USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

Дітей з багатодітної родини «з тріском» викинули із маршрутки

16 Квітня 2015 11:18
Студенти, намагаючись скористатися пільгами на безкоштовний проїзд для дітей із багатодітних сімей, отримали різкого «відкоша» від водія маршрутки.

Про це під час третього пленарного засідання 34-ї сесії Волинської обласної ради шостого скликання сьогодні, 16 квітня, повідомив депутат Микола Давидюк.

Він розповів, що 10 квітня цього року до нього звернулись дві матері із села Рудники Маневицького району. Обидві жінки – багатодітні матері. Вони скаржились на те, що водій міжміської маршрутки принизив їхніх дітей та викинув геть із транспортного засобу.

Варто додати, що одна дитина навчається у Володимирі-Волинському, інша - у Луцькому медичному коледжі. Тож, студенти, повертаючись додому перед Великоднем, отримали «моральний ляпас» від агресивно налаштованого водія автобуса й були демонстративно вигнані з транспортного засобу.

«Матері запевняють, що їхні чада отримали психологічну травму. Їх принизили перед усіма, одна дитина мала істерику, в іншої - пішла носом кров. Жодні пільги по багатодітних сім’ях наразі не діють. А тим часом діти не мали при собі грошей, бо живуть на платній квартирі і не мають соціальних пільг», - розповів обранець громади.

Він зазначив, що якщо пільга все-таки існує, потрібно шукати резерви у бюджеті, що дадуть можливість компенсувати перевізникам вартість проїзду за пільговиків.

«А якщо можливості немає, давайте не займатися популізмом, щоб діти від цього не страждали», - резюмував депутат.

Вислухавши запит, народні обранці у більшості його підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Марія Показати IP 16 Квітня 2015 11:48
Головне щоб депутати безкоштовно їздили, харчувались і жили!
мама Показати IP 16 Квітня 2015 11:55
Не треба так багато плодити щоб не знати що з ними робити тут одну дитину ледве тягнеш і дбаєш щоб все було ............
Тато до мама Показати IP 16 Квітня 2015 12:28
коментар було видалено
хО до мама Показати IP 16 Квітня 2015 12:58
От так українці і зникнуть
тато до мама Показати IP 16 Квітня 2015 13:43
то май більше
мамі до мама Показати IP 16 Квітня 2015 19:29
ти не мама, ти - свинота кончена.
читач Показати IP 16 Квітня 2015 11:57
Нароблять дітей і пільг хочуть ........... а тут задумуєшся чи потрібна на сьогоднішній день дитина
РОМАН до читач Показати IP 16 Квітня 2015 12:17
А ЗАДУМАЙСЯ, ЧИ ПОТРІБНИЙ БУВ ТИ?
ВАня Показати IP 16 Квітня 2015 12:36
коментар було видалено
мама до тата Показати IP 16 Квітня 2015 12:43
ти такий тато що забезпечити не можеш тільки зробив вже герой ............
до мами Показати IP 16 Квітня 2015 12:57
коментар було видалено
Дьодік Показати IP 16 Квітня 2015 13:14
Воділи - муд\ли. За рідким винятком...
не сваріться Показати IP 16 Квітня 2015 13:33
тут треба шоб було чітко прописано,хто користується,як і т.д. я противник 100% пільги.хай платять 50 чи 33 %%.
теж мама Показати IP 16 Квітня 2015 13:58
У мене "лише" двоє дітей. вони платять повну ціну і в транспорті, і при здачі благодійних внесків на школу, і за харчування, і на квартиру ми, звичайно, ніяких пільг не отримуємо як вони. Але коли я їду в маршрутці, то часто звертаю увагу, що ті діти, які заходять з пільгами, зазвичай мають більш дорогі моделі телефонів, в руках пляшки з колою та чипсами, і вдягнуті недешево. Так можна на пільгах жити! Я згідна з попередньою мамою, якщо ти народжуєш дитину, то це твоє щастя, обовязок і турбота. А то мої податки і податки, що сплачує мій чоловік, ідуть на чужих дітей, мами яких чекають все більших пільг.
лучанин Показати IP 16 Квітня 2015 15:30
Як в АТО то дітей наших треба, а забезпечити їм нормальні,не кажу вже розкішні умови життя, то нема кому. Тільки і чуєш, що гроші крадуть наші "благодійники". Ніякі діти не повинні платити. Водій все рівно їде по маршруту. Не збідніє. Нехай потім не жаліється, що педагоги та лікарі хабаря хочуть. На себе подивіться. В дитячій психіці це відклалося, що за копійку треба один одному глотку перегризти. От вони навчились у дорослого дяді людяності, доброти до ближнього. В церкву на Паску всі біжите з кошиками. Але обжиратись свяченим, це ще не віра .Бійтесь Бога, люди. І тоді Вам воздасться. Образити дитину - великий гріх, а ще в період Великоднього посту. І заздрість, це теж гріх. Почитайте 10 заповідей.
Анонім Показати IP 16 Квітня 2015 17:56
Пільговики у нас діти шахтарів, діти з багатодітних сімей, діти-чорнобильці, діти-інваліди, діти війни, прокурорські, Боронь Боже когось зачепи, хто ж на ті пільги має робити?
аяяй Показати IP 17 Квітня 2015 21:12
Был свидетелем в автобусе следовавшим по межобласному маршруту,зашла семья трое взрослых:мама,папа,бабушка,дети лет 14 18и 5 и отец семейства заплатил только за двоих взрослых!при том что они заняли пять мест для сидения .Знаю точно что они не бедные имеют свой бизнес.и тут льготы и выгода. Так что одним приходтся платить за других.Отменить все льготы!