка «шапка Мономаха» для Володимира Петровича, не за його розміром пошито «костюм губернатора»…

Чи не першими на собі це відчули журналісти «Волинської газети». В період економічної кризи та знецінення гривні збільшилися витрати на послуги друкарні, поштового зв’язку, потрібно більше платити за спожиту електроенергію, газ, воду та електроенергію… Ми запровадили режим жорсткої економії, але є межа, через яку не можна переступати. Тому вирішувати проблеми, які виникли з незалежних від редакції причин, мали б усі співзасновники.

Серед них – облдержадміністрація (24%), трудовий колектив (36%) і Благодійний фонд «Останній солдат» (40%), то теоретично саме в таких частках вони й повинні впливати на процес функціонування спільного дітища. На практиці ж було і залишається все зовсім інакше: лише ті, хто безпосередньо працює в редакції, забезпечують фактично 90% фінансування всіх видатків, необхідних для функціонування газети. При цьому (увага!) журналісти «Волинської газети» не мали і не мають статусу та пільг державних службовців, на відміну від багатьох інших колег. Єдине, що з ними об’єднує, це передбачені законодавством пільгові умови надання приміщень для редакцій та затверджена депутатами облради в попередні роки програми економічної підтримки друкованих засобів масової інформації.

«Останній солдат», невелика громадська організація, що займається переважно вшануванням пам’яті жертв воєн і конфліктів, у цей важкий для держави період зосередилася на наданні допомоги учасникам АТО та їхнім родинам. Відповідно, кошти перераховувалися саме для них.

Щодо облдержадміністрації, то в її розпорядженні перебуває доволі потужний фінансовий ресурс. Ним вона й розпоряджається. Як з’ясувалося в червні ц. р., на власний розсуд. Іншими словами, кошти, передбачені договором із «Волинською газетою», фактично «заморожені» в кабінетах «Білого дому», тоді як на так зване «інформування» суспільства про грандіозну діяльність особисто Володимира Петровича в інших ЗМІ (зокрема приватних) вони потекли рікою… А коли напередодні виборів їх не вистачило, то з подачі товариша Гунчика депутати, не розібравшись, дали йому ще 100 тисяч гривень на піар… І «висвітлювали» Володимира Петровича, який «узяв відповідальність на себе» і записався №1 у список пропрезидентської партії на виборах до облради, чи не до самісінького «дня тиші»: де він, там і телекамера чи диктофон, а потім – телепрограми та статті…

Ми чесно визнаємо: самі винні, що так сталося. Хоча б тому, що з власної ініціативи професійно розказували про окремі досягнення влади, тимчасовим уособленням на Волині наразі є товариш Гунчик, і намагалися не помічати катастрофічних провалів, які перетворилися на систему за час його правління.

Але оскільки реальність не така, то за це першим нас покарали ви, шановні читачі, зменшенням передплати, підказуючи, що не хочете нічого знати про «перевиконання» та «покращення», бо насправді живете зовсім в інших умовах і бачите абсолютно інші реалії. Але за цей досвід, шановні земляки, ми вам особливо вдячні: ви підказали, що треба бути реалістами.

Істина полягає в тому, що «Волинська газета» офіційно звернулася до Президента України Петра Порошенка, поінформувавши главу держави про те, що відбувається на Волині. Звідти рішення зборів трудового колективу переадресували в Кабінет Міністрів України. А з відомства Арсенія Петровича його в кращих червонономенклатурних традиціях відфутболили до… Володимира Петровича. І замість відповідей на конкретні запитання (наприклад, редакція ще взимку 2014-го одноголосно висловилася за роздержавлення й очікує від влади, коли це нарешті відбудеться), за два дні (!!!) до місцевих виборів товариш Гунчик підписав листа, суть якого проста і зрозуміла: головний редактор і журналісти «Волинської газети» самі в усьому винні, а «з ініціативи керівництва облдержадміністрації започатковано низку навчальних семінарів для журналістів та працівників місцевих органів влади», і що вони допоможуть підвищувати «рівень правової освіти та медіакультури регіональних ЗМІ, що, своєю чергою, також сприятиме налагодженню ефективної співпраці органів державної влади з представниками мас-медіа та наповнення інформаційного простору Волині якісним інформаційним продуктом».

А ще товариш Гунчик, який з червня цього року займався бюрократичною перепискою із газетою, де є одним із співзасновників, спробував ощасливити обіцянкою в листопаді провести зустріч усіх співзасновників видання, до чого ми його неодноразово закликали і якої він усіляко уникав.

