USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Маршрутки в Луцьку по 4 гривні, або доведеться їх довго чекати

4 Березня 2015 11:27
У Луцьку перевізники хочуть брати з пасажирів 4 гривні, а міськрада пропонує зменшити кількість автобусів.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради сьогодні, 4-го березня.

Зі слів начальника управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради Анатолія Миронюка, зменшити кількість маршруток потрібно на 50% у вихідні дні.

«Зараз пасажир пішов пішки й пересів на тролейбус, ціни «кусючі». Є формула, згідно з якою обчислюється пасажиропотік і необхідна кількість транспорту, то от, аналіз показує, що середній маршрут № 11 перевозить 27 чоловік при місткості 43 особи. Тому пасажир має платити за повітря, або ми маємо зменшити кількість транспортних засобів. Звісно, людям прийдеться чекати на автобус довше. Такі кроки дозволять зберегти теперішню ціну», - пояснив Миронюк.

Він пропонував зменшити кількість автобусів у вихідні дні, зокрема суботу й неділю.

Луцький міський голова зауважив, що до нього вчора приходили перевізники й говорили за ціну проїзду – 4 гривні.

«Я розумію перевізників, але не треба і тут «зажимати» людей. Щодо ціни, думаю нічого страшного не буде, якщо вони постоять на 5 чи 10 хвилин більше. Тим паче, що є низка перевізників, які вже відмовляються виконувати свої обов’язки», - розповів мер.

Ще жорсткіше скорочення кількості транспортних засобів запропонував заступник градоначальника Тарас Яковлев.

«Я пропоную з 10-го березня зменшити кількість транспорту й в будні на 20%, не в піковий період. Якщо зараз треба чекати автобус

2 – 4 хвилини, то треба буде чекати 5-7 хвилин, в іншому випадку із 260 автобусів, просто більшість «зламається» - такий вихід знайдуть перевізники, бо вони не будуть працювати собі в збиток. Тому потрібно ставити чітку дату», - наголосив Тарас Яковлев.

За це рішення більшість проголосували.

