USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Біля Згоран зіткнулося два авто та мотоцикл. Оновлено

13 Серпня 2017 16:04
Дорожньо-транспортна пригода сталася 13 серпня на автодорозі з села Сильне Любомльського району до Згоран.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевиці події.

Так, близько 15 години біля села Згорани на дорозі не розминулися два легковики – «Опель» та «Хонда» - та мотоцикл.

У «Опеля» пом’ятий передок, у іншої автівки - незнічні механічні пошкодження.

Як повідомляє Кордон, у ДТП постраждала лише пасажирка мотоцикла. Дівчині 2001-го року народження (родом з Луцька) надали першу медичну допомогу та доправили в ТМО Любомльського й Шацького районів.

Через автопригоду на дорозі утворились затори з транспортних засобів, що рухались на озеро та на ралі й у зворотньому напрямі.

Нагадаємо, сьогодні на Згоранському озері стартував фестиваль «FEST.Like».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
43 Показати IP 13 Серпня 2017 19:03
І знову бляхи, це напасть, влада зробіть щось, кожний день маю можливість впевнитись у неадекватності водіїв на авто з іноземною реєстрацією
dsdasdas до 43 Показати IP 13 Серпня 2017 19:58
Коли він її розтаможить, в мозку тумблер переключиться?
Andrew до 43 Показати IP 13 Серпня 2017 22:23
Опель на укр номерах, а хонди, взагалі не видно! Є якась ауді на іноземній, але в статті про ауді згадки немає! То причому тут "бляхи"?
! до Andrew Показати IP 13 Серпня 2017 23:40
LC 65391 номер опеля Варіанта 3: 1. Потрібно до окуліста 2. Потрібно новий гаджет із кращою роздільною здатністю дисплея 3. Потрібно бути уважнішим