Який сенс від цих «зборів»? Про що говорити з людиною, яка неодноразово продемонструвала чи то нездатність, чи то небажання хоч щось вирішувати по суті? Яка чує лише самого себе? Яка всі заслуги присвоює, а всі прорахунки звалює на інших? Яка, врешті-решт, з допомогою піару за бюджетні гроші намагається видати бажане за дійсне? В якої, здається, великі проблеми з честю, совістю, повагою до інших та явний синдром бонапартизму?

А хіба товариш Гунчик припустився катастрофічних провалів у роботі не лише в інформаційній сфері, яку «замкнув» особисто на себе? Хто відповість за те, що «Діалог», «Віче-інформ» і «Телерадіогазета» через фінансові проблеми перестали виходити у світ?! А які місцеві медіа будуть знищені найближчим часом?

Цинізм байдужого ставлення з боку волинської влади до осиротілих родин Героїв Небесної Сотні – не його рук справа?!

Що знекровлених у боях ветеранів 51-ї мехбригади судять як дезертирів – не наслідок цинізму тих, хто повинен першим стати на захист наших хлопців?!

Героїв-танкістів Миколу Тишика, Андрія Мудрика та Олександра Пугача і багатьох інших наших захисників так довго відзначали орденами за героїзм на війні в АТО і навіть не працевлаштували – це логічний результат «системної роботи» посадовця, який «30 років у бізнесі»?!

«Бурштинова війна» – не його гріх?!

Крах облавтодору – не його «заслуга»?!

Страйки шахтарів та ліквідація шахт – не плід його бездіяльності?!

Безкінечні кадрові скандали на рівні області та невмотивовані звільнення і призначення керівників районної влади – не лакмусовий папірець обмеженої дієздатності цієї людини?

Неучасть у засіданнях Громадської ради при облдержадміністрації – чи не демонстрація публічної зневаги до представників волинської громади та всіх волинян?

Обмежений доступ «до тіла» «першої особи» для активістів та волонтерів – не плід його комсомольсько-заводського стилю та методів роботи?

Врешті-решт, відсутність підручників у школах, перетворення на хронічні довгобуди стратегічних для Волині об’єктів, катастрофічне підвищення цін і тарифів, відміна пільгового проїзду в громадському транспорті для учасників бойових дій у зоні АТО та членів сімей полеглих Героїв, комфортний добробут та ситне життя екс-регіоналів, безкінечні провали в роботі сесійних засідань облради, – це теж речі, за які не повинен відповідати тов. Гунчик?!

А якщо не він, то хто? І якщо ні, то навіщо він узагалі в кабінеті на другому поверсі «Білого дому»? Он у Ратнівському районі вже другий рік пішов, як немає голови райдержадміністрації, і люди живуть зовсім не гірше, ніж там, де товариш Гунчик представив чергового «легіонера»!

І скільки про ці та інші неподобства можна мовчати?!

…Приватна справа товариша Гунчика, наприклад, сидіти в одному ряду на урочистих зборах із нагоди Дня незалежності України в облмуздрамтеатрі в оточенні віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка, голови облради Валентина Вітра та Луцького міського голови Миколи Романюка та… своєї дружини, але ми не дозволимо Володимирові Петровичу, який тимчасово обіймає посаду керівника виконавчої влади області, поводитися з обласною газетою так, ніби це його наложниця.

Звичайно, можна перед виборами «посівати» договорами з кругленькими сумами щодо висвітлення діяльності облдержадміністрації в редакціях інших газет, радіо, телебачення та Інтернет-ресурсів, можна на прес-конференціях розповідати солодкі слова про захист свободи слова та відданість демократичним принципам, але неможливо приховати очевидні речі: товариш Гунчик як один зі співзасновників «Волинської газети» власну бездіяльність та неадекватне ставлення до творчого колективу видання намагається прикрити досягненнями та рішеннями попередників періоду 2005-2014 рр., до яких не має жодного стосунку.

І взагалі, згадуючи про Володимира Бондаря, Миколу Романюка, Бориса Клімчука і Григорія Пустовіта та порівнюючи їх із товаришем Гунчиком, можна сказати: Володимир Петрович – їхня бліда тінь у похмурий день. Кого він нам нагадує, так це Олександра Башкаленка… Правда, той посаду втратив дуже швидко, а цей засидівся…

Ми передбачаємо, що товариш Гунчик та його поплічники здатні на свій манер відреагувати на цей публічний виступ «Волинської газети». І що, крім фінінспекції, яка в передвиборчий період уже перевіряла цільове використання бюджетних коштів і не знайшла нічого крамольного, можуть прийти інші силовики. Ми віримо, що колеги з інших редакцій відмежуються від спроб очорнити як окремих журналістів, так і весь колектив нашого видання. Мало того: навіть якщо стануться прикрі випадковості, до яких Володимир Петрович не матиме жодного стосунку, ми вже зараз висловлюємо припущення, що це може бути наслідком свідомих дій товариша Гунчика проти «Волинської газети». Бо таким, як він, віри нема.