Відповідно, профільне управління міськради повинне розробити нові графіки руху автобусів і провести корегування рейсів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 82
123 Показати IP 4 Березня 2015 11:33
В разі подорожчання проїзду, Романюка точно не переоберуть на міського голову. На цьому колись обвалився Шиба, який підняв ціну на 100%
321 до 123 Показати IP 4 Березня 2015 13:10
До чого тут Романюк?! Люди самі ПЛАТЯТЬ, маршрутки "ЗАБИТІ"... А значить... ВСЕ всіх (пасажирів) влаштовує. Не влаштовує - не сідайте. Є тролейбуси і проїздні на тролейбуси (всього 75 грн) - пересідай скільки хочеш.
Юрій до 321 Показати IP 4 Березня 2015 13:19
Цікаво, це які то такі маршрутки забиті??? Я щодня бачу тепер іншу ситуацію де люди чекають тролейбуса і цілою зупинкою намагається влізти в нього.... P.S. Принципово маршруткою не їжджу ще як ціна стала 2,5 грн., місто невелике можна й пройтися в іншому випадку є тролейбуси.
Анонім до Юрій Показати IP 4 Березня 2015 13:23
На Соборності - №№9, 9а,10 (а тролейбуси №1 та 2 їдуть туди само), 22, 19, 3, 8 та інші.
пасажир до Анонім Показати IP 4 Березня 2015 14:01
№9, 9а по життю забиті! Там завжди як спеціально і автобуси маленькі, маршрут довгий і забитий завжди під зав'язку, а деякі дійсно напів-порожні їздять! Чиновники не знають коли люди на роботу і з роботи їдуть, щоб маршрути впорядкувати? А потім такі скарги? Так вони спеціально це роблять!
456 до 321 Показати IP 4 Березня 2015 17:36
А хто працює та живе там де тролейбуси не ходять, що робити? пішки ходити? Платять бо нема іншого виходу, і перевізники (не водії) пі..си хїочуть на цьому заробляти і біткаються що грошей нема. Також вони не враховують що це не над прибутковий бізнес, а громадський міський транспорт, тому якщо їм щось не подобається то до побачення, оскільки вихід знайдеться завжди ким їх замінити, за то не будемо ми пасажири перед перевізниками в позу ставати
Люда до 321 Показати IP 5 Березня 2015 09:53
А де купити проїзний?
Міша Показати IP 4 Березня 2015 11:34
Це страх. Що ж то далі вже буде? Совісті немае. Мер для того "щоб захищати" людей. А де людям гроші взяти на проїзд?
Вася до Міша Показати IP 4 Березня 2015 14:39
Це НОРМАЛЬНІ мери захищають громаду. А такі, як Мекола Буратінович - прикіпілі до крісла аби лобіювати інтереси ближніх і родичів.
Оцей Показати IP 4 Березня 2015 11:39
коли вже зарплати піднімуть в 2 рази?????????????????
о-той до Оцей Показати IP 4 Березня 2015 11:43
кулявлоб же сказав, що підвищення буде у грудні 2015 року... :)))
Справедливий Лучанин до о-той Показати IP 4 Березня 2015 11:50
Підвищення на скільки? 100грн. добавлять до мінімалки. Ой щось буде, ой буде...
о-той до Справедливий Лучанин Показати IP 4 Березня 2015 14:02
А я не казав що буде "глобальне підвищення"! Буде мізер і у грудні... Обрали - отримуйте!!!
Анонім до Оцей Показати IP 4 Березня 2015 11:48
працюй більше та краще.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 4 Березня 2015 13:01
будеш в гаражі свого драпака драїти у вільниц від роботи час
я до Оцей Показати IP 5 Березня 2015 10:22
Зарплату при сьогоднішніх цінах необхудно підняти як мінімум у 5-6 разів!
Люба Показати IP 4 Березня 2015 11:50
Нормальне рішення, ціну не піднімуть. Хай трохи перевізники почухаються, а то як тільки падає прибуток так відразу ж ціну піднімають
лучани Показати IP 4 Березня 2015 11:54
Совки хочуть ,щоб їм більше платили зарплати, але не хочуть комусь більше платити.
Анонім до лучани Показати IP 4 Березня 2015 13:14
Взагалі хочуть безплатно щоб все було. І при цьому не працювати або робити як-небуть і ще й багато заробляти..
АнонімУ до Анонім Показати IP 4 Березня 2015 14:06
Це ти про перевізників вірно підмітив!:) Робити не хочуть, сервісу, порядку, культури... НОЛЬ, а прибутків і зарплати хочуть?! А ху-ху не хо-хо?!
а до лучани Показати IP 4 Березня 2015 19:24
