USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Лучани просять «лежачого поліцейського» поблизу школи

23 Вересня 2016 07:00
Лучани просять встановити лежачого поліцейського поблизу школи №3, аби запобігти травматичним ситуаціям.

Відповідне звернення зареєстрував Віталій Ткач у Єдиній системі місцевих петицій.

З його слів, водії на Набережній їздять на шаленій швидкості і не звертають уваги на дорожні знаки.

«Є необхідність встановлення «лежачого полісмена» по вулиці Набережній біля школи № 3, оскільки кожного дня є багато випадків екстреного гальмування автомобілів, та ДТП, а також в вечірній час на вулиці Набережній кожного вечора в літній час на шаленій швидкості їздять мотоцикли, які навіть не звертають увагу на пішохідний перехід. Водії автомобілів не реагують на знаки. Звичайно можна поставити пост патрульних, але краще «лежачих полісменів», поки не сталось ніякої біди», - йдеться у петиції.

До кінця збору підписів залишилось 11 днів. Підписати петицію можна ТУТ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
------ Показати IP 23 Вересня 2016 08:07
Бред!!!! Куди їм там переходити??? В хащі до Стиру??? Хто йде на Шевченка ті йдуть на право і там спокійно переходять дорогу, кому на "красне" той йде в сторону Вулиці Ковельської, і спокійно на світлофорі переходить дорогу .
Анонім до ------ Показати IP 23 Вересня 2016 18:36
Брєд писати коли чув дзвін, а не знаєш де він. Підніми д*пу і глянь що там робиться перед уроками та після....
Влад Показати IP 23 Вересня 2016 08:45
Встановіть на вишкові по Героїа УПА лежачі поліцейські!!!!!!!!!!
гість Показати IP 23 Вересня 2016 09:15
Звідти взагалі потрібно забрати перехід. Бо він веде в нікуди. Якби там була зупинка цивілізована - тоді він потрібен
Віталій Показати IP 23 Вересня 2016 09:18
Лежачий поліцейський там дійсно дуже потрібний, зранку та й на протязі дня там дуже важко перейти дорогу до ЗОШ №3. а ще краще поставити світлофор на вимогу!!!!!
Тетяна Показати IP 23 Вересня 2016 10:20
Я не одноразово бачила, як на переході зупинки "Площа злуки" дітей ледь не збивала машина, і саму, не одноразово ледь не збивали "шумахери". І пропоную батькам зареєструвати петицію, аби ще зробили "лежачого поліцейського" і біля переходу на "Площі злуки"!!!
------ Показати IP 23 Вересня 2016 10:39
Зупинка там також присутня,питання втому яка вона(((((
11111 Показати IP 23 Вересня 2016 23:25
де чергові по переводу школяриків через дорогу? де гальмівна посипка перед переходами?