Тому на порядку денному – «Газета без Гунчика»! Ми вимагаємо роздержавлення, і доки цього не відбудеться, будемо намагатися й надалі в цивілізований спосіб виконувати свою роботу, не забуваючи, що тов. Гунчик ніколи не був і не буде уособленням влади та громади. Але доки такі, як він сидітимуть у владних кабінетах, у нас ніколи не здійсниться віковічна мрія, матеріалізована у словах «Воля народам! Воля людині!».

Отже, за Українську Самостійну Соборну Державу! Краще смерть в бою, ніж життя раба! Гунчиків призначають і звільняють. А ми – журналісти та волинська громада – залишаємося. Тому сподіваємося лише на одне: на підтримку кожної чесної людини. Разом ми здатні подолати всі проблеми та досягнути успіху.

Ми віримо і знаємо, що так буде!

Трудовий колектив «Волинської газети»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Вова Показати IP 5 Листопада 2015 14:12
малюнок крутий в точку
Анатоль_ до Вова Показати IP 5 Листопада 2015 16:00
Журналістам - низький доземний уклін
ЛМР до Вова Показати IP 6 Листопада 2015 08:58
Ще про Романюка люди замовчують, бо залякав усіх нас. Там в апараті в нього як миші ходимо, щось не те - крики, мати, знімає по 500 гривень із зарплати, а було таке, що на жінку руку підняв. Скотина! і хто тільки його підтримує!? СЛІПІ ТА ДУРНІ!
Просто я Показати IP 5 Листопада 2015 14:20
Звичайно можна було б багато написати і висловити в коментарі...але не бачу сенсу !Тут правди яка б владі не сподобалась не люблять....коментарі видаляють!!Демократи...)))
Знаючий Показати IP 5 Листопада 2015 14:32
А Ви краще розкажіть як при Борису Петровичу, нехай земля йому буде пухом і вічна пам'ять з Вашоі між іншим газетярі подачі на кожну РДА було доведене завдання по кілька тисяч примірників і попробуй не підпишись - то точно чекай серйозних неприємностей. От Вам шановні ВГ істинна правда. А Гунчик який би він там не був просто ламає стереотипи і цей маразм підтримувати не хоче і ПРАВИЛЬНО РОБИТЬ. Та й газета Ваша якщо чесно то й не зовсім цікава. Завоюйте читача самі - без сторонньоі допомоги і все буде гаразд
комісар до Знаючий Показати IP 6 Листопада 2015 11:37
Це правда самого примушували підписуватись на примірники - це неподобство (скот.няки)
читач Показати IP 5 Листопада 2015 14:34
Гунчик не Гунчик... але Данилюк вже краще б мовчав!:) Це сміх таке від нього читати :))) У дзеркало Володя давно дивився?:)))
ОленьШпігель до читач Показати IP 6 Листопада 2015 18:14
"Неча пенять на зеркало, коли рожа крива".
Money, money, money. Показати IP 5 Листопада 2015 14:34
"Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик перетворився для колективу «Волинської газети» на уособлення антинародного режиму, діяльність і бездіяльність якого спрямована на моральне знищення журналістів та фізичну ліквідацію видання". Гучна заява! Багато написаного. А суть? До чого зводиться? Все банально просто: журналісти хочуть грошей. Бюджетних грошей. Про роздержавлення якесь тут пишуть. А ви що, задержавлені? Ні. Самі ж пишете, що частка облдержадміністрації складає менше четверті. І до чого тут отака "політика"? Бурштин, атовці і "життя" раба? Напишіть коротко: нам треба гроші. Замість того, аби писати розлогі агітки про "без Гунчика" і роками вести безплідну переписку - зверніться в господарський суд. З позовом щодо невиконання співзасновником своїх зобов'язань. Якщо такі зобов'язання мають місце. Ось і весь "конфлікт" вирішиться.
Степан Бандера Показати IP 5 Листопада 2015 14:38
Ніс по вітру. Відчули, що влада поміняється, то треба нагадати про себе. Щоб новий губернатор дав грошенят. Треба було перед виборами такого листа написати, але ні, гроші за рекламні матеріали взяли, а вже після виборів раптово обурилися. Будьте послідовними.
земляк Показати IP 5 Листопада 2015 14:44
МОЛОДЦІ ЖУРНАЛІСТИ ТАК ТРИМАТИ!!!!!!
не знаю чому Показати IP 5 Листопада 2015 15:04