якого х.....ра я маю платити їм більше, якщо вони бл...ді все собі в кишеню кладуть.Ну як вони можуть доказувати, що займатися перевезеннями їм прибутково або неприбутково якщо білетів не дають, а як візьмеш сам, то дивляться на тебе, як на ворога народу. Неприбутково їм, бач! рожна б ви вже наїлися.
уяны до лучани Показати IP 5 Березня 2015 11:10
ты дурак? как я могу платить больше, если получаю меньше? утром деньги - вечером стулья.
шура Показати IP 4 Березня 2015 11:56
А водії автобусів то не люди! Їх мер не повинен захищати вони свої голоси теж за нього віддали. Буде паливо по 5 грн тоді можливо і проїзд буде по 1 грн.
мура до шура Показати IP 4 Березня 2015 11:59
є лишні автобуси - нафіг вони потрібні на маршруті? я можу й почекати на 5хв довше
Д. до шура Показати IP 4 Березня 2015 12:34
якщо паливо буде по 5 грн, то проїзд має бути набагато менше 1 грн. єслі чо
Лучанин до шура Показати IP 4 Березня 2015 14:41
в даному випадку слово "можливо" - це з розряду ненаукової фантастики
Дьодік Показати IP 4 Березня 2015 11:57
Пропоную втілити в Луцьку програму "Гужовий транспорт" - запуститикінні карети, кеби та омнібуси.
правда до Дьодік Показати IP 4 Березня 2015 12:01
а хто буде навіз прибирати, розкиданий по нашому стародавньому місті?
НЕЛУЧАНИН до правда Показати IP 4 Березня 2015 13:02
поїдь у Львів або Відень і побачиш
правда до НЕЛУЧАНИН Показати IP 5 Березня 2015 09:25
Який Відень ? не рівняй Луцьк з Віднем, до того рівня рости і рости!!! у Львові гужовий транспорт хіба що туристичний, в центрі міста пройтись неможливо, смердить жахливо кінським навозом Ще нам в центр коней... ! "Все смешалось в голове...и люди и кони..." (
Хрен собачий до Дьодік Показати IP 4 Березня 2015 14:06
Даєш ВОЗА з ВОЛАМИ на 15-у маршрутку. Я би проїхався... :)
Васьон до Дьодік Показати IP 4 Березня 2015 14:43
Тут, буває в жаркий день, у просту маршрутку зайдеш - потняками смердить - хоч в люк голову висовуй - то думаю від гужового транспорту буде норм!
Селянин до Дьодік Показати IP 4 Березня 2015 18:41
За і тільки За двома руками! Переваги - екологічно, романтично, велика радість нашим дітям які ростуть на асфальті, можливість організувати рух по вулицях з болотом і баюрами де маршруток небачать вже сто років! плюс окремі екіпажі з оглядовими екскурсіями для туристів та гостей міста. Сільські дядьки з превеликою радістю та стриманною платою за проїзд та щей на власних возах готові до перевезень! Необхідно тільки зелене світло для такого дійства! А маршрутчики хай нервово кусають собі вуха та возять свій зад в порожніх салонах!
Лучанин Показати IP 4 Березня 2015 12:14
Піднімуть проїзд-Романюка в тришиї гнати разом з свєю свитою ,-поробили собі оклади високі ,оздоровчі і стрижуть з бідноти вовну. Романюкову банду -ГЕТЬ!
123 до Лучанин Показати IP 4 Березня 2015 12:27
Ну да, краще до влади ту банду, що ніде не працює, але завжди і у всі часи - перші на мітингах: Шиба, Бондар, Ліля .......
Корінний лучанин Показати IP 4 Березня 2015 12:25
"маршрут № 11 перевозить 27 чоловік при місткості 43 особи"... - 43 особи -це як оселедці в банці, це що хочуть що була така наповненість максимальна!? Зручності ніякої. Це виробник цих ЖОВТИХ УРО***ІВ - маршруток так написав із точки зору НАВАНТАЖЕННЯ . А навіщо спекулювати цією кількістю пасажирів , як КОНСТАНТОЮ ?
Мішка до Корінний лучанин Показати IP 4 Березня 2015 20:13
мінус місце водія і поряд з ним (41 особа)
Ветенський Показати IP 4 Березня 2015 12:27
Вчасно я з теми зіскочив
Ілля Показати IP 4 Березня 2015 12:32
Навіть в Киеві маршрутки по 3 грн. а в уцьку все не по-людські бо ні меру ні депутатам які переконують що будуть для людей працювати це не треба. В них більші проблеми та й свої. Совісті ненажерливості у них немає. З жиру бісяться вже не знають як ще з людей здирати ту копійку яку вони на від міну від інших чесно заробляють
Трикаш Марія Показати IP 4 Березня 2015 12:34
Вже й долар впав а ціну ще більшу зочуть зробити?! Це ж ганьба владі!!!!!!!!!!!!!!1
Ігор Показати IP 4 Березня 2015 12:41
Владі то позор але їм від цього не жарко і не холодно бо їм по цимбалах прості громадяни.
