USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Газ для автівок може подорожчати

10 Серпня 2014 08:00
Зріджений газ продовжує дорожчати в оптових закупівлях. За останні півмісяця його середня вартість (опт) збільшилася на 1000 гривень за тонну і досягла рівня 14210 гривень за тонну, - інформує Газета.

Оскільки ціна скрапленого газу прив'язана до курсу долара, також можливі коливання вартості через його зміни. Що цікаво, на сьогоднішній день поставки газу з Росії відбувається без будь-яких проблем. Якщо й виникають проблеми, пов'язані вони із збільшенням внутрішнього споживання.

"Є деякі випадки, коли російські компанії обмежують обсяг одноразової угоди 10 цистернами в реакцію на часті повідомлення про підрив залізничного полотна на Сході країни. В іншому імпорт йде в нормальному режимі", - зазначив директор компанії "Надія" Станіслав Батраченко.

Також представник оператора зазначив: "При курсі долара в 12 грн/$1 ціна автогазу повинна була зупинитися на позначці 8,50 грн/л. Однак зараз вона може досягти 8,90 грн/л".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Всезнайко Показати IP 10 Серпня 2014 08:47
Подорожчає все, а не лише газ для автівок... Слава Майдану!!!
босяк до Всезнайко Показати IP 11 Серпня 2014 05:33
так вали в ростов до януковоща-він дасть тобі печеньку за гавкотню
иван Показати IP 10 Серпня 2014 09:07
але упадуть в ціні авто- бо краще буде пересуватися на возах і бричках
свідомий Показати IP 10 Серпня 2014 10:04
Що і треба було довести! Америка буде проштовхувати свій скраплений газ!!!
лучанин до свідомий Показати IP 10 Серпня 2014 10:21
Да хоть чорт хай проштовкує..аби ціни на енергоресурси були вміняємі..
СО2 до лучанин Показати IP 10 Серпня 2014 11:37
А ти не бачиш які вони вміняємі і які далі будуть?:)))
да Показати IP 10 Серпня 2014 12:28
поки та наволоч ще буде керувати (регіонали) а вони таки керують ще ...і їм війна вигідна бо вони ще біля корита хоть і розбитого..так і будем жити...єремєєв думає що буде замість фірташа..а фіга...хіба в пеклі а там гроші непотрібні...про шо такі люди думають хз...коли вже їм хватить....коли нажеруться...і майдан в тому не вина..він тільки прискорив те до чого і так йшло, треба бути сліпим, дурним і ватніком щоб цого нерозуміти, так як середній клас зник майже...є або бідні за межою бідності або багаті...і ця прірва ставала все більшою...а коли багаті починають керувати, вони між собою згоди дійти неможуть бо міряються грошима...а страдають від того прості бідні люди які і роблять цих багатіїв ще багатшими, бо неможуть видавити з себе раба якого загнали в ного багатії..сумно..((
я Показати IP 10 Серпня 2014 13:10
все дорожчає і буде дорожчати. От путін с**а, що виробляє
Анонім до я Показати IP 10 Серпня 2014 14:57
вот скажи ты насправди дурак???
Олег Показати IP 11 Серпня 2014 08:01
Порошенка на мило, Коломойського в президенти!!!