ви написали точно винні самі , якщо потикали і не чинили супротиву то і гнобив . добре що нарешті розкрили очі і розправили плечі коли втрачати нічого крім кайданів
працівник автозаводу до не знаю чому Показати IP 5 Листопада 2015 16:01
гунчик не сприймає розумніших за себе.
Дарина Показати IP 5 Листопада 2015 15:28
Коли вже ясно що гунчика скорозніматимуть то вже сміливі такі!!! треба було про цього паскуду раніше писати, він вже всіх дістав, але хіба на краще змінять, хіба палицю поставлять .... але рейтинг газети треба якось підняти... *** *** ...де ви були раніше?
журналіст з перифері Показати IP 5 Листопада 2015 15:31
Чого гріха таїти, практично в кожному районі були і є такі гунчики, що гноблять газети, деякі з видань спробували протистояти їм, але жодного разу ВГ ніколи нікого не підтримала. Тепер, коли зачепило власні інтереси, обласні колеги не мовчать. Це так, між іншим. З другого боку, вони заслуговують на повагу -- таки не витримали, стараються розірвати коло невільництва, у яке затиснуті районні газети в т.ч. Дай Боже їм успіху, може, тоді у волинській журналістиці щось зміниться.
Такі да! до журналіст з перифері Показати IP 6 Листопада 2015 17:00
Я дивуюсь, чому ви, як справжній журналіст з периферії написали "гунчики", а не "гунчикі" згідно з правописом теперішніх "журналістів"-неуків. - Я аплодую Вам стоячи (на столі)!
Ще раз Читач Показати IP 5 Листопада 2015 16:20
люблю Вашу газету, але і підтримую "Степана Бандеру" - що ніс по- вітру засвербів? ото оди - дифірамби владі, а тепер краще "смерть в бою" ???? де ж то Ви воювали, коли нас, дрібних чиновників не один рік примушували виписувати по 2 примірники Волинської газети на кожну родину? І було що читати, і напевно Ви професіонали. але не зовсім чесні із своїми читачами, волинянами. Прийде новий "Месія", і будете під ним знову, на жаль...
І ще раз Читач Показати IP 5 Листопада 2015 16:44
уважно читаю Волинську газету. довго так не сміявся. на першій сторінці- " ГАЗЕТА без ГУНЧИКА", на 10 - й - колонка звернення Гунчика до волинян про торжество демократії. а знизу дрібненько - на підставі офіційного листа ОДА. треба друкувати, бо ж проплачено!!! на фіг передача Розсміши коміків.
Анонім Показати IP 5 Листопада 2015 16:53
Ніхто не мінятиме губернатора не надійтесь
Андрій до Анонім Показати IP 5 Листопада 2015 17:07
Його просто винесуть і побіжить на червоне світло!.
люди до Анонім Показати IP 6 Листопада 2015 08:37
будемо.
родина загиблого в А Показати IP 5 Листопада 2015 16:56
Що, є такий фонд "Останній солдат" ? А ми про нього ніколи не чули.
сорока до родина загиблого в А Показати IP 5 Листопада 2015 21:14
Кажуть, що цей фонд має стосунок до колишнього начальника Волинської митниці Олексія Чернишова
Простий народ Показати IP 5 Листопада 2015 17:51
Молодці! Гунчик л*йно!Геть з облдержадміністрації!
Ласкава Показати IP 5 Листопада 2015 19:41
Я не є прихильницею Гунчика, але вважаю сморід Данилюка не розумним. Причому голова ОДА, коли у вас Заслужених журналістів України, куди палкою не кинь, котрі отримували нагороди від Януковича, не здатні зробити газету без дармових грошей. Звикли до корита і не відвикните від його. Ще одна риса непорядності в статті, згадування Башкаленка, який особисто на вас підписував нагородні листи до Януковича. Фінансові проблеми не в одного Данилюка, а у всіх виданнях Волині і пов'язані вони, з тим що майже всі волинські журналісти ніколи не були самостійними. І від того, хто найбільше був "прикормлений" владою, "лопає" першим. Ви ж претеся в Європу і уявіть, якби бездарний колектив газети, яку не читають, у Польщі чи Німеччині, звинуватив у цьому владу, що їх не фінансує. Абсурд. Не тільки висміяли б, але й позбавили б права займатися журналістикою пожиттєво. Не ганьбіться. Вибачтеся перед волинянами.
Читач Показати IP 5 Листопада 2015 21:00