777 Показати IP 4 Березня 2015 12:46
а як на рахунок того,щоб в єремеєва спитати чому не дешевшає паливо,$ по24,
знаю Показати IP 4 Березня 2015 12:48
Скажіть будь ласка, коли маршрут №11 перевозив за маршрут 27 людей - це брехня і тому хто так рахує потрібно дати в пику а тоді посадити в автобус і хай порахує з кінця в кінець та тільки з 40-го кварталу до зупинки "ТАМ-ТА" в середньому мінімум 15 людей. А у зв'язку із тим, що в нас так підраховують пасажиропотік, то і ціна вже 3 грн..
55 Показати IP 4 Березня 2015 13:12
Давно пора ті жовті уламки скорочувати аж до повноі ліквідаціі поступово заміщаючи великими автобусами і тролейбусами А чекати 20 - 25 хв це не багато це нормально
я до 55 Показати IP 5 Березня 2015 10:27
На мою думку у такому випадку необхідно і(і це згідно законодавства) розклад маршруток на кожній зупинці !
Споглядач Показати IP 4 Березня 2015 13:13
Я "за" почекати! а взагалі, чуваки, маю лісапеду, хто допоможе з компоновкою? треба апгрейд.
Жанна Показати IP 4 Березня 2015 13:24
1. 47-му треба чекати 30-40хв, тобто 2 маршрутівки на 1год...то ще збільшити інтервал??? 2. Куди мені сходити, щоб зарплату підняли?? Супер вихід у власників -чуть що - до Романюка!! А простим смертним куди??? 3. І я не повірю ніколи,що хоч одна маршрутка їздила чи їздить собі в убиток! Менший дохід - так,але не в убиток!!! В нас немає альтруїстів. 4. Багато коментів страхають нас (населення),що станемо взагалі і не будемо їздити. НУ ТО СТАНЬТЕ!!! Хто ж вам заважає?? Це з теми про самовбивць-той хто весь час горланить про це - ніколи цього не зробить. Тому що ще раз повторюся - ні одна маршрутка не працює собі в убиток!!! Нам влада говорить затянути пояси, то може прийшов час і власникам маршруток затянути пояси ???
Анонім до Жанна Показати IP 4 Березня 2015 13:43
нехай влада затягне собі пояси. на шиї.
ЛУЧАНКА Показати IP 4 Березня 2015 13:33
ЯК ЩО ВСІ В МІСЬКОЇ РАДІ ЯК ВЧОРА ПОКАЗАВ "АВЕРС" ВСІ ХВОРІ ТО ЧОГО ХОРОШОГО МОЖНО ЧЕКАТИ
Вася Показати IP 4 Березня 2015 13:34
перевізники теж привикли жити не погано але ж ви подумайте це ж на маршрутках їздять не дупутати не мер міста не бізнесмени а переважно прості робочі студенти і так далі То з кого ви тянете тим більше долар вже впав і чому влада не контролює ціни ні на що ?
ххх Показати IP 4 Березня 2015 13:48
а чому ті мерські работнікі не говорять про розвиток муніципального транспорту? чому після 22 тролейбуса не побачиш? чи може люди не виходять на вулицю? мало тролейбусів,нехай, але вони повинні їздити і заробляти гроші,а не стояти в гаражі. А мер тільки директорів міняє. Маєте ціле управління по транспорту вумних, розробіть програмі розвитку.З маршрутчиків відкати брати легше всього.
лучанка Показати IP 4 Березня 2015 13:58
До яких пір маршрутники будуть керувати міським головою?Кожного тижня змінюють вартість проїзду, колись Яковлєв хоч обіцяв вивчити пасажиропотік, заставити давати квиточки, щоб знати фактичні прибутки маршрутників, а тепер все просто, розказує про якийсь інтервал руху смішний, це він особисто перевіряв? Та хай зовсім не їздять, скільки власників автобусів вже відмовились? 0...Завтра скажуть Романюку зробити вартість проїзду 10 гривень і так буде?????
пасажир Показати IP 4 Березня 2015 14:12
Якщо, як зараз, потроху бакс буде падати і потім ціна на бензин якщо меньша буде, то побачимо як вони ціну за проїзд зменьшать! Всі запам'ятали при якій ціні на бензин вони 3 грн. влупили? От і подивимось...
Велосипедист Показати IP 4 Березня 2015 14:30
манав я їздити по 3 грн а по 4ри тим більше
Інна Показати IP 4 Березня 2015 14:36
Платити 4 грн за маршрутку ?? Ну. Ок....Тоді наступне 1. Автобуси Мерседси ( або щось такого типу) . мякі сидіння. 2. Запізнення по графіку максимально допустиме +/- 30 секунд 3. ЛИШЕ сидячі місця ( відповідно збільшити кількість автобусів) 4. Введення електронного квитка ( Кіраль привіт) 5. Повне зняття пільг та заміна на персональну монетизацію 6. Час очікування автобуса не більше 5 хвилин 7. Заборонити контакт водія з грошима. Повний електронний облік коштів. А також: 1.заборонити водіям ДИЗАЙНУВАТИ свої кабіни бахромою, дисками з іконами і без, вимпелами футбольних команд 2. заборона на шансон та російську попсу ( так. я не люблю слова заборона, але що поробиш) А також Заборона випускати автобус на лінію коли в ньому: - брудні сидіння - порвані чохли - неприкручені деталі які скриплять та бовтаються - брудні вікна - відрвані гумки на дверях А також Звільнення водіїв В ТОЙ САМИЙ день, якщо: - п'яний - курить - хам - брудний одяг - сцить на кінцевих під колесо, смітить А також: Штраф підприємства ( з грошей власника) в 1 000 000 грн за кожен: - виїзд технічно несправного автобуса - махінації з документами ( підписи медика, техніка ) Я нічого не забув ?? УПД.. За квиток в 3,5 гривень дозволяємо хібьа бахрому повернути і вимпели. УПД2. Від френдів та коментуючих 1. Вай-Фай. 2. Влітку кондюки, взимку нормальний обігрів 3. Ніяких зупинок "Тутка-Тамка". всьо чіста чьотко по зупинівках... 4. Звільнити водія, якщо говорить по мобільному
Селянин до Інна Показати IP 4 Березня 2015 18:58
Інна ти найкраща! Ще О. Вишня міг так писати! ...і попади О. Вишня в наш час, чи не забув би він те що міг від побаченого.
Лучанка Показати IP 4 Березня 2015 15:19
Згідна з попереднім коментарем на всі 200% . А почекати можна і 5 - 7 хв., як пишуть а не 25 -35 хв. як ми чекаємо 32-гу, та ще й хамство, і не зупиняються коли їх зупиняєш на зупинках особливо дітям!!!!!!!!!!!!!!!!! Таких перевізників в шию потрібно гнати!!!!!!!!
Небайдужа Показати IP 4 Березня 2015 15:20
Підтримую щосили Жанну і Лучанку!
До Інни Показати IP 4 Березня 2015 15:25
Далась тобі та бахрома. Тут треба піти на компроміс.
Сергій Показати IP 4 Березня 2015 15:42
Якби ще із підвищенням проїзду покращувалось якість обслуговування. А то як не сидіння все засмальцьоване-страшно сідати навіть чорними штанами, то водії як не по телефону постійно трандять, то ще перегони влаштовують, людей по салону як картоплю катають. Тут треба повністю радикальні зміни як у по вартості надання послуг так і по якості їх надання.
алекс Показати IP 4 Березня 2015 15:50
А ми ж самі цих перевізників зробили такими, їздимо, платимо і не скаржимось. Як завжди краще промовчати. Та бойкотувати їх треба, самі повиводяться. Молоді пересідати на велосипеди коли тепло, паралельно звичайно працювати над вимогами по організації велодоріжок по місту, велостоянок і т д. Пенсіонери ж по тролейбусам. Пішкадром теж ніхто не відміняв. Про здоровя теж треба думати. А то пятки прт хотьбі так не стреш як нерви витратиш у маршрутках
саша до алекс Показати IP 4 Березня 2015 16:13
Всі сьогодні страдають а перевізникі не хочуть.А хочуть опримувати по 70-100доларів чистого доходу в день як було при курс 8.Треба трохи пострадати як всі нехочуть провести новий тендер
Олександр Показати IP 4 Березня 2015 16:18
Повен салон людей, а у нього "службове місце" спереду - хочеш сісти. а він тобі хамить: то службове місце. А кому воно служить?
Дьодік до Олександр Показати IP 4 Березня 2015 17:13
100% - я теж не раз на це звертав увагу. Ще загороджують це місце усілякими гумками від трусєлєй, чи собачими ланцюгами.
47 налаштуйте Показати IP 4 Березня 2015 18:28
47 нарешті налаштуйте. Сьогодні їздили 2 машини
Водовоз Показати IP 4 Березня 2015 19:06
Маршрутки на 1 гривну поднять,все кричат,а газ в 5 раз,и все молчат!!!!! Дальше сравнивать(ЦЕНЫ),или будете дальше за 1 гривну кричать,а за 100 молчать?????????
Water Carrier до Водовоз Показати IP 4 Березня 2015 19:41
Все починається з малого. Допусти тих хто на 1грн піднімає до корита з газом і побачиш різницю не в 5 раз а в рази більшу.
Яло Показати IP 4 Березня 2015 20:18
Цікаво, а чому ніхто не рахує прибуток від зовнішньої і внутрішньої реклами на маршрутці. Маршрутка вся обліплена рекламою, навіть вікна позаклеювали. Дивишся - і не знаєш, де їдеш.
Абсурд Показати IP 4 Березня 2015 21:21
Таке враження, що перевізники і наша влада збожеволіли, а ми нічого змінити не можемо. Якщо в сім"ї 4 людини то на проїзд потрібно в день приблизно 40-50 гривень. Люди на продукти такі гроші тратять вдень. То тепер не їсти, а основне попасти на роботу, в навчальний заклад, чи по інших питаннях. Хотілося, щоб перевізники і мер пожили 1 місяць на зарплату середньостатистичної людини. Ми вже країна не те що 3го світу, а напевне 5го. Сумно. Я краще буду пішки ходити по 5 кілометрів, а тим уродам не дам збагачуватись. Просто водії маршруток намахують власників, а ті деруть останню шкуру з пасажирів. Чому ніхто не проїдуться з маршрутчиком і не порахує його заробіток ха 1 зміну???????????????
саша до Абсурд Показати IP 5 Березня 2015 10:35
Я як власник можу взяти тебе в кінці зміни на заправку (1200-1300)грн,на кінець тиждня на ремонт(завчастини подорожчали в 2-3 рази) і тоді порахуеш ,позичиш грошей бо іх не хватить,щоб далі возити таких розумників! Ви бачите тільки подорожчання в маршрутках,а чому мовчите в аптеках,магазинах?Це винна держава,яка не думае не за вас і не за нас!
Абсурд. до саша Показати IP 5 Березня 2015 11:00
Чому уся країна має економити, а ви як заробляли з вашими водіями так і маєте заробляти. Люди на всьому економлять, але перепрошую на роботу треба їздити. Тут не зекономиш.
цукерман до Абсурд Показати IP 5 Березня 2015 13:52
За два тижні мука,цукор,олія подорожчали вдвічі-тричі. Хліб з теремного з 2 по 5 березня двічі піднімався в ціні.....і т.д. Чому ніхто з лучан не бойкутує,в тому числі і ви,адміністраціі супермаркетів,хлібопекарень?Йдеться не про заробіток,а про елементарне виживання.І не потрібно плодити казки про процвітання перевезень в стилі 5-ти річноі давнини.Через рік-два,державний автобусний транспорт,крім електричного,стане історією.... Я ще не бачив перевізників в норкових шубах ,в золоті і на джипах.
Ось так Показати IP 4 Березня 2015 22:16
Жити стає краще і цікавище.
СССР Показати IP 5 Березня 2015 07:35
Проїзд в клятій Советскій України був 5 ком
БССР до СССР Показати IP 5 Березня 2015 13:57
....Хліб по 16 коп,молоко 22 коп,бензин 7-10 коп,тому і проізд був по 5 коп.
МИ Показати IP 5 Березня 2015 09:32
Даеш СОВЕТСКУЮ УКРАЇНУ!!!!!!!!!!!! Треба пустити більше тролейбусів і воздух буде чистий
Олена Показати IP 5 Березня 2015 10:07
цікаво, а на яку це маршрутку чекати потрібно 2-4 хв???? ви хоч думаєте, що ви пишете в статті??? спробуйте зранку вийти на 32, 27 (час пік) аби заїхати на роботу на 8 ранку на ГПЗ. а ви ще хочете скоротити к-сть транспорту!!!!! то ми його взагалі не бачитимем...що ви там робите???? вийдіть зранку на маршрутку в час пік , а тоді приймайте рішення чи варто скорочувати, чи може їм краще стабільний і чіткий графік зробити
Олександр. Показати IP 5 Березня 2015 10:47
Порядок навести елементарно: обладнати всі тролейбуси, автобуси, маршрутки зчитувачами пластикових карток, з видачею квитків (можна і без них). Посилити контроль за квитками з штрафами. Водій буде вільний від непотрібних обовязків. Буде точний пасажиропотік, з врахуванням точної кількості пенсіонерів, за які заплатить держава (а не фіг його знає скільки...). Тоді можна буде про щось говорити. А так - тотальна корупція і відкати....
НЕВІДОМИЙ Показати IP 5 Березня 2015 16:53
Да, всі такі розумні, ви не бачили ще 47 маршрутку, яка вона завжди забита і ходить через 30-45 хв. Куди ще скорочувати?
НАТАЛЯ СЕМЕНІВНА Показати IP 5 Березня 2015 18:34
чому повна 47-ма??? тому що там повно ветеранів соціалістичної праци з ксивами советськими і фотками 30-ти річної давності.
ура до НАТАЛЯ СЕМЕНІВНА Показати IP 5 Березня 2015 18:38
а я як купив таке посвідчення у 2010 так іспользую по сьогоднішній день, і нічого, проходить. а ви і далі піднімайте ціну мені. знаю ще таких пару колег. ха-ха!
вовк Показати IP 5 Березня 2015 21:32
можна на собаках єхать або прокат верблюдїв зробити. А пенсїонерам ролїки видати нема чого по маршрутках шастати