Да на Волині журналісти? Вчителі молодших класів, або української мови. ЖУРНАЛІСТІВ в нас одиниці. Нажаль.
Знаюча Показати IP 5 Листопада 2015 21:22
Голова ОДА Володимир Гунчик неплатить такі гроші Данилюку як платив покійний Борис Петрович, от він і біситься. Читаю Волинську газету уже декілька років дуже пригадуються ті випуки газети де ПАН ДАНИЛЮК прослявляв ініціативи Януковича, на початку РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ поливав брудом волинських активістів... чого мовчить скільки йому за це платили... А наразі погана влада бо мало платить, чи як?
Лучанин Показати IP 6 Листопада 2015 00:33
Істина - кожному своя, істина - потребує "істинних" фактів, а "фактично" - "істина" - породжується з "істинних" фактів. З цього розпочинається уся журналістська діяльність. Можливо газета не в повній мірі справлялась з своїми завданнями, а мо просто "язиком своїм прилипла до одного місця" влади місцевої. Не усі факти в статті висвітлені - того і судити не слід панове!!!
Я це пережив Показати IP 6 Листопада 2015 11:57
Пригадую, як у кожному випуску цієї "газетки" лунали так звані "меседжі президента януковича" підлаштовані під, як їх називали в ОДА ,"інформаційні хвилі". Кожна РДА повинна була відпрацювати протягом тижня якусь дану зверху тему-інформаційну хвилю, та відзвітувати про це усіма можливими інформаційними джерелами, в тому числі і ВАША ГАЗЕТКА вела таку колонку на своїй сторінці, та ще й все готове списували з сайтів РДА. Чи ви забули про це???? шикарно так працювати, нічого не роблячи, а списавши інфу з сайтів і взявши бабло від реклами, кричати що ми так класно працювали, а зараз ущемляють....А про те, як бюджетників заставляли масово виписувати цю недолугу газету, по три примірники на сімю, я вже взагалі мовчу. Тоді чомусь ви про читачів не згадували, і все було просто чудово..... Так що ПРАЦЮЙТЕ своєю головою, а не зарахунок бюджетників та держслужбовців!!!!!
Я Показати IP 6 Листопада 2015 12:58
А чого відверто не визнати, що останнім часом всі місцеві газети - г.вно! мало того, що нудні, всі ще й як близнюки, у всіх одне і теж, і таке враження, що матеріали робляться, аби швидше щось накалякати і позбутись, тобто халтура. Яка колись цікава була газета "Віче" чи "Сім"я і дім", як тільки з"явились, було багато цікавої і корисної інформації, захоплючі життєві історії, журналістські розслідування, статті на історичну тематику, містичні страшилки,інші різноманітні рубрики, ведучі яких працювали на совість, а не "спустивши рукави", але вже мабуть добрих років з десять, як це все кудись поділось, а в місцевій пресі розквітнув пишним цвітом "застій" у всіх його проявах. А відносно "Волинської газети", то вона завжди була сірою, безликою і не цікавою, а ще владодуполизною.
Степан Показати IP 6 Листопада 2015 17:01
Самі написали-"... і намагалися не помічати катастрофічних провалів". Тоді кому Ви потрібні?
Халява Показати IP 6 Листопада 2015 23:02
Данилюк і К* продажні "СКОТЕНЯТА",які пишуть дешеві і бездарні статейки в підтримку будь-якої влади.Жадібність Володьки,його пряма кішка,заковтуваність за гроші друкованих матеріалів,надування щік ПРОХФІСІОНАЛА -ЖУРНАЛЮГИ нагородженого регіоналами не має меж.Нулевий Гуник проти тебе Вовка виглядає краще,бо він відповідає за і твій базар і Волинь в цілому.ТИ зараз ГАНЬБА Волині ,а не патріот.
Колега Показати IP 7 Листопада 2015 09:18
Володимир Олексійович (Данилюк) любив завше казати, що газета - як жінка: або вона незалежна, відповідно гола і голодна, або ж вигідно комусь віддається. От і виговорив свою афірмацію.
Беркут Показати IP 7 Листопада 2015 11:11
Гунчика і Романюка треба гнати в шію тільки за те, що Лучані більше півроку сидять без горячої води....
Клімчук Показати IP 16 Лютого 2016 18:32
А шо на Волині журналісти з,явились?

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus